Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Redcoon.pl na Dzień Ojca
Docendo discimus - ucząc innych, sami się uczymy. Te słowa, wypowiedziane przez Senekę setki lat temu, wspaniale odnoszą się do relacji ojciec- dziecko. Tata to bohater, opiekun, doradca. Uczy dziecko wszystkiego, co ważne- odpowiedzialności, odwagi i zaradności. Jednak świadome ojcostwo nie przychodzi samo z siebie. Tak jak dziecko uczy się świata, tak tata razem z nim, wchodzi w nową dla siebie rolę i uczy się funkcjonowania w zupełnie innej rzeczywistości. Na nowo poznaje samego siebie, odnajduje zupełnie nowe uczucia, uczy się patrzeć na świat oczami dziecka. Zmaga się z przygotowywaniem posiłków, przewijaniem, chodzi na wywiadówki, koi zranione serce po pierwszym zawodzie miłosnym, by w końcu z dumą, po latach, spojrzeć na swoją dojrzałą i mądrą latorośl.
czytaj więcej
Atak na grill
Wraz z nadchodzącą majówką zbliża się okres grillowy. Warto zawczasu przypomnieć sobie podstawowe zasady obowiązujące podczas uprawiania tej sztuki kulinarnej. To sprawi, że goście zawsze chętnie pojawią się na planowanym przyjęciu a grillowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze, smaczniejsze i mniej pracochłonne.
czytaj więcej
123...131415161718192021

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top