Znajdź informacje

Społeczności


Gdzie kupić jedzenie online i jakie mamy alternatywy?
Niektóre duże sklepy internetowe oferujące żywność wydłużają czas dostawy. Z jakich innych opcji warto w tej sytuacji skorzystać?
czytaj więcej
To się samo nakręca - #Gastro dalej pomaga
Ponad 30 firm dołączyło przez dobę od 15 do 16 marca do akcji #GastroPomaga Białystok. Przede wszystkim restauratorzy, którzy rozwożą medykom ciepłe jedzenie, ale zgłosili się też hotelarze, oferujący noclegi lekarzom spoza Białegostoku, firmy sprzedające opakowania i prywatne osoby, które chcą się zaangażować w coś sensownego i nie stać bezczynnie, kiedy toczy się walka z koronawirusem.
czytaj więcej
#GastroPomaga Białystok
Kilka lokali gastronomicznych z Białegostoku skrzyknęło się na Facebooku i założyło grupę Gastro Pomaga Białystok. Dowożą do szpitali i pogotowia jedzenie i kawę. Zachęcają innych, by się do nich dołączyli. Lekarze mówią, że takie wsparcie sprawia, że czują, że nie zostali sami.
czytaj więcej
Kawa z przelewu znowu w modzie
Przelew wraca do łask. Widać to także w kawiarniach, gdzie do tej pory królowały ekspresy ciśnieniowe. Kawosze się cieszą, bo to znaczy, że czarna będzie smaczniejsza, bardziej esencjonalna, ciekawsza i z lepszego ziarna. W ekspresach przelewowych sprawdza się tylko kawa najwyższej jakości.
czytaj więcej
2020-03-06, 12:28
Projekt PR
Weź udział w konferencji i miej wpływ na swoje miasto!
„Miasta Świadome – globalne wyzwania, lokalne rozwiązania / Becoming the City – Global Challenges, Local Solutions” odbędzie się w dniach 18-19 marca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, przy al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni. Konferencja ma stanowić początek cyklu spotkań poświęconych wyzwaniom stojącym przez współczesnymi miastami.
czytaj więcej
Czego Jaś się nie nauczył... na to Jan nie znajdzie czasu
Ponad połowa dorosłych Polaków nie zna dobrze języka angielskiego, ale nie rozwija swoich umiejętności – to wynik badań przeprowadzonych przez platformę językową Tutlo. Najczęstsza wymówka – brak czasu.
czytaj więcej
Nauczyciel – współczesny człowiek renesansu
Słucha, obserwuje, motywuje do działania, a przy tym codziennie uczy czegoś nowego. O kim mowa? O nauczycielu języka angielskiego. W szkole językowej Homeschool w Białymstoku kadra nauczycielska to nie są zwykli lektorzy. Bo nie wystarczy tylko wiedza, trzeba także umieć ją odpowiednio przekazać.
czytaj więcej
Czy warto uczyć dzieci języka obcego? Warto!
Przecież moja córka jeszcze dobrze nie mówi po polsku. Czy dwa lata to nie za wcześnie na naukę języka obcego? Może zacząć wtedy, gdy opanuje mowę ojczystą? Takie rozterki targają rodzicami maluchów, gdy muszą oni podjąć decyzję o wyborze szkoły językowej.
czytaj więcej
2019-12-17, 10:51
Volcano
Kurtko-śpiwory są rozdawane bezdomnym w ramach projektu Ciepłe Serce
Co roku w Polsce, prawie 100 osób mieszkających na ulicy zamarza, a zagrożonych tym dramatem jest o wiele więcej. Aby pomóc bezdomnym w tym trudnym dla nich okresie, powstał projekt Ciepłe Serce. W ramach akcji polska firma odzieżowa Volcano uszyła blisko 1 000 kurtko-śpiworów chroniących przed hipotermią, aby wraz z Fundacją Skarbowości Jana Pawła II przekazać je potrzebującym w całej Polsce.
czytaj więcej
Bracia Golcowie kolejny raz zagrają na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Obok Nas”
Kto już był na bożonarodzeniowym koncercie zespołu Golec uOrkiestra ten doskonale wie, że jest to niesamowite przeżycie. Teraz mamy kolejną okazję, by poczuć te emocje jeszcze raz. A ci, którzy mają problem z oryginalnym, świątecznym prezentem dla najbliższych, z powodzeniem mogą podarować im bilet na styczniowy występ energetycznych górali.
czytaj więcej
123456789

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top