Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Coraz więcej szkodliwych programów atakuje konta bankowe online
Kaspersky Lab informuje o wzroście ilości szkodliwego oprogramowania potrafiącego kraść pieniądze użytkowników kont bankowych online. W badanym okresie, od 19 kwietnia do 19 maja 2014 r., rozwiązania firmy Kaspersky Lab zablokowały 341 216 prób uruchomienia takich niebezpiecznych aplikacji – o 36,6% więcej w stosunku do poprzedniego miesiąca.  
czytaj więcej
100 proc. sprzedanych apartamentów w Kwartale Kamienic
Spółka Inpro, jeden z największych trójmiejskich deweloperów, sprzedała wszystkie apartamenty w ramach luksusowej inwestycji Kwartał Kamienic w centrum Głównego Miasta Gdańsk. W sprzedaży pozostało już tylko 5 lokali użytkowych.
czytaj więcej
Bezpieczna i prosta pożyczka – od A do Z
Na rynku usług finansowych dla klientów indywidualnych funkcjonuje obecnie wiele instytucji, które udzielają atrakcyjnych pożyczek na krótki okres czasu. Jak wybrać właściwą, dzięki której szybko i bezpiecznie otrzymasz pieniądze?
czytaj więcej
Ponad miliard smartfonów w 2014 r.
1,2 miliarda smartfonów zostanie sprzedanych w 2014 r. W roku 2018 będzie to już 1,8 mld aparatów. Ich popularność to m.in. efekt rosnącej liczby przydatnych aplikacji.
czytaj więcej
Open Day z marką Chapel Parket - 3 lipca w Katowicach
Salon sprzedaży firmy Parkett Service organizuje Open Day z marką dębowych podłóg Chapel Parket. Wydarzenie będzie miało miejsce 3 lipca w katowickiej Galerii Handlowej NOWY ROŹDZIEŃ. Zapraszamy już od godz. 10:00.
czytaj więcej
Przecena stołecznych domów
Segmenty stanowią niewielki odsetek oferty deweloperów i nie będzie ich raczej więcej, pomimo że chętnych przybywa  
czytaj więcej
2014-06-30, 22:30
Wirtualne Biuro Prasowe
Za nami Juwenalia Żywca!
W ramach tegorocznych Juwenaliów Żywca w 7 największych miastach Polski odbyło się 12 imprez, które przyciągnęły łącznie ponad 360 000 studentów. Poza licznymi atrakcjami marka Żywiec przygotowała dla studentów także wyjątkowy konkurs stażowy – Angaż Żywca. Jego zwycięzcą został Bartosz Gaudynek z Pabianic, który dołączy teraz do ekipy organizującej Męskie Granie i otrzyma za to 10 tys. zł pensji!
czytaj więcej
Jak zdiagnozować alergię pokarmową typu III?
Alergia pokarmowa typu III, tzw. alergia IgG-zależna, oprócz przewlekłych problemów żołądkowo–jelitowych, jak wzdęcia, biegunki, zaparcia, zespół jelita drażliwego czy mdłości, jest w wielu przypadkach przyczyną problemów o charakterze metabolicznym jak nadwaga czy cukrzyca typu II. Dlatego badanie w jej kierunku zdobywa na całym świecie coraz większą popularność u osób walczących z problemem otyłości.
czytaj więcej
Sparc Media udostępnia w Polsce narzędzie do przeprowadzania kampanii rich mediowych
Sparc Media, wiodący dostawca rozwiązań dla brandingowych kampanii online, udostępnia w Polsce system AdSparc. Unikalne narzędzie dzięki, któremu reklamodawcy mogą przeprowadzać kampanie rich mediowe na stronach premium rozliczając się tylko za realne zaangażowanie.  Dla specjalistów z branży oznacza to kilka milionów darmowych wyświetleń i tysiące internautów poznających ich markę.
czytaj więcej
Samsung Galaxy Tab S z muzycznym prezentem
Od 27 czerwca sklep internetowy redcoon.pl rusza z  przedsprzedażą bezkonkurencyjnego tabletu w historii. Przed Wami Samsung Galaxy Tab S w najlepszej ofercie przedsprzedaży. To nie wszystko.
czytaj więcej
1...731732733734735736737...829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top