Znajdź informacje

Inna tematyka


Ciekawe pomysły na imprezę - gdzie szukać inspiracji?
Gdzie znaleźć Ciekawe pomysły na imprezę? Jeśli interesuje Cie owa kwestia, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w naszym artykule. Miłej lektury!
czytaj więcej
Środki antyadhezyjne - jak zmniejszą przyczepność ciał!
Środki antyadhezyjne to specjalne substancje, które po nałożeniu na powierzchnię materiału sprawią, że ich przyczepność do różnych innych ciał jest znacznie mniejsza. Znajdują one zastosowanie w przemyśle budowlanym przy wielu procesach.
czytaj więcej
Co oznacza tatuaż wilk - nasze wskazówki i podpowiedzi
Chcesz wiedzieć co oznacza tatuaż wilk? Zachęcamy do zapoznania się z naszym blogpostem, gdzie znajdziesz kilka znaczeń owego motywu.
czytaj więcej
2020-12-03, 14:29
Farem Poland
Gwintowanie jedną z wielu usług w zakresie obróbki metali
Gwintowanie, choć dla wielu wydaje się być prostą czynnością, to wymaga posiadania odpowiednich umiejętności w tym zakresie. Oprócz fachu w rękach niezbędny jest także dostęp do profesjonalnych narzędzi i maszyn, które umożliwiają tworzenie gwintów. Tym razem opowiemy nieco o realizacjach, które dokonujemy w firmie Farem Poland w zakresie wspomnianej pracy z materiałem.
czytaj więcej
2020-12-01, 14:34
CentrumRowerowe.pl
Jak najwygodniej dojechać do pracy? Test środków transportu w mieście
Niestety, duże miasta często kojarzą się z korkami a dojazdy do pracy, nawet prywatnym autem, bywają w nich utrudnione. Z jakimi problemami najczęściej zmagają się mieszkańcy miast oraz jaki środek transportu jest najbardziej optymalny? Aby odpowiedzieć na te pytania CentrumRowerowe.pl przeprowadziło test, w którym sprawdziło, którym z siedmiu wybranych środków transportu dotrzemy najszybciej do celu.
czytaj więcej
2020-11-27, 08:02
Farem Poland
Usługi szlifowania metali jedną ze skutecznych metod obróbki materiałowej
Szlifowanie metali opiera się na uzyskaniu dokładnego kształtu materiału poddawanego obróbce. To niezwykle istotny proces, który dotyczy działań na produkcie podejmowanych w ostatniej fazie wykańczania. Jak wyglądają usługi szlifowania metali? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć dokładniej w poniższym artykule.
czytaj więcej
2020-10-14, 06:00
4CF
Amerykański raport o scenariuszach COVID-19: pandemia jeszcze potrwa, ale możemy ją skrócić
"Scenariusze te stanowią najlepszą integrację czynników medycznych, zdrowotnych, społeczno-ekonomicznych i psychologicznych możliwych przyszłych kursów pandemii COVID, jaką dysponujemy". ---Trevor Riggen, Senior Vice President, Amerykański Czerwony Krzyż
czytaj więcej
2020-09-24, 18:27
Farem Poland
CNC zlecenia przydatne w obróbce metali
Współczesny przemysł wygląda zdecydowanie inaczej niż ten, znany jeszcze z końcówki XX wieku. Technologia i automatyzacja sprawiły, że wiele czynności można robić zdecydowanie szybciej, a przede wszystkim dokładniej. Pojawiły się między innymi CNC zlecenia, które uznawane są obecnie za podstawową działalność przemysłową.
czytaj więcej
Kosze na śmieci z popielniczką - gdzie możesz je kupić?
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytannie, gdzie możesz kupić kosze na śmieci z popielniczką. ZAchęcamy do sprawdzenia informacji w artykule.
czytaj więcej
2020-09-01, 13:42
CentrumRowerowe.pl
Ekonomiczne korzyści z jazdy na rowerze
Specjaliści przewidują, że liczba rowerzystów z roku na rok będzie rosnąć. Jak się okazuje, w skali globalnej może mieć to odczuwalny wpływ na środowisko naturalne, zdrowie publiczne oraz ekonomię. Potwierdzają to najnowsze publikacje naukowe.
czytaj więcej
123456789...192021

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top