Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Ubezpieczyciele zarobili aż 0,5 mld zł na OC
Znamy już wyniki sprzedaży polis OC w pierwszej połowie bieżącego roku. Dlaczego te wyniki wydają się dość zaskakujące?
czytaj więcej
Ubezpieczenie oc Niemcy - różni się od polskiego?
Czy ubezpieczenie oc Niemcy, różni się od ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w polsce? Na to pytanie odpowiadamy w artykule.
czytaj więcej
Czy w Polsce mamy niewielu ubezpieczycieli?
Polska w stosunku do swojej populacji cechuje się niezbyt dużą liczbą ubezpieczycieli. Postanowiliśmy przeanalizować tę ciekawą kwestię.
czytaj więcej
Kara za brak OC wyniesie aż 8000 zł?
Od niedawna wiemy, ile ma wynosić płaca minimalna w 2020 roku. Na tej podstawie można już wyliczyć przyszłe kary dla kierowców za brak polisy OC.
czytaj więcej
Ranking OC, AC, NNW - sierpień 2019 r.
W drugim miesiącu wakacji również sprawdziliśmy koszty ubezpieczeń komunikacyjnych z różnych firm. Okazuje się, że sierpień przyniósł ciekawe zmiany pod tym względem.
czytaj więcej
Barometr Ubea.pl: ceny OC w sierpniu 2019 r.
W lipcu średnia cena OC komunikacyjnego niestety wzrosła. Sprawdzamy, czy sierpień przyniósł nieco lepsze wiadomości dla polskich kierowców.
czytaj więcej
Oglądasz telewizję? Otwórz rachunek w Credit Agricole
Niższe rachunki za dostęp do tysięcy kanałów telewizyjnych, premia w gotówce i do tego darmowe konto w dobrym banku – w taki sposób Credit Agricole i ITI Neovision, operator platformy nc+ wspólnie zachęcają klientów do korzystania ze swoich usług.
czytaj więcej
Bank Credit Agricole oferuje Pakiet na Wypadki dla ochrony dziecka
Z początkiem nowego roku szkolnego wraca temat ubezpieczenia dzieci. Credit Agricole - lider wśród banków oferujących produkty ubezpieczeniowe - proponuje nowoczesny Pakiet na Wypadki, który zabezpiecza dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków.
czytaj więcej
Ubezpieczenia zdrowotne w niemczech - najważniejsze fakty
W artykule przedstawiamy najważniejsze fakty, dotyczące ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech. Jeśli taaka tematyka Cie interesuje, zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Czy będzie nowy powód do podwyżki składek OC?
Niedawno zmieniły się przepisy dotyczące wyczerpywalności sum gwarancyjnych z OC. Jaki wpływ będzie to miało na składki obowiązkowych polis?
czytaj więcej
123456789...515253

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top