Znajdź informacje

Społeczności


Noś kask. Kask jest cool! 
W Kaliszu powstało stowarzyszenie Kask jest cool, którego celem jest propagowanie uprawiania sportów rekreacyjnych w świadomy i bezpieczny sposób – w kasku i ochraniaczach. Członkowie aktywnie zabiegają o zmianę przepisów polskiego prawa i wprowadzenie ustawowego nakazu noszenia kasku podczas jazdy rowerem i hulajnogą przez dzieci i młodzież do 18 roku życia. Pomysłodawcami akcji są znajomi rodziców tragicznie zmarłego Dominika. Honorowym członkiem stowarzyszenia został Prezydent Kalisza.
czytaj więcej
2020-05-26, 13:18
Grupa Veritas
Krasnale pojawiły się na wrocławskim rynku!
W piątek na wrocławskim rynku pojawiły się krasnale, które przybiegły na wezwanie z czterech stron Świata. Jak się udało nam dowiedzieć chodzi o akcję organizowaną na rzecz Przylądka Nadziei! O co chodzi? Sprawdź szczegóły!
czytaj więcej
Dlaczego "Przyłbice dla wszystkich"?
Jednym z istotnych czynników wysokiej transmisji wirusa jest bezwiedny nawyk dotykania twarzy rękami, na których znajdują się wirusy. Nawet częste i prawidłowe mycie rąk nie chroni nas w żaden sposób jeśli nawyk ten nie zostanie całkowicie wyeliminowany. Ponieważ wyeliminowanie tego nawyku jest bardzo trudne trzeba pilnie podjąć powszechne środki zaradcze, które wyeliminują tę drogę transmisji. Maseczki to za mało.
czytaj więcej
Gdzie kupić jedzenie online i jakie mamy alternatywy?
Niektóre duże sklepy internetowe oferujące żywność wydłużają czas dostawy. Z jakich innych opcji warto w tej sytuacji skorzystać?
czytaj więcej
To się samo nakręca - #Gastro dalej pomaga
Ponad 30 firm dołączyło przez dobę od 15 do 16 marca do akcji #GastroPomaga Białystok. Przede wszystkim restauratorzy, którzy rozwożą medykom ciepłe jedzenie, ale zgłosili się też hotelarze, oferujący noclegi lekarzom spoza Białegostoku, firmy sprzedające opakowania i prywatne osoby, które chcą się zaangażować w coś sensownego i nie stać bezczynnie, kiedy toczy się walka z koronawirusem.
czytaj więcej
#GastroPomaga Białystok
Kilka lokali gastronomicznych z Białegostoku skrzyknęło się na Facebooku i założyło grupę Gastro Pomaga Białystok. Dowożą do szpitali i pogotowia jedzenie i kawę. Zachęcają innych, by się do nich dołączyli. Lekarze mówią, że takie wsparcie sprawia, że czują, że nie zostali sami.
czytaj więcej
Kawa z przelewu znowu w modzie
Przelew wraca do łask. Widać to także w kawiarniach, gdzie do tej pory królowały ekspresy ciśnieniowe. Kawosze się cieszą, bo to znaczy, że czarna będzie smaczniejsza, bardziej esencjonalna, ciekawsza i z lepszego ziarna. W ekspresach przelewowych sprawdza się tylko kawa najwyższej jakości.
czytaj więcej
2020-03-06, 12:28
Projekt PR
Weź udział w konferencji i miej wpływ na swoje miasto!
„Miasta Świadome – globalne wyzwania, lokalne rozwiązania / Becoming the City – Global Challenges, Local Solutions” odbędzie się w dniach 18-19 marca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, przy al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni. Konferencja ma stanowić początek cyklu spotkań poświęconych wyzwaniom stojącym przez współczesnymi miastami.
czytaj więcej
Czego Jaś się nie nauczył... na to Jan nie znajdzie czasu
Ponad połowa dorosłych Polaków nie zna dobrze języka angielskiego, ale nie rozwija swoich umiejętności – to wynik badań przeprowadzonych przez platformę językową Tutlo. Najczęstsza wymówka – brak czasu.
czytaj więcej
Nauczyciel – współczesny człowiek renesansu
Słucha, obserwuje, motywuje do działania, a przy tym codziennie uczy czegoś nowego. O kim mowa? O nauczycielu języka angielskiego. W szkole językowej Homeschool w Białymstoku kadra nauczycielska to nie są zwykli lektorzy. Bo nie wystarczy tylko wiedza, trzeba także umieć ją odpowiednio przekazać.
czytaj więcej
123456789

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top