Znajdź informacje

Nieruchomości


Raport w nadzwyczajnych czasach. Pełny obraz rynku biurowego w Polsce w I kw. 2020 roku
Początek 2020 roku przejdzie do historii. Pierwszy kwartał zaczął się od rekordowych wartości, a zakończył niepewnością na rynku spowodowaną epidemią COVID-19. Cios dla światowej gospodarki może przełożyć się na rynek nieruchomości biurowych. Jako pierwsi w Polsce publikujemy dane z Q1 2020. Z tymi danymi będziemy porównywać wyniki po epidemii.
czytaj więcej
Rynek biurowy - co dalej? Analiza tygodnia | REDD ALERT
Na rynku biurowym, mimo wprowadzenia kolejnych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 nie widać bezruchu. Specjaliści Platformy REDD, analizujący dane z rynku, zwracają uwagę na wzmożoną aktywność właścicieli nieruchomości biurowych oraz na zwiększone zainteresowanie powierzchniami elastycznymi.
czytaj więcej
REDD ALERT | Liczby nie kłamią. Analiza: Koronawirus a nieruchomości biurowe
Po ponad tygodniu nadzwyczajnych okoliczności związanych z epidemią COVID-19 w Polsce liczby, które analizuje Platforma REDD, jasno pokazują, że sektor biurowy trzyma się najlepiej. Perspektywa zmian jest jednak znacząca. Powszechny home office stawia rynek przed nowymi wyzwaniami.
czytaj więcej
Jaki będzie rok 2020 w nieruchomościach?
Zarówno inwestorzy, jak i deweloperzy mieli powód do świętowania Sylwestra 2019 r. Z punktu widzenia uczestników rynku nieruchomości, ubiegły rok był niezwykle udany. Czy rok 2020 będzie równie korzystny?
czytaj więcej
2019-12-18, 11:00
Metrohouse
Co nas czeka na rynku mieszkaniowym w 2020 roku?
Analizy rynku pierwotnego i rynku wtórnego
czytaj więcej
Łódź coraz ważniejsza na rynku biurowym
W tym roku zasoby powierzchni biurowej w Łodzi to już pół miliona m kw. W budowie znajdują się kolejne 72 tys. m kw. – Łódź staje się rozpoznawalnym rynkiem regionalnym – mówi Piotr Smagała, Dyrektor Zarządzający REDD.
czytaj więcej
2019-11-29, 14:30
Unibase
Prywatne akademiki w Polsce - czy są popularne?
Dlaczego prywatne akademiki w Polsce są coraz popularniejsze i czy są dobrą alternatywą dla prywatnych mieszkań? Sprawdź w naszym artykule!
czytaj więcej
Wyjątkowa konferencja o inwestycjach ziemskich
Nieczęsto mamy do czynienia z takim wydarzeniem, podczas którego moglibyśmy zapoznać się dogłębnie z istotą inwestycji ziemskich - sposobami finansowania, programami wzrostu wartości oraz godnymi uwagi propozycjami. Dlatego zdecydowanie ewenementem okazała się pod tym względem konferencja, którą zorganizowały Rodzinne Inwestycje - Uniwersytet Inwestycji Ziemskich.
Spotkanie odbyło się 19 września w warszawskiej restauracji Belvedere, co też miało duże znaczenie, ponieważ poziom obsługi i wystrój lokalu istotnie uzupełniały całość przedsięwzięcia. Wrażenie było niepowtarzalne. Dodatkowo uczestnicy mogli nie tylko wymienić się doświadczeniami, ale również wyjść ze spotkania z poszerzonym zasobem niezbędnych informacji.
czytaj więcej
2019-11-18, 20:16
Unibase
Mieszkanie dla studenta w Krakowie
Jak znaleźć Mieszkanie dla studenta w Krakowie? A może istnieją ciekawe alternatywy w tym studenckim mieście? Sprawdź w naszym artykule!
czytaj więcej
123456789...353637

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top