Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


TooLight – nowa marka w Centrum Handlowym Fasty
TooLight to nowa marka oświetleniowa, która wzbogaciła ofertę firmy Podlasiak. Nowoczesne lampy sufitowe, ścienne oraz kinkiety kupimy w Centrum Handlowym Fasty.
czytaj więcej
2019-02-19, 17:44
flypr
Podłogi elastyczne wineo 1500 – nowoczesne oblicze natury
Troska o środowisko naturalne to jeden z najmodniejszych, a zarazem najbardziej rozsądnych i pożądanych trendów współczesnego świata. Ekologiczne podejście do życia to jednak nie tylko zmiana codziennych nawyków czy zakup produktów z etykietą „bio”, ale również sposób aranżacji przestrzeni wokół siebie. Z tego ostatniego faktu doskonale zdaje sobie sprawę firma wineo, która stworzyła kolekcję nowoczesnych biopodłóg wineo 1500.
czytaj więcej
2019-02-19, 13:12
TenDom
Drewniany domek led - niecodzienne dekoracje domowe
Wnętrze domu oraz przytulną atmosferę tworzą dekoracje oraz akcesoria domowe. To właśnie one odpowiednio dobrane i skomponowane nadadzą naszym wnętrzom niepowtarzalnego uroku i klimatu. Drewniany domek led to właśnie jedna z takowych dekoracji.
czytaj więcej
2019-02-15, 12:17
OKK PR
Zielona bohaterka salonu
Idzie wiosna! W poszukiwaniu inspiracji warto podpatrzeć naturę. Tęskniąc za roślinnością na zewnątrz, zacznijmy od przywołania słonecznych dni we własnym domu. Wykorzystajmy pozytywny przekaz zieleni i zafundujmy sobie sofę lub fotel w tym kolorze. Odruchowo przyciągną uwagę i zatrzymają wiosenny nastrój w salonie przez cały rok.
czytaj więcej
Umywalki wolnostojące
Ciekawa stylistyka łazienki sprawia, że spędzanie w niej czasu jest jeszcze przyjemniejsze. Typowym rozwiązaniem jest umywalka montowana na ścianie. Spotykamy się również z produktami nablatowymi lub wpuszczanymi w meble łazienkowe. Zwróćmy jednak uwagę na inny rodzaj tego wyposażenia - umywalki wolnostojące.
czytaj więcej
Kołdry antyalergiczne 220x200 w sklepie Luksusowy Sen
Luksusowy Sen to sklep z asortymentem sypialnianym. W naszej ofercie znajdziesz zarówno produkty naturalne jak i syntetyczne. Dziś szczególną uwagę zwrócimy na kołdry antyalergiczne 220x200 dostępne w naszym katalogu produktowym online.
czytaj więcej
Chcesz być zdrowy? Nie przegrzewaj pomieszczeń
Zarówno przegrzewanie, jak i niedogrzewanie pomieszczeń negatywnie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Odbija się zarówno na jakości pracy, jak i wypoczynku. Jaka powinna być optymalna temperatura w pomieszczeniach i jak ją osiągnąć?
czytaj więcej
Salon dla rodzin z dziećmi – na co zwrócić uwagę przy jego urządzaniu?
Podczas urządzania salonu dla rodzin z dziećmi jedno jest pewne. Maluchy prędzej czy później poddadzą nasze stylowe pomysły skutecznym testom funkcjonalności. Dlatego lepiej zawczasu dobrze przemyśleć koncepcję i postawić na trwałe oraz wygodne rozwiązania.
czytaj więcej
Simon 10 - po pierwsze jakość
Prostota, funkcjonalność i solidność - to czynniki, które liczą się w wielu inwestycjach. Nie zawsze stylistyka stoi na pierwszym miejscu, a wystarczy, by zamontowany osprzęt był bardzo trwały. Simon 10 to seria z jednej strony ekonomiczna, a z drugiej wykonana z dbałością o jakość. Warto przyjrzeć się dokładniej tej ofercie.
czytaj więcej
2019-02-07, 21:52
OKK PR
Znani projektanci dla Cosentino
Hiszpański producent nowoczesnych powierzchni kwarcowych nie przestaje zaskakiwać. Nie ucichły jeszcze echa minimalistycznej wizji kuchni autorstwa Alfredo Häberli’ego, przedstawionej na tegorocznych Targach IMM, a Cosentino już zapowiada współpracę z Benjaminem Hubertem, utalentowanym i wielokrotnie nagradzanym Brytyjczykiem, który podczas Milan Design Week 2019 zaprezentuje „Raytrace” – spektakularną instalację, powstałą w oparciu o nowoczesną powierzchnię ultrakompaktową DEKTON.
czytaj więcej
123456789...414243

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top