Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Rusza cykl konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0
Już 15 października br. rusza cykl spotkań z przedstawicielami firm produkcyjnych – Dynamics Business Forum Przemysł 4.0. Tym razem odwiedzimy Wrocław, Katowice, Gdańsk, Warszawę i Poznań. W trakcie wydarzenia uczestnicy zostaną wprowadzeni w koncepcję cyfrowej transformacji, Przemysłu 4.0, a także poznają nowoczesne technologie dla produkcji. Udział w Dynamics Business Forum jest bezpłatny, ale warto się śpieszyć z rejestracją, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.
czytaj więcej
Odpowiedzialność prawna influencera czyli czy twórca internetowy może odpowiadać prawnie?
Coraz więcej osób decyduje się na rozwój działalności internetowej. Popularni influencerzy mogą jednak popaść w duże tarapaty.
czytaj więcej
2019-08-13, 08:44
Abanana
Chatbot przygotowany przez agencję Abanana napędza Poland Business Run 2019
Już 8 września 2019 roku wystartuje kolejna edycja charytatywnego biegu sztafetowego Poland Business Run, która odbędzie się w dziewięciu miastach. W tym roku proces informacji i komunikacji z zapisanymi biegaczami oraz osobami zainteresowanymi biegiem został wsparty przez chatbota przygotowanego przez krakowską agencję Abanana.
czytaj więcej
Od oprogramowania do produkcji, czyli innowacyjna elektronika "made in Białystok"
Co mają wspólnego aplikacje mobilne z produkcją urządzeń? Zespół GoApps zna odpowiedź na to pytanie. Białostocka firma kupiła zautomatyzowaną linię produkcyjną do montażu elektroniki. Dzięki tej inwestycji dołączyła do grona przedsiębiorstw z branży "internetu rzeczy" (ang. Internet of Things), czyli inteligentnych urządzeń stale podłączonych do internetu.
czytaj więcej
OKI zawarła największą do tej pory umowę z Narodowym Bankiem Indii na dostawę 3 500 sztuk bankomatów recyklingowych
Firma OKI ogłosiła, że wygrała kontrakt na dostawę 3 500 sztuk bankomatów recyklingowych i usług powiązanych dla Narodowego Banku Indii (dalej zwanego „SBI”), czyli największego banku indyjskiego. Właśnie przypada 5 rocznica obecności OKI w Indiach, a umowa na bankomaty jest największą zawartą do tej pory przez OKI z SBI i zapewni dostawę bankomatów Recycler G8, które są najnowocześniejszym rozwiązaniem w zakresie bankomatów recyklingowych.
czytaj więcej
Usuwanie screenów z sex kamerki - co robić, gdy wideo wycieknie do sieci?
Niewiarygodny partner, złośliwa partnerka szukająca zemsty a może zwykła pomyłka. Nagranie z upojnej nocy wycieka z dysku Twojego komputera, a Ty głowisz się, w jaki sposób usunąć wideo z sieci? W takim przypadku musisz poznać kilka faktów lub poprosić o pomoc specjalistów.
czytaj więcej
2019-08-06, 08:36
Specfile.pl
Bezpieczeństwo w Internecie – zrób quiz i sprawdź swoją wiedzę
Wycieki danych, włamania na konta, szantaże, wyłudzenia pieniędzy, utrata plików, upublicznienie prywatnych informacji. To mnie nie dotyczy – słyszymy często. A przecież to tak samo, jakby powiedzieć, że nie dotyczą mnie zasady bezpieczeństwa na drodze, bo nigdy nie miałem wypadku samochodowego.
czytaj więcej
2019-08-06, 08:21
Specfile.pl
Darmowy test bezpieczeństwa. Czy Twoja firma jest podatna na cyberataki?
Mamy to! Zrobiliśmy darmowy test bezpieczeństwa dla każdego. Przetestuj podatność Twojej firmy lub sprawdź czy wiedza znajomych na temat cyberbezpieczeństwa jest wystarczająca.
czytaj więcej
2019-08-01, 14:17
Tenda
Tenda SG108 - switch dla domu i dla biura
SG108 to 8-portowy przełącznik typu desktop przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i w biurach. Osiem portów o przepustowości 10/100/1000 Mbps, każdy z funkcją autonegocjacji, umożliwia łatwe i sprawne utworzenie lub rozbudowę sieci przewodowej LAN o dużej przepustowości.
czytaj więcej
OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy mogą digitalizować i zarządzać dokumentami, zdalnie sterować zadaniami drukowania, poprawiać bezpieczeństwo i zmniejszać ilość odpadów.
czytaj więcej
123456789...262728

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top