Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Ceny OC w czerwcu 2020 r. - gdzie kierowcy płacili mało?
Eksperci Ubea.pl znaleźli miasta wojewódzkie z najtańszym i najdroższym OC w czerwcu 2020 r. Warto sprawdzić, czy znów mamy do czynienia z niespodziankami.
czytaj więcej
Zamiast mieszkania można mieć lokaty na 1,00%
Niektóre osoby zastanawiają się, na jakie oprocentowanie lokaty mogłyby liczyć po sprzedaży mieszkania. Odpowiadamy na tak zadane pytanie.
czytaj więcej
Ceny OC w czerwcu 2020 r. - barometr Ubea.pl
Coraz większa liczba polskich kierowców odczuwa negatywne zmiany w swoim budżecie domowym. Warto sprawdzić, czy w czerwcu obniżki cen OC odrobinę łagodziły tę sytuację.
czytaj więcej
Credit Agricole otworzył placówki bezgotówkowe w Bielsku-Białej i Gliwicach
Bank Credit Agricole uruchomił kolejne placówki bez obsługi gotówkowej – tym razem w Bielsku-Białej i Gliwicach. W placówkach nie ma kas, za to doradcy mają więcej czasu na rozmowę z klientami i przygotowanie dla nich najlepszej oferty.
czytaj więcej
Credit Agricole wprowadza do oferty kredyt na energooszczędne nieruchomości
Bank Credit Agricole rozwija swoją ofertę „zielonych produktów” dla osób zainteresowanych życiem w stylu eko. Najnowsza propozycja to kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach dla osób, które planują zakup lub budowę domu energooszczędnego. To jedna z pierwszych tego typu ofert na polskim rynku.
czytaj więcej
Jak załatwić prywatne ubezpieczenia zdrowotne Niemcy?
Prywatne ubezpieczenia zdrowotne Niemcy - jak podpisać polise nie znając ani przepisów ani języka? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Ochrona prawna lekarza prawdziwą tarczą wobec zmieniającego się otoczenia prawnego
Zawód lekarza to przede wszystkim odpowiedzialność za codzienne decyzje dotyczące zdrowia i życia innych ludzi. Każdy błąd medyczny czy zdarzenie niepożądane skutkuje możliwym roszczeniem ze strony pacjenta oraz wynikającymi z niego konsekwencjami materialnymi. Nowelizacja art. 37a Kodeksu Karnego w ramach tarczy antykryzysowej 4.0 wywołała duże zaniepokojenie i protesty w środowisku medycznym. Wszystko to w związku z możliwym zaostrzeniem kar za nieumyślne spowodowanie śmierci czy ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w wyniku błędu medycznego lub zdarzenia niepożądanego mającego miejsce w trakcie procesu leczenia. Kwestie prawne, coraz wyraźniej wkraczają w życie zawodowe medyków, dlatego coraz bardziej istotny jest łatwy dostęp do profesjonalnej porady prawnej. Taki dostęp gwarantuje lekarzom ubezpieczenie ochrony prawnej.
czytaj więcej
Od 1 lipca w Credit Agricole złożysz wniosek o dofinansowanie "Dobry Start"
Już od 1 lipca w banku Credit Agricole będzie można złożyć wniosek o świadczenie „Dobry Start” na rok szkolny 2020/2021. W lipcu wnioski można złożyć tylko przez internet – zachęcamy do składania w CA24 eBank. Papierowe wnioski np. w Miejskich Ośrodkach Pomocy Społecznej (MOPS) będą dostępne dopiero od 1 sierpnia.
czytaj więcej
Najtańsze OC, AC, NNW w maju 2020 r. - ranking
W maju ubezpieczenia OC ponownie potaniały. Czy te obniżki miały wpływ na pozycje ubezpieczycieli w rankingu OC, AC i NNW przygotowywanym przez ekspertów Ubea.pl?
czytaj więcej
Co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu zdrowotnym w Niemczech
Chcesz wykupić ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech ale nie wiesz, które wybrać? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, która opcja będzie najlepsza.
czytaj więcej
123456789...565758

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top