Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Ranking OC, AC, NNW - lipiec 2019 r.
Lipiec przyniósł wzrost średniej składki OC. Sprawdzamy, kto w takich warunkach sprzedawał najtańsze polisy komunikacyjne.
czytaj więcej
Ubezpieczenie Niemcy - jak je załatwić bez znajomości języka?
Jak załatwić ubezpieczenie Niemcy podczas gdy nie znasz języka Niemieckiego? Sprawdź nasze wskazówki w artykule.
czytaj więcej
Różnice w cenach ubezpieczeń OC są coraz większe
Dane porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl wskazują, że oferta polis OC coraz bardziej rozwarstwia się cenowo. Jak duże są różnice między najtańszym a najdroższym OC? Z czego to wynika?
czytaj więcej
INTER Lokum – nowa wersja ubezpieczenia domu i mieszkania od INTER Polska
1 sierpnia 2019 roku INTER Polska wprowadza nową wersję ubezpieczenia domu i mieszkania – INTER Lokum. Najważniejsze nowości to wypłata odszkodowania nawet w przypadku: braku posiadania okresowych przeglądów instalacji domowych, zalania w wyniku pozostawienia otwartego okna, rażącego niedbalstwa ubezpieczonego, które doprowadziło do wywołania pożaru na skutek pozostawienia np. włączonego żelazka, czy objęcie zakresem ubezpieczenia OC w życiu prywatnym. Istotnym atutem oferty jest możliwość dostosowania zakresu ubezpieczenia do potrzeb Klienta.
czytaj więcej
Nowa oferta kredytów mieszkaniowych w Credit Agricole
Bank Credit Agricole odświeżył swoją ofertę kredytów hipotecznych. Klienci sami mogą zdecydować, czy wolą kredyt bez prowizji, czy niższą marżę. Wstępne informacje o dostępnym kredycie wydawane są błyskawicznie, a za wcześniejszą spłatę kredytu nie trzeba dodatkowo płacić.
czytaj więcej
Ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech - dlaczego warto z nami współpracować?
Dlaczego warto rozpocząć współpracę z firmą ComVers w kwestii ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech a także w temacie innych ubezpieczeń? Przeczytaj w artykule.
czytaj więcej
ZUS wysyła „listy prawdy”. Sam zadbaj o swoją emeryturę – radzą eksperci.
Nawet jedna składka emerytalna wystarczy, by znaleźć się w gronie odbiorców listu z ZUS. Zakład w czerwcu rozpoczął zbiorczą wysyłkę korespondencji, tj. Informacji o Stanie Konta Ubezpieczonego. Maksymalnie do końca sierpnia trafi ona do ok. 20,5 milionów Polaków. Niestety zdecydowana większość jest przerażona ich treścią.
czytaj więcej
Czy ubezpieczeniowi giganci tracą rynek OC?
Polski rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest dość mocno skoncentrowany wokół kilku liderów. Sprawdzamy, jak zmienił się rynkowy udział tych firm przez ostatnie lata.
czytaj więcej
Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech - które wybrać?
Zastanawiając się, które ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech wybrać warto zapoznać się z naszym artykułem, w którym znajdziecie kilka ważnych informacji!
czytaj więcej
Barometr Ubea.pl: ceny ubezpieczenia OC w czerwcu 2019 r.
Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych znajduje się w ciekawym momencie. Czy czerwiec przyniósł kolejną obniżkę składek ubezpieczenia OC?
czytaj więcej
123456789...495051

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top