Znajdź informacje

Media


2020-04-02, 11:40
Projekt Zero2
Koronawirus vs. informacje - chroń się także przed fake newsami!
Temat wirusa, który rozprzestrzenia się na skalę globalną wciąż nas nie opuszcza. COVID-19, który wywodzi się z Wuhan (miasto w środkowych Chinach) sparaliżował życie wielu narodów, a media nie bagatelizują problemu. Codziennie dostarczają nam świeże informacje na temat rosnącej liczby zakażonych, ofiar oraz zaleceń lekarzy. Czy warto wierzyć każdej informacji?
czytaj więcej
2020-02-28, 09:16
HALO MEDIA
Startuje Ooo Ciastko - nowy program telewizji TVT
W najbliższy poniedziałek, 2 marca 2020, startuje nowy program telewizji TVT "Ooo Ciastko". Prowadzącą jest pochodząca z Rudy Ślaskiej vlogerka Ela Hurek.
czytaj więcej
2019-10-28, 16:47
Wamat
Czym jest techika estradowa?
Technika estradowa - co to oraz czym się zajmuje? Na te pytania znajdziesz odpowiedź czytając nasz artykuł. Zapraszamy!
czytaj więcej
Milordzie ten pociąg się rusza!
Gdy myślę ruch, widzę rozwój. Żyją w symbiozie, a jeden jest dla drugiego warunkiem sine qua non. Oczywiście wydawać by się mogło, że mój pogląd łatwo podważyć: „Przecież śmiesznym byłoby, gdyby każdy mój ruch był postępem w jakąś stronę” – możecie pomyśleć. Faktycznie, być może na polu działania homo sapiens nie jest to tak widoczne, lecz tu skupię się na sztuce dziesiątej muzy. Bo już od 120 lat, w którąkolwiek stronę by się nie ruszyła, rozwija nie tylko siebie, ale przede wszystkim nas.
czytaj więcej
Internet zaprzeczył ideałom Oświecenia
Giganty cyfrowe automatyzują nasze zachowania, zarazem dając nam złudzenie podmiotowości. Rozum naukowo-techniczny stworzył dodatkową rzeczywistość cyfrową, która czyni świat społeczny coraz bardziej nieprzejrzystym.
czytaj więcej
2019-04-11, 11:55
Kolporter
Kolporter umocnił się na pozycji lidera
Kolporter w minionym roku powiększył swój udział w rynku dystrybucji prasy – z analiz prowadzonych przez spółkę wynika, że w grudniu ubiegłego roku wynosił on blisko 65 procent.
czytaj więcej
Moje życie, Twój 1%. Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową rusza z kampanią informacyjną o rozliczaniu PIT
W tym roku Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową zdecydowanie szybciej wystartowała z kampanią informacyjną na temat przekazywania 1% podatku PIT dla organizacji pożytku publicznego. Już od początku stycznia prowadzi komunikację w kanałach online o możliwości wsparcia dzieci chorych na raka, małych pacjentów kliniki "Przylądek Nadziei".
czytaj więcej
2018-12-19, 11:11
Kolporter
Dystrybucja prasy przed Świętami
Jak co roku, w okresie przedświątecznym wielu wydawców prasowych zwiększa nakłady swoich tytułów. Nie zakłóca to jednak w żaden sposób dystrybucji prasy prowadzonej zarówno przez Oddział Logistyki Centralnej, jak i oddziały terenowe Kolportera. Także złe warunki pogodowe nie są straszne dla logistyki największego w Polsce dystrybutora prasy.
czytaj więcej
2018-10-23, 12:22
Kolporter
Prasa erotyczna – tytuły pod specjalnym nadzorem
Kolporter w części sieci saloników wprowadza dodatkowe zabezpieczenia na regałach z prasą erotyczną – tzw. maskownice. Ekspozycja tego typu tytułów podlega określonym zasadom.
czytaj więcej
2018-10-16, 11:23
Kolporter
Wydawcy premiują sprzedawców
Wydawcy prasy coraz chętniej organizują konkursy dla sprzedawców. Od początku września br., w punktach obsługiwanych przez Kolportera, przeznaczyli na ten cel już ponad 100 tys. zł.
czytaj więcej
1234

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top