Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


2020-01-22, 09:26
Mozaikowo sklep
Prezent na 25 rocznicę ślubu
Zastanawiasz się jak powinien wyglądać prezent na 25 rocznicę ślubu? Powinien wzruszać i wywoływać wspomnienia! Sprawdź naszą ofertę i wybierz spośród kolaży ze zdjęć czy personalizowanych map.
czytaj więcej
2019-12-27, 14:10
HALO MEDIA
51. Przegląd Zespołów Kolędniczych i Obrzędowych „Żywieckie Gody” 2020
Karnawał, przebierańcy, wrzawa, śmiech i zabawa. Oto najkrótsza charakterystyka „Żywieckich Godów” – przeglądu kolędniczego, który potrwa od 11 do 26 stycznia 2020. Korowody i konkursowe prezentacje odbędą się Żywcu i Milówce, a finał w Bielsku-Białej. Swój udział zapowiedziało niemal 50 grup i wykonawców.
czytaj więcej
Grudzień to dobry czas dla książek
Statystyki czytelnicze od lat pokazują, że Polacy stronią od literatury. Ale nie w Święta. Okazuje się, że książki znajdują się w czołówce najchętniej kupowanych prezentów, a księgarnie notują w tym okresie gwałtowny wzrost obrotów.
czytaj więcej
Świąteczne książki dla dzieci – do czytania w każdy grudniowy wieczór
Kalendarz adwentowy w formie książki zamiast czekoladek, to dla dzieci dużo ciekawsza forma wspólnego oczekiwania na Święta. Tym bardziej, że istnieją opowieści podzielone na rozdziały do czytania w każdy wieczór grudnia aż do Wigilii. Przedstawiamy najciekawsze propozycje z księgarni TaniaKsiazka.pl. Wzruszające, pełne mądrości oraz humoru historie z pewnością wprowadzą maluchy (i ich rodziców) w gwiazdkowy nastrój.
czytaj więcej
5 nowości do czytania w listopadowe wieczory
Listopad aż się prosi o dobrą lekturę, która pozwoli przetrwać wieczory zaczynające się już o godzinie 16. Nowe książki Katarzyny Bondy, Remigiusza Mroza czy poradnik dla analizujących bez końca – to tylko część gorących tytułów, które tej jesieni poleca zespół księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.
czytaj więcej
2019-10-23, 09:18
Calligrafun
Kałamarz ośmiokątny firmy Rubinato
W sklepie internetowym Calligrafun znajdziesz mnóstwo ciekawych przedmiotów dla koneserów, jednym z nich jest kałamarz ośmiokątny.
czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl najlepszą i najbardziej zaufaną księgarnią internetową w Polsce!
TaniaKsiazka.pl zajęła aż trzy pierwsze miejsca w różnych kategoriach Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2019 – jednego z najważniejszych plebiscytów branży e-commerce w Polsce. A to nie koniec wyróżnień, które otrzymała ta białostocka księgarnia internetowa.
czytaj więcej
2019-10-15, 15:56
Projekt PR
Ogłoszenie kraju gościnnego Literacki Sopot 2020 - briefing prasowy
W imieniu Miasta Sopot serdecznie zapraszamy na briefing prasowy, podczas którego zostanie ogłoszony kraj - gość honorowy festiwalu 9. edycji festiwalu Literacki Sopot.
czytaj więcej
Zaproszenie – tylko dla mediów!!! / Próba – przed koncertem – na deskach sceny Centrum Kultury
W najbliższą sobotę, 12 października odbędzie się próba taneczna Projektu Artystycznego Meandry. Będzie to okazja dla przedstawicieli mediów na zebranie materiału dźwiękowego, fotograficznego oraz wideo – przed koncertem. Przedstawicieli wszystkich mediów zapraszamy na naszą próbę w Centrum Kultury w godzinach 13.30 do 14.00.
czytaj więcej
Kilka słów o twórczości polskiej Noblistki
Ta wiadomość zelektryzowała nasz kraj. Olga Tokarczuk jako druga Polka w historii otrzymała Literacką Nagrodę Nobla. Co Akademia Szwedzka doceniła w jej twórczości?
czytaj więcej
123456789...151617

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top