Znajdź informacje

Rodzina, Dziecko, Ciąża


Wyprawka pierwszaka, czyli jak przygotować dziecko do szkoły
Pierwszy dzień szkoły to zwykle bardzo ekscytujące, ale i stresujące wydarzenie. Młody człowiek tego dnia wyjątkowo potrzebuje uwagi i wsparcia rodziców zwłaszcza, jeśli to jego pierwsze doświadczenia z  edukacją. Warto rozpocząć wcześniej przygotowania i poświęcić czas na to, aby wspólne oczekiwanie na rok szkolny stało się przygodą. Zaangażuj swoje dziecko w wybór szkolnych przyborów!
czytaj więcej
brązowe dresy dla chłopca - gdzie je kupić?
W naszym artkule znajdziesz odpowiedź na pytanie, gdzie kupić wygodne brązowe dresy dla chłopca dla Twojego syna. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Komplety niemowlęce, czyli co powinno znaleźć się w wyprawce?
Kompletowanie wyprawki dla dziecka mającego przyjść na świat, to dość kłopotliwe zadanie. Co powinno się w niej znaleźć i dlaczego warto postawić na komplety niemowlęce? Odpowiadamy!
czytaj więcej
Trampolina ogrodowa Skyflyer - moc zabawy na świeżym powietrzu!
Szukasz znakomitej formy zabawy dla dziecka, która będzie odbywać się na świeżym powietrzu? Doskonale sprawdzi się trampolina ogrodowa Skyflyer, której średnica wynosi aż 244 cm!
czytaj więcej
Biały pajacyk z długim rękawem, czyli co powinno znaleźć się w wyprawce?
Kompletowanie wyprawki dla maluszka to niełatwe zadanie. Sprawdź dlaczego powinien się w niej znaleźć biały pajacyk z długim rękawem i co jeszcze zakupić!
czytaj więcej
Prezent dla 2 latka - co wybrać?
Zastanawiasz się jaki prezent dla 2 latka będzie najlepszym wyborem? Sprawdź nasze pomysły i sam zdecyduj! Zapraszamy do czytania.
czytaj więcej
My Little Pony zabawki aktywizujące - jaką kryją w sobie historię?
Podobnie jak my, kochasz słynne zestawy zabawek? Sprawdź już dziś, które z nich warto wybrać dla swojej pociechy!
czytaj więcej
Musztardowe body z krótkim rękawem
Gdzie kupowac ubranka dla dzieci takie jak musztardowe body z krótkim rękawem? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule, zachęcamy do lektury!
czytaj więcej
Body czarne krótki rękaw niemowlęce - niedrogie ubrania dla dzieci
Gdzie kupować tanie ubranka dla dzieci jak Body czarne krótki rękaw niemowlęce? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule, zachęcamy do lektury już dziś.
czytaj więcej
Domki dla lalek: rys historyczny i obecność w kulturze
Wśród zabawek, niewątpliwie, królują pluszaki i domki dla lalek. W dzisiejszym wpisie nakreślę rys historyczny tych drugich. Zapraszam do lektury!
czytaj więcej
123456789...232425

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top