Znajdź informacje

Nieruchomości


Koronawirus: jak rząd chce chronić najemców?
Koronawirus stanowi problem dla części najemców. Postanowiliśmy sprawdzić, jak rząd zamierza ich chronić w ramach tarczy antykryzysowej.
czytaj więcej
2020-05-12, 11:14
Duda Development
Powrót do domu: jak deweloperzy radzą sobie z rzeczywistością epidemii?
Precyzyjnie określone wymagania reżimu sanitarnego w wielu branżach na długi czas zmienią sposób, w jaki przyjmuje się i obsługuje klientów. Ograniczenie liczby osób w pomieszczeniach, regularne odkażanie, dystans społeczny i wiele innych zasad bezpieczeństwa stały się już naszą codziennością. Jak radzą sobie z tym deweloperzy?
czytaj więcej
2020-04-30, 09:56
Mieszkalnik
Zarabianie na mieszkaniach - na czym polega i dlaczego warto?
Duże miasta oznaczają duże zapotrzebowanie na lokale mieszkalne. Łączy się to więc również z wieloma opcjami inwestycyjnymi. Jednym z nowszych rozwiązań są mieszkania inwestycyjne. Czym jest zarabianie na mieszkaniach i dlaczego warto się tym tematem zainteresować? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2020-04-23, 12:11
Mieszkalnik
Zastanawiasz się w co inwestować pieniądze? Podpowiadamy!
Posiadasz odłożoną w "skarpecie" gotówkę, którą odkładasz już od jakiegoś czasu, ale chciałbyś aby gotówka ta zaczęła przynosić dodatkowe dochody? Jedynym wyjściem jest odpowiednia inwestycja. Nie wiesz w co inwestować pieniądze? Sprawdź!
czytaj więcej
2020-04-20, 20:00
Bożena Pękala
Koronawirus – czy grozi nieruchomościom komercyjnym?
Pandemia koronawirusa odbija się głęboko na wszystkich gałęziach gospodarki. Nie omija także nieruchomości, które jak dotąd uważane były za jedne z najpewniejszych inwestycji. Z czym mierzą się dziś najemcy i wynajmujący nieruchomości komercyjnych? Jakie są prognozy na kolejne tygodnie?
czytaj więcej
Czy rynek nieruchomości na wynajem czeka kryzys?
Czy osoby inwestujące w nieruchomości mają się czego obawiać w kontekście pandemii i związanego z nim kryzysu gospodarczego? Jaka prognoza dotyczącą inwestycji w mieszkania przeznaczone na wynajem jest najbardziej prawdopodobna?
czytaj więcej
2020-04-09, 16:54
Mieszkalnik
Mieszkalnik: zarządzanie najmem mieszkań - na czym to polega?
Chciałbyś rozpocząć nową inwestycję i wejść w branżę mieszkaniową, ale nie wiesz nic na temat najmu i nie chcesz poświęcać temu swojego czasu? Z pomocą przyjdzie Ci nowa usługa, jaką jest zarządzanie najmem mieszkań. Sprawdź dlaczego warto wybrać firmę Mieszkalnik.
czytaj więcej
Raport w nadzwyczajnych czasach. Pełny obraz rynku biurowego w Polsce w I kw. 2020 roku
Początek 2020 roku przejdzie do historii. Pierwszy kwartał zaczął się od rekordowych wartości, a zakończył niepewnością na rynku spowodowaną epidemią COVID-19. Cios dla światowej gospodarki może przełożyć się na rynek nieruchomości biurowych. Jako pierwsi w Polsce publikujemy dane z Q1 2020. Z tymi danymi będziemy porównywać wyniki po epidemii.
czytaj więcej
Rynek biurowy - co dalej? Analiza tygodnia | REDD ALERT
Na rynku biurowym, mimo wprowadzenia kolejnych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 nie widać bezruchu. Specjaliści Platformy REDD, analizujący dane z rynku, zwracają uwagę na wzmożoną aktywność właścicieli nieruchomości biurowych oraz na zwiększone zainteresowanie powierzchniami elastycznymi.
czytaj więcej
REDD ALERT | Liczby nie kłamią. Analiza: Koronawirus a nieruchomości biurowe
Po ponad tygodniu nadzwyczajnych okoliczności związanych z epidemią COVID-19 w Polsce liczby, które analizuje Platforma REDD, jasno pokazują, że sektor biurowy trzyma się najlepiej. Perspektywa zmian jest jednak znacząca. Powszechny home office stawia rynek przed nowymi wyzwaniami.
czytaj więcej
123456789...363738

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top