Znajdź informacje

Rodzina, Dziecko, Ciąża


Szkolny LOOZZ z BIEDRONKĄ !
Doskonale rozumiejąc potrzeby młodych odbiorców i wymagania rodziców, firma St. Majewski wprowadza na rynek nową markę artykułów tekstylnych o nazwie „LOOZZ”. Produkty z tej linii to m.in. plecaki, piórniki oraz saszetki, których głównymi zaletami są: funkcjonalność, jakość, modne wzornictwo i atrakcyjna cena. WyLOOZZowana kolekcja dostępna będzie wyłącznie w ofercie sieci sklepów Biedronka od dnia 5 sierpnia br.
czytaj więcej
500 plus – jak dobrze zainwestować w przyszłość Twojego dziecka?
500 plus na każde dziecko do ukończenia 18. roku - nowa ustawa weszła w życie 1 lipca 2019. Według zapowiedzi rządowych możliwe jest, że wypłaty rozpoczną się w lipcu, choć niewykluczone, że część osób otrzyma je później. To idealny zatem moment, by pomyśleć o zabezpieczeniu przyszłości swoich pociech! Jak złożyć odpowiedni wniosek, jak zacząć oszczędzać i co można dzięki temu zyskać? Na te pytania odpowiada Agnieszka Popławska, ekspert ubezpieczeniowy z Białegostoku, która od kilku lat współpracuje z marką Prudential.
czytaj więcej
Zestaw mata pod fotelik i uchwyt na tablet
W sklepie internetowym Tuloko znajdą Państwo wyposażenie dla dzieci do samochodu, w ofercie między innymi zestaw mata pod fotelik i uchwyt na tablet. Do czego się przyda?
czytaj więcej
LITTLE STEPS® 2. Zupełnie nowe mleko następne dla zdrowego rozwoju dziecka
Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Co jednak, jeśli dziecko nie jest już karmione piersią? Poznajcie LITTLE STEPS® 2 z żelazem*, wapniem* i witaminą D*. Mleko następne dla rodziców, którzy chcą dostarczyć swoim dzieciom to, czego rzeczywiście potrzebują.
czytaj więcej
Zostało mało czasu, żeby pomóc dwuletniemu Mikołajowi choremu na raka!
Zostało nam już tylko 6 DNI, żeby uzbierać ponad 660 tysięcy złotych na uratowanie małego Mikołaja
www.siepomaga.pl/zycie-mikusia
czytaj więcej
Dlaczego pragniemy małżeństwa?
Czy myśląc o tym, by związać się z drugą osobą węzłem małżeńskim, kierujemy się wyłącznie romantycznym wyobrażeniem o wspólnej, nierozerwalnej miłości, czy jednak decydujące są kwestie bardziej przyziemne? Badania pokazują, że motywacje bywają różne, ale jedna z nich wysuwa się na pierwszy plan.
czytaj więcej
Od 1 lipca złóż wniosek o świadczenia na dzieci
W kalendarzu już wakacje, ale rodzice uczniów powinni myśleć już o nowym roku szkolnym. Warto pamiętać, że od 1 lipca przyjmowane są wnioski o wypłatę 300 zł na wyprawkę szkolną "Dobry Start" a także nowe wnioski o świadczenia „Rodzina 500+”.
czytaj więcej
Zmiany, zmiany - Nestlé Sinlac w nowej odsłonie
Nestlé Sinlac to bezglutenowy produkt zbożowy dla najmłodszych, którzy mają specjalne potrzeby. Od 18 lat pomaga urozmaicać dietę eliminacyjną dzieci tak, by bez mleka, glutenu i soi dostarczała maluszkowi składniki, których potrzebuje. Teraz produkt dostępny jest w nowej odsłonie, a dodatkowo pojawiła się także jego nowa wersja - Nestlé Sinlac bez dodatku cukru*.
czytaj więcej
Eksperci alarmują, ze ponad połowa matek nie karmi piersią
Eksperci alarmują, że 60% mam w Polsce skarży się na problem z laktacją, co uniemożliwia im tak istotne dla rozwoju niemowlaka, karmienie piersią. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest włączenie do diety niemowlaka mleka modyfikowanego o najwyższej jakości, posiadającego wiele witamin i minerałów, a nawet tych samych składników jakie znajdują się w mleku ludzkim, co jest niezbędne do prawidłowego rozwoju wszystkich sfer malucha.
czytaj więcej
Jak najlepiej przechowywać mleko modyfikowane?
Sposób przechowywania mleka modyfikowanego może mieć ogromny wpływ na jego jakość. Warto wiedzieć, jak właściwie chronić składniki tego produktu. Dzięki temu przez cały okres stosowania będzie mogło jak najlepiej odpowiadać na potrzeby dziecka. Teraz mleka modyfikowane Nestlé dostępne są nowych, gładkich puszkach.
czytaj więcej
123456789...181920

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top