Znajdź informacje

ING Bank Śląski dystansuje się od Marka Kondrata


« lista artykułów
2015-12-20

- Marek Kondrat wyraża swoje prywatne poglądy. Nie angażujemy się w politykę i nie popieramy żadnej opcji politycznej - informuje oficjalne konto ING Banku Śląskiego na Twitterze. To komentarz banku na udział znanego aktora w krakowskim marszu Komitetu Obrony Demokracji. Organizacja ta sprzeciwia się polityce obecnego rządu, który chce wprowadzić m.in podatek bankowy.

W sobotę  w marszu KOD w Krakowie udział wziął Marek Kondrat. Znany aktor podczas manifestacji czytał tekst Konstytucji RP i sprzeciwiał się polityce obecnego rządu, stojąc w jednym rzędzie m.in z politykami Platformy Obywatelskiej. W sieci momentalnie zawrzało, a internauci masowo zaczęli nawoływać do zamykania rachunków i rozwiązywania polis ubezpieczeniowych w ING Banku Śląskim. Głos w sprawie szybko zabrakł sam bank, który w licznych tweetach stanowczo "odciął się" od występienia Kondrata.

- Marek Kondrat wyraża swoje prywatne poglądy. Nie angażujemy się w politykę i nie popieramy żadnej opcji politycznej - wielokrotnie pisał ING Bank Śląski na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Internauci w sobotę wielokrotnie podejmowali dyskusję w tym temacie. 

Głos w sprawie zabrali również publicyści. - Wy może się nie utożsamiacie, ale pan Kondrat utożsamiany jest z Wami - pisze dziennikarz Rafał Frąckowiak. Wtóruje mu Łukasz Warzecha. - Jak się bierze znanego i rozpoznawalnego aktora Kondrata jako twarz i ambasadora marki, to się nie da "odciąć". Marcin Palade zwraca uwagę na inny aspekt. - Marek Kondrat wniósł wczoraj spory wkład w początek repolonizacji sektora bankowego w Polsce.

Z kolei internauci przekonują, że udział osoby reklamującej bank w demonstracji przeciwko rządowi zapowiadającemu wprowadzenie podatku bankowego "może budzić wątpliwości".

Foto: Twitter

Bartłomiej Kawalec

Zobacz także

Parkingi przy lotnisku w podkrakowskich Balicach
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach należy do najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Dysponując rozbudowaną ...
Eliminacje do Eurowizji tylko w TVP
Już 3 marca (sobota) TVP1 zaprosi na niezwykły, pełen emocji koncert Krajowych Eliminacji Eurowizji 2018. Spośród 10 zakwalifikowanych wykonawców widzowie ...
Startuje "Iron Majdan". Premiera z Las Vegas
Małgorzata i Radosław wyruszyli na podbój zawodowego świata wrestlingu w Las Vegas a widzowie TVN zobaczą to na własne oczy, ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top