Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2018-01-23, 14:56
Creadoor
Creadoor doceniony na gali Home Zone
Decyzją Kapituły niedawno zakończonej prestiżowej gali Home Zone, marka CREADOOR została uhonorowana najważniejszymi nagrodami za rok 2017, co potwierdziło jej pozycję wschodzącej gwiazdy polskiej branży designerskiej i aranżacyjnej.
czytaj więcej
2018-01-23, 14:54
flypr
Kolekcja BOX marki Nowodvorski Lighting
Lampy sufitowe stanowią wygodną alternatywę dla oświetlenia wiszącego czy żyrandoli. Nie zajmują dużo miejsca, przez co sprawdzają się również w pomieszczeniach z niskim sufitem. Minimalistyczny, a jednocześnie oryginalny charakter lamp BOX marki Nowodvorski Lighting sprawia, że są one idealnym elementem dekoracyjnym dla osób ceniących sobie funkcjonalność oraz nowoczesność.
czytaj więcej
Meble tapicerowane - urządź mieszkanie z klasą!
W życiu każdego dorosłego człowieka przychodzi prędzej czy później taki moment, gdy studencka prowizorka przestaje bawić, a zaczyna nudzić i męczyć. Nie mamy już ochoty wracać do domu o czwartej nad ranem nocnym autobusem, gagi z ukochanych dawniej seriali wydają nam się teraz nieco płaskie, a na miejsce noclegu podczas wycieczki bierzemy pod uwagę hotel od trzech czy czterech gwiazdek wzwyż. Coraz krytyczniej patrzymy na nasze otoczenie, zapełnione banalnymi sprzętami z najniższej półki, które kupowaliśmy niegdyś, bo wydawały nam się modne i przydatne. Nie grozi nam już, jak dawniej, wyrzucenie mebla po urodzinowej domówce, ani wyprowadzka tuż po sesji - dlatego gdy już czegoś szukamy, powinno nam służyć co najmniej parę lat. Chcielibyśmy zmienić charakter mieszkania, możliwie raz, a dobrze - nikt nie lubi przecież tkwić po pachy w otoczeniu, z którego się, po prostu, wyrosło. Od czego jednak zacząć?
czytaj więcej
7 polskich hoteli wśród najlepszych na świecie
Na podstawie opinii ponad 900 tysięcy internautów, portal HolidayCheck wybrał najlepsze hotele na świecie, przyznając już po raz 13. nagrody HolidayCheck Award 2018. Pośród nagrodzonych jest aż 7 hoteli z Polski. Śladem poprzedniego roku dodatkowo wyróżnione zostały te obiekty, które najwyższe opinie otrzymują niezmiennie od 5 lat.
czytaj więcej
Nowy dyrektor działu Incentive w ICP Group SA
Na początku stycznia 2018 r. stanowisko Incentive Unit Director w ICP Group SA. objęła Magdalena Galińska.
czytaj więcej
Ratunku, mam infekcję!
Dr n.med., laryngolog, Magdalena Łapienis z Salve Przychodnie odpowiada na pytanie jak radzić sobie z infekcją wirusową. Wskazówki są szczególne istotne w okresie większej zachorowalności.
czytaj więcej
2018-01-22, 10:44
Kolporter
Po nagrody do saloniku
Ponad 700 tysięcy nagród zostało wydanych w salonikach prasowych Kolportera w 2017 r. w ramach różnego rodzaju akcji promocyjnych.
czytaj więcej
2018-01-22, 10:00
Czytio.pl
Nowość od Bookeen'a, czyli Bookeen Saga!
Bookeen Saga czytnik, który wyróżnia się spośród swoich braci. Nowość od francuskiego producenta wyróżnia się dzięki oryginalnemu wyglądowi. Mowa tu o zintegrowanym sylikonowym etui z czytnikiem.
czytaj więcej
Henryk Kania partnerem gali finałowej Szlachetnej Paczki
ZM Henryk Kania S.A. – jeden z liderów rynku mięsnego w Polsce – zostały partnerem finałowej gali XVII edycji Szlachetnej Paczki, która już 26 stycznia odbędzie się w ICE Kraków Congress Centre w Krakowie.
czytaj więcej
2018-01-22, 09:11
Conture
Artykuł sponsorowany - jak go napisać, żeby wzbudzał zainteresowanie?
Dobry artykuł sponsorowany to świetny sposób na zareklamowanie konkretnego produktu lub marki. Obecnie materiały marketingowe docierają do nas ze wszystkich stron. Z tego powodu odbiorcy niechętnie patrzą na mało wartościowe formy reklamy, nie dostarczające żadnych dodatkowych treści. Dlatego właśnie artykuły sponsorowane są doskonałym sposobem na zaciekawienie potencjalnych klientów. Tylko jak je pisać, aby nie zniechęcać czytelnika, ale zaciekawić go produktem lub marką?
czytaj więcej
1...91929394959697...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top