Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


2019-10-14, 11:16
flypr
Nawał mleczny - dlaczego powstaje i jak sobie z nim radzić?
Karmienie piersią wpływa pozytywnie na zdrowie dziecka, a także stanowi świetny sposób na budowanie bliskiej więzi między mamą i dzieckiem. Warto jednak wiedzieć, że droga do karmienia naturalnego nie zawsze jest idealnie prosta, a na jej początku pojawia się kilka trudniejszych momentów. Jednym z nich jest nawał pokarmu, będący naturalnym procesem rozpoczynającej się laktacji. O przyczynach nawału mlecznego i sposobach na zminimalizowanie jego nieprzyjemnych skutków opowiada Karolina Laskowska, położna i ekspert marki Mama i ja.
czytaj więcej
Jak otworzyć gabinet dietetyczny?
Otwierając własny gabinet, dietetyk siłą rzeczy staje się także przedsiębiorcą. Do jego zakresu obowiązków, oprócz kontaktu z pacjentami, dochodzi załatwianie formalności związanych z prowadzeniem firmy. Od czego zacząć? Poniżej kilka praktycznych wskazówek.
czytaj więcej
Nasze zdrowie zaczyna się u dentysty. Wystarczy zrobić jeden test w gabinecie stomatologicznym, aby wykluczyć ryzyko groźnych chorób. Dowiedz się jaki
To w jamie ustnej rozpoczynają się zmiany, które mogą prowadzić do wielu negatywnych dla zdrowia konsekwencji. Nie tylko tych związanych z zębami, ale przede wszystkim z kondycją całego organizmu. Można temu przeciwdziałać, robiąc test PET.
czytaj więcej
Jak łagodzić bóle mięśniowe?
Bóle mięśni i stawów, niezależnie od tego, co stanowi ich przyczynę, mogą być bardzo dokuczliwe. Istnieje jednak wiele sposobów na ich łagodzenie. Pomóc mogą zabiegi fizjoterapeutyczne, kremy oparte na naturalnych składnikach, a nawet domowe sposoby
czytaj więcej
Podolog czy kosmetyczka?
Kiedy coś jest nie tak z naszymi stopami, pierwsza myśl to pokazać się kosmetyczce lub lekarzowi. Ale w wielu wypadkach najlepszym adresem będzie podolog. Szczególnie gdy mamy problemy typu boleśnie wrastające paznokcie, utrudniające chodzenie odciski, pękające pięty czy podejrzenie o grzybicę.
czytaj więcej
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne - najważniejsze informacje
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne czym się charakteryzuje oraz co warto wiedzieć? Przeczytaj w naszym artykule.
czytaj więcej
Sportowy tryb życia? Uważaj na zęby
Sport może mieć wpływ na kondycję twoich zębów. Zaskakujące? A jednak! Zawodowi sportowcy są grupą, u której problemy ze zdrowiem jamy ustnej występują bardzo często i wśród dużego odsetka. Pokazały to choćby badania British Journal of Sports Medicine. Wykazały one, że wśród piłkarzy angielskich lig ponad 50 proc. cierpi na erozję szkliwa, a u ponad 40 proc. stwierdzono ubytki. Jak to możliwe? I dlaczego my również, uprawiając regularnie aktywność fizyczną, jesteśmy narażeni na pogorszenie stanu naszych zębów?
czytaj więcej
2019-09-18, 12:21
flypr
Marka Czas na Herbatę świętuje 22 urodziny!
Dla jednych wrzesień to synonim powrotu do szkoły, dla innych – moment pożegnania lata i powitania jesieni, natomiast dla marki Czas na Herbatę miesiąc ten jest okazją do świętowania. W tym roku znana i lubiana sieć sprzedaży wyjątkowych, herbacianych kompozycji obchodzi 22 urodziny, a bilans jej dokonań pokazuje, że przed nią jeszcze wiele równie udanych lat.
czytaj więcej
2019-09-18, 12:05
flypr
Nawodnienie skóry po lecie
Letnie miesiące to prawdziwy sprawdzian dla skóry. Kiedy my traktujemy odpoczynek na plaży, zabawy w basenie lub morzu i wielogodzinne opalanie jako formę relaksu, skóra odbiera to jako olbrzymi wysiłek. W konsekwencji na jej powierzchni pojawiają się przesuszenia, naskórek zaczyna się łuszczyć, a zmarszczki pogłębiać. Jak radzić sobie z takimi problemami i właściwie nawodnić skórę po lecie, podpowiada Sylwia Turczyńska, dietetyk personalny i ekspert marki Mama i ja.
czytaj więcej
2019-09-15, 21:09
flypr
Wakacyjne wspomnienia z marką Czas na Herbatę
Zalana słońcem Afryka, egzotyczne Bali, kolorowa Ameryka Południowa lub tętniące życiem największe stolice świata – ile ludzi, tyle przepisów na idealną wakacyjną destynację. Okoliczności nie zawsze pozwalają nam jednak na podróż w oddalone o tysiące kilometrów miejsce i wbrew marzeniom lato spędzamy w mieście, na wsi lub pod namiotem. Specjalnie z myślą o domatorach i wielbicielach lokalnych atrakcji marka Czas na Herbatę przygotowała egzotyczne propozycje z różnymi odmianami herbat w roli głównej. Dla podróżników natomiast - najlepsze kompozycje w formie wygodnego filtra, które przywołają wakacyjne wspomnienia.
czytaj więcej
123456789...525354

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top