Znajdź informacje

Rodzina, Dziecko, Ciąża


Wiosna, ach to ty! 7 powodów do radości, mimo wszystko!
Co najbardziej nas w niej urzeka? Na pewno budząca się do życia przyroda, słońce, świeże powietrze i dłuższe dni. Ale w grę wchodzi też wiele drobnych i jakże przyjemnych zmian następujących dzień po dniu. Za oknem coraz głośniej śpiewają ptaki, wreszcie można zrzucić z siebie grube zimowe ciuchy i zająć się wiosennymi zajęciami w ogródku czy na balkonie, wybrać się na rowerową przejażdżkę czy z radością rozpocząć przygotowania do Wielkanocy.
czytaj więcej
Podpowiadamy, jak spędzać całe dnie z dzieckiem w domu i nie zwariować
Koronawirus spowodował, że musimy pozostać w domach. Oznacza to pracę zdalną i nierzadko równoczesną opiekę nad dziećmi, które nie mogą wyjść do szkoły, przedszkola czy na plac zabaw. Taka sytuacja wymaga reorganizacji życia całej rodziny i stanowi spore wyzwanie. Ale możemy podejść do tego kreatywnie, by zapewnić sobie możliwość wypełniania codziennych obowiązków służbowych i domowych, a jednocześnie dać maluchom zajęcie oraz wartość edukacyjną. Wspólne gry i zabawy mogą mieć rewelacyjny wpływ na relacje między rodzicami i dziećmi.
czytaj więcej
Ekologiczna wyprawka dla noworodka - co powinno się w niej znaleźć?
W pierwszej wyprawce dla każdego dziecka powinny znaleźć się wszystkie niezbędne akcesoria, ułatwiające rodzicom opiekę nad dzieckiem, które zaraz przyjdzie na świat. Są to pierwsze smoczki, ubranka, przytulanki i zabawki. Warto skupić się na tych artykułach, które zapewnią niemowlęciu bezpieczeństwo, higienę, zdrowie i spokojny sen. Takie pierwsze produkty dla dzieci powinny być bardzo przyjemne w dotyku, naturalne, ekologiczne, biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska.
czytaj więcej
Ekologiczna rewolucja: sam zadecyduj, czym nawilżysz swoje chusteczki
Amerykańska marka Potette Plus wprowadziła niedawno na polski rynek rewolucyjne, ekologiczne i całkowicie naturalne chusteczki On-The-Go dla dzieci i niemowląt. W jednym opakowaniu znajdziemy 10 chusteczek suchych i 20 do samodzielnego nasączenia. Możemy do nich dodać swoje ulubione olejki, perfumy, napary czy soki.
czytaj więcej
Poznaj 6 niezawodnych sposobów na zdrowy sen małego dziecka
Marzenie wielu rodziców jest czasem bardzo prozaiczne… wyspać się! Często jest to zwyczajna abstrakcja, bo dzieci z natury są bardzo aktywne, choć bywają też nerwowe, nadmiernie pobudzone i niespokojne. Na szczęście istnieje wiele sprawdzonych naukowo sposobów na ukojenie rozemocjonowanego malucha: kołysanie, czytanki, śpiewanie, kąpiel, szum urządzeń elektronicznych czy wreszcie wszystkim dobrze znany smoczek.
czytaj więcej
Uspokoją, ale wszystko z umiarem. Oto 6 faktów i rad na temat smoczków
Stosowane prawie przez wszystkich, ale w niektórych kręgach zdemonizowane – smoczki, zwane też gryzakami i „zawodowymi” uspokajaczami. Używane rozsądnie i z umiarem potrafią być dla rodziców prawdziwym wybawieniem, szczególnie w pierwszych miesiącach życia niemowlaka, a także później - podczas ząbkowania.
czytaj więcej
Zdrowe nawyki i zęby. Dlaczego warto postawić na szczoteczkę soniczną dla dzieci?
Do jej licznych zalet przekonuje się coraz więcej osób. Nic dziwnego, bo jest znacznie bardziej skuteczna i delikatna dla zębów i dziąseł. W dodatku może być stosowana u noworodków. Dzieci same często chcą naśladować swoich rodziców, którzy zgodnie z zaleceniami stomatologów coraz częściej czyszczą zęby soniczną szczoteczką. Maluchy uczą się w ten sposób zdrowego rytuału regularnego dbania o higienę uzębienia.
czytaj więcej
Sukienki tiulowe dla dziewczynek - szykowny wybór na przyjęcia
Dziewczynki zazwyczaj uwielbiają się stroić. Różnego rodzaju sukienki czy spódniczki to ulubiony strój większości małych elegantek. Jednak jeśli dziewczynka na co dzień chodzi w sukienkach, wystrojenie jej na większe wyjścia wymaga większych starań. Tu doskonale sprawdzą się sukienki tiulowe dla dziewczynek, które nie tylko wyjątkowo i oryginalnie wyglądają, lecz są również niesamowicie wygodne.
czytaj więcej
Sukienka tiulowa Abel & Lula - sukienka idealna na przyjęcia
Wybór eleganckiego ubrania dla dziecka to czasem nie lada wyzwanie. Ubranie musi przecież dobrze się prezentować, ale też podobać się maluchowi i być wygodne, aby dziecko chciało w nim chodzić. Taka właśnie jest sukienka tiulowa Abel & Lula, która doskonale sprawdzi się na wszelkich przyjęciach i uroczystościach.
czytaj więcej
2020-01-20, 14:27
NEONET
Dzień Babci i Dziadka w NEONET!
Szybko, bo nie mamy zbyt wiele czasu. Już jutro jest dzień babci, a pojutrze – dzień dziadka. Możesz jeszcze zdążyć z zakupem prezentów.
czytaj więcej
123456789...222324

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top