Znajdź informacje

Hobby i rozrywka


Dlaczego warto kupić kołowrotek matrix aquos ultra 4000?
W naszym artykule znajdziesz podpowiedź dlaczego warto kupić kołowrotek matrix aquos ultra 4000. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.
czytaj więcej
2020-06-16, 09:25
Mozaikowo sklep
Fotoobraz ze zdjęcia - udekoruj wnętrza wspomnieniami!
Szukasz nietypowego pomysłu na udekorowanie mieszkania lub domu? Doskonałym pomysłem będzie fotoobraz ze zdjęcia! Sprawdź dlaczego i udekoruj wnętrza wspomnieniami!
czytaj więcej
Jak nauczyć się szyć na maszynie? Podpowiadamy!
W obecnych czasach każdy z nas jest zabiegany i ledwie znajdujemy czas na jakieś hobby. Co ciekawe, coraz mniej osób posiada umiejętność szycia. Dlaczego warto i jak nauczyć się szyć na maszynie? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2020-05-27, 16:13
Na Kanapie
Powieści zagraniczne - dlaczego warto czytać je w oryginale?
Wiele osób lubi w wolnych chwilach czytać książki. Większość z nas stawia jednak na rodzimych autorów lub wybiera tłumaczenia książek zagranicznych. Warto jednak czytać powieści zagraniczne w oryginale. Dlaczego? Odpowiadamy!
czytaj więcej
2020-05-27, 12:41
Mozaikowo sklep
Malowanie po numerach - na czym to polega?
Interesujesz się sztuką i lubisz malować, jednak nie do końca Ci to wychodzi? A może chcesz podarować bliskiej osobie obraz inspirowany Waszym wspólnym zdjęciem, jednak nie masz wystarczających umiejętności aby stworzyć go samemu? Doskonałym rozwiązaniem będzie malowanie po numerach! Na czym to polega? Odpowiadamy!
czytaj więcej
Overlock - wszystko co powinnaś o nim wiedzieć
Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z krawiectwem lub po prostu nauczyć się szyć, powinnaś dowiedzieć się czym jest i kiedy stosuje się overlock. Przeczytasz o tym w poniższym artykule. Zapraszamy!
czytaj więcej
2020-05-12, 15:06
Mozaikowo sklep
Oryginalny i przemyślany prezent, czyli kolaż "galeria wspomnień" kwadrat
Obdarowywanie bliskich osób prezentami to przyjemność nie tylko dla nich, ale również dla nas. Miło jest przecież wywołać u ważnej dla nas osoby radość. Jednym z bardziej oryginalnych i przemyślanych prezentów jest zdecydowanie kolaż "galeria wspomnień" kwadrat. Sprawdź dlaczego!
czytaj więcej
Kurs kroju i szycia - rozpocznij swoją przygodę z krawiectwem!
Marzy Ci się hobbystyczne prowadzenie pracowni krawieckiej? A może chciałabyś zacząć samy szyć swoje ubrania? Nic prostszego! Wybierz odpowiedni dla siebie kurs kroju i szycia i rozpocznij ciekawą przygodę z krawiectwem.
czytaj więcej
2020-05-05, 15:05
Mozaikowo sklep
Mapa świata do zaznaczania miejsc - doskonały prezent dla każdego podróżnika
Zbliżają się urodziny bliskiego przyjaciela który jest podróżnikiem i chcesz wymyślić coś naprawdę wyjątkowego? Oferowana przez nas mapa świata do zaznaczania miejsc to doskonały prezent dla każdego podróżnika!
czytaj więcej
Kurs szycia dla początkujących
Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z maszyną do szycia, a chciałbyś nauczyć się z niej korzystać i zacząć samodzielnie tworzyć ubrania, specjalnie dla Ciebie powstał kurs szycia dla początkujących. Sprawdź na czym polega i dlaczego warto wziąć w nim udać!
czytaj więcej
12345678

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top