Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Drukarka OKI C844dnW z tytułem ,,Innowacja Handlu 2019”
Drukarka OKI C844dnW zdobyła tytuł ,,Innowacja Handlu 2019” przyzwany najlepszym rozwiązaniom dedykowanym branży retail, które są wyłaniane w ramach konkursu ,,Innowacja Handlu” w czasie targów RetailShow. Urządzenie zostało docenione m.in. za wszechstronne możliwości związane z drukowaniem we własnym zakresie, na miejscu w punkcie handlowym, oznakowań sklepowych jak i innych materiałów promocyjno-marketingowych w wysokiej jakości na szerokim spektrum nośników.
czytaj więcej
OKI Europe powołuje nowego dyrektora zarządzającego
Firma OKI Europe Ltd ogłosiła mianowanie Tsukasy Takasawy na nowego dyrektora zarządzającego. Takasawa – z 30 latami doświadczenia w sektorach bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej – zastępuje Denniego K. Kawaharę, który wraca do OKI Data Corporation, aby zająć się globalną transformacją organizacji.
czytaj więcej
Zakupy w sieci? Zrób je mądrze!
• Liczba witryn phishingowych związanych z handlem elektronicznym, podczas tegorocznego sezonu zakupów online, wzrosła ponad dwukrotnie od listopada 2018 r.

• Linki do stron phishingowych są dystrybuowane za pośrednictwem poczty e-mail, w nadziei, że przejdą one niewykryte wśród wielu legalnych ofert rabatowych.

• Pokazujemy przykład takiej operacji oszustwa, które podrabia witrynę wiodącej marki okularów, aby przyciągnąć kupujących do podejrzanych zakupów.
czytaj więcej
2019-11-29, 08:26
Amc Tech
Oprogramowanie dla przemysłu
Przemysł to bardzo duża i kompleksowa branża, w której profesjonalne podejście niezależnie od problemu to coś o czym nie powinno się wspominać. Oprogramowanie dla przemysłu, linie produkcyjne, stanowiska są to rzeczy, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka a są niezmiernie ważne.
czytaj więcej
Intellinet na KIKE oraz MIŚOT 2019
W dniach 18-20 listopada w Łodzi odbył się wspólny event dwóch organizacji zrzeszających lokalnych operatorów telekomunikacyjnych - konferencja KIKE oraz zjazd MIŚOT.
czytaj więcej
Projekt Inno Provement - Nowe modele biznesowe z wykorzystaniem technologii informatycznych – Przemysł 4.0 w praktyce
16 września 2019 r. w ramach XII Europejskiego Forum Gospodarczego odbył się panel dyskusyjny „Nowe modele biznesowe z wykorzystaniem technologii informatycznych – Przemysł 4.0 w praktyce”.
Gośćmi specjalnymi panelu byli Luc Jacobs, Ambasador Królestwa Belgii w Polsce oraz Sławomir Wiak, Rektor Politechniki Łódzkiej.
czytaj więcej
2019-11-25, 16:38
Green Cell
Black Week - rabaty od Świata Baterii nawet do 70%
Black Friday to gratka i doskonała okazja dla każdego fana technologii, aby kupić wymarzony sprzęt w niskiej cenie. Udział w nim bierze również polski sklep Świat Baterii, oferując wiele wysokich rabatów przez cały tydzień już teraz.
czytaj więcej
Serwis iPhone 6 - jakie świadczy usługi?
Szukasz specjalistycznej pomocy z zakresu naprawy urządzeń firmy Apple? Sprawdź naszą ofertę!
czytaj więcej
Społeczna odpowiedzialność influencera - na czym polega?
Publikując w sieci, powinieneś wiedzieć, że działanie osób publicznych wymaga znacznie większej odpowiedzialności.
czytaj więcej
2019-11-19, 11:51
3S
O 5G, Cybersecurity i Multicloud 5 grudnia 2019 r. na Meet IT Katowice
W czwartek, 5 grudnia 2019 r. w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się kolejna edycja konferencji branżowej Meet IT. Tematem wiodącym będą przewidywania dot. wykorzystania usług i rozwiązań IT w 2020 roku i kolejnych latach. Prelegenci skupią się na wątkach związanych z technologiami 5G, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa teleinformatycznego. Wśród mówców i panelistów pojawią się m.in. przedstawiciele 3S, PLAY, Intel i Veracomp.
czytaj więcej
123456789...303132

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top