Znajdź informacje

Hobby i rozrywka


2019-05-31, 12:26
Netcube
YuXin HuangLong Pyraminx Magnetic black
Co nieco o modeli kostki rubika YuXin HuangLong Pyraminx Magnetic black. Przeczytaj artykuł i sprawdź czy ta zabawka jest dla Ciebie.
czytaj więcej
Kabaret Paranienormalni w Turku!
„Z humorem czeba żyć” – taki tytuł nosi najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który zobaczymy na scenie Miejskiego Domu Kultury w Turku. Gwiazdy wystąpią już 30 maja.
czytaj więcej
Kabaret Paranienormalni w Pleszewie!
„Z humorem czeba żyć” – taki tytuł nosi najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który zobaczymy na scenie Hali Sportowej w Pleszewie. Gwiazdy wystąpią już 31 maja.
czytaj więcej
Kabaret Paranienormalni we Wrześni!
„Z humorem czeba żyć” – taki tytuł nosi najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który zobaczymy na scenie Wrzesińskich Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych. Gwiazdy wystąpią już 1 czerwca.
czytaj więcej
Kabaret Paranienormalni w Kaliszu!
„Z humorem czeba żyć” – taki tytuł nosi najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który zobaczymy na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Gwiazdy wystąpią już 2 czerwca.
czytaj więcej
2019-05-21, 13:47
flypr
Herbata pełna wspomnień – idealny prezent na Dzień Matki
Przypadający na 26 maja Dzień Matki to doskonała okazja, by usiąść z mamą jak dawniej, przy filiżance gorącej herbaty i opowiedzieć o sobie, zapytać o jej plany lub powspominać wspólnie spędzone chwile. Tematów z pewnością nie zabraknie, a pretekstem do kolejnej historii może być wszystko: choćby znajomy aromat lub herbaciany upominek. Podpowiadamy, jak własnoręcznie stworzyć herbatę pełną wspomnień, który pozwoli przywołać mnóstwo radosnych momentów.
czytaj więcej
Eventy motoryzacyjne Devil-Cars – przejedź się luksusowym autem i pomóż ciężko chorym dzieciom!
Przejażdżki szybkimi samochodami, adrenalina i wsparcie potrzebujących dzieci – oto, co tego lata czeka na fanów motoryzacji podczas imprez organizowanych przez Devil-Cars.
czytaj więcej
III Grudziądzkie Disco Granie
Już 26 maja Grudziądz zamieni się w stolicę disco polo! Na III Grudziądzkim Disco Graniu pobawimy się przy hitach Zenka Martyniuka, zespołu Boys oraz wielu innych gwiazd muzyki tanecznej.
czytaj więcej
2019-04-17, 16:20
Calligrafun
Brush Pen WFSS4 od Calligrafun
Które produkty z szerokiej oferty sklepu internetowego Calligrafun polecamy dla początkujących kaligrafów? Z pewnością produkt Brush Pen WFSS4. Sprawdź dlaczego.
czytaj więcej
2019-03-20, 11:52
Calligrafun
Leonardt Hiro 6H - idealna do szkicowania!
Kaligrafia to Twoje hobby? A może jesteś kaligrafem lub kaligrafką z zawodu? Z pewnością do szkicowania odpowiednie wyposażenie jest Ci niezbędne. Leonardt Hiro 6H to jeden z przedmiotów, który z pewnością przyda się w Twojej kolekcji.
czytaj więcej
123456

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top