Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Osiedle z klimaten
Osiedle Browary Park w Olsztynie jest świetnym przykładem inwestycji, która daleko w tyle zostawia ascetyczne założenia modnej architektury minimalistycznej. Zaprojektowana w obrębie historycznej zabudowy przestrzeń zwraca uwagę umiejętnym wykorzystaniem różnych materiałów. Efekt ten osiągniętą m.in. dzięki zastosowaniu kostek brukowych z linii Libet Decco.
czytaj więcej
Funkcjonalności narzędzi wspierających zarządzanie projektami
Umiejętne zarządzanie projektami to dziś sztuka, która z roku na roku staje się coraz trudniejsza i wymaga coraz to większych kompetencji. Ma bowiem być połączeniem ogromnej wiedzy z umiejętnością stosowania odpowiednich narzędzi, co wspólnie ma przyczynić się do osiągnięcia zamierzonego celu. Co więcej, w całym procesie wzrasta również rola efektywności, bez osiągnięcia której, nie można uznać całego procesu zarządzania za skuteczny. Z racji tego, na rynku pojawiają się różnego typu narzędzia, które mają na celu sprawić, iż cały proces zarządzania znacząco zyska na skuteczność.
czytaj więcej
Okazje last minute z oferty Inpro
Inpro S.A., jedna z najbardziej liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim, posiada w swojej ofercie ostatnie mieszkania w zakończonych już inwestycjach z doskonałą lokalizacją. To już ostatnia okazja na zakup na Osiedlu Trzy Żagle i Osiedlu Jabłoniowa.
czytaj więcej
Nowa kolekcja Andropolu. BON-TON na poprawę nastroju
BON-TON to najnowsza kolekcja satynowej pościeli marki Sweet Home spółki Andropol. Nowe wzory wkrótce pojawią się w sprzedaży.
czytaj więcej
2013-09-18, 11:07
Wirtualne Biuro Prasowe
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w IKEA Kraków
W obchody trwającego właśnie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (16-22 września) po raz kolejny aktywnie włącza się IKEA Kraków.  Poprzez szereg atrakcji i bonusów zachęcać będzie mieszkańców do korzystania z transportu publicznego i pojazdów ekologicznych. W ramach akcji „Rowerem na Zakupy” i „Rowerem do Pracy” dla klientów i pracowników IKEA Kraków przygotowano liczne niespodzianki, a 22 września, w Europejskim Dniu Bez Samochodu, szczególnie wyróżnieni zostaną wszyscy niezmotoryzowani.
czytaj więcej
redNet Media wraca do gry
Trudne czasy w branży nieruchomości to wyzwanie dla ekspertów od organizacji targów. Umiejętność wyczucia rynku, znajomość potrzeb wystawców oraz nowatorskie rozwiązania to podstawa jeśli chodzi o sprawną organizację targów. Dziś klientowi to jednak nie wystarczy. Ale czy można wymyśleć coś nowego w kwestii organizacji targów? Najlepszym dowodem na to, że jednak można, jest firma RedNet Media, która po okresie intensywnych zmian organizacyjnych i uzbrojona w sztab fachowców od marketingu z impetem zagarnia dla siebie większą cześć rynku wystawienniczego w Polsce.
czytaj więcej
Filmowy relaks z redcoon.pl
Postęp technologiczny sprawia, że nasze życie staje się łatwiejsze. Jeździmy do pracy samochodami, komunikujemy się między sobą za pomocą smartfonów, a wiadomości przesyłamy pocztą elektroniczną. Jednak, pomimo tego, że nasz wysiłek fizyczny został znacząco zmniejszony, wykorzystywanie w pracy naszego umysłu, zdaje się równie męczące, jak praca fizyczna. Wracamy do domu zmęczeni, z głowami przepełnionymi tabelkami, wyliczeniami oraz niezałatwionymi sprawami. Szukając rozrywki włączamy telewizor. Jeśli chcemy mieć przed oczami obraz doskonałej jakości, sprawiający wrażenie realizmu, warto zainwestować w sprzęt wysokiej klasy.
czytaj więcej
1 na 8 firm posiada politykę bezpieczeństwa urządzeń mobilnych
Tylko około 14% firm posiada w pełni rozwiniętą politykę bezpieczeństwa urządzeń mobilnych dla sieci korporacyjnych.
czytaj więcej
Rank Progress rozpoczyna budowę Galerii w Pile
Wkrótce ruszą prace na terenie budowy Galerii Handlowej w Pile. Rank Progress SA, inwestor centrum handlowego, wyłonił generalnego wykonawcę projektu. Wartość umowy to 58,4 mln zł netto.
czytaj więcej
Innowacje APS S.A. na targach Suwalskiej Strefy Ekonomicznej.
Notowana na NewConnect spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA prezentuje swoją ofertę podczas pierwszej edycji suwalskich Targów Business to Business pt. "Innowacyjność i nowe technologie jako budowanie przewagi konkurencyjnej w regionie".
czytaj więcej
1...775776777778779780781...817

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top