Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


2020-11-19, 11:38
Wamat
Wydarzenia kulturalne a koronawirus - nowe metody organizacji kultury
Wydarzenia kulturalne a koronawirus. W naszym artykule znajdziesz informacje o obecnie panujących organiczeniach oraz nowych metodach organizacji wydarzeń.
czytaj więcej
2020-11-03, 20:41
NEONET
NEONET wspiera Nowe Horyzonty
Wywodząca się z Wrocławia sieć sklepów NEONET objęła patronatem odbywający się w tym mieście, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty 2020. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, dwudziesta edycja festiwalu odbędzie się w tym roku wyjątkowo w formule online. W ciągu jedenastu dni, od 5 do 15 listopada, fani światowego kina będą mogli obejrzeć aż 170 produkcji z kilkudziesięciu krajów.
czytaj więcej
Wirtualny Uniwersytet Kultury i Dziedzictwa już otwarty!
Dołącz do Wirtualnego Uniwersytetu Kultury i Dziedzictwa! Polub FanPage i otrzymuj powiadomienia o działaniach Uniwersytetu. Wirtualny Uniwersytet Kultury i Dziedzictwa jest to uczelnia, w ramach której realizowane są spotkania, koncerty, warsztaty i wykłady dla różnych grup wiekowych i o różnych zainteresowaniach. Liczba wydziałów będzie stale rozszerzana wraz z rozwojem projektu i przybywającą liczbą studentów i video-słuchaczy. Obecnie uczelnia otwiera wydziały: muzyki i musicalu, dramatu i literatury, historii, sztuk audio-wizualnych oraz wydział dla dzieci.
czytaj więcej
2020-10-27, 14:51
Projekt PR
Goyki 3 Art Inkubator rozpoczyna nabór na rezydencje w Sopocie!
Goyki 3 Art Inkubator zaprasza artystów do składania zgłoszeń na rezydencję na rok
2021. O dwumiesięczny pobyt oraz możliwość przygotowania własnego projektu
mogą ubiegać się twórcy z dziedziny sztuk wizualnych i literatury. Termin nadsyłania
zgłoszeń mija 12.11.2020.
czytaj więcej
2020-10-15, 10:14
Projekt PR
Posłuchaj, co mówią pisarze zaprzyjaźnieni z Literackim Sopotem
Justyna Wincenty, Michał Nogaś oraz Wojciech Bonowicz o swoich książkach, procesie tworzenia i motywacjach. Rozmów będzie można posłuchać na kanale YouTube - Goyki 3 Art Inkubator Sopot. Wywiady prowadzone przez znane dziennikarki i reporterki będą kontynuacją spotkań Literackiego Sopotu i idealną opcją spędzenia jesiennych wieczorów.
czytaj więcej
Credit Agricole partnerem konkursu animacji - Timecode Akcja Animacja
Ruszyła właśnie specjalna edycja konkursu dla twórców animacji reklamowych i motion designerów - TIMECODE AKCJA ANIMACJA. Motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest ochrona środowiska, a jednym z haseł, które mają zainspirować twórców jest #mniejplastiku. Prace oceniać będzie m.in. artysta grafik, Andrzej Pągowski. Bank Credit Agricole jest partnerem tego wydarzenia.
czytaj więcej
Dlaczego warto kupować koncerty na dvd?
W naszym artykule znajdziesz podpowiedź gdzie kupować koncerty na dvd i dlaczego warto to robić. Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
2020-08-13, 11:40
Projekt PR
Nowości podczas hybrydowej edycji festiwalu Literacki Sopot
Nowe cykle – Debiuty i (Nie)pamięć, nowe miejsca – Hipodrom i Łysa Góra, premiery książkowe, godzina wolnego czytania czy aukcja na rzecz pisarzy to nowości tegorocznej kanadyjskiej edycji festiwalu Literacki Sopot, który rozpocznie się już 20 sierpnia!
czytaj więcej
2020-08-05, 13:17
Projekt PR
O, Kanada, w Sopocie!
Tegoroczna edycja Festiwalu Literacki Sopot odbędzie się w dniach od 20 do 23 sierpnia. Tym razem motywem przewodnim festiwalu jest literatura kanadyjska. Wyjątkowi goście oraz bogaty program wydarzenia: liczne spotkania, debaty, pokazy filmowe, warsztaty, czytania performatywne, stworzą niepowtarzalną atmosferę oraz przeniosą wszystkich uczestników do niezwykłego świata literatury w nadmorskim Sopocie.
czytaj więcej
2020-07-27, 11:53
Na Kanapie
Dobry blog o książkach, czyli jaki?
Blog o książkach - kto go czyta i gdzie szukać informacji o nowościach wydawniczych i nie tylko? Przeczytaj o tym w naszym artykule, zachęcamy do lektuy.
czytaj więcej
123456789...181920

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top