Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


2019-10-12, 11:47
Coders Lab
Kurs Javascript - czy warto?
Javascript to skryptowy i funkcyjny język programowania, który jest najczęściej stosowany na stronach internetowych. Czy łatwo jest się go nauczyć? I czy w ogóle warto zainwestować w kurs Javascript?
czytaj więcej
Sieć WiFi, która pokrywa Twój cały dom!
Intellinet Network Solutions wprowadził na rynek urządzenia w technologii mesh, które rozprzestrzeniają sygnał WiFi w każdy kąt pomieszczenia tworząc bezprzewodową sieć.
czytaj więcej
2019-09-27, 15:39
Projekt PR
Wykręcanie deploya nową dyscypliną olimpijską?!
Czy głowę olimpijczyków będziemy dekorować wieńcem z kości RAM? Wśród szkoleniowców znajdą się żółte, gumowe kaczki? I ile nieodkrytych talentów sportowych pracuje w IT? 26 września odbyła się w Sopocie pierwsza w Polsce olimpiada dla programistów.
czytaj więcej
Check Point SandBlast Endpoint Protection liderem niezależnego raportu rozwiązań bezpieczeństwa dla punktów końcowych
Check Point uzyskał najwyższe możliwe wyniki w zakresie zapobiegania złośliwemu oprogramowaniu, zapobiegania exploitom, bezpiecznego zarządzania konfiguracją, bezpieczeństwa danych, kryteriów dostosowania do ram mobilnych i zero-trust.
czytaj więcej
2019-09-24, 13:40
Czytio.pl
Onyx Boox Max 3 - czytnik e-booków, z którego wyślesz maila i zadzwonisz!
Czytniki e-booków jeszcze do niedawna oferowały tylko funkcje bezpośrednio związane z e-czytaniem. Jednak firma Onyx Boox skutecznie dąży do tego, aby zmienić to wyobrażenie. Onyx Boox Max 3 to rewolucyjne 13,3-calowe urządzenie na pograniczu czytnika e-booków i tabletu z Androidem 9.0.
czytaj więcej
SandBlast Mobile liderem wśród rozwiązań bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych wg Miercom
Check Point SandBlast Mobile uzyskał 99-procentową ocenę bezpieczeństwa w testach przygotowanych przez Miercom dla rozwiązań bezpieczeństwa mobilnego. To najlepszy wynik w testach Miercom MTD, obejmujących ochronę przed zagrożeniami, zapobieganie atakom sieciowym, podatnościom urządzeń oraz intuicyjności rozwiązania. Średni wynik innych producentów wyniósł niecałe 64%.
czytaj więcej
Nowi dystrybutorzy materiałów eksploatacyjnych OKI Europe w Polsce
Polski odział OKI Europe rozszerzył możliwości dystrybucyjne swoich materiałów eksploatacyjnych podpisując nowe kontrakty z największym dystrybutorem IT w Polsce - firmą AB S.A. oraz czeską spółka LAMA PLUS.
czytaj więcej
2019-09-17, 17:13
NEONET
Drugie miejsce w rankingu Koszyk Roku w kategorii Mobile dla Neonet
Sklep internetowy NEONET jest jednym z najbardziej przyjaznych Klientowi. To naprawdę dobre wiadomości. Cieszymy się, że nasza codzienna praca związana z zapewnieniem Klientom wygodnych zakupów znajduje potwierdzenie zarówno w oczach samych Klientów, jak i niezależnych ekspertów.
czytaj więcej
2019-09-16, 14:37
Specfile.pl
Na InternetBeta wygrało życie bez awizo
Firma SpecFile Project z Poznania wygrała konkurs przeznaczony dla startupów, zorganizowany w ramach zakończonej w piątek konferencji InternetBeta.
czytaj więcej
2019-09-16, 11:17
Projekt PR
Olimpiada programistów, czyli sport jakiego jeszcze nie było
Kto z nas, pełen nerwów, nie chciał rzucić laptopem czy chociażby myszką? O ile dla wielu to wciąż strefa marzeń, zespół Just Join IT postanowił zorganizować w tym zawody! Rzut młotem - to już przeszłość! Teraz rzuca się twardym dyskiem, a do pchnięć, zamiast kul, używa monitorów. Szaleństwo? Absolutnie nie! Tak programiści z całej Polski integrują się i włączają do akcji charytatywnej!
czytaj więcej
123456789...282930

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top