Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Kto czyta mniej błądzi
To nie przypadek, że urodziny jednej z największych księgarni online w Polsce przypadają w Światowy Dzień Książki. 23 kwietnia TaniaKsiazka.pl skończyła bowiem 12 lat, a to wiek przygodowy!
czytaj więcej
Lody naturalne czy rzemieślnicze?
Czym są lody rzemieślnicze? Czy określenie „rzemieślnicze” oznacza to samo, co naturalne? Ile w nich proszku lub owocowej pasty? Te pytania nurtują niektórych klientów, gotowych za porcję swojego ulubionego deseru zapłacić nawet kilkanaście złotych.
czytaj więcej
2018-04-25, 17:55
Inmedia
RIJA - największa sieć reklamowa In-Store Dooh
Największa sieć handlowa elektroniki użytkowej w Polsce RTV EURO AGD otwiera w ramach swoich struktur nową sieć reklamową. RIJA to ponad 23 000 cyfrowych nośników w 270 sklepach, w 170 miejscowościach w całym kraju, samodzielnie zarządzanych przez RTV EURO AGD.
czytaj więcej
2018-04-25, 16:03
Szałowe Ceny
Promocje odkurzacz bezprzewodowy
Nie umiesz podjąć decyzji, jaki odkurzacz wybrać? Uważasz, że wszystkie odkurzacze są do siebie podobne? Jeśli tak, znajdź dla siebie najlepszą promocję na odkurzacz bezprzewodowy.
czytaj więcej
2018-04-25, 15:38
LuxTime
Zegarki dla leworęcznych
Każdy powinien czuć się równy wobec innych. Dlatego nie wykluczajmy osób, które podczas codziennych czynności posługują się lewą ręką. Idźmy za przykładem firm specjalizujących się w wysokiej jakości czasomierzach, które oferują zegarki dla leworęcznych. Są one dopasowane do potrzeb oraz wyzwań tej małej cząstki społeczeństwa.
czytaj więcej
200 unikatowych medali, czyli wykorzystanie druku 3D w odlewnictwie
Wytwarzanie addytywne z powodzeniem wspiera konwencjonalne metody produkcji. Dowiedz się, jak wyprodukować 200 sztuk oryginalnych medali odlanych z brązu z użyciem technologii druku 3D. Pobierz bezpłatny poradnik na temat wykonania form z wulkanizowanej gumy z wzorcami wydrukowanymi w technologii 3D.
czytaj więcej
Zarządzanie pracownikami. Łatwo, prosto i przyjemnie? Przegląd stylów kierowania dla managerów
Pytanie postawione w tytule tego artykułu jest o tyle nietypowe, co frapujące. Każdy, kto kiedykolwiek zarządzał zasobami ludzkimi, czyli pracownikami wie, że nie jest to łatwe. Aby zarządzanie było skuteczne należy wypracować odpowiednie postępowanie i sposoby komunikacji z podwładnymi. I warto skorzystać z lekcji, jakie udzielają najlepsi, czyli style zarządzania według - Daniela Golemana, Lewina Lipitta-White, Blake - Moutona czy Reddina.
czytaj więcej
Witryny chłodnicze - świeżość i wysoka estetyka
Prowadzisz kawiarnię lub restaurację? Chcesz, aby eleganckie ekspozycje oferowanych przez Ciebie potraw przyciągały nowych klientów i zachęcały ich do skorzystanie z Twojej oferty? Pomogą Ci w tym przeszklone witryny chłodnicze! Sprawdź dlaczego tego typu urządzenia są niezbędnym wyposażeniem w każdym lokalu gastronomicznym!
czytaj więcej
2018-04-25, 13:00
NEONET
Prezenty komunijne na każdą kieszeń
Czy nam się to podoba, czy nie, dzieci marzą o wyjątkowym prezencie na komunię świętą. Trafiony prezent wcale nie musi być jednak drogi. Oto przewodnik po atrakcyjnych i przystępnych cenowo upominkach, z których ucieszy się każde dziecko.
czytaj więcej
2018-04-25, 12:58
RS MAX
Samochód na akumulator - prezent dla Twojego dziecka
Wielkimi krokami zbliża się 1 czerwca - wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka. Dla najmłodszych jest to czas pełen radość, natomiast dla ich rodziców - czas pełen stresu i rozmyślań, jaki prezent podaruje najwięcej radości i szczęścia. Naszym pomysłem na oryginalną niespodziankę jest samochód na akumulator, który spełni oczekiwania przyszłych małych kierowców!
czytaj więcej
1...61626364656667...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top