Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


HP wprowadza nowe serwery ProLiant Gen9
Koncern HP poinformował o wprowadzeniu na rynek nowej oferty serwerów HP ProLiant Generation 9 (Gen9), które będą wspierać rozwój działalności biznesowej, pomogą klientom obniżyć koszty, uprościć infrastrukturę informatyczną oraz przyśpieszą świadczenie usług informatycznych. Dzięki konstrukcji zapewniającej optymalizację obciążeń i wyposażeniu w nowe technologie oferta serwerów Gen 9 wspomaga bardziej zaawansowaną wizję rozwiązań obliczeniowych HP, która wyznacza przyszłość technologii centrów przetwarzania danych.
czytaj więcej
Nowy produkt elektroniczny w punktach handlowych Kolportera
Kolporter wprowadził we wszystkich swoich salonikach prasowych i salonach Top-Press sprzedaż kodów do gier na telefony z systemem operacyjnym Android.
czytaj więcej
APS SA z ofertą dla energetyki na Energetab 2014
Dużym zainteresowaniem branży cieszy się oferta usługowa i handlowa białostockiej spółki Automatyka Pomiary Sterowanie SA na 27 Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab 2014. 
czytaj więcej
Galeria na Płocie – w piątek otwarcie jubileuszowej edycji
Malownicze rozlewiska Biebrzy i Narwi będą tematem jubileuszowej, dziesiątej  edycji „Galerii na Płocie” Zespołu Szkół Społecznych STO przy ul. Fabrycznej w Białymstoku. Otwarcie już w piątek.
czytaj więcej
Trzeci raz odbyło się wielkie testowanie Polaków z angielskiego
W niedzielę 14 września w białostockiej Operze i Filharmonii Podlaskiej, grubo ponad pół tysiąca osób zdecydowało się podjąć wyzwanie i sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego. Wielki Test Języka Angielskiego odbył się już po raz trzeci. Organizatorem i pomysłodawcą tej ogólnopolskiej zabawy edukacyjnej jest szkoła językowa Homeschool. W tym roku zarejestrowało się ok 10 tysięcy osób, które przystąpiły do testu w niemal 80 miastach Polski.
czytaj więcej
STABILO nagrodzone na WAWA DESIGN FESTIWAL
Wczoraj zakończyła się druga edycja WAWA DESIGN FESTIWAL, podczas której firma STABILO otrzymała „Wyróżnienie za produkt przyjazny projektantom”. Tym samym została nominowana do przyszłorocznej nagrody „Firma przyjazna projektantom”. W jury konkursu zasiedli kuratorzy wydarzenia: Viol Orzechowska i Iwona Kowalczyk oraz projektanci biorący udział w festiwalu.
czytaj więcej
Kolporter otworzył w sierpniu kolejne saloniki
Każdego miesiąca Kolporter otwiera nowe punkty handlowe – saloniki prasowe i salony Top-Press. Nie inaczej było w sierpniu, gdy firma uruchomiła w ramach swojej sieci sześć saloników i dwa Top-Pressy. Niemal wszystkie są zlokalizowane w galeriach i centrach handlowych, dyskontach, super- i hipermarketach.
czytaj więcej
Czy kawalerkę zastępuje mała dwójka
Czy w nowych inwestycjach projektowane są jeszcze kawalerki, czy zastąpiły je chętnie wybierane dziś, małe dwójki? Analitycy portalu nieruchomości Dompress.pl przeprowadzili sondę, żeby dowiedzieć się, czy na mieszkania jednopokojowe są jeszcze chętni i jak wiele powstaje ich w nowych osiedlach.
czytaj więcej
2014-09-15, 18:57
Wirtualne Biuro Prasowe
Hogan Lovells doradzało mBank S.A.
Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells doradzało mBank S.A. (Bank) w transakcji dotyczącej sprzedaży przez spółkę zależną Banku Aspiro S.A. (Aspiro) akcji spółki BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. (BRE TUiR) na rzecz Avanssur SA.
czytaj więcej
Naukowe fenomeny w Poznań City Center
Jak działa kołyska Newtona, dlaczego powstaje iluzja ciężaru, czego uczy nas nurek Kartezjusza – to pytania, na które będzie można znaleźć odpowiedzi od 15 do 28 września podczas interaktywnej wystawy „Naukowe fenomeny” w Poznań City Center. Na zwiedzających czekać będą eksponaty, które pozwolą poznać działania praw fizyki. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.
czytaj więcej
1...695696697698699700701...817

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top