Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2021-03-02, 14:11
Centrowent
Tłumiki wentylacyjne niezbędne w systemie wentylacji
Wentylatory w pomieszczeniach przemysłowych oraz w gospodarstwie domowym zapewniają komfort przebywania w takich miejscach, a także gwarantują odpowiednie w nich warunki. Jednak dla wielu osób tego typu urządzenia mogą być uciążliwe podczas swojej pracy. Tłumiki wentylacyjne to rozwiązania, które są w stanie usatysfakcjonować każdego posiadacza wentylacji.
czytaj więcej
2021-03-02, 11:29
Sklep ATK
Gdzie kupić brązowe pokrycie pawilonu ogrodowego pvc 3x3?
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie gdzie kupić brązowe pokrycie pawilonu ogrodowego pvc 3x3 oraz dlaczego pawilon ogrodowy to dobre rozwiązanie do przestrzeni w ogrodzie.
czytaj więcej
Mycie okien to przeszłość, teraz myją się same.
Powoli nadchodzi wiosna, a wraz z nią część z nas zabierze się za porządki. Jednym z wiosennych rytuałów jest mycie okien, ale nie każdy umie i lubi to robić. Rozwiązaniem problemów ze smugami i zaciekami może być szkło samoczyszczące.
czytaj więcej
Drewniana mapa świata, jako oryginalny dodatek do wnętrza
Twoją pasją są podróże i lubisz podkreślać to również w innych dziedzinach życia? Drewniana mapa świata będzie oryginalnym i eleganckim dodatkiem do wnętrza właśnie dla Ciebie! Sprawdź dlaczego warto w nią zainwestować.
czytaj więcej
Okucia drzwi produktami do każdego domu
Istnieją w każdym gospodarstwie domowym elementy, z których obecności nawet nie zdajemy sobie sprawy. Bierzemy je najczęściej za pewnik, który ma pełnić odpowiednią rolę. Taką formę przyjmują często okucia drzwi, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawy jak ważne są w naszym codziennym życiu.
czytaj więcej
Dywany dziecięce do pokoju maluszka
Maluchy podczas zabawy często przesiadują na podłodze. Aby było im wygodnie, komfortowo i przede wszystkim - ciepło, warto zainwestować do ich pokoi w dywany dziecięce. Sprawdź jak je wybrać!
czytaj więcej
2021-02-26, 11:50
AKB-Poland
Wodoodporne taśmy LED i ich zastosowanie
Gdzie warto zdecydować się na użycie takich produktów oświetleniowych jak wodoodporne taśmy LED? Przeczytaj o tym w naszym artykule.
czytaj więcej
Ozdoby wielkanocne - w które warto się zaopatrzyć na Święta?
Święta Wielkanocne coraz bliżej. Wiele z nas chciałoby, aby we wnętrzach domu czy mieszkania też było to już powoli czuć. Sprawdź w jakie ozdoby wielkanocne warto zainwestować i jak przygotować swój dom do Świąt.
czytaj więcej
2021-02-25, 14:21
Kontin
Spiek kwarcowy marazzi - co to?
W naszym artykule podpowiadamy jak wykorzystać spiek kwarcowy marazzi. Opisujemy również jego właściwości. Jeśli interesuje Cie owa kwestia, zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
2021-02-25, 10:11
Demi Co.
Metalowe meble ogrodowe - designerskie i praktyczne
Wiosna jest okresem, w którym dobrze jest odświeżyć i posprzątać ogród. Aby w sezonie móc przyjemnie spędzać w nim czas, przydadzą się metalowe meble ogrodowe. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Odpowiadamy!
czytaj więcej
123456789...767778

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top