Znajdź informacje

Społeczności


2019-12-05, 13:55
Projekt Zero2
Akcja #CzasSięPokazać!
Przez cały grudzień trwa akcja #CzasSięPokazać mająca na celu uświadomienie, jak ważne jest noszenie odblasków po zmroku. Inicjatorem akcji jest krakowska agencja Projekt Zero2.
czytaj więcej
Czy kurs języka obcego przynosi efekty?
Rodzic, nauczyciel i uczeń – to trzy podstawowe filary odpowiadające za odniesienie sukcesu w nauce języka obcego. I kolejność ta nie jest przypadkowa. Nauczyciele, którzy podejmują pracę z małymi dziećmi wiedzą bowiem, jak bardzo sukcesy ich podopiecznych uzależnione są od nastawienia i zaangażowania rodziców. Fundamentalną rolę w procesie nauczania odgrywa więc zaufanie, jakim obdarzają siebie nawzajem opiekunowie dziecka oraz jego nauczyciele.
czytaj więcej
2019-10-17, 07:08
Projekt Zero2
LinkedIn Local w Olkuszu już po raz trzeci!
15 października 2019 r. odbyło się trzecie już spotkanie lokalnej społeczności platformy LinkedIn! Inicjatywa wywodzi się z Australii i jest już praktykowana w 90 krajach i 500 miastach na całym świecie. Cykliczne spotkania dotarły także do Olkusza.
czytaj więcej
Angielski z misiem. Nauka języka obcego od najmłodszych lat
Kiedy wysłać dziecko na pierwsze, dodatkowe zajęcia z języka obcego? Czy warto inwestować, skoro w państwowych placówkach są za darmo? W tej kwestii zdania wśród rodziców są skrajnie podzielone. Eksperci są jednak pewni: im wcześniej tym lepiej.
czytaj więcej
Zdrowe przekąski dla piłkarzy i kibiców Jagiellonii
Pure Life, podlaska firma produkująca naturalne przekąski „Porcja Dobra” będzie promować ideę zdrowego odżywania wśród młodych piłkarzy i kibiców Jagiellonii. Juniorzy doładują nimi energię podczas treningów. A w najbliższy piątek, 13 września, będą mogli spróbować ich także wszyscy, którzy przyjdą na Piknik Rodzinny przed meczem Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa.
czytaj więcej
Podzieliliśmy się dobrem. Nowy telewizor jest już na szpitalnym oddziale
Mali pacjenci z Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego mają ogromny powód do radości. Kilka dni temu w świetlicy Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej popsuł się telewizor – dla wielu maluchów był jedynym „oknem na świat”. Na szczęście sprawa znalazła właśnie szczęśliwy finał. Nowy sprzęt podarowało dzieciakom Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół Cezas, a wręczył go osobiście Prezes Zarządu Jan Wysocki.
czytaj więcej
Emerytury będą głodowe. Zacznij na nie odkładać już dzisiaj
Liczba Polaków, którzy nie mają prawa do minimalnej emerytury rośnie w zatrważającym tempie. Zdaniem Federacji Przedsiębiorców Polskich, jeżeli system społecznych ubezpieczeń nie wprowadzi radykalnych zmian, a na to się nie zanosi, wydatki na świadczenia społeczne dla osób starszych wzrosną o blisko 140 procent.
czytaj więcej
Catering dla seniora – rusza pierwsza wspólna akcja charytatywna polskiej branży diet pudełkowych
Codziennie dostarczają swoim klientom zdrowe, zbilansowane posiłki. Teraz będą pomagać także starszym osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Catering dla seniora. Podziel się pudełkiem to ogólnopolska akcja społeczna zrzeszająca firmy oferujące catering dietetyczny. Jej pomysłodawcą i koordynatorem jest serwis Cateromarket.pl.
czytaj więcej
Języka obcego nauczysz się w rok! Nieprawda.To proces na długie lata
- Możesz do woli grać w gry komputerowe, siedzieć na fejsie, klikać w smartfona, oglądać filmy na Netflixie, a kanał youtube może być włączony non stop – niejedno dziecko dałoby się pokroić za taką deklarację. Oczywiście ogromna większość rodziców nigdy by się na to nie zgodziła. A gdyby tak jednym warunkiem życia w wirtualnej przestrzeni było posługiwanie się językiem obcym?
czytaj więcej
Inauguracja projektu Arrival Regions
Spotkanie inaugurujące projekt Arrival Regions rozpoczęło etap badań nad rozwiązaniami w zakresie społecznej i gospodarczej integracji obywateli spoza UE w ramach trzyletniej międzynarodowej współpracy na obszarze Europy Środkowej.
czytaj więcej
12345678

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top