Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


Wkładki Gerda gwarancją bezpieczeństwa w każdym domu
Zaopatrując się w system drzwiowy do naszego domu lub mieszkania zazwyczaj zwracamy uwagę na jakość oraz materiał z jakiego został wykonany. Analizujemy trwałość drewna oraz ilość jego warstw. Jednak nie tylko rodzaj drzwi warunkuje całkowite bezpieczeństwo domowników. Pomocne są też chociażby wkładki Gerda.
czytaj więcej
Części zamienne do odkurzacza centralnego - w jakie warto zainwestować?
Jeśli zdecydujesz się na instalację systemu centralnego odkurzania w swoim domu, dobrze jest zainwestować w najważniejsze części zamienne do odkurzacza centralnego. Sprawdź jakie to elementy i dlaczego warto!
czytaj więcej
Pościel w liście palmowe160x200
Chcesz odświeżyć swoją sypialnię i szukasz nowej pościeli? Sprawdź naszą propozycję!
czytaj więcej
2020-11-13, 13:40
iForm
Jak wykorzystać hafele free flap w swoim domu?
Czym jest produkt hafele free flap oraz jak można wykorzystać go w aranżacji i wykończeniu poszczególnych pomieszczeń? Przeczytasz o tym w naszym blogpoście. Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Granitowe materiały budowlane idealnymi surowcami do domu
Projektując wymarzony dom każdy właściciel chce, aby był on wyjątkowy. Nie tylko ze względu na wizerunek, ale przede wszystkim z myślą o funkcjonalności. Dlatego też granitowe materiały budowlane stosuje się, aby spełnić wszystkie wymagania względem pokładanych oczekiwań. Oto rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób.
czytaj więcej
2020-11-06, 10:17
Carpeto
Czarno biały dywan shaggy - gdzie sprawdzi się najlepiej?
Bardzo popularnym rodzajem dywanów, jaki możemy zobaczyć w wielu domach jest tzw. dywan shaggy. Sprawdź gdzie sprawdzi się czarno biały dywan shaggy i jak dobrać do niego dekoracje.
czytaj więcej
2020-11-05, 11:42
E-ekomax
Pościel antyroztoczowa - czy warto ją kupić?
Wiele osób, które zmaga się z alergiami - zastanawia się czy pościel antyroztoczowa jest dobrym rozwiązaniem. W artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Sprawdź koniecznie i sam podejmij decyzję!
czytaj więcej
2020-11-03, 20:32
Suprime.pl
Bilscy – hurtowa szkółka bylin z ponad 40-letnią tradycją!
Skierniewickie Gospodarstwo Ogrodnicze Bilscy funkcjonuje na polskim rynku od 1975 roku. Szkółka dostarcza asortyment nie tylko indywidualnym pasjonatom ogrodnictwa, ale także wszelkiego rodzaju sklepom i centrom ogrodniczym, biurom projektowym i wykonawcom terenów zielonych, oferując niezwykle bogatą ofertę wysokiej jakości sadzonek, bylin i krzewów ozdobnych.
czytaj więcej
2020-11-03, 20:31
Suprime.pl
DecoBazaar – sklep online z oryginalnym, pięknym i niecodziennym asortymentem!
Sklep istnieje już od 2005 roku, a jego oferta jest starannie wyselekcjonowana. W rzeczywistości jest to prawdziwy raj dla miłośników niszowych produktów, szukających czegoś o urzekającym designie!
czytaj więcej
2020-11-03, 20:29
Suprime.pl
Niepubliczne Przedszkole Guziczek w Krośnie – najważniejsze informacje!
Przedszkole mieści się w otoczonym zielenią zabytkowym dworku w centrum Krosna. Do dyspozycji maluchów są przestronne i starannie urządzone sale, w których bawią się i uczą pod bacznym okiem wykwalifikowanej kadry. Co dokładnie oferuje przedszkole Guziczek swoim podopiecznym, jak zapisać dziecko i jakie są miesięczne koszty przedszkola?
czytaj więcej
123456789...707172

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top