Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Gdzie najwięcej centrów handlowych
Dzięki licznie powstającym w ostatnim czasie centrom handlowym znacznie wzrósł w naszym kraju współczynnik nasycenia powierzchnią handlową.
czytaj więcej
Dziesięć sposobów na bezpieczne wakacje - porady od ekspertów z Kaspersky Lab
Prawie każdy z nas dokumentuje swoje wakacyjne przygody w postaci filmów i zdjęć, a w wielu przypadkach chcemy dzielić się nimi na bieżąco ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. To dlatego do torby podróżnej pakujemy smartfony, tablety, aparaty fotograficzne i już kilka godzin po dotarciu na miejsce próbujemy połączyć się z internetem.
czytaj więcej
Global Custom Fit – komfort, ochrona, stabilność w butach Aku
Wygoda, lekkość i trwałość – tego przed wszystkim oczekujemy od dobrych butów, niezależnie od faktu, czy mówimy o butach wspinaczkowych czy trekkingowych.
czytaj więcej
Redcoon.pl na Dzień Ojca
Docendo discimus - ucząc innych, sami się uczymy. Te słowa, wypowiedziane przez Senekę setki lat temu, wspaniale odnoszą się do relacji ojciec- dziecko. Tata to bohater, opiekun, doradca. Uczy dziecko wszystkiego, co ważne- odpowiedzialności, odwagi i zaradności. Jednak świadome ojcostwo nie przychodzi samo z siebie. Tak jak dziecko uczy się świata, tak tata razem z nim, wchodzi w nową dla siebie rolę i uczy się funkcjonowania w zupełnie innej rzeczywistości. Na nowo poznaje samego siebie, odnajduje zupełnie nowe uczucia, uczy się patrzeć na świat oczami dziecka. Zmaga się z przygotowywaniem posiłków, przewijaniem, chodzi na wywiadówki, koi zranione serce po pierwszym zawodzie miłosnym, by w końcu z dumą, po latach, spojrzeć na swoją dojrzałą i mądrą latorośl.
czytaj więcej
KAN. Ruszyły konkursy na projekt i wykonanie instalacji KAN-therm
Spółka KAN rozpoczęła nową akcję, promującą system KAN –therm: dwa konkursy, jeden skierowany do instalatorów, drugi do projektantów instalacji wodnych i grzewczych.
czytaj więcej
Unikatowe tkaniny Andropolu na targach pożarnictwa
Specjalistyczne tkaniny dla straży pożarnej prezentuje spółka Andropol podczas IX Międzynarodowej  Wystawy - Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2013.
czytaj więcej
Marka SA finansuje zabiegi medyczne
Marka, specjalizująca się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych, rozszerza swoją ofertę o kolejny produkt. Dzięki podpisaniu umowy o współpracy reklamowej z białostocką kliniką Kriobank, notowana na NewConnect i Catalyst spółka będzie mogła udzielać pożyczek gotówkowych na leczenie niepłodności metodą in vitro. 
czytaj więcej
Colours of Nature® – twój dom w kolorach natury
Kolorystyczne wykończenie elewacji ma ogromne znaczenie dla finalnego efektu prac budowlanych bądź remontowych. Marka Ceresit w trosce o wygodę oraz czas właścicieli domów stworzyła bogatą paletę barw farb elewacyjnych, inspirowanych pięknem natury – Colours of Nature®.
czytaj więcej
Problem z wodą? Napisz na GG 10994
Mieszkańcy Kielc i okolic mogą od dzisiaj zgłaszać awarie sieci wodociągowej pisząc na specjalny nr GG:10994 Wodociągów Kieleckich.
czytaj więcej
Huawei eSpace 7903X
Moduł rozszerzenia do telefonów IP eSpace 7950
czytaj więcej
1...687688689690691692693...706

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top