Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


2020-08-05, 13:17
Projekt PR
O, Kanada, w Sopocie!
Tegoroczna edycja Festiwalu Literacki Sopot odbędzie się w dniach od 20 do 23 sierpnia. Tym razem motywem przewodnim festiwalu jest literatura kanadyjska. Wyjątkowi goście oraz bogaty program wydarzenia: liczne spotkania, debaty, pokazy filmowe, warsztaty, czytania performatywne, stworzą niepowtarzalną atmosferę oraz przeniosą wszystkich uczestników do niezwykłego świata literatury w nadmorskim Sopocie.
czytaj więcej
2020-07-27, 11:53
Na Kanapie
Dobry blog o książkach, czyli jaki?
Blog o książkach - kto go czyta i gdzie szukać informacji o nowościach wydawniczych i nie tylko? Przeczytaj o tym w naszym artykule, zachęcamy do lektuy.
czytaj więcej
Summer Sky Festival / otwarcie: Krzysztof Zalewski 18.07 / teren Lotniska Ławica
Startujemy z wyjątkowym projektem Summer Sky Festival czyli letnim cyklem koncertów, kabaretów oraz stand-upów w przyjemniej wieczornej atmosferze i w otoczeniu portu lotniczego Ławica.
czytaj więcej
2020-06-12, 12:36
Projekt PR
Premiery i debiuty na Literackim Sopocie
Już 20-23 sierpnia Sopot zaleje fala najnowszej literatury. Dzięki współpracy z wydawnictwami na festiwalu zostaną premierowo zaprezentowane książki kanadyjskich autorek i autorów. W tym roku z polskimi czytelnikami mogą się spotkać offline i online m.in. Michael Crummey, Esi Edugyan, Nicolas Dickner czy David Szalay. Oprócz premier na tegorocznych gości czekają również debiuty polskich twórców. Do grona gości dołączyli Jędrzej Napiecek, Barbara Sadurska, Wojtek Szot czy Natalka Suszczyńska.
czytaj więcej
2020-06-05, 10:09
Grupa Veritas
Podsumowanie koncertu #GramyDlaSeniorów - 30 000 zł na rzecz Stowarzyszenia mali bracia Ubogich
W środę 3 czerwca odbył się niesamowity koncert #GramyDlaSeniorów, który został zorganizowany przez Veritas Group oraz Fundację Veritas na rzecz Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Koncert oglądało ponad 25 000 widzów, a Grupa Veritas dodatkowo przekazała 30 000 złotych na rzecz Stowarzyszenia działającego dla osób starszych i samotnych.
czytaj więcej
2020-05-28, 09:01
Grupa Veritas
#GRAMYDLASENIORÓW – CZYLI DRUGA EDYCJA KONCERTU CHARYTATYWNEGO VERITAS! - informacja prasowa z firmy Grupa Veritas
Już 3 czerwca o 19:00 odbędzie się druga edycja koncertu charytatywnego on-line, organizowanego przez Veritas Group oraz Fundację Veritas. Tym razem koncert odbywa się pod nazwą #GRAMYDLASENIORÓW. Środki zbierane podczas koncertu zasilą konto Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Wystąpią m.in. Sławomir, Enej, Etna, Kasia Dereń i Natalia Sikora!
czytaj więcej
Powstaje film o legendarnym perkusiście zespołu Dżem
Powstaje film o legendarnym perkusiście zespołu Dżem, czyli Michale "Gierze" Giercuszkiewiczu. Narkotyczna przyjaźń z Ryśkiem Riedlem spowodowała, że Michał uciekł z rodzinnych Katowic trzydzieści lat temu i zamieszkał na tratwie. Teraz ma szansę nagrać płytę swojego życia. Czy mu się to uda?
czytaj więcej
Dobre praktyki z województwa łódzkiego na europejskiej platformie wymiany doświadczeń projektu „Rozwój regionalny poprzez finansowanie waloryzacji dziedzictwa kulturowego - FINCH”
Na europejskiej platformie wymiany doświadczeń programu INTERREG Europa zostały opublikowane 2 dobre praktyki województwa łódzkiego dotyczące projektu „Rozwój regionalny poprzez finansowanie waloryzacji dziedzictwa kulturowego- FINCH”. W projekcie tym uczestniczą partnerzy z 6 krajów europejskich, którzy szukają wspólnie najlepszych sposobów finansowania zasobów kulturowych. Realizacja tych działań ma służyć przywracaniu, ochronie i poprawie zarządzania dziedzictwem kulturowym w regionach partnerskich.
czytaj więcej
Gabloty wystawiennicze muzealne i ich rola
W naszym artykile zastanawiamy się jak funkcjonują gabloty wystawiennicze muzealne i jakie są ich role. Zachęcamy do lektury artykułu.
czytaj więcej
2020-03-30, 13:10
Projekt PR
79 wydarzeń, 67 wykonawców, 84h i 50min koncertowania z #zostanzmuzyka
Od 15 marca Polska Fundacja Muzyczna koordynuje pomocową akcję #zostańzmuzyką. Wydarzenia na na platformie www.zostanzmuzyka.pl, integrującej działania artystów online, są wkładem środowiska w apel o pozostanie w domach i wspólne słuchanie muzyki. Dzięki wirtualnym puszkom pojawiła się także możliwość wspierania muzyków przez Fundację, a także wspierania przez artystów jej Funduszu Pomocowego.
czytaj więcej
123456789...171819

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top