Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Naturalne sposoby zwalczania niechcianych lokatorów z dodatkami cukierniczymi Appetita
Przydomowy ogródek czy balkon mogą przyciągać nieproszonych gości – różnego rodzaju owady, pająki i inne szkodniki, niszczące uprawy i wyglądające nieestetycznie. Niepożądanych lokatorów można eksmitować, używając naturalnych środków, które są bezpieczne dla zdrowia, ekologiczne, tanie, a jednocześnie efektywne. W walce z mrówkami, pająkami i mszycami sprawdzą się preparaty na bazie… dodatków spożywczych z linii Domowe Sekrety marki Appetita.
czytaj więcej
Ekspres nivona caferomatica 789 - dlaczego dobry ekspres jest ważny?
Dlaczego naszym zdaniem ekspres nivona caferomatica 789 jest ważnym zakupem do Twojego domu? Przeczytasz o tym w naszym artykule.
czytaj więcej
Przyprawiające o zachwyt warsztaty kulinarne z Appetitą i Ewą Wachowicz
Appetita, z portfolio firmy Colian, zorganizowała niezapomniane warsztaty kulinarne z ekspertką dobrego smaku i stylu, Ewą Wachowicz. 20 czerwca br. laureaci konkursu „Przypraw nas o zachwyt 2” doskonali umiejętności kulinarne pod okiem ambasadorki marki w studio Kulinarne Kreacje w Krakowie. 
czytaj więcej
Na Dzień Ojca – stek idealny z Appetitą!
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca. 23 czerwca to doskonała okazja, by zrobić tacie niespodziankę w postaci kulinarnej uczty. Świetnym pomysłem będzie przygotowanie pysznego steku. Marka Appetita podpowiada jak przyrządzić idealną sztukę mięsa w domowym zaciszu.
czytaj więcej
Nowość! Familijne opakowania lodów Grześki, Jeżyki i Śliwka Nałęczowska
Firma Colian rozszerzyła ofertę lodów rodzinnych, by zapewnić jeszcze więcej przyjemności amatorom chłodzących deserów. W sklepowych zamrażarkach pojawiły się lody Grześki, Jeżyki i Śliwka Nałęczowska w familijnym formacie.
czytaj więcej
Plakaty inspirowane Śliwką - znamy laureatów III edycji Design by Śliwka Nałęczowska
III odsłona konkursu Design by Śliwka Nałęczowska okazała się wielkim sukcesem. Młodzi artyści zgłosili rekordową liczbę 2874 projektów. Jury wybrało 12 najlepszych plakatów, zainspirowanych hasłem „Śliwka Nałęczowska jest kobietą!”.
czytaj więcej
Mistrzowie od kuchni – na czas pandemii i nie tylko
Anna i Bogdan Szczotka to wyjątkowy duet, który połączyła miłość do sportu. Dzięki wspólnej pracy i motywacji wiele osiągnęli. Wielokrotni mistrzowie Polski, Europy, a także Świata w kategorii fitnessu (Anna) i kulturystyki (Bogdan) teraz dzielą się swoim doświadczeniem. W czasie, gdy lokale gastronomiczne przeżywają trudny czas, siłownie wciąż są zamknięte, duet Mistrzów nie poddaje się i walczy z kryzysem.
czytaj więcej
Hokery plastikowe - dlaczego będą najlepszym wyborem do lokalu?
Wybór krzeseł i wyposażenia każdego lokalu, przede wszystkim typu restauracja czy bar, ma ogromne znaczenie. To właśnie od tej decyzji zależy, czy wystrój będzie spójny i estetyczny, oraz czy nasi klienci będą się czuli u nas komfortowo. Dlaczego najlepiej sprawdzą się hokery plastikowe i jakie są ich zalety? Odpowiadamy!
czytaj więcej
Zaworek powietrza do ekspresów jura w SABRO
W sklepie internetowym Sabro znajdziesz ekspresy do kawy oraz wymienne akcesoria takie jak zaworek powietrza do ekspresów jura. Sprawdź dlaczego warto je mieć!
czytaj więcej
Krzesła i fotele do restauracji - na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru?
Klienci, przekraczając próg naszej restauracji, zwracają uwagę przede wszystkim na wygląd wnętrza. Nie mogą jeszcze ocenić nas poprzez jakość i smak naszych dań, dlatego kierują się tzw. "pierwszym wrażeniem". Jak wybrać krzesła i fotele do restauracji aby prezentowały się estetycznie, ale przede wszystkim - były praktyczne?
czytaj więcej
123456789...848586

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top