Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


2016-09-21, 12:20
North Coast SA
Pełna gama serów BIO od Nuova Castelli
Sery to w większości przypadków nieodzowny element codziennej diety. Mówi się, że na świecie istnieje tyle samo gatunków serów ile metod ich wytwarzania, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Smak i jakość serów zależy nie tylko od techniki produkcji, ale również od mleka, na które z kolei wpływa ukształtowanie terenu, klimatu i roślinności będącej pokarmem dla zwierząt. Coraz więcej osób wybiera sery BIO pochodzące z ekologicznych gospodarstw. Naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów wychodzi Nuova Castelli, jeden z największych producentów i dystrybutorów serów włoskich oferujący pełną gamę serów BIO.
czytaj więcej
2016-09-06, 16:05
PR Kwadrat
ODKRYJ 7 MINI METAMORFOZ Z SEPHORA MAKE UP STUDIO
Sephora Make up Studio prezentuje 7 unikalnych usług – bezpłatnych mini metamorfoz. Podczas 15 minutowej konsultacji makijażystka Sephora zdradzi tajniki wybranego akcentu i dobierze kosmetyki idealne dla Twojego typu urody.
czytaj więcej
2016-09-02, 10:43
flypr
Nieskończona harmonia – nowa kolekcja INFINITY od marki Magnificora
Koniec lata przywodzi na myśl tajemniczą aurę, odrobinę melancholii i zamyślenia. Tuż przed niezwykle klimatyczną jesienią marka Magnificora oferuje linię zmysłowych perfum o intrygującej nazwie INFINITY. W ofercie znajdziemy aż osiem nowych zapachów, dzięki którym łatwiej będzie pożegnać się z wakacyjnym słońcem.
czytaj więcej
2016-08-12, 15:00
North Coast SA
Poczuj się jak we Włoszech z filiżanką kawy Kimbo
Włoska kawa Kimbo wraz z markami Fiat i Collistar oraz Perfumeriami Douglas zaprasza na cykl eventów urodowych. Na uczestników czekają profesjonalne porady kosmetyczne oraz niepowtarzalny makijaż z kolekcją Ti Amo 500. Gościom cykl spotkań umili aromatyczna neapolitańska kawa Kimbo parzona w najwyższej jakości ekspresach Jura oraz otoczenie kultowego samochodu Fiat 500.
czytaj więcej
Jak urządzić dom dla alergika?
Lato to czas urlopów, ale i remontów! Właśnie w sezonie letnim chętnie odnawiamy mieszkania i wyposażamy je w nowe meble, a także dokonujemy innych zakupów, które mają nie tylko ozdobić dom, ale także uprzyjemnić i ułatwić codzienne życie domowników – także tych z alergią.
czytaj więcej
2016-07-29, 11:22
flypr
Jak powstają perfumy?
Wybierając ulubione zapachy perfum rzadko zastanawiamy się, jaka była historia ich powstania, kto zbierał kwiaty, jak długo trwał proces pozyskania danego aromatu. Powstawanie perfum to niezwykła przygoda, która później przekłada się na wyjątkowy zapach, który każdego dnia co rano zakładamy na siebie niczym najpiękniejszą sukienkę. Razem z marką Magnificora opowiadamy, jak powstają perfumy.
czytaj więcej
2016-07-19, 15:10
Kolporter
Krwiodawcy z Kolportera
W każdym z nas płynie „drogocenny lek”, który może pomóc drugiej osobie. Mowa oczywiście o krwi, która często potrzebna jest do ratowania życia. Jej zasoby w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, szczególnie w okresie letnim, znacznie topnieją, a wówczas wysyłane są apele o pomoc w uzupełnieniu braków. Na takie prośby chętnie odpowiadają pracownicy Kolportera i firm wywodzących się z tej spółki.
czytaj więcej
Kolagen - siła Twojej skóry
Kolagen jest wszystkim dobrze znany ze względu na to, że odpowiada za jędrność, a więc i młodość skóry. Jego nazwa jest bardzo często wykorzystywana w kontekście różnego typu kosmetyków i zabiegów urodowych. Jednak tak naprawdę mało osób wie, czym właściwie on jest, z czego się składa i jak może być pozyskiwany.
czytaj więcej
2016-07-01, 08:47
flypr
Co mówi o Tobie ulubiony zapach perfum?
Zakupy, których dokonujemy często określają nasze upodobania oraz osobowość. Przywiązanie do konkretnego zapachu perfum także mówi wiele o tym, jacy jesteśmy. Warto poznać znaczenie poszczególnych nut zapachowych i zobaczyć, jak wiele mogą one zdradzić innym. Razem z marką Magnificora ujawniamy sekretne znaczenie zapachów.
czytaj więcej
GRYF jest już gotowy na gości VIP
Uzdrowisko Połczyn – Grupa PGU udostępniło już gościom nowo wybudowaną część Domu Zdrojowego GRYF. Willa Gryf, oferująca kuracjuszom zakwaterowanie w standardzie VIP połączona jest z resztą obiektu szklanym korytarzem. O pobycie w nowej części GRYFU opowiada Stefan, który tradycyjnie i tym razem pełni rolę przewodnika po obiektach Polskiej Grupy Uzdrowisk.
czytaj więcej
1...17181920212223...38

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top