Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Jak urządzić dom dla alergika?
Lato to czas urlopów, ale i remontów! Właśnie w sezonie letnim chętnie odnawiamy mieszkania i wyposażamy je w nowe meble, a także dokonujemy innych zakupów, które mają nie tylko ozdobić dom, ale także uprzyjemnić i ułatwić codzienne życie domowników – także tych z alergią.
czytaj więcej
2016-07-29, 11:22
flypr
Jak powstają perfumy?
Wybierając ulubione zapachy perfum rzadko zastanawiamy się, jaka była historia ich powstania, kto zbierał kwiaty, jak długo trwał proces pozyskania danego aromatu. Powstawanie perfum to niezwykła przygoda, która później przekłada się na wyjątkowy zapach, który każdego dnia co rano zakładamy na siebie niczym najpiękniejszą sukienkę. Razem z marką Magnificora opowiadamy, jak powstają perfumy.
czytaj więcej
2016-07-19, 15:10
Kolporter
Krwiodawcy z Kolportera
W każdym z nas płynie „drogocenny lek”, który może pomóc drugiej osobie. Mowa oczywiście o krwi, która często potrzebna jest do ratowania życia. Jej zasoby w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, szczególnie w okresie letnim, znacznie topnieją, a wówczas wysyłane są apele o pomoc w uzupełnieniu braków. Na takie prośby chętnie odpowiadają pracownicy Kolportera i firm wywodzących się z tej spółki.
czytaj więcej
Kolagen - siła Twojej skóry
Kolagen jest wszystkim dobrze znany ze względu na to, że odpowiada za jędrność, a więc i młodość skóry. Jego nazwa jest bardzo często wykorzystywana w kontekście różnego typu kosmetyków i zabiegów urodowych. Jednak tak naprawdę mało osób wie, czym właściwie on jest, z czego się składa i jak może być pozyskiwany.
czytaj więcej
2016-07-01, 08:47
flypr
Co mówi o Tobie ulubiony zapach perfum?
Zakupy, których dokonujemy często określają nasze upodobania oraz osobowość. Przywiązanie do konkretnego zapachu perfum także mówi wiele o tym, jacy jesteśmy. Warto poznać znaczenie poszczególnych nut zapachowych i zobaczyć, jak wiele mogą one zdradzić innym. Razem z marką Magnificora ujawniamy sekretne znaczenie zapachów.
czytaj więcej
GRYF jest już gotowy na gości VIP
Uzdrowisko Połczyn – Grupa PGU udostępniło już gościom nowo wybudowaną część Domu Zdrojowego GRYF. Willa Gryf, oferująca kuracjuszom zakwaterowanie w standardzie VIP połączona jest z resztą obiektu szklanym korytarzem. O pobycie w nowej części GRYFU opowiada Stefan, który tradycyjnie i tym razem pełni rolę przewodnika po obiektach Polskiej Grupy Uzdrowisk.
czytaj więcej
2016-06-22, 13:55
flypr
Ciąża latem – jak dbać o skórę?
Lato to szczególnie ciężki okres dla kobiet w ciąży. Upały powodują bowiem zadyszkę oraz opuchliznę na nogach. Co więcej, zwiększone natężenie promieni słonecznych sprawia, że skóra przyszłych mam łatwiej się wysusza i pojawiają się na niej plamy. O tym jak prawidłowo zadbać o skórę, kiedy spodziewamy się maluszka, mówi kosmetolog Anna Zatorowska.
czytaj więcej
EKLINIKI.PL – katalog obiektów medycznych z całej Polski.
Podczas urodzin, świąt winszujemy sobie przede wszystkim zdrowia. Nic bowiem nie jest od niego cenniejsze, a choroba nie wybiera i może przydarzyć się każdemu – bez względu na płeć, wiek czy stan portfela. Dlatego dobrze wiedzieć, gdzie szukać pomocy, kiedy jej naprawdę będziemy potrzebować.
czytaj więcej
Kompleksowe leczenie w Uzdrowisku Duszniki
Uzdrowisko Duszniki, wchodzące w skład Uzdrowisk Kłodzkich-Grupa PGU prowadzi dwanaście profili leczniczych, wyspecjalizowanych m.in. pod kątem leczenia chorób dróg oddechowych, stawów i chorób kobiecych. Z uwagi na to, uzdrowisko stało się destynacją kolejnej podróży kuracyjnej Stefana i Heleny, bohaterów kampanii informacyjnej Polskiej Grupy Uzdrowisk. Co spotka ich tym razem w Dusznikach-Zdroju?
czytaj więcej
Bezpieczny pobyt w uzdrowisku, czyli warsztaty dla najmłodszych kuracjuszy Uzdrowisk Kłodzkich
Szpital Uzdrowiskowy dla Dzieci „Jagusia” w Uzdrowisku Kudowa wchodzącym w skład Uzdrowisk Kłodzkich-Grupa PGU organizuje specjalne warsztaty dla najmłodszych kuracjuszy z zakresu bezpieczeństwa i higieny. Chodzi nie tylko o bezpieczny pobyt w uzdrowisku, ale także budowanie dobrych nawyków na co dzień. Projekt zostanie przeprowadzony przez Supon Wrocław.
czytaj więcej
1...17181920212223...37

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top