Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Skóra wizytówką naszego zdrowia
Choć mówi się, że to oczy są zwierciadłem duszy, to w rzeczywistości o wiele więcej „wyczytać” można z naszej skóry. O jej wyglądzie decyduje bowiem szereg czynników – m. in. styl życia, dieta czy ewentualne choroby, które uwydatniają się właśnie na skórze. Warto zatem o nią zadbać, dzięki czemu stanie się ona naszą wizytówką.
czytaj więcej
Nasza młodość i witalność zależy od… ryb?
Co wspólnego może mieć człowiek z rybą? Wydaje się że niewiele. Nie tylko na pierwszy, ale nawet na drugi i trzeci rzut oka różnimy się przecież niemal w każdym elemencie. Ale okazuje się, że właśnie rybom możemy zawdzięczać skuteczne powstrzymanie oznak upływającego czasu! Mit? Nic z tych rzeczy. Odpowiedź tkwi w kolagenie, którego jedynym prawdziwie skutecznym źródłem pozyskiwania dla naszego organizmu są właśnie te żyjące pod wodą stworzenia.
czytaj więcej
Zabierz dietę za granicę – przekonują dietetycy z CDS
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkim krokami. Już niebawem wielu naszych rodaków, którzy na co dzień pracują za granicą wróci do domów, aby w rodzinnym gronie spędzić ten magiczny czas. Eksperci z Centrum Dietetyki Stosowanej, najstarszej prywatnej poradni dietetycznej w regionie, przekonują, aby wracając do pracy, zabrać ze sobą oprócz świątecznych wspomnień również gotową dietę na kilka kolejnych miesięcy.
czytaj więcej
2016-12-14, 13:11
flypr
Z wodą za pan brat, czyli zapotrzebowanie na wodę u najmłodszych
Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa woda. Z tego też względu coraz więcej osób ma zawsze pod ręką butelkę wody źródlanej lub mineralnej. O dobroczynnych właściwościach tej substancji warto przekonać również dzieci i zachęcać ich do jej regularnego picia. Ile wody dziennie powinny zatem spożywać dzieci? Odpowiedzi na to pytanie udziela ekspert marki Mama i ja - mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk.
czytaj więcej
2016-10-17, 16:43
Projekt PR
Opiekun Rodzinny – Samotny Bohater?
Nowa kampania Fundacji Hospicyjnej ma na celu zwrócić uwagę na członków rodzin, sprawujących opiekę nad swoimi ciężko chorymi bliskimi, dziećmi i dorosłymi. Na opiekunów rodzinnych.
czytaj więcej
2016-09-22, 12:37
Qclinique
Jesień – idealna pora na wizytę w gabinecie kosmetycznym
Okres jesienno-zimowy to często najlepszy czas na wykonywanie różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Mniejsze promieniowanie słoneczne i brak upałów sprzyjają bowiem specjalistycznemu dbaniu o urodę. Co więcej, skóra szybciej się wtedy regeneruje i istnieje niewielkie ryzyko wystąpienia powikłań, np. przebarwień lub poparzeń.
czytaj więcej
2016-09-21, 12:20
North Coast SA
Pełna gama serów BIO od Nuova Castelli
Sery to w większości przypadków nieodzowny element codziennej diety. Mówi się, że na świecie istnieje tyle samo gatunków serów ile metod ich wytwarzania, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Smak i jakość serów zależy nie tylko od techniki produkcji, ale również od mleka, na które z kolei wpływa ukształtowanie terenu, klimatu i roślinności będącej pokarmem dla zwierząt. Coraz więcej osób wybiera sery BIO pochodzące z ekologicznych gospodarstw. Naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów wychodzi Nuova Castelli, jeden z największych producentów i dystrybutorów serów włoskich oferujący pełną gamę serów BIO.
czytaj więcej
2016-09-06, 16:05
PR Kwadrat
ODKRYJ 7 MINI METAMORFOZ Z SEPHORA MAKE UP STUDIO
Sephora Make up Studio prezentuje 7 unikalnych usług – bezpłatnych mini metamorfoz. Podczas 15 minutowej konsultacji makijażystka Sephora zdradzi tajniki wybranego akcentu i dobierze kosmetyki idealne dla Twojego typu urody.
czytaj więcej
2016-09-02, 10:43
flypr
Nieskończona harmonia – nowa kolekcja INFINITY od marki Magnificora
Koniec lata przywodzi na myśl tajemniczą aurę, odrobinę melancholii i zamyślenia. Tuż przed niezwykle klimatyczną jesienią marka Magnificora oferuje linię zmysłowych perfum o intrygującej nazwie INFINITY. W ofercie znajdziemy aż osiem nowych zapachów, dzięki którym łatwiej będzie pożegnać się z wakacyjnym słońcem.
czytaj więcej
2016-08-12, 15:00
North Coast SA
Poczuj się jak we Włoszech z filiżanką kawy Kimbo
Włoska kawa Kimbo wraz z markami Fiat i Collistar oraz Perfumeriami Douglas zaprasza na cykl eventów urodowych. Na uczestników czekają profesjonalne porady kosmetyczne oraz niepowtarzalny makijaż z kolekcją Ti Amo 500. Gościom cykl spotkań umili aromatyczna neapolitańska kawa Kimbo parzona w najwyższej jakości ekspresach Jura oraz otoczenie kultowego samochodu Fiat 500.
czytaj więcej
1...16171819202122...37

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top