Znajdź informacje

Ślub, Wesele


2021-02-18, 11:45
Mozaikowo sklep
Potrójna mapa nieba jako doskonały prezent z okazji ślubu
Prezent dla bliskich z okazji ich ślubu powinien być bardzo przemyślany, a najlepiej wzruszający. Potrójna mapa nieba będzie doskonałym wyborem. Dlaczego i co jeszcze można podarować młodej parze? Podpowiadamy!
czytaj więcej
Hale do wynajęcia Małopolska - praktyczne rozwiązanie na różne okoliczności
Organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń i imprez okolicznościowych w plenerze wymaga zagospodarowania odpowiedniej przestrzeni. Niezależnie od tego czy decydujemy się na komunię, wesele, czy też huczne urodziny kluczowe jest zapewnienie gościom miejsca do zabawy. Hale do wynajęcia Małopolska bardzo często przystosowuje do tego typu potrzeb. W tym artykule poznasz możliwości jakie dają tego typu obiekty.
czytaj więcej
2019-08-22, 08:57
Papier i Tusz
Wesele w rustykalnym stylu
Planowanie i organizowanie wesela może przysporzyć wiele problemów. Jak się przed tym ustrzec? Znalezienie motywu przewodniego i konsekwentne trzymanie się ustalonych zasad, pomoże zaoszczędzić wiele czasu. Ciekawym pomysłem jest wesele w rustykalnym stylu, które z roku na rok zyskuje na popularności, zachwycając wszystkim swoją prostotą i elegancją. Zobacz, jak je zaplanować!
czytaj więcej
2019-07-30, 13:28
TenDom
Kompozycja kwiatowa w kształcie łuku - jak ją wykorzystać?
Kompozycja kwiatowa w kształcie łuku podczas Wesele oraz Ślubu. Czy przyda się? Jaką wykorzystać? Znajdź odpowiedź na te pytania w tekście.
czytaj więcej
2019-07-16, 10:10
Papier i Tusz
Zaproszenia na ślub ręcznie robione
W naszym artykule przedstawiamy zalety jakie mają zaproszenia na ślub ręcznie robione. Jeśli interesuje Cie taka tematyka, serdecznie zapraszamy do lektury blogposta.
czytaj więcej
2019-06-18, 16:54
Studio3D
Prezent z życzeniami od rodziców - podpowiadamy co kupić
Chcesz podarowac parze młodej prezent z życzeniami od rodziców jednak nie masz pomysłu co mogło by to być? Podpowiadamy w naszym artykule co kupić.
czytaj więcej
2019-05-23, 11:55
Papier i Tusz
Zaproszenia ślubne
Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Warto zadbać o jego każdy element. Zaproszenia ślubne powinny być spójne ze stylem wesela.
czytaj więcej
2017-06-26, 10:36
KALKULUJ.PL
Planowanie i realizacja imprez i uroczystości
W ciągu roku ma miejsce wiele okazji do spotkań i świętowania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Niektóre z tych z uroczystości mają oficjalny charakter, inne odbywają się na stosunkowo luźnych zasadach i są zdecydowanie bardziej spontanicznymi wydarzeniami. Niezależnie od rodzaju imprezy, pragnieniem organizatorów danego wydarzenia jest, aby wszystko wyszło jak należy, a goście jeszcze długo wspominali wspólnie spędzony czas. I chociaż niekiedy jest to naprawdę ogromne wyzwanie, to satysfakcja i wspomnienia będą wspaniałą nagrodą, które zrekompensują poniesione trudy.
czytaj więcej
Zanim staniesz na ślubnym kobiercu, odwiedź Podlaskie Targi Ślubne
W zasadzie każdy kto planuje wypowiedzieć sakramentalne „Tak” marzy o tym aby dzień, w którym się to stanie był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Pomóc w tym może właściwy dobór dostawców poszczególnych usług – fotografa, który uwieczni te niezwykłe chwile, zespołu, który zadba o właściwą atmosferę na parkiecie czy cukierni przygotowującej weselny, tradycyjny tort.
czytaj więcej
Jakie buty dla gościa na wesele?
Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż? A może jesteś mamą panny młodej? Bez względu na to, w jakiej roli pojawisz się na weselu, zadbaj o odpowiednią kreację i wygodne buty. Twój uśmiech może być nieco wymuszony, jeśli Twoje stopy będą cierpiały katusze.
czytaj więcej
12

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top