Znajdź informacje

Hobby i rozrywka


Idealne cechy animatora czasu wolnego kluczem do sukcesu kurortu turystycznego
Zastanawiałeś się kiedyś nad pracą jako animator czasu wolnego? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym zawodzie? Poczytaj, jakie są idealne cechy animatora.
czytaj więcej
Jak zrobić kwiaty z bibuły? Podpowiadamy!
Z materiału, jakim jest bibuła, możemy wykonać wiele różnych dekoracji. Najczęściej wykonuje się z niej kwiaty. Chcesz dowiedzieć się jak zrobić kwiaty z bibuły? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2020-11-25, 09:53
Mozaikowo sklep
Stalowa mapa świata Black Magnet, jako prezent pod choinkę!
Święta zbliżają się coraz większymi krokami. Jeśli szukasz inspiracji na ciekawe prezenty, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Przeczytaj dlaczego stalowa mapa świata Black Magnet będzie świetnym prezentem pod choinkę, a także co jeszcze możesz podarować bliskiemu podróżnikowi.
czytaj więcej
2020-11-20, 13:25
Guide Sensmart
Okular powiększający 2,5x dostosowany do potrzeb każdego myśliwego
Myślistwo to przykład hobby i jednocześnie odpowiedzialnego zajęcia, które wiąże się z posiadaniem niezbędnych zezwoleń oraz umiejętności. Każdy myśliwy musi zostać najpierw przeszkolony zanim wyruszy na polowanie. Niemniej jednak równie istotne jest posiadanie odpowiedniego wyposażenia, np. w postaci okularu powiększającego 2,5x.
czytaj więcej
Lego Art Iron Man - czym jest ten kreatywny zestaw?
Twoje dziecko lubi bawić się klockami i przepada za superbohaterami? Na zbliżającego się Mikołaja podaruj mi Lego Art Iron Man, czyli kreatywny zestaw. Sprawdź dlaczego warto!
czytaj więcej
Nasiona marihuany czyli niekonwencjonalne hobby
W życiu wielu osób pojawia się czas, w którym chcą się czymś wyróżnić. Jedną z form jest posiadanie hobby w postaci kolekcji. Monety, znaczki, pocztówki, w zasadzie wszystko co podlega kreatywności ludzkiej może podchodzić pod miano kolekcji. Do takich kryteriów możemy również zaliczyć nasiona marihuany, które zdobywają wśród wielu zbieraczy popularność.
czytaj więcej
Gra w żabki: zręcznościowa zabawa dla całej rodziny
Szukasz prostej jednak wciągającej zabawy dla całej rodziny? Postaw na ponadczasowe i klasyczne rozwiązanie, czyli gra w żabki! Ta bardzo prosta, jednak pełna humoru, śmiechu i zabawy gra będzie idealna na długie wieczory w gronie rodziny i przyjaciół. Z pewnością będzie powodem wielu wspomnień!
czytaj więcej
2020-09-30, 10:40
Mozaikowo sklep
Karafki do whisky z grawerem, czyli pomysł na prezent dla mężczyzny
Jeśli nie wiesz jaki podarunek sprawi bliskiemu mężczyźnie największą radość, postaw na wyjątkową karafkę. Sprawdź dlaczego najlepiej sprawdzą się karafki do whisky z grawerem!
czytaj więcej
2020-09-02, 15:30
Mozaikowo sklep
Drzewo genealogiczne rodziny jako wzruszający prezent
Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla rodziców czy dziadków, doskonałym pomysłem będzie drzewo genealogiczne rodziny! Sprawdź dlaczego warto się na nie zdecydować.
czytaj więcej
2020-08-13, 21:00
Guide Sensmart
Guide Trackir pro 35mm - sprzęt termowizyjny dla wymagających
Monokulary termowizyjne to artykuły, których rolą podczas obcowania z bronią jest usprawnienie jej wykorzystywania i zwiększenie widoczności w pobliżu posiadacza. Przykładem potwierdzającym postawioną tezę jest produkt Guide Trackir pro 35mm, produkowany przez firmę Guide Sensmart.
czytaj więcej
123456789

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top