Znajdź informacje

Zakupy, Opinie


2019-11-07, 13:19
Imindesign
niebieska oprawka dekoracyjna i jej zastosowanie
Jak wykorzystać niebieską oprawkę dekoracyjną we wnętrzach domowych czy usługowych? Sprawdź nasze propozycje w artykule.
czytaj więcej
2019-11-07, 12:04
American Way
American Way - hurtownia okularów przeciwsłonecznych
Hurtownia okularów przeciwsłonecznych a jednocześnie międzynarodowy producent - to właśnie firma American Way. Dowiedz się o niej więcej z artykułu.
czytaj więcej
Instrumenty muzyczne - idealne w rozwoju kreatywności dziecka
Symfonia pulpit dyrygenta marki B. Toys to muzyczna zabawka dla maluszków w wieku 3 do 13 lat. Daje dzieciom możliwość rozwijania zdolności muzycznych i utrwala zamiłowanie do śpiewu. To dobry pomysł na prezent dla dziecka.
czytaj więcej
2019-08-22, 09:04
Sklep Organza
Upominki dla gości - chrzest - sprawdź najlepsze propozycje
Jedną z najbardziej wyjątkowych uroczystości są chrzciny dziecka. Ten niezwykły dzień powinny uświetnić wyjątkowe dekoracje stołu i sali. Wprowadzi to cudowną atmosferę i niepowtarzalny nastrój. Ciekawym dodatkiem będą upominki dla gości. Chrzest jest ku temu idealną okazją. Sprawdź jakie upominki dla gości można znaleźć w sieci.
czytaj więcej
2019-08-12, 13:00
DrTusz
Całkowity koszt posiadania drukarki - jak go określić i zminimalizować?
Rynek sprzętu drukującego jest ogromny, a ich producenci prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowocześniejszych rozwiązań w swoich urządzeniach. Kupno tego konkretnego zależy oczywiście w pierwszej kolejność od potrzeb jego właściciela i przeznaczenia zakupu – inna drukarka sprawdzi się w biurze, inna do domowego użytku. W wielu przypadkach równie ważnym kryterium wyboru jest tzw. TCO (ang. Total Cost of Ownership), czyli całkowity koszt posiadania. W przypadku drukarki składa się na niego kilka czynników – zakup urządzenia, materiały eksploatacyjne i koszt użytkowania.
czytaj więcej
Przypinki na zamówienie - jak ją zaprojektować?
Jak można zaprojektować przypinki na zamówienie? Kilka pomysłów w tej kwestii znajdziesz w naszym, krótkim artykule.
czytaj więcej
2019-07-18, 18:13
American Way
Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych - dlaczego warto wybrać American Way?
Dlaczego dystrybutor okularów przeciwsłonecznych to jeden z najlepszych na rynku nie tylko polskim? O tym przeczytasz w naszym artykule.
czytaj więcej
Wakacyjny szoping, czyli setki pomysłów na wypoczynek w stylu slow
Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl rusza z wakacyjnym szopingiem! A wszystko po to, byśmy podczas letnich urlopów nie zapomnieli, jak miłe jest czytanie na plaży, zabawy w ogrodzie czy rodzinny wieczór z planszówkami.
czytaj więcej
Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych radzi, które okulary wybrać na lato
Nie wiesz jakie okulary wybrać na lato? Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych Brandex radzi, które modele okularów są najmodniejsze w tym sezonie!
czytaj więcej
2019-06-14, 12:00
American Way
Hurtownia okularów przeciwsłonecznych - top 3 najmodniejsze modele
W artykule hurtownia okularów przeciwsłonecznych American Way przedstawia trzy najmodniejsze w sezonie letnim modele okularów przeciwsłonecznych. Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
123456789...121314

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top