Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2020-08-05, 11:46
Imindesign
Lampa z miedzianą oprawką a aranżacja wnętrz
W jakich wnętrzach warto wykorzystać lampę z miedzianą oprawką? Kilka podpowiedzi dotyczących miedzianych akcesorii do wnętrz znajdziesz w naszym artykule - przeczytaj!
czytaj więcej
Jak wybrać stylowy stojak na wino do salonu?
Stojak na wino wydaje się być niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu. Jednak jak wybrać odpowiedni, aby był nie tylko praktyczny, ale i stylowy? Podpowiadamy!
czytaj więcej
Paged Meble wchodzi na rynek mebli ogrodowych!
Trudny czas lockoutu w trakcie 2 kwartału 2020r. zainspirował wiele firm do poszukiwań nowych rynków zbytu. Jasienicki producent mebli wykorzystał ten czas, by stworzyć osobną ofertę dla innej grupy odbiorców. Tak powstał Paged Garden - pierwsza krajowa marka skoncentrowana na meblach do ogrodów i na tarasy, zbudowana na niemal 140 latach tradycji produkcyjnej.
czytaj więcej
Fotel do masażu na spięte mięśnie a bolący kręgosłup
Czy fotel do masażu na spięte mięśnie poradzi sobie z bólem kręgosłupa? Sprawdź w naszym artykule jakie rozwiązania warto zastosować!
czytaj więcej
Must have w łazience - Szafka pod umywalkę nablatową 140 cm
Dlaczego uważamy, iż Szafka pod umywalkę nablatową 140 cm to produkt niezbędny w przestrzeni łazienkowej?
Przeczytasz o tym w naszym artykule, zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
Leżaki ogrodowe - które z nich wybrać?
Latem, kiedy temperatura wzrasta, nic nie relaksuje tak bardzo jak kilka godzin na wygodnym leżaku. Sprawdź już dziś, które z nich warto wybrać!
czytaj więcej
2020-07-21, 11:42
ANDE
Nowa marka na rynku klimatyzacji
Na rynku HVAC pojawiła się nowa marka klimatyzatorów ANDE, marka własna najszybciej rozwijającej się firmy w branży ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.
czytaj więcej
2020-07-14, 14:16
El Sklep
Gdzie kupić elektroniczny regulator temperatury?
W naszym artykule znajdziesz podpowiedź, gdzie kupić elektroniczny regulator temperatury w sieci. Zachęcamy do lektury blogposta.
czytaj więcej
2020-07-14, 13:32
AKB-Poland
Złączki do taśmy wielokolorowych rgbw - gdzie je kupić?
W naszym artykule podpowiadamy gdzie warto kupić złączki do taśmy wielokolorowych rgbw. Zachęcamy do zapoznania
czytaj więcej
Piece żeliwne Invicta - innowacyjność i bezpieczeństwo użytkowania
Zacisze domowe to bardzo ważne miejsce, które należy urządzić wedle indywidualnych potrzeb. Coraz więcej osób decyduje się na zakup kominka! Piece żeliwne Invicta od francuskiego producenta są funkcjonalne, innowacyjne i w pełni bezpieczne. Sprawdź co sprawia, że są tak często wybierane!
czytaj więcej
123456789...646566

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top