Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Ranking kolei dużych prędkości na świecie GoEuro - Polska w czołowej dwudziestce!
Zespół GoEuro.pl, zarządzający wyszukiwarką połączeń kolejowych, autobusowych oraz lotniczych, opublikował zestawienie 20. najlepszych kolei dużych prędkości na świecie.

Polska, która jeszcze do niedawna nie posiadała taboru kolei dużych prędkości, znalazła się w zestawieniu 20. przodujących w tej kategorii państw na świecie.
czytaj więcej
Podróżnik kontra podróżnik
Ostatnio w internecie natknąłem się na wiele tekstów porównujących i oceniających różnice między „Turystą”, a „Podróżnikiem”. Opisał bym to tak: turysta i podróżnik bywają w tych samych miejscach, ale w inny sposób. Jedni taki wyjazd wykupują już w pełni zorganizowany licząc na wypoczynek wraz z zwiedzaniem, drudzy sami organizują sobie zwiedzanie. Na tym kwestię Turystów bym zakończył, co oczywiście nie znaczy, że to coś złego, czy wstydliwego. Sam zaczynałem podróżowanie od wyjazdów all inclusive, aby szybko się przekonać, że to nie dla mnie. Ja wolę inaczej, samemu. Czy to znaczy, że jestem podróżnikiem? Kto to w zasadzie jest „Podróżnik”?
Jeszcze sto lat temu, była by na to prosta odpowiedź. Jeśli wyjechałeś do dalekich, dzikich krajów, długimi miesiącami czy latami przemierzałeś mniej cywilizowane kraje, to na pewno był byś Podróżnikiem. Zresztą wtedy turystów nie było.
czytaj więcej
Jak świat pije kawę...
Przerwa na kawę. Nie ukrywajmy, to jeden z najbardziej lubianych momentów na świecie. Chwila, gdy można się rozkoszować gorącym napojem o pobudzających właściwościach, który poprawia humor i kreatywność nawet w poniedziałek rano. W Polsce najczęściej pijamy duży kubek czarnej kawy, opcjonalnie z mlekiem. Ale jak to wygląda na świecie?
czytaj więcej
Austriacka precyzja i polska gościnność – rebranding sieci hoteli Vienna House
Na początku lutego 2016 roku grupa VI Hotels & Resorts przekształciła się w Vienna House. Ta nowa marka w świecie hotelarskim jednoczy cztery indywidualne linie hoteli: designerskie hotele andel's, energetyczne hotele biznesowe angelo, stawiające na gościnność hotele linii Easy oraz eleganckie hotele Vienna House.
czytaj więcej
Gdzie na narty? 6 wskazówek dla oszczędnych
Narty w Polsce czy za granicą? W sezonie czy poza nim? – te pytania zadaje sobie każdy dbający o swój budżet narciarz. Często zapominamy jednak o innych obciążających portfel czynnikach.
czytaj więcej
Te miejsca warto odwiedzić w 2016 według portalu Travelizer.pl
Wciąż brak pomysłu na urlop? Do rozpoczęcia sezonu turystycznego pozostało co prawda jeszcze trochę czasu, mimo to warto wcześniej zaplanować wyjazd. Portal Travelizer.pl radzi wszystkim niezdecydowanym, gdzie warto spędzić tegoroczne wakacje.
czytaj więcej
Bezpłatnie wypromuj swoje wydarzenie. Travelizer.pl rusza z ofertą patronatu medialnego
Portal Travelizer.pl przygotował ofertę patronatu medialnego. Jest ona skierowana do osób organizujących wydarzenie o tematyce turystycznej, podróżniczej lub nastawionej na promocję ciekawego regionu i jego atrakcji turystycznych.
czytaj więcej
Walentynki - poradnik przetrwania dla mężczyzn
Najpierw ustalmy jedno - dla większości facetów Walentynki to albo koszmar, który trzeba przetrwać, albo wyzwanie, któremu trudno sprostać. Powód jest prosty – mężczyzna z definicji ma romantyzm w trybie "off" i dość ciężko jest mu znaleźć guzik do przełączenia na "on". Oczywiście to nie dotyczy wszystkich mężczyzn; zaledwie jakichś 99%...
czytaj więcej
Szallas.hu walczy o głosy w konkursie European Business Awards
Po uzyskaniu tytułu „National Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards węgierska firma Szallas.hu walczy o głosy sędziów i międzynarodowej społeczności.
czytaj więcej
W końcu spadł śnieg. Gdzie zatem wybrać się na narty?
GoEuro ocenia 100 najlepszych ośrodków narciarskich w Europie. Wśród nich również polskie destynacje.
czytaj więcej
123...141516171819202122

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top