Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Grupa Inpro odnotowała ponad 40% wzrost sprzedaży mieszkań w I połowie 2014 r.
Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za pierwszą połowę 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 216 umów czyli o ponad 40% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do czerwca br. Grupa wydała 158 mieszkań.
czytaj więcej
Zbadaj predyspozycje zawodowo-edukacyjne poprzez grę!
Badanie predyspozycji zawodowych to dla jednych praca, a dla innych droga do kariery. W obu przypadkach jest ważnym zadaniem, choć często czasochłonnym i zwyczajnie nudnym. Deep Green to przełom, który pozwoli planować ścieżki zawodowe i edukacyjne łatwo i szybko, jednocześnie dostarczając rozrywki.
czytaj więcej
Cuda wJanki… czyli nowa odsłona hali IKEA Janki
W związku ze zwiększoną liczbą klientów IKEA Janki postanowiła przeorganizować wnętrze sklepu. Zmiany mają nie tylko ułatwić dostęp do produktów, ale również pokazać ich funkcjonalne wykorzystanie w aranżacjach wnętrz. Otwarcie odświeżonej hali zaplanowano na najbliższy weekend 27.06-29.06. Na mieszkańców Warszawy i okolic, którzy odwiedzą odmieniony parter IKEA Janki do 20.07 będą czekać atrakcyjne promocje.
czytaj więcej
Huawei wzbogaca swoje portfolio o Gigabitowe punkty dostępowe dla przedsiębiorstw
Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadził do sprzedaży nowe punkty dostępowe (AP) klasy biznesowej obsługujące najnowszy standard 802.11ac. Nowy produkt jest wyrazem zaangażowania firmy w upowszechnianie dostępu do bezprzewodowych sieci Gigabitowych oraz promowanie trendu Bring Your Own Device (BYOD), co przyczyni się do szybszej transformacji świata biznesu.
czytaj więcej
Nowa fala ataków phishingowych na użytkowników produktów Apple
Kaspersky Lab Polska informuje o wykryciu nowej fali ataków phishingowych, w których cyberprzestępcy wyłudzają identyfikator Apple ID wykorzystywany przez użytkowników urządzeń Apple. Dostęp do tych danych pozwala atakującym na uzyskanie informacji osobowych oraz finansowych użytkowników. Atak rozprzestrzenia się m.in. w Polsce.
czytaj więcej
Polskie firmy w wyniku ataków hakerów tracą niemal dwukrotnie więcej niż brytyjskie
50 do 250 tys. zł – takie straty ma co trzecia firma (33%) w Wielkiej Brytanii w wyniku ataków hakerów – wynika z najnowszego badania firmy Check Point Software Technologies. W Polsce średnie jednorazowe straty szacuje się na 450 tys. zł!
czytaj więcej
Kosmetyki Kneipp® - w harmonii z naturą
Nasi przodkowie do pielęgnacji ciała używali kosmetyków sporządzanych na bazie kwiatów, ziół czy miodu. Obecnie na nowo odkrywamy zbawienny wpływ naturalnych składników na nasz wygląd i samopoczucie. Zgodnie z holistyczną filozofią marki Kneipp® to właśnie w naszym otoczeniu, w roślinach i wodzie znajduje się wszystko, czego potrzebujemy dla naszego zdrowia i piękna. Ekologiczne kosmetyki Kneipp®, dzięki najwyższej jakości naturalnym surowcom zapewniają doskonałą pielęgnację skóry, pozostawiając ją odpowiednio nawilżoną i idealnie gładką. Dodatkowo dzięki niesamowitym owocowym zapachom, relaksują i wyraźnie poprawiają nastrój. Teraz produkty marki Kneipp® są dostępne również w Polsce. 
czytaj więcej
Responsywne sklepy internetowe Shoper
Najnowsza wersja oprogramowania Shoper (5.5.4) wprowadza responsywną skórkę graficzną sklepu – tym samym z wcześniej wdrożonym responsywnym panelem administracyjnym Shoper jest jedynym w Polsce komercyjnym oprogramowaniem do prowadzenia sklepu internetowego, które w tak intensywnym stopniu wykorzystuje  technologię Responsive Web Design.
czytaj więcej
Hogan Lovells doradzało BGK przy niepublicznej emisji obligacji PKP
Warszawskie biuro kancelarii Hogan Lovells doradzało Bankowi Gospodarstwa Krajowego przy niepublicznej emisji zabezpieczonych obligacji średnioterminowych, które będą emitowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
czytaj więcej
Fundacja BERNARDYN zwycięzcą w czerwcowej akcji „Pomoc dla schronisk”
Ponad szesnaście tysięcy złotych, to kwota którą Fundacja BERNARDYN może przeznaczyć na ok. 400 kg karmy. Została ona zwycięzcą w czerwcowej odsłonie akcji „Pomoc dla schronisk” organizowanej przez KrakVet. Karma będzie znaczącym wsparciem dla Fundacji. Wygranej nie było by jednak bez determinacji sympatyków tej instytucji, którzy do ostatnich chwil oddawali głosy na swojego faworyta.
czytaj więcej
1...730731732733734735736...829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top