Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Talerze arcoroc idealne dla lokali gastronomicznych
W artykule przedstawiamy dlaczego talerze arcoroc są produktem idealnym do wszelkich lokali gastronomicznych. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Catering dietetyczny to nie tylko „warszawka”
Dieta pudełkowa nie kojarzy się już z ekskluzywną usługą dla bogatych mieszkańców stolicy. Dzisiaj catering dietetyczny zamawiają także mieszkańcy mniejszych miejscowości. Rozwój branży widać gołym okiem – szacuje się, że w przyszłym roku wartość tego sektora rynku przekroczy miliard złotych.
czytaj więcej
Kapryśne lato? Warto mieć plan B
Na półmetku wakacji sieć franczyzowa LodyBonano dokonuje pierwszych podsumowań. To lato udowodnia właścicielom lodziarni, jak ważna jest przemyślana strategia marketingowa.
czytaj więcej
Jura chłodziarka do mleka Cool Control z katalogu Sabro
W katalogu online sklepu Sabro znajduje się Jura chłodziarka do mleka Cool Control, jak wpłynie jej posiadanie na jakość Twojej kawy? Sprawdź w artykule!
czytaj więcej
Fine dining z Leśną Perłą
Sferyczne ravioli, rostbef sous vide, Kanał Gliwicki i aplikacja mobilna. Te cztery pozornie nieprzystające do siebie elementy połączą się w całość w najbliższy piątek. Przed nami kolejny rejs kulinarny organizowany przez Marinę Gliwice i aplikację mobilną Resto. Tym razem w roli głównej wystąpi restauracja Leśna Perła z Rudzińca.
czytaj więcej
Czy mogę coś słodkiego?
Pakując do plecaka słodką przekąskę na wakacyjną wędrówkę, warto zwróć uwagę, by zawierała składniki, które naprawdę wzmacniają, są naturalne i zdrowe. Liczy się też opakowanie. A dla mam także to, by za bardzo nie brudziła.
czytaj więcej
Wyciskarka Hurom - sprzymierzeniec w zdrowej diecie
Zdrowe odżywianie z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Uświadamiani na każdym kroku o dostępności zdrowych zamienników dla przetworzonej żywności, szukamy alternatywy dla śmieciowego jedzenia, chcąc przechwycić witaminy i minerały w jak najlepszej postaci. Dobrym sposobem na przyswojenie cennych dla organizmu składników odżywczych są różnego rodzaju soki owocowe i warzywne, które nie tylko pięknie wyglądają, ale i smakują.Jak je przygotować? Na ratunek przychodzi wyciskarka Hurom!
czytaj więcej
Piec przelotowy do pizzy i włoskie danie gotowe!
Gdzie kupić piec przelotowy do pizzy oraz dlaczego warto go mieć w wyposażeniu kuchni gastronomicznej? O tym piszemy w naszym artykule!
czytaj więcej
Herbaciane preferencje Polaków
Herbata uznawana jest za jeden z najpopularniejszych napojów na świecie. W zależności od rejonu świata pije się jednak różne jej rodzaje i podaje w odmienny sposób. A jakie preferencje mają Polacy? Marka Czas na Herbatę sprawdziła, czym podczas wyboru herbaty kierują się mieszkańcy różnych regionów naszego kraju, w jakich okolicznościach piją aromatyczny napar i gdzie najchętniej kupują ulubione kompozycje.
czytaj więcej
Czajniki Ambition - klasa i ponadczasowość
Lubisz klasykę? Postaw na ponadczasowy czajnik Ambition, który idealnie dopasuje się do designu Twojej kuchni.
czytaj więcej
123456789...818283

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top