Znajdź informacje

Rodzina, Dziecko, Ciąża


Uspokoją, ale wszystko z umiarem. Oto 6 faktów i rad na temat smoczków
Stosowane prawie przez wszystkich, ale w niektórych kręgach zdemonizowane – smoczki, zwane też gryzakami i „zawodowymi” uspokajaczami. Używane rozsądnie i z umiarem potrafią być dla rodziców prawdziwym wybawieniem, szczególnie w pierwszych miesiącach życia niemowlaka, a także później - podczas ząbkowania.
czytaj więcej
Zdrowe nawyki i zęby. Dlaczego warto postawić na szczoteczkę soniczną dla dzieci?
Do jej licznych zalet przekonuje się coraz więcej osób. Nic dziwnego, bo jest znacznie bardziej skuteczna i delikatna dla zębów i dziąseł. W dodatku może być stosowana u noworodków. Dzieci same często chcą naśladować swoich rodziców, którzy zgodnie z zaleceniami stomatologów coraz częściej czyszczą zęby soniczną szczoteczką. Maluchy uczą się w ten sposób zdrowego rytuału regularnego dbania o higienę uzębienia.
czytaj więcej
Sukienki tiulowe dla dziewczynek - szykowny wybór na przyjęcia
Dziewczynki zazwyczaj uwielbiają się stroić. Różnego rodzaju sukienki czy spódniczki to ulubiony strój większości małych elegantek. Jednak jeśli dziewczynka na co dzień chodzi w sukienkach, wystrojenie jej na większe wyjścia wymaga większych starań. Tu doskonale sprawdzą się sukienki tiulowe dla dziewczynek, które nie tylko wyjątkowo i oryginalnie wyglądają, lecz są również niesamowicie wygodne.
czytaj więcej
Sukienka tiulowa Abel & Lula - sukienka idealna na przyjęcia
Wybór eleganckiego ubrania dla dziecka to czasem nie lada wyzwanie. Ubranie musi przecież dobrze się prezentować, ale też podobać się maluchowi i być wygodne, aby dziecko chciało w nim chodzić. Taka właśnie jest sukienka tiulowa Abel & Lula, która doskonale sprawdzi się na wszelkich przyjęciach i uroczystościach.
czytaj więcej
2020-01-20, 14:27
NEONET
Dzień Babci i Dziadka w NEONET!
Szybko, bo nie mamy zbyt wiele czasu. Już jutro jest dzień babci, a pojutrze – dzień dziadka. Możesz jeszcze zdążyć z zakupem prezentów.
czytaj więcej
Jak przetrwać z dzieckiem podróż w aucie? Pomogą wyrozumiałość i specjalne akcesoria
Nastały ferie zimowe, czyli czas dalszych wyjazdów. Często dla wielu dzieci podróż samochodem powoduje rozdrażnienie, płacz, głośne protesty czy krzyk, a ich źródłem są głównie nuda i niewygoda. W dodatku w aucie nie zawsze panują warunki, by kierowca mógł regularnie spoglądać na malca i sprawdzać, czy na pewno nic nie wymyka się spod kontroli. Na szczęście na rynku mamy wiele ułatwiających życie i zapewniających bezpieczeństwo akcesoriów, takich jak: lusterko samochodowe do obserwacji dziecka, klipsy piersiowe, organizer z miejscem na tablet czy różne zabawki oraz termosy. Podpowiadamy, jak dobrze zorganizować taką podróż, by później trauma nie rzutowała na wypoczynek.
czytaj więcej
Czapki dziecięce Broel - dlaczego warto?
Wybór odpowiedniej czapki zimowej dla dziecka to nie lada wyzwanie. Dlaczego dzieci nie przepadają za noszeniem czapek, a także jaka powinna być dobra czapka dziecięca?
czytaj więcej
Pomóc przy ząbkowaniu i okiełznać przytłaczający świat, czyli o ważnej roli gryzaków dla dzieci
Gryzaki to najlepszy sposób, by ulżyć niemowlakom i małym szkrabom przy ich emocjonalnej huśtawce, ząbkowaniu oraz pierwszych trudach poznawania świata, który cały czas wydaje się niedostępny oraz wrogi. Dziecięcy psychoterapeuci są pewni, że maluchy poprzez gryzienie różnych przedmiotów doświadczają radości z samego ruchu i analizowania faktur oraz twardości materiałów czy ich kształtów. Dlatego tak ważne jest, by dać dzieciom do zabawy sensoryczne gryzaki, najlepiej odpowiednie do kontaktu z żywnością i przeznaczone do intensywnego smakowania.
czytaj więcej
Kultowy dziecięcy bidon b.box ma już 10 lat. Właśnie pojawił się w sprzedaży w pastelowej kolekcji kolorystycznej
Australijska marka znanych i praktycznych akcesoriów dla maluchów wprowadza swój hit w wersji kolorystycznej gelato: boysenberry, bubblegum, pistachio, tutti frutti i banana split. Ten ceniony przez rodziców i wielokrotnie nagradzany model bidonu jest zaopatrzony w unikalnie obciążoną słomkę, która porusza się wraz z napojem i pozwala dziecku pić pod dowolnym kątem, zapobiegając rozlewaniu. W dodatku rozwija aparat mowy u dzieci, dlatego jest polecany przez neurologopedów i zyskał miano kultowego. Właśnie obchodzi swoje 10-lecie.
czytaj więcej
Jak najlepiej dbać o higienę dziecka? Oto chusteczki, które łatwo samemu odkazić w mikrofalówce
Wystarczy otworzyć opakowanie chusteczek, wlać 150 ml wody i umieścić je w mikrofalówce na minutę. Po wyjęciu i kilku chwilach ostygnięcia są one odkażone oraz idealnie sterylne. To idealny kompaktowy zestaw do wzięcia na spacer z dzieckiem czy w podróży.
czytaj więcej
123456789...222324

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top