Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


2019-04-18, 09:58
HALO MEDIA
Spektakl „Chory na sukces” w Katowicach
Świat showbusinessu pokazany w krzywym zwierciadle. Ostra satyra na wszechobecną tandetę, bufonadę i brak profesjonalizmu. A wszystko w wykonaniu... autentycznego celebryty oraz gwiazd kabaretu i filmu. „Chory na sukces”, spektakl w reżyserii Stefana Friedmana, 12 maja na scenie Miasta Ogrodów - Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek. Bilety już w sprzedaży.
czytaj więcej
2019-04-17, 12:47
PressKon
Nadciąga Sakurakon VII: w połowie maja fani mangi i anime spotkają się w Opolu
W dniach 18-19 maja 2019 w Opolu odbędzie się siódma edycja konwentu Sakurakon, który z każdym rokiem staje się coraz większy, przyciągając fanów mangi, anime i kultury japońskiej z całej Opolszczyzny i pozostałych części Polski.
czytaj więcej
2019-04-16, 13:52
Studio3D
Pamiątki na ślub - przemyślane, a zarazem niezwykłe
Ślub to wyjątkowy dzień zarówno dla Państwa Młodych, jak i dla gości. Ważne jest, aby chwile te zapadły wszystkim w pamięci. Warto postarać się o wyjątkowy prezent, który będzie przypominał Młodym o tym dniu. Pamiątki na ślub powinny być zatem przemyślane i wyjątkowe.
czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Białymstoku rozpocznie świętowanie 13. urodzin!
Już 12 kwietnia rusza największe czytelnicze wydarzenie w regionie. Na 8. Międzynarodowych Targach Książki zobaczymy około 70 wydawców i księgarzy z Polski i zza granicy. Wśród nich nie zabraknie przedstawicieli z Białegostoku, m.in. księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, która w tym roku obchodzi swoje 13. urodziny.
czytaj więcej
CABP na International Days na Uniwersytecie Wrocławskim
Credit Agricole Bank Polska był głównym partnerem konferencji International Days 2019. Ta coroczna inicjatywa Uniwersytetu Wrocławskiego zbliża społeczności polskich i zagranicznych studentów studiujących wspólnie stolicy Dolnego Śląska.
czytaj więcej
2019-04-01, 13:13
Calligrafun
Stalówka brause 66ef dla kaligrafów
Sztuka kaligrafii wymaga odpowiedniego wyposażenia. Do kaligrafii, rysunku oraz dekorowania wykorzystywane są wszelkiego rodzaju sprzęty takie jak Stalówka brause 66ef. Dziś przyjrzymy się jej z bliska.
czytaj więcej
Najpopularniejsi polscy pisarze – sprawdź, kogo warto czytać!
Zdobywają szczyty list bestsellerów, są wydawani w wielu krajach, zgarniają prestiżowe nagrody, a ich książki stają się kanwą dla scenariuszy filmów i seriali. Zobacz, którzy polscy autorzy cieszą się dzisiaj największą popularnością.
czytaj więcej
2019-03-28, 12:15
HALO MEDIA
Komediowa majówka w Łodzi
Wartka akcja pełna zaskakujących zwrotów, doborowa obsada, ostra satyra na współczesność oraz … papuga, której obecność na scenie odgrywa istotną rolę w przedstawieniu. Spektakl „Kariera po polsku” - w reżyserii Macieja Damięckiego - już 5 maja, aż trzykrotnie na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi.
czytaj więcej
Koncert Nadziei. Anita Lipnicka zagra dla dzieci chorych na raka
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprasza na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Wielki, charytatywny Koncert Nadziei. Dla pacjentów kliniki Przylądek Nadziei wystąpi Anita Lipnicka.
czytaj więcej
Pisarz w erze mediów społecznościowych
Stereotypowo pisarz kojarzy się z introwertykiem – zamkniętym w czterech ścianach, skoncentrowanym na pisaniu, nie przepadającym za tłumami. Ale dziś takie uprawianie pisarstwa jest już passé. Konkurencja na rynku książek jest ogromna, a czytelnicy więcej czasu spędzają ze smartfonem niż z książką. Aby do nich dotrzeć, autor musi być aktywny.
czytaj więcej
123456789...121314

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top