Znajdź informacje

Hobby i rozrywka


2020-03-30, 15:33
Mozaikowo sklep
Personalizowane kubki termiczne z własnym napisem!
Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Chcesz bliskiej osobie podarować coś uniwersalnego, a zarazem bardzo przydatnego? Personalizowane kubki termiczne to znakomity pomysł na niezapomniany prezent! Wybierz indywidualny napis i grafikę w naszej ofercie.
czytaj więcej
2020-02-24, 10:48
Projekt neOS
Startuje Nowy System Gry w Życie - Pierwsza demonstracja założeń NEOS! Połączenie koncepcji Living City z Grami w rzeczywistości.
Czy gry sieciowe takie jak World of Tanks, Battlefield i Cywilizacja odejdą do lamusa? Coraz głośniej jest o Grze w Życie jako przyszłej ziemi obiecanej dla twórców filmów i gier.
Połączenie otwartych danych i dostępnych w sieci informacji pozwala tworzyć realistyczne i płynnie przystające do rzeczywistości mapy rozgrywki i jej nowych parametrów.
czytaj więcej
2020-02-10, 11:53
KALKULUJ.PL
Magnesy neodymowe do poszukiwań
Połowy za pomocą magnesów neodymowych stają się popularnym zajęciem. Nie dzieje się tak bez przyczyny. To interesujące hobby łączy w sobie wiele atrakcyjnych aspektów. Okazja do przebywania nad wodą, często w bardzo malowniczych zakątkach, emocje związane z poszukiwaniami oraz poznawanie historii. Wszystko to razem tworzy niezwykle interesującą opcję na spędzanie wolnego czasu.
czytaj więcej
2020-02-05, 12:18
Projekt PR
Naukowy zjazd dla kocich opiekunów
Już 22 lutego odbędzie się Trójmiejski Dzień Kota. Specjalnie na tę okazję zostanie przygotowana konferencja dla miłośników i opiekunów kotów domowych zainteresowanych zdobyciem praktycznej wiedzy na temat opieki nad ich zwierzętami oraz poznaniem naukowego stanowiska wobec pewnych aspektów życia kotów domowych. Równolegle z prezentacjami i panelami prowadzone będą warsztaty.
czytaj więcej
2020-01-24, 10:28
Projekt PR
Praktyczne informacje dla opiekunów i miłośników kotów – Dzień Kota w Trójmieście.
Takiego wydarzenia brakowało na północy Polski. Już 22 lutego b.r. opiekunowie i miłośnicy kotów domowych zainteresowani zdobyciem praktycznej wiedzy na temat opieki nad ich zwierzętami, będą mogli bezpłatnie wziąć udział w poświęconej im konferencji. Równolegle prowadzone będą szkolenia.
czytaj więcej
2019-10-08, 09:46
Wamat
Elementy sceny - jakie sa ich rodzaje?
W artykule poniżej przedstawiamy elementy sceny i ich rodzaje. Jeśli taka tematyka Cie interesuje zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
Superbohaterowie przylecą do Łodzi
Batman i Superman to postaci, których nie trzeba przedstawiać. Kultowi bohaterowie amerykańskiego wydawnictwa DC Comics postanowili zrobić sobie przerwę od walki ze złem, by odwiedzić nasz kraj. Niebawem do Łodzi zawita niesamowita wystawa zatytułowana „Sztuka DC. Świt Superbohaterów”.
czytaj więcej
2019-08-06, 13:08
Trekmondo
Koszulka szybkoschnąca damska czyli jak chronić się przed trudną pogodą
Wybierz dla siebie akcesorium, które okaże się nieocenioną pomocą na szlaku i uchroni Cię przed bolesnymi kontuzjami.
czytaj więcej
2019-06-26, 10:02
flypr
Rozstrzygnięcie konkursu – herbata „Przylądek Nadziei” w nowym opakowaniu!
Znamy już zwycięzcę konkursu na projekt opakowania herbaty „Przylądek Nadziei”. 2-dniową wycieczkę do Energylandii wygrał 10-letni Paweł z Wieliszewa, który na pełną przygód wyprawę wyruszy wraz z opiekunem. O werdykcie zdecydowali internauci – każdy mógł oddać głos na jedną z sześciu finałowych prac, wyłonionych przez jury.
czytaj więcej
2019-05-31, 12:26
Netcube
YuXin HuangLong Pyraminx Magnetic black
Co nieco o modeli kostki rubika YuXin HuangLong Pyraminx Magnetic black. Przeczytaj artykuł i sprawdź czy ta zabawka jest dla Ciebie.
czytaj więcej
1234567

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top