Znajdź informacje

Hobby i rozrywka


Overlock - wszystko co powinnaś o nim wiedzieć
Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z krawiectwem lub po prostu nauczyć się szyć, powinnaś dowiedzieć się czym jest i kiedy stosuje się overlock. Przeczytasz o tym w poniższym artykule. Zapraszamy!
czytaj więcej
2020-05-12, 15:06
Mozaikowo sklep
Oryginalny i przemyślany prezent, czyli kolaż "galeria wspomnień" kwadrat
Obdarowywanie bliskich osób prezentami to przyjemność nie tylko dla nich, ale również dla nas. Miło jest przecież wywołać u ważnej dla nas osoby radość. Jednym z bardziej oryginalnych i przemyślanych prezentów jest zdecydowanie kolaż "galeria wspomnień" kwadrat. Sprawdź dlaczego!
czytaj więcej
Kurs kroju i szycia - rozpocznij swoją przygodę z krawiectwem!
Marzy Ci się hobbystyczne prowadzenie pracowni krawieckiej? A może chciałabyś zacząć samy szyć swoje ubrania? Nic prostszego! Wybierz odpowiedni dla siebie kurs kroju i szycia i rozpocznij ciekawą przygodę z krawiectwem.
czytaj więcej
2020-05-05, 15:05
Mozaikowo sklep
Mapa świata do zaznaczania miejsc - doskonały prezent dla każdego podróżnika
Zbliżają się urodziny bliskiego przyjaciela który jest podróżnikiem i chcesz wymyślić coś naprawdę wyjątkowego? Oferowana przez nas mapa świata do zaznaczania miejsc to doskonały prezent dla każdego podróżnika!
czytaj więcej
Kurs szycia dla początkujących
Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z maszyną do szycia, a chciałbyś nauczyć się z niej korzystać i zacząć samodzielnie tworzyć ubrania, specjalnie dla Ciebie powstał kurs szycia dla początkujących. Sprawdź na czym polega i dlaczego warto wziąć w nim udać!
czytaj więcej
2020-03-30, 15:33
Mozaikowo sklep
Personalizowane kubki termiczne z własnym napisem!
Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Chcesz bliskiej osobie podarować coś uniwersalnego, a zarazem bardzo przydatnego? Personalizowane kubki termiczne to znakomity pomysł na niezapomniany prezent! Wybierz indywidualny napis i grafikę w naszej ofercie.
czytaj więcej
2020-02-24, 10:48
Projekt neOS
Startuje Nowy System Gry w Życie - Pierwsza demonstracja założeń NEOS! Połączenie koncepcji Living City z Grami w rzeczywistości.
Czy gry sieciowe takie jak World of Tanks, Battlefield i Cywilizacja odejdą do lamusa? Coraz głośniej jest o Grze w Życie jako przyszłej ziemi obiecanej dla twórców filmów i gier.
Połączenie otwartych danych i dostępnych w sieci informacji pozwala tworzyć realistyczne i płynnie przystające do rzeczywistości mapy rozgrywki i jej nowych parametrów.
czytaj więcej
2020-02-10, 11:53
KALKULUJ.PL
Magnesy neodymowe do poszukiwań
Połowy za pomocą magnesów neodymowych stają się popularnym zajęciem. Nie dzieje się tak bez przyczyny. To interesujące hobby łączy w sobie wiele atrakcyjnych aspektów. Okazja do przebywania nad wodą, często w bardzo malowniczych zakątkach, emocje związane z poszukiwaniami oraz poznawanie historii. Wszystko to razem tworzy niezwykle interesującą opcję na spędzanie wolnego czasu.
czytaj więcej
2020-02-05, 12:18
Projekt PR
Naukowy zjazd dla kocich opiekunów
Już 22 lutego odbędzie się Trójmiejski Dzień Kota. Specjalnie na tę okazję zostanie przygotowana konferencja dla miłośników i opiekunów kotów domowych zainteresowanych zdobyciem praktycznej wiedzy na temat opieki nad ich zwierzętami oraz poznaniem naukowego stanowiska wobec pewnych aspektów życia kotów domowych. Równolegle z prezentacjami i panelami prowadzone będą warsztaty.
czytaj więcej
2020-01-24, 10:28
Projekt PR
Praktyczne informacje dla opiekunów i miłośników kotów – Dzień Kota w Trójmieście.
Takiego wydarzenia brakowało na północy Polski. Już 22 lutego b.r. opiekunowie i miłośnicy kotów domowych zainteresowani zdobyciem praktycznej wiedzy na temat opieki nad ich zwierzętami, będą mogli bezpłatnie wziąć udział w poświęconej im konferencji. Równolegle prowadzone będą szkolenia.
czytaj więcej
1234567

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top