Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jak unikać błędów za kierownicą?
Nakładem wydawnictwa Difin S.A. ukazał się poradnik psychologiczny dla kierowców „Niezbędnik uważnego kierowcy”, skierowany do wszystkich osób chcących lepiej zarządzać koncentracją uwagi za kierownicą, skutecznie kontrolować złość oraz radzić sobie z lękiem i agresją na drogach.
czytaj więcej
2018-04-24, 12:56
Szałowe Ceny
Najlepsze piekarniki do zabudowy
Piekarnik to urządzenie, które jest jednym z najważniejszych, które posiadamy w naszych domach. Jeżeli poszukujesz najlepszego piekarnika do zabudowy do swojej kuchni to z pewnością spotkałeś się z wieloma wyzwaniami stojącymi na drodze do idealnego zakupu. Zastanawiasz się pewnie już od kilku dni jak wybrać najlepszy model piekarnika i na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze.
czytaj więcej
Promocje pralki - znajdź najkorzystniejszą okazję dla twojego portfela!
Chcesz mieć profesjonalną pralnię w swoim domu? Sprawdź promocje pralki i wypatruj atrakcyjnej ceny oraz wysokiej jakości tego typu urządzenia.
czytaj więcej
2018-04-24, 10:19
Kolporter
Kolporter otwarty na nowych ajentów
W pierwszym kwartale 2018 r. Kolporter podpisał umowy z 64 nowymi ajentami. Część z nich już prowadzi saloniki prasowe, pozostali kończą szkolenia i lada dzień rozpoczną pracę.
czytaj więcej
Łuk bloczkowy PSE Fever | sklepluczniczy.pl
Model Fever to łuk amerykańskiej firmy PSE. Lekki, łatwy w manewrowaniu łuk z mnogością ustawień stanowi świetny wybór dla początkującego łucznika. Możliwość regulacji ramion pozwoli kontynuować treningi gdy nasze umiejętności znacznie wzrosną.
czytaj więcej
Zapraszamy na pierwszy w Polsce webinar z Expedia.com!
Dnia 26 kwietnia 2018, o godzinie 12 zaczniemy webinar z przedstawicielem serwisu Expedia.com.
czytaj więcej
2018-04-23, 14:28
Cantaramusic.pl
Noibla zaprezentowała debiutancki album
Długo wyczekiwany album Noibla - nowego projektu byłych członków zespołu Albion (Katarzyna Malec,
Krzysztof Malec oraz Leszek Jarzębowski) ukaże się nakładem Lynx Music.
czytaj więcej
Zapach pieczonej kiełbaski o poranku
Zbliżający się wielkimi krokami długi weekend, sprawia że aktualnymi stają się tematy związane z grillowaniem. Majówka to zwyczajowy początek sezonu na grilla. Oczywiście nie wszystko da się zaplanować, szczególnie że bardzo wiele zależy od pogody, a ta potrafi być niezwykle kapryśna. Nie mniej warto poświęcić trochę czasu i przygotować to co niezbędne, aby urządzić niezapomniane spotkanie przy grillu w gronie rodziny lub przyjaciół.
czytaj więcej
Krajalnica spiralna elektryczna - zrób swój warzywny makaron
Czy słyszeliście już o "zoodles"? To potrawa zapewne szerzej znana weganom i wegetarianom, ale myślę, że ta warzywna odmiana spaghetti, w porze letniej podbije również mięsożerne podniebienia.
czytaj więcej
Promocja marki Familijne - jeszcze więcej wafelków Familijne 2GO
Wystartowała promocja wafli Familijne 2GO. Przy zakupie dużej paczki konsument otrzyma wafel gratis, a wybierając pojedynczy wafelek dostanie aż 50% gratis. Promocja trwa do wyczerpania zapasów, komunikują ją stickery na opakowaniach.
czytaj więcej
1...66676869707172...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top