Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Jak tanio latać (albo nawet... za darmo)?
Im wcześniej kupujemy bilet lotniczy, tym taniej - to wie chyba każdy. W artykule przeczytasz o paru innych, mniej znanych trickach na zaniżenie ceny biletu.
czytaj więcej
MATT - nowe chusty z Hiszpanii
Firma Raven Outdoor wprowadza na rynek polski nową markę - MATT.
czytaj więcej
Na wczasy po 15 września
Wakacje po sezonie są o 20-35 procent tańsze niż w sezonie, do tego w kurortach jest bardziej zacisznie niż przed 15 września. Także jest to ciekawa opcja dla osób, które chcą spędzić wczasy taniej i spokojniej. Eksperci ds. turystyki zwracają jednak uwagę na to, że wczasy po sezonie mogą inaczej wyglądać w typowo sezonowych miejscowościach turystycznych, a inaczej w kurortach całorocznych.
czytaj więcej
Urlop najczęściej spędzamy w Polsce i z rodziną
Połowa wakacji to dobry moment na pierwsze podsumowania tegorocznego sezonu turystycznego. Zgodnie z przewidywaniami, znakomita większość Polaków swój urlop spędza poza miejscem zamieszkania, lecz (w prawie 2/3 przypadków) w kraju. Nasze wyjazdy na ogół trwają od tygodnia do dwóch, a czas ten poświęcamy na relaks z rodziną.
czytaj więcej
Jednośladem do Poznań City Center – darmowy parking w galerii
1500 miejsc parkingowych oraz dedykowany rowerzystom parking to tylko niektóre z udogodnień, jakie czekają na miłośników jednośladów w Poznań City Center. Wszyscy ci, którzy postanowią przyjechać motorem lub skuterem do galerii mogą liczyć na darmowy parking w galerii. Udogodnienie zostało wprowadzone od 8 sierpnia i jest rozwiązaniem zastosowanym na czas nieokreślony.
czytaj więcej
Na ostatnią chwilę All Inclusive, HB czy BB?
Wiele osób zadaje sobie pytanie jaką formułę wczasów Last Minute wybrać? Formuła HB skierowana jest do osób, które chcą mieć zagwarantowane wyżywienie, ale które chcą dużo jeździć po okolicznym regionie. Z kolei BB polecana jest turystom, którzy chcą na własną rękę zapoznać się z lokalną ofertą gastronomiczną. Także Klient nie musi z automatu wybierać All Inclusive, która w ostatnim czasie rządzi na polskim rynku.
czytaj więcej
Jeśli basen ogrodowy to tylko w Intex.pl
Intex.pl to bezpośredni przedstawiciel firmy Intex Recreation Corporate i jeden z największych importerów jej produktów w Polsce. Baseny ogrodowe oraz inne artykuły amerykańskiej firmy Intex cieszą się od wielu lat niesłabnącą popularnością zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie.
czytaj więcej
Chorwacja autem lub samolotem
Piękne krajobrazy i bogactwo zabytków, od Istrii na zachodzie, po Południową Dalmację. To Chorwacja, czyli jeden z najbardziej słonecznych krajów Europy. Wczasy tam cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko dlatego, że dobra pogoda jest także wiosną i jesienią. Mimo znakomitych warunków do odpoczywania i dużej ilości atrakcji, Chorwacja pozostaje stosunkowo niedroga.
czytaj więcej
Jakie buty wybrać na wycieczkę? Upoluj swój model Aku
Można zaryzykować stwierdzenie, że buty są podstawowym elementem wyposażenia turysty. Nic tak nie uprzykrzy wycieczki jak nieodpowiednio dopasowane, obcierające i przemakające obuwie. Zakup butów powinien być przemyślany. W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie, do jakich aktywności zamierzamy ich używać.
czytaj więcej
Odkrywamy Puszczę Knyszyńską – Tatarzy, żubry, przyroda...
Urzekające widoki, balsamiczne powietrze i charakterystyczna kuchnia powstała w wyniku mieszanki kultur i wyznań. Kogo zmęczą spacery po leśnych bezdrożach, może się wzmocnić tatarskim pierekaczewnikiem, a pragnienie ugasić naturalnym kwasem chlebowym. A wszystko to zaledwie trzy godziny jazdy od Warszawy. Puszcza Knyszyńska jest jedną z największych w Polsce i wciąż kryje w sobie wiele tajemnic.
czytaj więcej
123...151617181920212223

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top