Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Akcesoria na kemping - co może Ci się przydać?
Nawet zimą można wybrać się na kemping - szczególnie, gdy kochasz górskie widoki a już niedługo rozpocznie się sezon biwakowy i kempingowy dla fanów cieplejszych klimatów, w związku z tym przedstawiamy wam jakie akcesoria na kemping z pewnością się wam przydarzą.
czytaj więcej
Integracje firmowe z Hotelem Odys
Hotel ODYS to malowniczy Ośrodek Wypocznykowy położony u podnóża gór Beskidzkich, nieopodal Jeziora Żywieckiego. Lokalizacja to jeden z plusów Hotelu. Dzięki niej możemy zaproponować Państwu mnóstwo atracji podczas integracji firmowych w naszym Hotelu.
czytaj więcej
Premiera Vienna House w Azji: Pierwszy hotel powstaje w Wietnamie.
Vienna House poszerza obszar działania o Azję Południowo-Wschodnią. 5-gwiazdkowy hotel Vienna House Vung Tau w Wietnamie będzie oferował 775 stylowych pokoi, apartamentów, penthouse’ów i willi. Otwarcie planowane jest na 2021 r.
czytaj więcej
Hotel Kraków z salą konferencyjną- Best Western
Best Western to sieć hoteli w całej Polsce, która oferuje swoje usługi nie tylko osobą szukającym noclegu w danym mieście ale także firmom, które poszukują odpowiedniej sali konferencyjnej do zorganizowania szkolenia dla dużej grupy pracowników. Hotel Kraków z salą konferencyjną - to my.
czytaj więcej
Po raz pierwszy w Rybniku!
Zapraszamy na premierowe projekcje filmów "Runcamino" i "Chasing The Breath" w Domu Kultury Chwałowice w Rybniku.
czytaj więcej
Opowieści o Madagaskarze w Żółtym Młynku
Madagaskar - jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Afryce, wyspa Madagaskar. Kraina, gdzie rządzą przodkowie. W pełni podporządkowana tradycji i przesądom. Dziś gospodarczo, jeden z najbiedniejszych krajów Świata. Jednak przyrodniczo oraz etnicznie, zachwyca nieprawdopodobnym bogactwem. Podbita przez Beniowskiego, potem zbadana przez Fiedlera, bliska polskiej wyobraźni.
czytaj więcej
Zimowe królestwo Polaków - Zakopane
Jednym z najpopularniejszych kierunków Polaków na ferie zimowe jest Zakopane. Trudno się dziwić skoro ta urokliwa miejscowość oferuje tyle różnych atrakcji: piękne polskie góry, restauracje z niepowtarzalnym góralskim klimatem, pyszne góralskie jedzenie i wiele innych. Co roku odwiedza to miejsce miliony turystów, również coraz więcej z zagranicy. Obcokrajowcy obcują w Zakopanem z interesującą kulturą, która bardzo różni się od ich ojczystej i chętnie tu wracają. Ponadto hotelarze i właściciele ośrodków wczasowych prześcigają się w obniżaniu cen, aby przyciągnąć turystów i można natrafić na naprawdę tani nocleg w samym centrum.
czytaj więcej
Indianie Kolumbii w Żółtym Młynku
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach 25 września zaprasza na "Podróże w nieznane" w Żółtym Młynku.
czytaj więcej
Mazda zachęca do weekendowych podróży po Mazowszu w ramach projektu Slow Road
Gorące letnie weekendy to doskonała okazja do wyjazdu poza miasto. Internetowy przewodnik www.slowroad.pl po niezwykłych, często bardzo kameralnych miejscach, z dala od szlaków masowej turystyki inspiruje do aktywnego wypoczynku, który nie wymaga wielkich przygotowań.
czytaj więcej
Vienna House Easy Airport Frankfurt zawita w Raunheim
Vienna House zawarła z Argo Capital umowę dzierżawy hotelu Vienna House Easy Airport Frankfurt. Rozpoczęcie budowy jest planowane do końca 2019, a otwarcie - w IV kwartale 2020 roku.
czytaj więcej
123456789...232425

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top