Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


10 metrów ponad ziemią
Choć wakacje powoli się kończą to jest to doskonały czas, w którym warto w dalszym ciągu dbać o siebie i w aktywny sposób spędzać wolne chwile w mieście. Miłośnicy ekstremalnych doświadczeń mogą spróbować wspinaczki. Centrum Sportu Akademos ma w swojej ofercie 10 - metrową ściankę, z której mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli.
czytaj więcej
2013-08-28, 21:24
Wirtualne Biuro Prasowe
Antyinsektowa tkanina wśród nowości Andropolu dla wojska
Chroniąca przed ukąszeniami owadów tkanina Andropolu zaprezentowana zostanie podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2013 w Kielcach. Będą też inne nowości – dla lotników, czołgistów,  a także wojskowej służby kuchennej.
czytaj więcej
Voda Naturalna i Voda Collagen w sprzedaży online
Od teraz Vodę Naturalną oraz Vodę Collagen można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego. Produkty właśnie trafiły do sprzedaży w supermarkecie online www.frisco.pl, który jest liderem polskiego rynku e-commerce artykułów spożywczych.
czytaj więcej
Duży metraż – duże możliwości
Duże mieszkanie stwarza bardzo szerokie możliwości do aranżacji. Większa powierzchnia mieszkalna to także duże pole do popisu dla dekoratorów wnętrz, którzy nieograniczani przestrzenią mogą realizować swoje wizje. Inwestycja przy ulicy Pogodnej 36 w pełni to umożliwia.
czytaj więcej
Nowa podstawówka z szachami
Od września w Białymstoku ruszy nowa szkoła -  Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO. To najmłodsze „dziecko” Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej, w którym działa już gimnazjum i liceum.
czytaj więcej
90% firm sądzi, że ilość szkodliwego oprogramowania jest niższa niż w rzeczywistości
Alarmujące wyniki badania Kaspersky Lab - aż 90% firm sądzi, że zagrożeń jest mniej niż w rzeczywistości. To samo badanie pokazuje, że 66% firm przynajmniej raz w roku doświadczyło ataku szkodliwego oprogramowania.
czytaj więcej
Fuzja muzycznych stylów na chorzowskim Męskim Graniu
Leszek Możdżer grający w towarzystwie hip-hopowych skreczy i beatów O.S.T.R. , Stanisław Soyka i Nosowska na nowo interpretujący Niemena, śpiewająca po niemiecku dyrektor artystyczna i „sto lat” na kilka tysięcy gardeł z okazji urodzin Grażyny Łobaszewskiej  – to wszystko miało miejsce podczas chorzowskiego Męskiego Grania, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec.
czytaj więcej
Mieszkania wykończone pod klucz - standardem?
Wykończenie nowym elementem strategii marketingowej deweloperów.
czytaj więcej
We wrześniu Inpro wprowadzi do oferty blisko 300 nowych mieszkań
Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, we wrześniu br. wprowadzi do sprzedaży nowe mieszkania z inwestycji Wróbla Staw Mieszkania etap II oraz budynki E i F z Osiedla City Park. Łącznie w sprzedaży znajdzie się 291 nowych lokali.
czytaj więcej
Koncert plenerowy „JaZZmania w Stodole”
Już w najbliższy piątek, uczestnicy programu „JaZZmania w stodole” wystąpią na jednej scenie ze światowej sławy muzykami jazzowymi. 30 sierpnia o godz. 19.00 w amfiteatrze Wioski Garncarskiej w Kamionce/k. Nidzicy, odbędzie się wielki koncert finałowy warsztatów muzycznych dla młodzieży.
czytaj więcej
1...708709710711712713714...744

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top