Znajdź informacje

Rodzina, Dziecko, Ciąża


Zmiany, zmiany - Nestlé Sinlac w nowej odsłonie
Nestlé Sinlac to bezglutenowy produkt zbożowy dla najmłodszych, którzy mają specjalne potrzeby. Od 18 lat pomaga urozmaicać dietę eliminacyjną dzieci tak, by bez mleka, glutenu i soi dostarczała maluszkowi składniki, których potrzebuje. Teraz produkt dostępny jest w nowej odsłonie, a dodatkowo pojawiła się także jego nowa wersja - Nestlé Sinlac bez dodatku cukru*.
czytaj więcej
Eksperci alarmują, ze ponad połowa matek nie karmi piersią
Eksperci alarmują, że 60% mam w Polsce skarży się na problem z laktacją, co uniemożliwia im tak istotne dla rozwoju niemowlaka, karmienie piersią. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest włączenie do diety niemowlaka mleka modyfikowanego o najwyższej jakości, posiadającego wiele witamin i minerałów, a nawet tych samych składników jakie znajdują się w mleku ludzkim, co jest niezbędne do prawidłowego rozwoju wszystkich sfer malucha.
czytaj więcej
Jak najlepiej przechowywać mleko modyfikowane?
Sposób przechowywania mleka modyfikowanego może mieć ogromny wpływ na jego jakość. Warto wiedzieć, jak właściwie chronić składniki tego produktu. Dzięki temu przez cały okres stosowania będzie mogło jak najlepiej odpowiadać na potrzeby dziecka. Teraz mleka modyfikowane Nestlé dostępne są nowych, gładkich puszkach.
czytaj więcej
Dzień Dziecka w LodyBonano – wygraj 30 zł do wykorzystania w lodziarniach sieci!
Z okazji Dnia Dziecka rusza ogólnopolska kampania sieci LodyBonano. Na antenie radia RMF FM usłyszymy spoty zachęcające do wspólnego spędzenia tego dnia i odwiedzenia lodziarni właśnie 1 czerwca. Do tego na stronie internetowej stacji do wygrania będą bony upominkowe o wartości 30 zł na wszystkie desery z menu.
czytaj więcej
Wystawa „O Mamo! Codzienność w obiektywie miłości” w rudzkim parku wodnym
- Praca z mamami to wyzwanie, ale zarazem cudowna przygoda. Bo sama jestem mamą i lubię uczyć się od innych – mówi Maja Szwed, której wystawę „O Mamo! Codzienność w obiektywie miłości” można oglądać w rudzkim Aquadromie.
czytaj więcej
2019-05-26, 09:56
TenDom
Kwiatowy komunijny wianek na głowę celissa 2 - ozdoba dla dziewczynek
Zastanawiasz się nad tym jaką ozdobę do włosów wybrać dla swojej córki na komunię? Kwiatowy komunijny wianek na głowę celissa 2 to nasza propozycja.
czytaj więcej
Podaruj zdrowie na dzień dziecka!
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" z okazji dnia dziecka uruchomiła internetową zbiórkę na pomoc i leczenie dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Co roku leczy się tu około 2000 małych pacjentów z całej Polski. Każdy może im pomóc!
czytaj więcej
Podziel się dobrą opowieścią, a pojedziesz do Energylandii
Nie masz pomysłu na wakacje? Może rodzinny wypad do Energylandii! Firma Pure Life, producent zdrowych przekąsek dla dzieci Porcja Dobra ogłosiła właśnie konkurs, w którym główną nagrodą jest wypad dla czterech osób do największego centrum rozrywki w Polsce.
czytaj więcej
Zgłoś swoje dziecko do udziału w darmowej sesji noworodkowej
Chcesz zupełnie bezpłatnie otrzymać artystyczne zdjęcia swojego nowo narodzonego dziecka? Zgłoś je do udziału w specjalnej, warsztatowej sesji! Studio Pajewska poszukuje dwóch maluchów urodzonych po 11 maja 2019 r., które zostałyby modelami dla kursantów Iwony Pajewskiej – specjalistki od fotografii ciążowej i noworodkowej.
czytaj więcej
Top 3 męskich butów w tym sezonie – zobacz, jak wygląda nasze podium!
W tym sezonie wśród butów męskich niekwestionowanym liderem są sneakersy, które łączą w sobie sportową wygodę z nutą elegancji. Ale w trendach nadal pozostają także lekkie, skórzane półbuty oraz stylowe mokasyny.
czytaj więcej
123456789...171819

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top