Znajdź informacje

Społeczności


2020-11-05, 11:01
Projekt PR
Konferencja online o wyzwaniach miast
Adaptacja miast do zmian klimatu, zrównoważony rozwój, architektura wyboru i szeroko rozumiany aktywizm miejski. To kilka z tematów, którym poświęcona będzie konferencja online „Miasta Świadome – globalne wyzwania, lokalne rozwiązania” organizowana przez UrbanLab Gdynia. Udział jest bezpłatny, na część wydarzeń będą obowiązywać zapisy.
czytaj więcej
[ARRIVAL REGIONS] O akcji pilotażowej w Województwie Łódzkim
Województwo Łódzkie w ramach realizowanego projektu międzynarodowego „Innowacje społeczne w zakresie integracji społecznej i gospodarczej obywateli państw spoza UE” ARRIVAL REGIONS, realizowanego w ramach programu INTERREG EUROPA ŚRODKOWA rozpoczyna akcję pilotażową. Dla urzędników z regionu łódzkiego zaplanowano kurs języka ukraińskiego a dla Ukraińców mieszkających w regionie doradztwo prawne.
czytaj więcej
2020-08-31, 15:21
Projekt PR
Zgłoś swój Pomysł na Miasto!
UrbanLab Gdynia zaczyna nabór do drugiej edycji Pomysłu na Miasto. Poszukiwane są pomysły na mikro innowacje na rzecz adaptacji do zmian klimatu w mieście. Te o największym potencjale będą mogły zostać wdrożone i upowszechnione.
czytaj więcej
Wolontariat na rzecz ośrodków pomocy na Śląsku
Podopieczni dwóch śląskich ośrodków w Pszczynie i Dąbrowie Górniczej otrzymali wsparcie od Fundacji Castorama. W ramach pomocy wyremontowano w tych placówkach m.in. łazienki oraz salę terapeutyczną. Fundacja zaangażowała do prac remontowych zarówno wolontariuszy firmy jak i samych podopiecznych ośrodków.
czytaj więcej
Noś kask. Kask jest cool! 
W Kaliszu powstało stowarzyszenie Kask jest cool, którego celem jest propagowanie uprawiania sportów rekreacyjnych w świadomy i bezpieczny sposób – w kasku i ochraniaczach. Członkowie aktywnie zabiegają o zmianę przepisów polskiego prawa i wprowadzenie ustawowego nakazu noszenia kasku podczas jazdy rowerem i hulajnogą przez dzieci i młodzież do 18 roku życia. Pomysłodawcami akcji są znajomi rodziców tragicznie zmarłego Dominika. Honorowym członkiem stowarzyszenia został Prezydent Kalisza.
czytaj więcej
2020-05-26, 13:18
Grupa Veritas
Krasnale pojawiły się na wrocławskim rynku!
W piątek na wrocławskim rynku pojawiły się krasnale, które przybiegły na wezwanie z czterech stron Świata. Jak się udało nam dowiedzieć chodzi o akcję organizowaną na rzecz Przylądka Nadziei! O co chodzi? Sprawdź szczegóły!
czytaj więcej
Dlaczego "Przyłbice dla wszystkich"?
Jednym z istotnych czynników wysokiej transmisji wirusa jest bezwiedny nawyk dotykania twarzy rękami, na których znajdują się wirusy. Nawet częste i prawidłowe mycie rąk nie chroni nas w żaden sposób jeśli nawyk ten nie zostanie całkowicie wyeliminowany. Ponieważ wyeliminowanie tego nawyku jest bardzo trudne trzeba pilnie podjąć powszechne środki zaradcze, które wyeliminują tę drogę transmisji. Maseczki to za mało.
czytaj więcej
Gdzie kupić jedzenie online i jakie mamy alternatywy?
Niektóre duże sklepy internetowe oferujące żywność wydłużają czas dostawy. Z jakich innych opcji warto w tej sytuacji skorzystać?
czytaj więcej
To się samo nakręca - #Gastro dalej pomaga
Ponad 30 firm dołączyło przez dobę od 15 do 16 marca do akcji #GastroPomaga Białystok. Przede wszystkim restauratorzy, którzy rozwożą medykom ciepłe jedzenie, ale zgłosili się też hotelarze, oferujący noclegi lekarzom spoza Białegostoku, firmy sprzedające opakowania i prywatne osoby, które chcą się zaangażować w coś sensownego i nie stać bezczynnie, kiedy toczy się walka z koronawirusem.
czytaj więcej
#GastroPomaga Białystok
Kilka lokali gastronomicznych z Białegostoku skrzyknęło się na Facebooku i założyło grupę Gastro Pomaga Białystok. Dowożą do szpitali i pogotowia jedzenie i kawę. Zachęcają innych, by się do nich dołączyli. Lekarze mówią, że takie wsparcie sprawia, że czują, że nie zostali sami.
czytaj więcej
123456789

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top