Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Kto miał najtańsze OC w kwietniu? - ranking Ubea.pl
Kwiecień przyniósł całkiem duże zmiany cen ubezpieczeń OC. Sprawdzamy, czy doszło również do przetasowań w rankingu ubezpieczycieli przygotowywanym przez Ubea.pl.
czytaj więcej
Skargi na ubezpieczycieli - na kogo skarżymy się najczęściej?
Rzecznik Finansowy podsumował niedawno ubiegłoroczne skargi na towarzystwa ubezpieczeń. Na których ubezpieczycieli Polacy skarżyli się najczęściej?
czytaj więcej
Credit Agricole wprowadza specjalną ofertę dla służb medycznych i mundurowych
Jesteście naszymi VIP-ami – Credit Agricole oferuje za darmo najwyższy pakiet Konta dla Ciebie dla pracowników służby zdrowia oraz funkcjonariuszy służb mundurowych. Bank chce w ten sposób wyrazić wdzięczność i wesprzeć ludzi, którzy każdego dnia walczą z koronawirusem.
czytaj więcej
ePeer z milionem na rozwój
Katowicki startup ePeer podpisał umowę inwestycyjną z funduszem EVIG Alfa. Ze względu na restrykcje związane z COVID-19 złożeniu podpisów towarzyszyły wszelkie środki ostrożności. Pozyskanie miliona złotych to pierwszy krok w rozwoju sztucznej inteligencji na potrzeby weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów, nad którą od roku pracuje team ePeera.
czytaj więcej
Płać jednym ruchem ręki z Credit Agricole
Credit Agricole udostępnia swoim klientom płatności mobilne Fitbit Pay i Garmin Pay. Klienci banku wychodząc na zakupy, nie będą musieli już zabierać ze sobą ani portfela, ani telefonu. Aby zapłacić wystarczy zegarek lub opaska na ręce.
czytaj więcej
Credit Agricole przyjmie wnioski o subwencje w ramach Tarczy Finansowej PFR
Bank Credit Agricole włącza się w akcję pomocy przedsiębiorcom poszkodowanym w wyniku epidemii koronawirusa i w porozumieniu z Polskim Funduszem Rozwoju realizuje część zadań pomocowych w ramach Tarczy Finansowej. Mikro, małe i średnie firmy będą mogły ubiegać się o wsparcie finansowe na preferencyjnych warunkach za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej CA24 eBank.
czytaj więcej
Credit Agricole wspiera przedsiębiorców
Credit Agricole uruchomił pakiet wsparcia dla swoich klientów korporacyjnych, a także małych i średnich firm oraz przedsiębiorców rolnych, których finanse ucierpiały na skutek epidemii koronawirusa. Bank umożliwia m.in. odroczenie spłaty kredytów i ułatwia zdalne załatwianie spraw, bez konieczności odwiedzania placówek bankowych.
czytaj więcej
Najtańsze OC na początku wiosny - w którym mieście?
Eksperci Ubea.pl sprawdzili średnie marcowe ceny ubezpieczenia OC z miast wojewódzkich. Warto dowiedzieć się, gdzie było najtaniej na początku wiosny.
czytaj więcej
#Zostańwdomu z Klubem Rabatowym - Credit Agricole wprowadza kolejne udogodnienia dla klientów w ramach "Wsparcia dla Ciebie"
Credit Agricole konsekwentnie zachęca Polaków do niewychodzenia z w domu i załatwiania większości spraw przez internet. Tym razem bank proponuje klientom wyjątkowe rabaty i okazje w sklepach on-line swoich partnerów w ramach największego w Polsce Klubu Rabatowego.
czytaj więcej
Bank Credit Agricole wyróżniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Po raz kolejny działania banku Credit Agricole z zakresu CSR zostały docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W najnowszym Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki.” znalazło się 20 inicjatyw banku podejmowanych na rzecz pracowników, społeczeństwa i środowiska.
czytaj więcej
123456789...545556

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top