Znajdź informacje

Budownictwo


2020-11-27, 09:14
Krop System
Jak dobrać rynny do powierzchni dachu? - poradnik dla wszystkich
Wybór odpowiednich rynien do domu może przyprawić o niemały zawrót głowy. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań trudno niekiedy jest podjąć decyzję. Dlatego też na stronie internetowej firmy Krop System można znaleźć specjalny poradnik, który ułatwi nam te rozważania. Tymczasem w tym artykule przybliżymy nieco jego wskazówki.
czytaj więcej
2020-11-26, 08:51
Impekstir Operations
Granitowe materiały budowlane idealne do domu i przestrzeni publicznej.
Jak już mogliście przeczytać w naszych wcześniejszych wpisach granit jest surowcem bardzo często wykorzystywanym w codziennych pracach budowlanych. Związane jest to z jego właściwościami, które często decydują o zastosowaniu go w projektach. W poniższym artykule przyjrzymy się dlaczego granitowe materiały budowlane zyskują uznanie na tak wielu płaszczyznach.
czytaj więcej
2020-11-25, 18:27
Blachotrapez
Śniegołapy skuteczną ochroną przed spadającym z dachu śniegiem
Okres zimowy najczęściej kojarzy się nam z towarzyszącym śniegiem. Zimowa aura udziela się niemal wszystkim. Jednak białe warstwy zimnego puchu potrafią być zarówno piękne jak i niebezpieczne. Szczególnie w przypadku dachów gospodarstw domowych pokrytych śniegiem. Dlatego, aby nie dopuścić do wszelkiego rodzaju wypadków stosuje się śniegołapy.
czytaj więcej
2020-11-20, 06:46
Impekstir Operations
Dlaczego wyroby z granitu do dobre materiały do budowy dróg?
Branża budowlana posiada wiele tajników, które warunkują jej pracę. Wśród wielu ciekawych faktów jednym z nich jest stosowanie produktów z granitu w formie materiałów do budowy dróg. Co na to wpływa oraz dlaczego to kruszywo najczęściej stosuje się do budowy infrastruktury publicznej? Na te wątpliwości postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.
czytaj więcej
2020-11-06, 09:31
Blachotrapez
Blacha modułowa czy w arkuszach - co warto wybrać
Blacha modułowa czy w arkuszach - ten dylemat często spotykany jest przy wyborze odpowiedniego pokrycia dachowego. Oba rozwiązania posiadają swoje blaski i cienie. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć im się nieco dokładniej i przedstawić charakterystykę każdego z nich. Serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu.
czytaj więcej
2020-11-04, 12:52
Sklep Protect BHP
Internetowy Sklep BHP - Jakość i bezpieczeństwo idą ze sobą w parze
Bezpieczeństwo oraz higiena to niemalże najważniejsze czynniki jakie powinniśmy zapewnić swoim pracownikom w miejscu pracy. Internetowy sklep BHP to świetne rozwiązania na szybką realizację potrzebnych produktów w konkurencyjnej cenie.
czytaj więcej
2020-11-03, 20:24
Suprime.pl
Fotowoltaika i pompy ciepła – zaufaj specjalistom!
Wykorzystanie energii odnawialnych w codziennym funkcjonowaniu staje się czymś powszechnym. Dzięki nim z powodzeniem możemy obniżyć rachunki za prąd w naszych domach, gospodarstwach rolnych czy firmach i zyskać niezależność energetyczną. Co najważniejsze, wszystko to przy wsparciu rozwiązań w pełni ekologicznych.
czytaj więcej
2020-10-30, 10:29
Ecoexpress24
Odbiór odpadów budowlanych - pozbądź się pozostałości po remoncie
Każdy z nas przechodził niejednokrotnie przez remont mieszkania lub domu. Zapewne po wykonaniu wszystkich czynności największym problemem były powstałe po nim pozostałości. Wielu właścicieli gospodarstw domowych stoi przed dylematem związanym z prawidłowym pozbyciem się odpadów. W tym artykule dowiesz się jak możesz zlecić w prosty sposób odbiór odpadów budowlanych.
czytaj więcej
2020-10-29, 14:47
Impekstir Operations
Schody granitowe praktyka w połączeniu z funkcjonalnością
Przygotowanie odpowiedniego projektu związanego z budową domu wymaga nie lada inwencji twórczej. Współcześni projektanci mając szeroką paletę materiałów budowlanych decydują się na rozwiązania, które wedle ich opinii będą posiadały odpowiednie aspekty wizerunkowe, a także praktyczne. Wśród tych wielu opcji jedną z nich są schody granitowe, które coraz częściej możemy zobaczyć przed domami, a także w ich wnętrzu.
czytaj więcej
Produkty Loctite - ich zastosowanie w przygotowaniu powierzchni do klejenia
Przygotowanie powierzchni do nałożenia kleju wcale nie jest prostym procesem. Na szczęście produkty Loctite mogą nam to ułatwić!
czytaj więcej
123456789...808182

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top