Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


System dla samorządów PRiMO doceniony na targach edukacyjnych
Grupa Edukacyjna S.A., obecna na XIX Targach Edukacyjnych w Kielcach, otrzymała wyróżnienie za innowacyjny system do zarządzania oświatą dla samorządów PRiMO – www.primo.edu.pl
czytaj więcej
Międzynarodowa współpraca tematem kwietniowego Polsko-Belgijskiego Forum Gospodarczego
Czy belgijski rynek jest atrakcyjny dla polskich przedsiębiorców? Jak założyć firmę w Belgii i na co zwracać uwagę? Na jakie ulgi i ułatwienia mogą liczyć przedsiębiorcy inwestujący w tym kraju? To tylko wybrane tematy Polsko –Belgijskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie się 9 kwietnia 2014 roku w siedzibie Ministerstwa Gospodarki w Warszawie. Forum organizowane jest przez Ministerstwo Gospodarki oraz Ambasadę Królestwa Belgii wraz z trzema Regionami: Brukselskim, Flamandzkim, Walońskim, we współpracy z Belgijską Izbą Gospodarczą i Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych.
czytaj więcej
Letia Business Center została doceniona na Targach TARBUD
Przebudowa i rozbudowa budynku, w którym obecnie znajduje się centrum konferencyjne Legnickiego Parku Technologicznego KGHM Letia S.A. były jednym z tematów XXVIII edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD we Wrocławiu. Autorzy projektu pokazali kompleks w ramach cyklu wykładów „Ciekawe obiekty, ciekawe realizacje”.
czytaj więcej
Żarty, niechciani pomocnicy i naćpane wirusy: eksperci z Kaspersky Lab wspominają „dobrotliwe” szkodniki
W historii szkodliwych programów i walki z nimi niejednokrotnie pojawiały się niecodzienne programy, które wyglądały jak typowe wirusy, jednak nie robiły nic szkodliwego – przeciwnie, sprawiały, że na twarzy użytkownika pojawiał się uśmiech. Niektóre z nich były nawet tak pożyteczne, że usuwały z komputera niebezpieczne oprogramowanie lub optymalizowały wykorzystanie zasobów systemowych. Z okazji 1 kwietnia eksperci z Kaspersky Lab uruchomili wehikuł czasu i przyjrzeli się takim „dobrotliwym” szkodnikom.
czytaj więcej
Polska platforma BPM miesza szyki na światowym rynku
Największa, światowa konferencja poświęcona platformie Microsoft SharePoint już za nami. Dla krakowskiego WEBCON-u, mające miejsce w Las Vegas wydarzenie, było okazją do zaprezentowania możliwości rozwijanej w Polsce platformy BPM (Business Process Management).
czytaj więcej
Genialny wynalazek firmy Hama
Po wielu latach pracy spędzonych w laboratoriach firma Hama może wreszcie pokazać światu swój najnowszy wynalazek, który zrewolucjonizuje konwertowanie i przesyłanie sygnału. 
czytaj więcej
Kolejne zwycięstwo Webroota w teście wydajnościowym
Firma SERVCOMP informuje, że produkt firmy Webroot zwyciężył w kolejnym teście wydajnościowym.Tym razem przeprowadzonym przez AVLab o nazwie „Test wydajnościowy 2014 pakietów internet security”.
czytaj więcej
H2Ostróg zaprasza na dni otwarte
Raciborzanie i goście z innych śląskich miejscowości będą mogli zobaczyć H2Ostróg od środka jeszcze przed oficjalnym otwarciem obiektu. Dni otwarte aquaparku odbędą się 21 i 26 kwietnia. Uroczyste otwarcie H2Ostróg nastąpi za niewiele ponad miesiąc. Jeszcze zanim ubierzemy kąpielówki i zrelaksujemy się w wodzie warto zobaczyć aquapark na własne oczy. Co prawda, podczas dni otwartych nie będzie można pływać i korzystać z infrastruktury obiektu. Jest to jednak okazja, by przekonać się jakie atrakcje czekają na nas od 1 maja.
czytaj więcej
Jak zwiększyć konwersję w aplikacji mobilnej o 84%? Case study Ceneo.pl
Jak zoptymalizować i uspójnić ze sobą aplikacje mobilne na trzy różne systemy operacyjne? Co zrobić, aby zmiany przełożyły się na korzystne wyniki biznesowe? „Stawiamy na User Experience!”, czyli słów kilka o współpracy poznańskiej agencji Symetria z Ceneo.pl.
czytaj więcej
Kasza na stół, kasza do szkół!
W środę, 16 kwietnia br. w Warszawie, odbędzie się spotkanie kulinarne „Pod znakiem kaszy” podczas którego, przedstawiciele stołecznych przedszkoli i szkół podstawowych dowiedzą się, jak dbać o nawyki żywieniowe swoich podopiecznych. Spotkanie w formie warsztatów kulinarnych zaplanowano w ramach działań II edycji kampanii „Lubię kaszę – kasza na stół, na zdrowie, na co dzień”, która ma zachęcić Polaków do częstszego jedzenia kaszy.
czytaj więcej
1...895896897898899900901...961

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top