Znajdź informacje

Społeczności


Czego Jaś się nie nauczył... na to Jan nie znajdzie czasu
Ponad połowa dorosłych Polaków nie zna dobrze języka angielskiego, ale nie rozwija swoich umiejętności – to wynik badań przeprowadzonych przez platformę językową Tutlo. Najczęstsza wymówka – brak czasu.
czytaj więcej
Nauczyciel – współczesny człowiek renesansu
Słucha, obserwuje, motywuje do działania, a przy tym codziennie uczy czegoś nowego. O kim mowa? O nauczycielu języka angielskiego. W szkole językowej Homeschool w Białymstoku kadra nauczycielska to nie są zwykli lektorzy. Bo nie wystarczy tylko wiedza, trzeba także umieć ją odpowiednio przekazać.
czytaj więcej
Czy warto uczyć dzieci języka obcego? Warto!
Przecież moja córka jeszcze dobrze nie mówi po polsku. Czy dwa lata to nie za wcześnie na naukę języka obcego? Może zacząć wtedy, gdy opanuje mowę ojczystą? Takie rozterki targają rodzicami maluchów, gdy muszą oni podjąć decyzję o wyborze szkoły językowej.
czytaj więcej
2019-12-17, 10:51
Volcano
Kurtko-śpiwory są rozdawane bezdomnym w ramach projektu Ciepłe Serce
Co roku w Polsce, prawie 100 osób mieszkających na ulicy zamarza, a zagrożonych tym dramatem jest o wiele więcej. Aby pomóc bezdomnym w tym trudnym dla nich okresie, powstał projekt Ciepłe Serce. W ramach akcji polska firma odzieżowa Volcano uszyła blisko 1 000 kurtko-śpiworów chroniących przed hipotermią, aby wraz z Fundacją Skarbowości Jana Pawła II przekazać je potrzebującym w całej Polsce.
czytaj więcej
Bracia Golcowie kolejny raz zagrają na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Obok Nas”
Kto już był na bożonarodzeniowym koncercie zespołu Golec uOrkiestra ten doskonale wie, że jest to niesamowite przeżycie. Teraz mamy kolejną okazję, by poczuć te emocje jeszcze raz. A ci, którzy mają problem z oryginalnym, świątecznym prezentem dla najbliższych, z powodzeniem mogą podarować im bilet na styczniowy występ energetycznych górali.
czytaj więcej
2019-12-05, 13:55
Projekt Zero2
Akcja #CzasSięPokazać!
Przez cały grudzień trwa akcja #CzasSięPokazać mająca na celu uświadomienie, jak ważne jest noszenie odblasków po zmroku. Inicjatorem akcji jest krakowska agencja Projekt Zero2.
czytaj więcej
Czy kurs języka obcego przynosi efekty?
Rodzic, nauczyciel i uczeń – to trzy podstawowe filary odpowiadające za odniesienie sukcesu w nauce języka obcego. I kolejność ta nie jest przypadkowa. Nauczyciele, którzy podejmują pracę z małymi dziećmi wiedzą bowiem, jak bardzo sukcesy ich podopiecznych uzależnione są od nastawienia i zaangażowania rodziców. Fundamentalną rolę w procesie nauczania odgrywa więc zaufanie, jakim obdarzają siebie nawzajem opiekunowie dziecka oraz jego nauczyciele.
czytaj więcej
2019-10-17, 07:08
Projekt Zero2
LinkedIn Local w Olkuszu już po raz trzeci!
15 października 2019 r. odbyło się trzecie już spotkanie lokalnej społeczności platformy LinkedIn! Inicjatywa wywodzi się z Australii i jest już praktykowana w 90 krajach i 500 miastach na całym świecie. Cykliczne spotkania dotarły także do Olkusza.
czytaj więcej
Angielski z misiem. Nauka języka obcego od najmłodszych lat
Kiedy wysłać dziecko na pierwsze, dodatkowe zajęcia z języka obcego? Czy warto inwestować, skoro w państwowych placówkach są za darmo? W tej kwestii zdania wśród rodziców są skrajnie podzielone. Eksperci są jednak pewni: im wcześniej tym lepiej.
czytaj więcej
Zdrowe przekąski dla piłkarzy i kibiców Jagiellonii
Pure Life, podlaska firma produkująca naturalne przekąski „Porcja Dobra” będzie promować ideę zdrowego odżywania wśród młodych piłkarzy i kibiców Jagiellonii. Juniorzy doładują nimi energię podczas treningów. A w najbliższy piątek, 13 września, będą mogli spróbować ich także wszyscy, którzy przyjdą na Piknik Rodzinny przed meczem Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa.
czytaj więcej
12345678

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top