Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Zarządzanie gospodarką magazynową
Zarządzanie gospodarką magazynową jest jednym z kluczowych procesów logistycznych w przedsiębiorstwie. Managerowie i specjaliści zarządzający magazynem są odpowiedzialni nie tylko za operacyjne zarządzanie przepływami magazynowymi, lecz również za ich doskonalenie i podnoszenie efektywności.
czytaj więcej
Ponad 3x wyższa produktywność? Z produktami Toyota to jest możliwe!
Wynajmij nasz ciągnik Simai TTE40* z baterią Li-Ion za mniej niż 12,50 € dziennie.
czytaj więcej
Wynajem krótkoterminowy wózka widłowego
Wynajmując wózek na minimum 3 miesiące za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 100 PLN
czytaj więcej
Promocja na wynajem wózka LWI160 z Li-Ion
Toyota w Ofercie Miesiąca prezentuje wózek LWI 160 z baterią litowo-jonową.
czytaj więcej
2021-01-12, 09:35
Stando
Zbiorniki IBC umożliwiające transport produktów płynnych
Każda dziedzina transportu posiada specjalne wymagania, do których firmy świadczące usługi muszą się dostosować. To właśnie od tych przepisów zależy w jakim stanie zostanie dostarczony produkt w finalne miejsce oraz czy jego właściwości po dokonanym transporcie usatysfakcjonują odbiorcę. W przypadku produktów płynnych niezbędne mogą się okazać zbiorniki IBC, o których postanowiliśmy nieco więcej napisać w tym artykule.
czytaj więcej
Certyfikat Najwyższej Jakości 2020 dla naszego Działu HR
Drugi rok z rzędu zostaliśmy docenieni przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.
czytaj więcej
2020-12-08, 10:32
Stando
Transport wody pitnej, niezbędne informacje
Transport wody pitnej, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawę, to odpowiedzialny jest za prawidłowe funkcjonowanie człowieka każdego dnia. Zważywszy na to, że nie w każdym miejscu mamy do czynienia z łatwym dostępem wody do spożycia, należy podejmować odpowiednie środki, które mają ją zapewnić. Oto przydatne informacje na temat tego jak powinien wyglądać odpowiedni transport wody.
czytaj więcej
Współpraca Wyborcza.pl i GlobKurier.pl – rabaty i bonusy dla klientów
Wyborcza.pl i GlobKurier.pl łączą siły i w ramach współpracy przygotowały dla swoich klientów wyjątkowe rabaty oraz bonusy. Nowa oferta Gazety Wyborczej oraz platformy wysyłkowej GlobKurier.pl jest głównie dedykowana firmom, jednak dla osób prywatnych również przygotowano pewne bonusy.
czytaj więcej
Gdzie kupić elektryczny rower górski i dlaczego?
Nie wiesz gdzie kupić dobrej jakości elektryczny rower górski? Zachęcamy zatem do zapoznania się z informacjami zawartymi w naszym artykule.
czytaj więcej
BT Levio LWI160 z unikatowym modułowym akumulatorem Li-Ion od Toyoty
Nawet 9 godzin ciągłej pracy na jednym, trwającym zaledwie godzinę ładowaniu? Czy to w ogóle możliwe w takim wózku ? Tak, to jest możliwe z nowym kompaktowym LWI160 seryjnie wyposażonym w akumulator Li-Ion Toyota Material Handling.
czytaj więcej
1234567

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top