Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


H2Ostróg zaprasza na dni otwarte
Raciborzanie i goście z innych śląskich miejscowości będą mogli zobaczyć H2Ostróg od środka jeszcze przed oficjalnym otwarciem obiektu. Dni otwarte aquaparku odbędą się 21 i 26 kwietnia. Uroczyste otwarcie H2Ostróg nastąpi za niewiele ponad miesiąc. Jeszcze zanim ubierzemy kąpielówki i zrelaksujemy się w wodzie warto zobaczyć aquapark na własne oczy. Co prawda, podczas dni otwartych nie będzie można pływać i korzystać z infrastruktury obiektu. Jest to jednak okazja, by przekonać się jakie atrakcje czekają na nas od 1 maja.
czytaj więcej
Filmowy relaks z redcoon.pl
Postęp technologiczny sprawia, że nasze życie staje się łatwiejsze. Jeździmy do pracy samochodami, komunikujemy się między sobą za pomocą smartfonów, a wiadomości przesyłamy pocztą elektroniczną. Jednak, pomimo tego, że nasz wysiłek fizyczny został znacząco zmniejszony, wykorzystywanie w pracy naszego umysłu, zdaje się równie męczące, jak praca fizyczna. Wracamy do domu zmęczeni, z głowami przepełnionymi tabelkami, wyliczeniami oraz niezałatwionymi sprawami. Szukając rozrywki włączamy telewizor. Jeśli chcemy mieć przed oczami obraz doskonałej jakości, sprawiający wrażenie realizmu, warto zainwestować w sprzęt wysokiej klasy.
czytaj więcej
10 metrów ponad ziemią
Choć wakacje powoli się kończą to jest to doskonały czas, w którym warto w dalszym ciągu dbać o siebie i w aktywny sposób spędzać wolne chwile w mieście. Miłośnicy ekstremalnych doświadczeń mogą spróbować wspinaczki. Centrum Sportu Akademos ma w swojej ofercie 10 - metrową ściankę, z której mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli.
czytaj więcej
10 lat Trzech Żywiołów, edycja na Zamku w Bolkowie
W ostatni weekend sierpnia 2013 rusza 10. Festiwal Podróżników Trzy Żywioły na zamku w Bolkowie. Czterdziestoletnia przygoda z górami czterokrotnego zdobywcy Everestu – Ryszarda Pawłowskiego; Mustang, buddyjskie serce Himalajów Piotra Gawrzyała; Chiny z dala od wielkiego miasta laureatki tegorocznych Travelerów Anny Jaklewicz, pełne humoru, niedalekie Wyspy Owcze Marcina Michalskiego i sentymentalna podróż Małgorzaty Szumskiej do Rosji – to tylko wierzchołek żywiołowej góry lodowej.
czytaj więcej
GSI Outdoors w Polsce – dużo więcej niż garnki
Mężczyźni docenią ich jakość i niezawodność. Kobiety bez wątpienia pokochają za piękny, wyróżniający je design. Pomysłowość twórców sprawia, że są małymi dziełami sztuki – funkcjonalne, trwałe i po prostu ładne. Naczynia amerykańskiej marki GSI ruszają na podbój polskiego rynku.
czytaj więcej
Liofilizaty - z czym to się je?
Stworzona z myślą o kosmonautach, żywność liofilizowana szybko stała się nieodłącznym elementem wypraw wysokogórskich. Takie jedzenie zachowuje kształt, smak i przede wszystkim wartości odżywcze przy maksymalnym zmniejszeniu wagi, a przechowywać można je latami. Brzmi nieźle? A to dopiero początek!
czytaj więcej
Uwiecznij wakacje z redcoon.pl
Sezon wakacyjny, najpiękniejszy okres w roku, to jednocześnie sezon wyjazdów na urlopy. Ruszamy na wczasy, by zamieszkać w pięknych kurortach, cieszyć się słońcem i błogim lenistwem. Ci, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, zapewne wyruszą na piesze wędrówki z plecakiem i mapą w kieszeni, bądź staną twarzą w twarz z ekstremalnymi wyzwaniami na szczytach gór lub w powietrzu.
czytaj więcej
Redcoon.pl na Dzień Ojca
Docendo discimus - ucząc innych, sami się uczymy. Te słowa, wypowiedziane przez Senekę setki lat temu, wspaniale odnoszą się do relacji ojciec- dziecko. Tata to bohater, opiekun, doradca. Uczy dziecko wszystkiego, co ważne- odpowiedzialności, odwagi i zaradności. Jednak świadome ojcostwo nie przychodzi samo z siebie. Tak jak dziecko uczy się świata, tak tata razem z nim, wchodzi w nową dla siebie rolę i uczy się funkcjonowania w zupełnie innej rzeczywistości. Na nowo poznaje samego siebie, odnajduje zupełnie nowe uczucia, uczy się patrzeć na świat oczami dziecka. Zmaga się z przygotowywaniem posiłków, przewijaniem, chodzi na wywiadówki, koi zranione serce po pierwszym zawodzie miłosnym, by w końcu z dumą, po latach, spojrzeć na swoją dojrzałą i mądrą latorośl.
czytaj więcej
Atak na grill
Wraz z nadchodzącą majówką zbliża się okres grillowy. Warto zawczasu przypomnieć sobie podstawowe zasady obowiązujące podczas uprawiania tej sztuki kulinarnej. To sprawi, że goście zawsze chętnie pojawią się na planowanym przyjęciu a grillowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze, smaczniejsze i mniej pracochłonne.
czytaj więcej
123...141516171819202122

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top