Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Barter SA inwestuje w centra pakowania węgla
Profesjonalne linie do ważenia i pakowania węgla, magazyny, nowe produkty  konfekcjonowane i poprawa ich jakości –białostocka spółka Barter inwestuje w segment detalicznej sprzedaży węgla.
czytaj więcej
Księgowi potrzebują rozbudowanych funkcjonalnie i łatwych w obsłudze systemów komputerowych
Współcześni księgowi nie wyobrażają sobie pracy bez systemu komputerowego. Najważniejsze dla nich jest, by wykorzystywane narzędzie było w efektywne, łatwe w obsłudze i wszechstronne.
czytaj więcej
Droga Bielucha do Unii Europejskiej
Trasa tegorocznego Media Touru dla dziennikarzy ogólnopolskich mediów drukowanych i internetowych wiodła sprzed Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie do pałacu Zamoyskich w Kozłówce, a dalej do karczmy „Siwy Dym” w Celejowie.
czytaj więcej
Brazylia: jak korzystać z bankomatów i uniknąć klonowania kart kredytowych
Jeżeli fani piłki nożnej, którzy wybierają się na tegoroczne mistrzostwa, nie zdecydowali jeszcze, w jaki sposób będą płacić za rachunki w Brazylii – gotówką czy kartą kredytową – najwyższa pora, by przyjrzeli się temu tematowi.
czytaj więcej
Check Point Security Report - najnowsze badanie dotyczące bezpieczeństwa w sieci
Co 1 minutę użytkownik Internetu wchodzi na zainfekowaną stronę w sieci, co 9 minut korzysta z zagrożonej aplikacji. Co godzinę dochodzi do 2 ataków hakerów na sieci firmowe na świecie, a co 9 minut Internauta pada ofiarą ataku. Ponad połowa (53%) wirusów jest wprowadzanych do sieci firmowych przez nieświadomych pracowników. Skutek – kradzież tajnych informacji o kartach kredytowych i rozprzestrzenianie wirusa w sieciach firmowych.
czytaj więcej
Basic 2014- nowa kolekcja pościeli Andropolu
Z jednej strony obfitość kwiatów, ptaków i owadów,  z drugiej - „męskie” kolory, paski i proste geometryczne formy – taka jest najnowsza kolekcja Basic 2014 Andropolu.
czytaj więcej
Nowe produkty Barter SA
Polski importer i dystrybutor węgla – Barter SA wprowadza na rynek swoje najnowsze konfekcjonowane produkty - KRZESIMIR, CZARNY JAN i ECO-POWER Lady.
czytaj więcej
Budowa Czwartego Żagla osiągnęła stan surowy otwarty
Jedna z najnowszych inwestycji trójmiejskiego dewelopera Inpro SA, Czwarty Żagiel, osiągnęła stan surowy otwarty. Budowę rozpoczęto pod koniec marca 2013 roku, a zakończenie realizacji budynku przewidziano na koniec bieżącego roku. Blisko 50% mieszkań zostało już sprzedanych.
czytaj więcej
Świetlna iluzja – lampy Perth marki Nowodvorski Lighting
Moda w aranżacji wnętrz lubi zataczać koła, zawsze jednak powraca w zmodyfikowanej wersji. Nowoczesne style czerpią z klasyki to co najlepsze, dodając do niej awangardową nutę w postaci niestandardowych rozwiązań. Jednym z reprezentantów tego nurtu jest najnowsza kolekcja lamp Perth marki Nowodvorski Lighting, która nadaje tradycyjnym przedmiotom nowe znaczenie.
czytaj więcej
Smaczna i lekka przekąska - Twój Błonnik Britta
Twój Błonnik marki Britta to pożywne dopełnienie lekkiego, letniego jadłospisu. Płatki zbożowe dzięki wysokiej zawartości błonnika, tiaminy oraz kwasu foliowego wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.
czytaj więcej
1...708709710711712713714...796

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top