Znajdź informacje

Hobby i rozrywka


2021-01-22, 10:29
Hobby i Pasje
Jaki zestaw na suma warto wybrać?
Wędkarstwo to Twoje hobby? W naszym artykule znajdziesz informacje o najlepszym pomyśle na złowienie suma. Warto przygotować się do takie wędkowania w odpowiedni sposób. Sprawdź jaki zestaw na suma warto wybrać!
czytaj więcej
Jakie są rodzaje masażu w fotelu masującym?
Szukasz dobrego i sprawdzonego sposobu na relaks i masaż? Sprawdź profesjonalne fotele masujące! Zanim jednak zakupisz go dla siebie warto dowiedzieć się jakie są rodzaje masażu w fotelu masującym, aby dobrać je jak najlepiej do swoich potrzeb i preferencji, a relaks był jeszcze wydajniejszy!
czytaj więcej
2021-01-12, 14:24
Mozaikowo sklep
Personalizowana mapa nieba biała, czyli doskonały pomysł na prezent
Szukasz pomysłu na prezent oryginalny i nietuzinkowy? Taka właśnie jest personalizowana mapa nieba biała! Sprawdź dlaczego warto na nią postawić.
czytaj więcej
2020-12-29, 21:59
Hobby i Pasje
Znajdź swoje nowe hobby razem z Poza Domem!
Szukasz nowej pasji lub chcesz poszerzyć swoje zainteresowania? Sprawdź co przygotowało dla Ciebie Poza Domem!
czytaj więcej
2020-12-09, 09:59
Mozaikowo sklep
Czarno biała mapa świata XXL do oznaczania - pomysł na prezent świąteczny
Święta tuż tuż, więc zaczynasz kompletować prezenty dla bliskich? Jednym z bardziej oryginalnych pomysłów będzie czarno biała mapa świata XXL do oznaczania podróży. Sprawdź dlaczego!
czytaj więcej
Idealne cechy animatora czasu wolnego kluczem do sukcesu kurortu turystycznego
Zastanawiałeś się kiedyś nad pracą jako animator czasu wolnego? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym zawodzie? Poczytaj, jakie są idealne cechy animatora.
czytaj więcej
Jak zrobić kwiaty z bibuły? Podpowiadamy!
Z materiału, jakim jest bibuła, możemy wykonać wiele różnych dekoracji. Najczęściej wykonuje się z niej kwiaty. Chcesz dowiedzieć się jak zrobić kwiaty z bibuły? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2020-11-25, 09:53
Mozaikowo sklep
Stalowa mapa świata Black Magnet, jako prezent pod choinkę!
Święta zbliżają się coraz większymi krokami. Jeśli szukasz inspiracji na ciekawe prezenty, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Przeczytaj dlaczego stalowa mapa świata Black Magnet będzie świetnym prezentem pod choinkę, a także co jeszcze możesz podarować bliskiemu podróżnikowi.
czytaj więcej
2020-11-20, 13:25
Guide Sensmart
Okular powiększający 2,5x dostosowany do potrzeb każdego myśliwego
Myślistwo to przykład hobby i jednocześnie odpowiedzialnego zajęcia, które wiąże się z posiadaniem niezbędnych zezwoleń oraz umiejętności. Każdy myśliwy musi zostać najpierw przeszkolony zanim wyruszy na polowanie. Niemniej jednak równie istotne jest posiadanie odpowiedniego wyposażenia, np. w postaci okularu powiększającego 2,5x.
czytaj więcej
Lego Art Iron Man - czym jest ten kreatywny zestaw?
Twoje dziecko lubi bawić się klockami i przepada za superbohaterami? Na zbliżającego się Mikołaja podaruj mi Lego Art Iron Man, czyli kreatywny zestaw. Sprawdź dlaczego warto!
czytaj więcej
123456789

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top