Znajdź informacje

Zakupy, Opinie


2019-06-14, 12:00
American Way
Hurtownia okularów przeciwsłonecznych - top 3 najmodniejsze modele
W artykule hurtownia okularów przeciwsłonecznych American Way przedstawia trzy najmodniejsze w sezonie letnim modele okularów przeciwsłonecznych. Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
2019-05-31, 10:41
Sneaker Studio
Puma x Cali - because white shoes are fashionable
Did you know that white shoes are the most fashionable this summer season? Our proposal for women is Puma x Cali, check why.
czytaj więcej
Producent okularów sportowych radzi jak wybrać dobry model
Jesli zastanawiasz się jakie okulary sportowe wybrać przeczytaj nasz artykuł gdzie, producent okularów sportowych radzi jakego dokonac wyboru.
czytaj więcej
2019-05-13, 10:53
Anita Zielke
Aukcje magazynowe polub fanpage na Facebooku
Jako zapalona amatorka aukcji na znanym portalu do wystawiania ofert...
czytaj więcej
2019-04-24, 11:50
American Way
American Way nowoczesny dystrybutor okularów przeciwsłonecznych
Chcesz aby w letnim asortymencie w twoim sklepie pojawiły się okulary przeciwsłoneczne? Sprawdź katalogi dystrybutora okularów przeciwsłonecznych American Way.
czytaj więcej
Brandex nowoczesna hurtownia okularów przeciwsłonecznych
Hurtownia okularów przeciwsłonecznych Brandex przedstawia modne modele okularów na wiosnę i lato w 2019 roku. Sprawdź nasze trzy najmodniejsze typy.
czytaj więcej
2019-04-16, 15:04
Business News
Top Market z najtańszym koszykiem wielkanocnym
Okres przedświąteczny to czas, w którym sklepy rywalizują o klienta różnego rodzaju promocjami. Przyjrzeliśmy się cenom wybranych produktów świątecznych w najpopularniejszych sieciach handlowych w Warszawie. W których sklepach jest najtaniej?
czytaj więcej
Jedyna platforma zakupowa, która płaci swoim klientom, gdy inni kupują!
Użytkownicy platformy zakupowej e-candy.pl otrzymują zwrot nie tylko za swoje zakupy, ale też za transakcje innych klientów. Im jest ich więcej, tym wszyscy kupujący płacą niższe ceny i otrzymują większy cashback.

Z początkiem lipca ruszy nowa platforma zakupowa, dzięki której użytkownicy będą mogli kupować taniej i zarazem odzyskiwać część wydawanych kwot. e-candy.pl, bo tak nazywa się serwis, to nowa jakość w polskim handlu internetowym.
czytaj więcej
Yerba Mate z guaraną - pobudzająca propozycja herbaty
W każdym dniu warto zrobić sobie przerwę i oddać się chwili relaksu. Każdy z nas ma inny sposób na odpoczynek. Jednak relaks z filiżanką herbaty sprawdzi się idealnie. Yerba Mate z guaraną ma także właściwości pobudzające. O szczegółach w dalszej części.
czytaj więcej
2019-03-12, 09:24
Leonidas
Praliny - czekoladki wysokiej jakości
Okazji do świętowania może być wiele, jednak znalezienie odpowiedniego prezentu potrafi niejednokrotnie przysporzyć kłopotów. Praliny są to czekoladki ze stuprocentowego masła kakaowego. Sprawią radość każdej obdarowanej osobie.
czytaj więcej
12345678910111213

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top