Znajdź informacje

Prawo


2021-01-29, 14:28
Czyścimy Internet
Komentarze na allegro a prawo
Chcesz publikować komentarze na allegro? Zachęcamy zatem do zapoznania się z informacjami zawartymi w naszym tematycznym blogpoście.
czytaj więcej
Alkohole – w ogniu definicji i przepisów
Przeciętnemu klientowi może się wydawać, że to, jak dany alkohol zostanie nazwany, zależy wyłącznie od „widzimisię” producenta. Tak jednak nie jest, a już wkrótce producentom napojów spirytusowych będzie jeszcze trudniej. W 2021 roku zaczną obowiązywać nowe zasady, jednolite dla całej Unii Europejskiej.
czytaj więcej
2021-01-04, 11:50
Sklep mundurowy Sortmund
Lizak policyjny, czyli jak powinna przebiegać prawidłowa kontrola drogowa?
Praktycznie każdy kierowca, który prawem jazdy cieszy się od kilku czy kilkunastu lat, przynajmniej raz w życiu został zatrzymany na tzw. kontrolę drogową. Czym jest lizak policyjny i co jeszcze jest ważne podczas takiej kontroli.
czytaj więcej
2020-11-20, 15:49
ApexNet
Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy w praktyce
Zastanawiasz się w jaki sposób projekt nowelizacji Kodeksu Pracy został wprowadzony? Co to oznacza w praktyce i jakie elementy podlegają zmianie? Chcesz się dowiedzieć jakie są to konsekwencje dla Ciebie jako pracodawcy lub jako zatrudnionego? Rozwiejemy Twoje wątpliwości.
czytaj więcej
2020-09-04, 09:06
ApexNet
Zamówienia publiczne a koronawirus. Co warto wiedzieć?
Czas pandemii i koronawirusa wywrócił wielu osobom świat do góry nogami. Wiele firm zaczęło mieć kłopoty, a cała gospodarka dużo na tym traci. Wszystko to odbija się także na zamówieniach publicznych. Jeśli zajmujesz się tym na co dzień warto przeczytać ten artykuł! Zamówienia publiczne a koronawirus zostały omówione przez ekspertów w grupie ApexNet!
czytaj więcej
2020-08-14, 09:44
ApexNet
Praca w biurze podczas pandemii. Poradnik
Pandemia to okres bardzo trudny dla wszystkich z nas. Zmiana organizacji pracy dla wielu z nas była dużym wyzwaniem. Wiele firm decyduje się na powrót do biura. Jakie zasady należy przestrzegać w przypadku decyzji o powrocie? Mamy dla Was poradnik, w którym opisujemy jak powinna wyglądać praca w biurze podczas pandemii.
czytaj więcej
2020-06-15, 07:00
NieruchomosciSzybko.pl
Najem bez umowy - czy uda się odzyskać pieniądze?
Najem bez umowy to dość częste zjawisko. Wyjaśniamy, jak właściciel mieszkania w takiej sytuacji może dochodzić odszkodowania od lokatora.
czytaj więcej
2020-04-24, 14:42
Nowa Konfederacja
Swobody obywatelskie - czym się różnią od praw?
W codziennych rozmowach mamy tendencję, by traktować swobody obywatelskie, naszą wolność i prawa jako właściwie te same rzeczy. W istocie są to różne, choć podobne pojęcia.
czytaj więcej
2019-12-04, 10:07
Wamat
BHP przy organizacji widowisk - ważne aspekty
Jakie aspekty BHP przy organizacji widowisk są najważniejsze i wpływają na bezpieczeństwo owych eventów? Przeczytaj w naszym artykule!
czytaj więcej
Zawieszona akcyza – jak z niej skorzystać?
Co do zasady każda firma, która sprowadza do Polski towary objęte akcyzą, na przykład wina lub inne alkohole, powinna zapłacić akcyzę w ciągu 25 dni, licząc od dnia dostawy towaru od producenta do importera. Wyjątkiem od tej reguły jest zasada zawieszonej akcyzy, która pozwala odroczyć zapłatę podatku. Jak z niej skorzystać?
czytaj więcej
123456

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top