Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Portal “Światłolecznictwo w praktyce” wspierany przez InterMediCo
Portal „Światłolecznictwo w praktyce” rozpoczął współpracę z firmą InterMediCo, która została oficjalnym partnerem serwisu.
czytaj więcej
Nowy park maszyn na stadionie START GNIEZNO
Park maszyn to obok toru najważniejsze miejsce na stadionie żużlowym. To właśnie tam odbywa się walka o osiągnięcie jak najlepszych osiągów motocykli. Remont takiego obiektu to wyzwanie dla klubu, gdyż poza walorami estetycznymi budynek musi spełniać określone wymogi, a prowadzone prace nie mogą kolidować z codziennymi treningami zawodników.
czytaj więcej
Spółka Inpro przekazuje klucze do mieszkań
Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW
czytaj więcej
Bezpłatne szkolenia dla projektantów firmy KAN
Spółka KAN organizuje bezpłatne szkolenia z nowego oprogramowania, adresowane do projektantów instalacji wodnych i grzewczych. W ciągu miesiąca odbędą się one w kilku największych miastach Polski.
czytaj więcej
Yealink i 3CX nawiązały współpracę strategiczną
KONTEL, dystrybutor telefonów IP Yealink w Polsce ma przyjemność poinformować o zawarciu długofalowej współpracy partnerskiej pomiędzy Yealink i 3CX.
czytaj więcej
Sos sojowy niejedno ma imię
Głęboki brązowy kolor, przyjemny, aromatyczny zapach i słonawy, bądź lekko słodki smak. Sos sojowy jest najsłynniejszą przyprawą Dalekiego Wschodu, jego historia sięga ponad 2500 tysiąca lat. Obecnie znany jest nie tylko mieszkańcom Wschodu - coraz częściej bowiem sos sojowy używany jest także w kuchni europejskiej. 
czytaj więcej
Białystok. Konstrukcja stadionu miejskiego w rękach
Promostal – spółka z Czarnej Białostockiej wykona i zmontuje konstrukcję stalową białostockiego stadionu miejskiego. W związku ze stale rosnącym poziomem produkcji firma poszukuje wykwalifikowanych spawaczy i monterów konstrukcji stalowych.
czytaj więcej
Aranżacje Andropolu na targach INVEST HOTEL 2013
Hotelowy pokój, a w nim ekskluzywna kolekcja pościeli – tak wygląda stoisko Andropolu podczas tegorocznych poznańskich targów INVEST –HOTEL. Spółka prezentuje tam swoje nowości dla branży hotelowej i restauracyjnej.
czytaj więcej
Oliwa z oliwek nie tylko dla znawców
Nie bez powodu oliwa z oliwek nazywana jest złotym nektarem bogów. Przez wieki śródziemnomorskie cywilizacje uważały ją za jeden z najważniejszych składników pożywienia. Bogata w substancje odżywcze, posiada nie tylko właściwości zdrowotne, ale także pielęgnacyjne. Co jednak zrobić kiedy jesteśmy oliwnymi laikami, a chcielibyśmy rozpocząć przygodę z tym magicznym płynem? Jak kupować, a potem przechowywać?
czytaj więcej
Zmiany w podatku PIT
Sposób rozliczania PIT w roku 2013 ulegnie znaczącym zmianom. Dotkną one głównie podatek dochodowy od osób fizycznych, w tym ulgi internetowej czy ulgi na dzieci. Z racji tego, istotnie wpłyną one na wysokość zobowiązań podatkowych tychże osób. Co zatem należy wiedzieć o nadchodzących zmianach.
czytaj więcej
1...716717718719720721722...759

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top