Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Niezwykłe zadania pozornie zwykłego kącika zabaw
Jaką funkcję pełnią strefy zabaw tworzone w miejscach odwiedzanych przez dzieci? Wbrew pozorom nie tylko rekreacyjną. Specjaliści doskonale wiedzą, ile tak naprawdę zadań realizują.
czytaj więcej
TrzciNOWE od Cukru Królewskiego
Od kilku lat producent Cukru Królewskiego systematycznie wprowadza na rynek nowe produkty w funkcjonalnych, wygodnych w użyciu torebkach. Tym razem rozszerza grupę cukru trzcinowego o: cukier trzcinowy 500 g i cukier trzcinowy z okienkiem 400 g. W obu opakowaniach wykorzystano folię, dzięki czemu są one szczelne i wytrzymałe.
czytaj więcej
Z BLIKIEM taniej w perfumeriach Sephora
Od 1 czerwca użytkownicy BLIK mają kolejną okazję do zrobienia tańszych zakupów. 15-procentową zniżkę otrzyma każdy, kto za zakupy w dowolnym sklepie Sephora zapłaci aplikacją BLIK. Akcja obejmuje wszystkie perfumerie sieci w Polsce i potrwa jeden tydzień. Do uzyskania zniżki wystarczy telefon z aplikacją bankowości mobilnej obsługującą system BLIK. Płacąc za pośrednictwem aplikacji BLIK za zakupy w perfumeriach stacjonarnych Sephora uzyskamy 15-procentową zniżkę na wszystkie dostępne, nieprzecenione produkty. Trzeba się jednak spieszyć – na skorzystanie z rabatu mamy czas do 7 czerwca. Zniżka nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez sieć Sephora. BLIK umożliwia bezpieczną i szybką transakcję. Trwa ona równie krótko, co autoryzacja płatności przy użyciu kodu PIN. Aby dokonać zakupu, przy kasie należy uruchomić na swoim telefonie aplikację mobilną banku. Następnie generujemy sześciocyfrowy kod BLIK i podajemy go sprzedawcy. Chwilę później na ekranie naszego urządzenia wyświetlą się wszystkie szczegóły dotyczące transakcji. Wystarczy już tylko potwierdzić ją na ekranie telefonu i gotowe! Warunkiem płacenia BLIKIEM jest posiadanie aplikacji mobilnej jednego z banków – uczestników systemu. Należą do nich: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (również Orange Finanse), PKO Bank Polski oraz Inteligo. Perfumerie Sephora znajdują się wśród około 50 000 punktów w całym kraju, które akceptują płatność BLIK. Co więcej, miejsc oznaczonych specjalnymi naklejkami z logo BLIK ciągle przybywa. Szczegóły promocji oraz jej regulamin można znaleźć na stronie: http://www.blikmobile.pl/promocje/Sephora/index.html. Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK znajduje się na dedykowanej stronie www.blikmobile.pl oraz stronie Polskiego Standardu Płatności - www.polskistandardplatnosci.pl.
czytaj więcej
Nie wszystkie firmy wybiorą szklaną wieżę
Firmy, których praca opiera się na kreatywnej współpracy zespołu wolą pracować w kameralnych biurowcach, niż parkach biurowych.
czytaj więcej
Przełomowe oferty zasięgowe już w WhitePress
Dlaczego warto publikować dobre treści u wydawcy, a nie na własnej stronie? Przede wszystkim po to, aby przeczytało je wiele osób.
czytaj więcej
2015-06-01, 08:34
Digital Kingdom
Czwórka i Digital Kingdom otwierają nowy rozdział marketingu muzycznego
Czwórka Polskie Radio we współpracy z agencją interaktywną Digital Kingdom rozpoczynają nowatorską kampanię wizerunkową radia.
czytaj więcej
Ruszyła majowa Weekendowa Blikomania!
W piątek 29 maja rozpoczęła się pierwsza Weekendowa Blikomania. Wystarczy zapłacić za zakupy aplikacją BLIK, by otrzymać nawet 30 proc. rabatu w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych, m.in. Answear.com.
czytaj więcej
Konkurs na Instagramie „Z pupilem w hotelu #accor4pets”! Zrób zdjęcie zwierzakowi i spędź weekend w eleganckim hotelu
Apartament z panoramą miasta czy niewielki pokój z wygodnym łóżkiem? Gdzie Twój zwierzak czułby się najlepiej i co spodobałoby mu się najbardziej? Zrób zdjęcie pupila inspirowane wizytą w hotelu i wygraj wyjątkowe nagrody.
czytaj więcej
Dobre Domy w obiektywie. Pochwal się realizacją i wygraj nagrody!
Stworzyłeś dom swoich marzeń według jednego z projektów Dobre Domy? Uważasz, że Twoja realizacja jest wyjątkowa i chcesz się nią pochwalić? Zrób zdjęcie i wygrywaj nagrody!
czytaj więcej
Celowe oszczędzanie, czyli jak w prosty sposób zdobyć pieniądze na przyjemności?
„Oszczędność to wielki dochód” – głosił rzymski pisarz Cyceron. Od ponad dwóch tysięcy lat nic się nie zmieniło. Celowe oszczędzanie to najprostsza metoda zasilenia domowego budżetu nawet o kilkanaście tysięcy. Sekret tkwi w wyrobieniu w sobie pozytywnych nawyków i konsekwentnym wprowadzaniu ich w życie. Gotowanie w domu i rzucenie palenia to oszczędność blisko 17 tysięcy złotych rocznie, a to tylko nieliczne możliwości.
czytaj więcej
1...684685686687688689690...828

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top