Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Kalejdoskop turystycznych wrażeń, czyli uroki Gran Canarii
Perła w koronie archipelagu Wysp Kanaryjskich. Zwana jest często mini-kontynentem, z uwagi na bogactwo klimatyczne i krajobrazowe – spotkamy tam rozciągające się, naznaczone słonecznymi plażami równiny, jak również chłodniejsze, osnute deszczowymi chmurami tereny górzyste. To miejsce cieszące się niesłabnącą popularnością wśród turystów, którzy pragną zaznać prawdziwie rajskiego wypoczynku. Mowa oczywiście o Gran Canarii.
czytaj więcej
Kreta - magiczna wyspa króla Minosa
Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że Kreta nieprzerwanie zachwyca swym urokiem już od czasów starożytnych. Słoneczne kąpiele, bajkowo krystaliczna i ciepła woda, a także rozkosze kulinarne w towarzystwie pięknej architektury – to tylko niektóre atrakcje, jakie może zaoferować królowa greckich wysp. Co jeszcze sprawia, że to miejsce przyciąga turystów z całego świata?
czytaj więcej
Anna Olszyńska „Hotelarzem Roku 2015”
Anna Olszyńska z sieci hoteli VI Hotels & Resorts została najlepszym dyrektorem generalnym hotelu sieciowego w 2015 r. w konkursie „Hotelarz Roku”. To najbardziej prestiżowa nagroda w polskiej branży hotelarskiej przyznawana przez miesięcznik „Hotelarz” i firmę doradczą Horwath HTL.
czytaj więcej
Czy opłaca się kupować walutę na wakacje w zimę?
Wiele osób jest przekonanych, że zakup waluty obcej w lecie to zły wybór, ponieważ waluty są wtedy najdroższe. Czy tak jest naprawdę?
czytaj więcej
Vienna International Hotelmanagement zmienia się w Vienna House
VI Hotels & Resorts na nowo definiuje swoją pozycję na rynku. 1 lutego 2016 r. największa austriacka grupa hotelowa całkowicie zmieni wizerunek swojej marki. Stanie się Vienna House.
czytaj więcej
Bank kupuje węgierski portal turystyczny
Turystyczna firma Szallas.hu ma nowych właścicieli. Nowa struktura własnościowa firmy pozwoli wzmocnić jej rozwój na arenie międzynarodowej.
czytaj więcej
Seszele chcą przyciągnąć polską turystykę i biznes
Polacy znaleźli się w czołówce narodów odwiedzających Seszele - małe państwo wyspiarskie na Oceanie Indyjskim. W 2015 roku kraj ten odwiedziło 2.275 rodaków, co dało nam pierwsze miejsce wśród turystów z rejonu Europy Centralnej. Tym samym wyprzedziliśmy Czechów (1.969), Węgrów (1.101) czy Słowaków (niecałe 900). Władze archipelagu widzą ogromny potencjał w naszym rynku usług dla turystów biznesowych, wartym prawie 1 mld złotych rocznie.
czytaj więcej
Jedyna firma turystyczna w rankingu Deloitte Technology Fast 50
Węgierska firma turystyczna Szallas.hu Kft, , która w Polsce jest właścicielem portalu Noclegguru.pl, po raz kolejny znalazła się wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej.
czytaj więcej
Właściciel portalu Noclegguru.pl w finale European Business Awards
Węgierska firma turystyczna Szallas.hu Kft, która jest właścicielem portalu Noclegguru.pl, zyskała tytuł „National Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards.
czytaj więcej
Płonąca fiesta – hiszpańskie Święto Ognia
Do Hiszpanii nie trzeba przekonywać – to wciąż jedno z najpopularniejszych miejsc, do których udają się turyści i wczasowicze. Kraj kusi wspaniałym, słonecznym klimatem, urokliwymi krajobrazami, wyjątkową kuchnią oraz atrakcjami kulturalnymi – także w postaci licznych świąt i obrzędów.
czytaj więcej
123...171819202122232425

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top