Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Setna placówka partnerska banku Credit Agricole otwarta
Credit Agricole otworzył w Aleksandrowie Kujawskim swój nowy oddział franczyzowy. To setna placówka partnerska banku. Tym samym sieć osiągnęła ponad 425 przedstawicielstw w Polsce. W 2021 roku działania banku koncentrują się na optymalizacji sieci własnej i rozwoju sieci placówek partnerskich.
czytaj więcej
Polki są niezależne finansowo, oszczędzają i kupują świadomie - wynika z badania przeprowadzonego przez Credit Agricole
Aż 80 proc. Polek oszczędza, w tym 42 proc. regularnie odkłada pieniądze. I chociaż w gospodarstwach domowych dominuje model wspólnego budżetu (48 proc.), z którego finansowane są wszystkie wydatki, 71 proc. kobiet czuje się niezależna finansowo, ma własne oszczędności (40 proc.) i nadzoruje budżet domowy (52 proc.).
czytaj więcej
Mądrze korzystaj z promocji bankowej
Na pierwszy rzut oka, promocje bankowe to bardzo łatwy sposób na zarobek paru dodatkowych groszy. Owszem, nie jest trudno zgarnąć 100, 200 czy nawet 400 złotych – warto jednak najpierw poświęcić chwilę na doczytanie tzw. drobnego druku. O ile pieniędzy wpłaconych na konto w promocji raczej nie stracisz, o tyle, żeby dostać obiecaną premię już musisz się postarać.
czytaj więcej
Odszkodowanie ubezpieczeniowe skusi komornika?
W czasie kryzysu gospodarczego wzrasta liczba nowych postępowań egzekucyjnych. Czy mogą one dotyczyć również odszkodowań otrzymanych z umowy ubezpieczenia?
czytaj więcej
Nawet 20% rabatu na urządzenia fiskalne dla branży medycznej od Credit Agricole
Credit Agricole oferuje przedstawicielom branży medycznej rabaty na zakup kas i drukarek fiskalnych online. Promocja sięga nawet 20% wraz z bezpłatną fiskalizacją. Na nowych klientów biznesowych dodatkowo czeka 12 miesięcy darmowego prowadzenia konta.
czytaj więcej
Nowa bezgotówkowa placówka Credit Agricole we Wrocławiu
Bank Credit Agricole zaprasza klientów do swojej nowej, flagowej placówki bankowej przy ul. Legnickiej 33. – Zrobiliśmy prawdziwą rewolucję. Teraz załatwianie sprawy w banku to zupełnie nowe doznanie – zachęca dyrektor Agnieszka Ławniczak.
czytaj więcej
Jak wyliczana jest kara za brak ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech?
W naszym artykule podpowiadamy jak wyliczana jest kara za brak ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech. Jeśli interesuje Cie ta kwestia, zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
Credit Agricole: zdalne otwarcie rachunków dla biznesu i rolników
Bank Credit Agricole uruchomił aplikację do zdalnego otwierania konta dla klientów biznesowych i rolników. Program CA24 Otwórz Konto Biznes wykorzystuje technologię identyfikacji biometrycznej. Dla nowych klientów bank uruchomił promocję darmowego prowadzenia rachunku przez 12 miesięcy.
czytaj więcej
50 zł kieszonkowego dla nastolatka w Credit Agricole
W banku Credit Agricole startuje akcja specjalna dla najmłodszych klientów. Za otwarcie Konta dla Ciebie GO! bank oferuje premię 50 złotych „kieszonkowego” oraz kartę z wizerunkiem za darmo.
czytaj więcej
O ile potaniało OC przez 3 lata?
Od trzech lat eksperci Ubea.pl przedstawiają miesięczny barometr cen OC. Warto zatem sprawdzić, jak zmieniały się składki obowiązkowych polis w dłuższej perspektywie.
czytaj więcej
123456789...616263

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top