Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Wężyk ciśnieniowy do ekspresu JURA - dlaczego jest istotny?
Dlaczego niektóre elementy ekspresu jak wężyk ciśnieniowy do ekspresu JURA należy wymieniać od czasu do czasu? Przeczytaj o tym w artykule ponieżej.
czytaj więcej
Ooo Ciastko! Słodka pasja, która stała się sposobem na życie
– Miłość do pieczenia mam w genach. Moja babcia dużo piekła, mama również. Zapach świeżego ciasta towarzyszył mi w domu od dziecka. – wspomina Ela Hurek. Rudzianka specjalizuje się w przygotowywaniu urodzinowych tortów artystycznych, ale ma także niebanalne pomysły na wypieki. Z powodzeniem rozwija własną markę „Ooo Ciastko”. Pod tą nazwą znajdziemy vlog, na którym dzieli się swoimi pomysłami i przepisami.
czytaj więcej
Stalowe patelnie - dlaczego warto je wybrać?
W naszym artykule podpowiadamy dlaczego warto wybrać stalowe patelnie do wyposażenia swojej kuchni. Jeśli taka tematyka Cie interesuje, zachęcamy do lektury artykułu.
czytaj więcej
Wytwórnia Lodów Polskich „u Lodziarzy” świętowała 11 listopada!
Lodziarze 11 listopada zaprosili do wspólnego obchodzenia Święta Niepodległości. Specjalnie z myślą o klientach przygotowali promocję na swój wyjątkowy deser – Bąbel Wafla, który tego dnia przybrał patriotyczne barwy.
czytaj więcej
Inne urodziny Mihiderki
Sieć restauracji Mihiderka serwujących roślinną kuchnię jest młoda. Nie tylko wiekiem, ale też duchem. Rozumiejąc, że kończy się pewna epoka, stała się frontmenem zmian, o które dopominają się młodzi, mówiący o ekologii, odpowiedzialności, empatii. Dlatego swoje urodziny, które przypadają na 4 listopada, świętuje zbierając szklane słoiki, montując panele fotowoltaiczne i częstując najlepszym wegeburgerem w południowej Polsce.
czytaj więcej
Solidarność i Goplana na święta polecają bestsellery i nowości
W ofercie Solidarności i Goplany, przygotowanej na nadchodzące Boże Narodzenie, znalazły się nowości w edycji limitowanej, coroczne świąteczne hity sprzedażowe oraz produkty w standardowej szacie graficznej, znane i lubiane przez cały rok.
czytaj więcej
Tarte bakalie marki BackMit – domowa kuchnia w wersji smart
Pyszne i zdrowe bakalie to obowiązkowy składnik wielu domowych wypieków. Bogate w witaminy i minerały orzechy sprawdzają się jednak nie tylko jako dodatek do ciast, chleba czy bułek, ale również potrafią odmienić smak potraw wytrwanych, mięs i sałatek. Wystarczy do sosu, zupy lub panierki dosypać odpowiednią ilość migdałów, orzeszków arachidowych bądź ziaren słonecznika, a nabiorą one zupełnie nowego wymiaru. Warto jednak uprościć sobie życie i zamiast samodzielnie ucierać bakalie – sięgnąć po ich wygodną wersję w postaci tartych produktów marki BackMit.
czytaj więcej
Porcja Dobra rozszerza sieć dystrybucji
Porcję Dobra, słodką naturalną przekąskę, która zadebiutowała na rynku na początku roku, można już kupić w sześciu dużych sklepach sieciowych. W ubiegłym miesiącu wprowadziły ją do swojego asortymentu także Empik, Auchan, E.Leclerc i białostockie PSS Społem.
czytaj więcej
Noże do filetowania ryb - przyrządź rybne danie
Dlaczego naszym zdaniem noże do filetowania ryb to jedno z najważniejszych elementów profesjonalnej kuchni, pragnącej serwować dania rybne?
czytaj więcej
Tasaki do mięsa i nie tylko
Czy wiesz, że tasaki do mięsa to ważne wyposażenie profesjonalnej kuchni? Sprawdź dlaczego w naszym artykule!
czytaj więcej
123456789...838485

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top