Znajdź informacje

Nieruchomości


2020-07-24, 10:58
Mieszkalnik
Jak inwestować w nieruchomości i nie popełnić najpopularniejszych błędów?
Inwestycje w mieszkania, stają się coraz popularniejszym sposobem na lokatę pieniędzy. Sprawdź jak inwestować w nieruchomości i nie popełnić najczęściej popełnianych błędów!
czytaj więcej
Kiedy prywatny najem stanie się firmowy?
Warto wiedzieć, że prywatny najem może być prowadzony tylko na małą skalę. Wyjaśniamy kiedy wynajmujący powinien zarejestrować działalność gospodarczą.
czytaj więcej
2020-07-15, 10:17
Duda Development
Gotowe do odbioru: Duda Development przekazuje nabywcom klucze do mieszkań w Fyrtlu Wilda w Poznaniu
Mimo pandemii budowa Fyrtla Wilda przebiegła terminowo, a nawet z nieznacznym wyprzedzeniem wobec pierwotnie przyjętych założeń.
czytaj więcej
Projekt domu nowoczesna stodoła - dlaczego jest modny?
W naszym artykule odpowiadamy dlaczego projekt domu nowoczesna stodoła jest ostatnimi czasy tak modnym rozwiązaniem aranżacji wnętrz i budynków. Przeczytaj!
czytaj więcej
Siedlisko - czy można na nim wybudować dom?
Dom można wybudować również wtedy, gdy działka stanowi tzw. siedlisko. Wyjaśniamy, czy taką inwestycję mieszkaniową może rozpocząć jedynie rolnik.
czytaj więcej
2020-06-19, 09:56
Mieszkalnik
Czym jest gotowiec inwestycyjny? Odpowiadamy!
Planujesz inwestycję w nieruchomości, ale nie wiesz od czego zacząć? Sprawdź czym jest gotowiec inwestycyjny i zaplanuj swoje kolejne kroki. Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Kawalerki i mikroapartamenty nie boją się kryzysu
Czy wiecie na jakie mieszkania zapotrzebowanie jest ZAWSZE? Na kawalerki. Potrzebują ich studenci, ludzie przyjeżdżający do pracy tymczasowej, a także osoby pracujące w danym mieście przez kilka dni w miesiącu, np. wykładowcy, menedżerowie.
czytaj więcej
2020-05-29, 11:19
Mieszkalnik
Umowa najmu pokoju - co powinno się w niej znaleźć?
Obecnie praktycznie nie da się wynająć pokoju, bez podpisania z najemcą odpowiedniej umowy najmu. Jak powinna wyglądać profesjonalna umowa najmu pokoju, aby była zgodna z prawem? Podpowiadamy!
czytaj więcej
Koronawirus: jak rząd chce chronić najemców?
Koronawirus stanowi problem dla części najemców. Postanowiliśmy sprawdzić, jak rząd zamierza ich chronić w ramach tarczy antykryzysowej.
czytaj więcej
2020-05-12, 11:14
Duda Development
Powrót do domu: jak deweloperzy radzą sobie z rzeczywistością epidemii?
Precyzyjnie określone wymagania reżimu sanitarnego w wielu branżach na długi czas zmienią sposób, w jaki przyjmuje się i obsługuje klientów. Ograniczenie liczby osób w pomieszczeniach, regularne odkażanie, dystans społeczny i wiele innych zasad bezpieczeństwa stały się już naszą codziennością. Jak radzą sobie z tym deweloperzy?
czytaj więcej
123456789...373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top