Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


2020-11-27, 11:15
ITPunkt
Wdrożenie systemu kopii zapasowych Dell EMC
Bezpieczeństwo w sektorze finansowym to wysoce ważna kwestia, któej lekceważenie może kosztować bardzo wiele. Chcesz wprowadzić go u siebie, ale nie wiesz, jak to wygląda? IT Punkt przedstawaia case wdrożenia systemu kopii zapasowych Dell EMC dla firmy właśnie z tej branży!
czytaj więcej
Apple iPhone 12 Pro - Przełom wśród smartfonów
Apple iPhone 12 Pro to telefon nowej generacji, który niedawno miał premierę. Co oferuje nam nowy model iPhone? Sprawdź już teraz!
czytaj więcej
Smartwatch z NFC - Wszystko co powinniśmy wiedzieć
NFC(Near Field Communication) ta niezwykle wygodna funkcja pozwalająca na na dokonywanie płatności bez potrzeby użycia karty kredytowej. Smartwatch z NFC to małe i poręczne urządzenie ułatwi nam życie codzienne. Wszystkiego dowiemy się z poniższego artykułu.
czytaj więcej
Czym jest inteligentny dom w XXI wieku?
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie czym jest inteligentny dom. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w tekście.
czytaj więcej
Od czego zacząć naukę w IT - Podstawy programowania
Gdy jesteśmy na samym początku przygody z programowaniem i chcemy nauczyć się podstaw programowania, warto naznaczyć sobie strategię i plan naszej nauki, co na początku zaczniemy robić. Dodatkowo, możemy wyznaczyć sobie tak zwane checkpointy. Dzięki temu będziemy widzieć swój progres a dodatkowo ułatwi to organizację nauki. Jaki język na początek nauki?
czytaj więcej
2020-10-30, 09:43
ITPunkt
IT Punkt nagrodzony statuetką partner Dell EMC!
Uroczysta gala Dell EMC Partner Awards 2019 była jedną z wyjątkowych dla IT Punkt. W tej piątek edycji, która odbywa się w Polsce zostali wyróżnieni partnerzy Dell, którzy byli najbardziej efektywni w sprzedaży oraz wykazali się wysoką skutecznością działań. Firma IT Punkt jako partner Dell EMC znalazła się w tej grupie szczęśliwców!
czytaj więcej
2020-10-23, 10:44
Mine IT
Bałtycki Terminal Kontenerowy Dell Technologies - case study
Bałtycki Terminal Kontenerowy to jeden z największych terminali przeładunku kontenerów transportowych w rejonie Bałtyku. Przeczytaj czym jest system Bałtycki Terminal Kontenerowy Dell Technologies.
czytaj więcej
2020-10-16, 15:21
ITPunkt
Czym jest klaster VxRail DELL?
Zintegrowana platforma klaster VxRail DELL pozwala na wirtualizację środowisk obliczeniowych, dzięki specjalnemu systemowi Vmware. W oparciu o Software Defined Data Center konfiguruje ono środowisko wirtualne. Obecnie, aby go uruchomić, będą niezbędna dwa węzły, a nie jak do tej pory trzy. Sprawdź co to oznacza w praktyce!
czytaj więcej
2020-10-16, 10:44
Mine IT
Dlaczego warto skorzystać z konfiguratora MineIT? Odpowiadamy!
Planujesz wymianę infrastruktury IT w swoim przedsiębiorstwie, ale nie wiesz w jakie urządzenia zainwestować? Koniecznie przeczytaj dlaczego warto skorzystać z konfiguratora MineIT i jak to zrobić!
czytaj więcej
2020-10-09, 10:22
Mine IT
Jak działa konfigurator Mine IT? Odpowiadamy!
Serwery stanowią obecnie podstawę działania praktycznie każdej firmy. Powinny być więc odpowiednio dobrane i stabilne. W dobraniu go pomoże Ci konfigurator DELL. Jak działa konfigurator Mine IT? Sprawdź!
czytaj więcej
123456789...373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top