Znajdź informacje

Polityka, Samorząd


Jak wygląda Białoruś po wyborach prezydenckich?
W 2020 roku u naszych wschodnich sąsiadów odbyły się wybory, które wzbudziły ogromne kontrowersję oraz wzbudziły poruszenie w mieszkańcach. W naszym artykule przyjrzymy się jak radzi sobie Białoruś po wyborach prezydenckich.
czytaj więcej
2020-08-28, 09:13
Projekt neOS
NEOS zawiesza kontakt z mediami
Wszelkie informacje będą podawane wyłącznie przez własne kanały NEOS Media.
czytaj więcej
2020-08-13, 08:22
Projekt neOS
Uważają rząd za grupę przestępczą, Covid19 za metodę kontroli, a sami budują Nowy System
Na ulicach miast, a zwłaszcza w Internecie, można znaleźć ulotki i naklejki z nazwą NEOS. Rozwinięcie tej nazwy można znaleźć na stronie internetowej, którą promują, to Nowy System dla Polski. Filmy na kanale YouTube lidera nowego ruchu cieszą się rosnącą popularnością, a pod wieloma z nich rozgorzała dyskusja liczona w tysiącach komentarzy i polubień.
czytaj więcej
Prof. Bogdan Góralczyk - Wielki renesans. Chińska transformacja i jej konsekwencje
Niewiele jest w Polsce dostępnych książek, które by tak rzeczowo omawiały skomplikowaną problematyką chińskiej transformacji ustrojowo-gospodarczej. Tym bardziej należy docenić pracę, którą popełnił prof. Bogdan Góralczyk
czytaj więcej
Liberalizm gospodarczy - czy słusznie krytykowany?
W Polsce liberalizm gospodarczy się nie udał. Przeprowadzenie transformacji ustrojowej i gospodarczej pociągnęło za sobą wiele błędów. Warto jednak oddzielić ocenę samej idei od prób jej ucieleśnienia.
czytaj więcej
2020-01-14, 09:47
Projekt neOS
Stosowanie cenzury prewencyjnej przez Polską Agencję Prasową PAP
W dniu 12.01.2020 pod Polską Agencją Prasową odbył się protest gromadzący kilkadziesiąt różnych organizacji i środowisk dotkniętych cenzurą prewencyjną.
czytaj więcej
III Rzeczpospolita. Czy zwycięstwo PiSu doprowadziło do zmiany ustrojowej?
Rządząca partia wiele uwagi poświęciła krytyce państwa, jakim była III Rzeczpospolita, podkreślając silne jej związki z poprzednim ustrojem. Czy zmiany, jakie przyniosło dojście PiS-u do władzy pozwalają postawić tu cezurę kończącą jakiś etap w najnowszej historii Polski?
czytaj więcej
2019-09-10, 08:52
Ubea.pl
Co obecny Sejm zrobił dla ubezpieczeń?
Wielkimi krokami zbliżają się jesienne wybory parlamentarne. Warto zatem podsumować to, jak kończąca się kadencja Sejmu i Senatu wpłynęła na rynek ubezpieczeń.
czytaj więcej
2019-08-30, 15:52
Projekt neOS
Koniec 5G w Sejmie
Dzisiejsze obrady Sejmu przebiegają w kontekście katastrofy ekologicznej do jakiej doszło w środę w Warszawie.
Zmiana Megaustawy Cyfrowej to ZAPLANOWANA Z PREMEDYTACJĄ KATASTROFA EKOLOGICZNA W SKALI CAŁEJ POLSKI, o nieobliczalnych konsekwencjach.
Popierając ten projekt posłowie biorą na siebie pełną odpowiedzialność za konsekwencje.
czytaj więcej
Na zakazie handlu najwięcej zyskały stacje paliw
Zdecydowanym wygranym zakazu handlu są stacje paliw, wynika z raportu Nielsena*. W 2018 roku sprzedaż produktów FMCG na stacjach benzynowych wzrosła aż o 23,8%, prawie dwukrotnie więcej niż w przypadku sklepów średnioformatowych. Tymczasem małe sklepy spożywcze, które miały być po części beneficjentem ustawy odnotowały spadek sprzedaży o 0,4%. O konsekwencjach ustawy w przegłosowanej przez Rząd formie alarmowała Polska Grupa Supermarketów już na początku 2018 roku.
czytaj więcej
12345

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top