Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


Świąteczne książki dla dzieci – do czytania w każdy grudniowy wieczór
Kalendarz adwentowy w formie książki zamiast czekoladek, to dla dzieci dużo ciekawsza forma wspólnego oczekiwania na Święta. Tym bardziej, że istnieją opowieści podzielone na rozdziały do czytania w każdy wieczór grudnia aż do Wigilii. Przedstawiamy najciekawsze propozycje z księgarni TaniaKsiazka.pl. Wzruszające, pełne mądrości oraz humoru historie z pewnością wprowadzą maluchy (i ich rodziców) w gwiazdkowy nastrój.
czytaj więcej
5 nowości do czytania w listopadowe wieczory
Listopad aż się prosi o dobrą lekturę, która pozwoli przetrwać wieczory zaczynające się już o godzinie 16. Nowe książki Katarzyny Bondy, Remigiusza Mroza czy poradnik dla analizujących bez końca – to tylko część gorących tytułów, które tej jesieni poleca zespół księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.
czytaj więcej
2019-10-23, 09:18
Calligrafun
Kałamarz ośmiokątny firmy Rubinato
W sklepie internetowym Calligrafun znajdziesz mnóstwo ciekawych przedmiotów dla koneserów, jednym z nich jest kałamarz ośmiokątny.
czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl najlepszą i najbardziej zaufaną księgarnią internetową w Polsce!
TaniaKsiazka.pl zajęła aż trzy pierwsze miejsca w różnych kategoriach Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2019 – jednego z najważniejszych plebiscytów branży e-commerce w Polsce. A to nie koniec wyróżnień, które otrzymała ta białostocka księgarnia internetowa.
czytaj więcej
2019-10-15, 15:56
Projekt PR
Ogłoszenie kraju gościnnego Literacki Sopot 2020 - briefing prasowy
W imieniu Miasta Sopot serdecznie zapraszamy na briefing prasowy, podczas którego zostanie ogłoszony kraj - gość honorowy festiwalu 9. edycji festiwalu Literacki Sopot.
czytaj więcej
Zaproszenie – tylko dla mediów!!! / Próba – przed koncertem – na deskach sceny Centrum Kultury
W najbliższą sobotę, 12 października odbędzie się próba taneczna Projektu Artystycznego Meandry. Będzie to okazja dla przedstawicieli mediów na zebranie materiału dźwiękowego, fotograficznego oraz wideo – przed koncertem. Przedstawicieli wszystkich mediów zapraszamy na naszą próbę w Centrum Kultury w godzinach 13.30 do 14.00.
czytaj więcej
Kilka słów o twórczości polskiej Noblistki
Ta wiadomość zelektryzowała nasz kraj. Olga Tokarczuk jako druga Polka w historii otrzymała Literacką Nagrodę Nobla. Co Akademia Szwedzka doceniła w jej twórczości?
czytaj więcej
Polski krajobraz czytelniczy
O tym, czy Polacy faktycznie nie lubią książek, dlaczego warto brać przykład z Czechów i czy w najbliższym czasie dokona się czytelnicza rewolucja rozmawiamy z Agnieszką Stankiewicz-Kierus – szefową Wydawnictwa Kobiecego, które ma w swoim portfolio bestsellery, takie jak: „Był sobie pies”, „Do wszystkich chłopców, których kochałam” czy „Kołysanka z Auschwitz”.
czytaj więcej
#FolkowaEdukacja - warsztaty taneczne w Nowogrodzie
Trzy dni pracowaliśmy na warsztatach tanecznych w Nowogrodzie pod okiem choreografia Mariusza Żwierko. Przygotowywaliśmy się do #EtnoLekcji, które odbędą się 13 września w Pniewie (Gmina Łomża), 21 września w Nowogrodzie oraz 28 września w Piątnicy.
czytaj więcej
Cykl wyjątkowych koncertów dobroczynnych. Dochód zasili hospicyjne konta
Stowarzyszenie Podlaskie Hospicjum Dziecięce „Obok Nas” przygotowuje się do budowy pierwszego w tej części kraju Ośrodka Opieki Wytchnieniowej, w którym pomoc znajdą opiekunowie seniorów oraz nieuleczalnie chorych dzieci z domowego hospicjum. Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że ta gigantyczna inwestycja potrzebuje ogromnego zastrzyku gotówki.
czytaj więcej
123456789...151617

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top