Znajdź informacje

Nieruchomości


2021-02-25, 12:21
Mieszkalnik
Procedura przyznania kredytu hipotecznego - jak wygląda?
Planujesz wzięcie kredytu na zakup mieszkania czy też budowę domu? Zobacz jak wygląda procedura przyznania kredytu hipotecznego i jak się do niej przygotować. Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Czy mieszkanie spółdzielcze można wynająć bez problemu?
Wynajem mieszkania spółdzielczego to dość częste rozwiązanie. Wzbudza ono jednak pewne wątpliwości, które wyjaśniamy.
czytaj więcej
Mieszkania od komornika będzie można licytować przez Internet
Mieszkania od komornika mają stać się kuszące dzięki zmianom, które zapowiada rząd. Niestety inne pomysły rządu zmniejszyły atrakcyjność takich „M”.
czytaj więcej
Jak napisać regulamin funduszu remontowego wspólnoty mieszkaniowej?
Dlaczego regulamin funduszu remontowego wspólnoty mieszkaniowej to dobry pomysł? Jak napisać tego typu pismo? Piszemy o tym w naszym artykule - przeczytaj!
czytaj więcej
Projekty domów parterowych na wąską działkę - co warto o nich wiedzieć?
Co warto wiedzieć o projektach domów parterowych na wąską działkę? Sprawdź szczegóły, które opisaliśmy w naszym artykule. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Głosowanie we wspólnocie: kiedy wszyscy są równi?
Głosowanie we wspólnocie mieszkaniowej zwykle uwzględnia wielkość lokali należących do członków. Tę zasadę można jednak łatwo zmienić.
czytaj więcej
Inwestycja w mieszkanie - ilu Polaków to robi?
Bardzo niskie oprocentowanie lokat sprawia, że inwestycja w mieszkanie nadal jest ciekawą opcją. Sprawdzamy, ilu Polaków ją wybiera.
czytaj więcej
Godne uwagi firmy zarządzające nieruchomościami Warszawa
Nie wiesz jakie firmy zarządzające nieruchomościami Warszawa są godne uwagi? W naszym artykule znajdziesz kilka podpowiedzi, zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Polacy przejdą na stałe oprocentowanie kredytów?
Nowa Rekomendacja S zapewnia dłużnikom możliwość zamiany aktualnej stawki procentowej na stałe oprocentowanie. Piszemy więcej na ten temat.
czytaj więcej
2021-01-07, 14:25
Mieszkalnik
Zakup mieszkania od dewelopera - na co zwrócić uwagę?
Zakup mieszkania od dewelopera wymaga od inwestora przejścia przez pewną procedurę. Jednym z wielu kroków jest między innymi podpisanie umowy deweloperskiej. Sprawdź na co jeszcze zwrócić uwagę!
czytaj więcej
123456789...414243

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top