Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Akcja pomocy naszym szpitalom - Ogólnopolska Zbiórka na walkę z Covid-19
W obliczu wyzwań związanych z pandemią Covid-19 Zarząd Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. postanowił przekazać darowiznę na rzecz Fundacji Siępomaga.
czytaj więcej
2020-03-27, 15:35
Stando
Transport cysternami - kilka ważnych wskazówek
Jak działa transport cysternami oraz na co zwrócić uwagę wybierając firmę, która przewiezie nasz towar? Przeczytaj o tym w naszym artykule
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe z kategorią Platinum wśród 1% najwyżej ocenionych przedsiębiorstw w rankingu EcoVadis
Każdego roku działalność spółki Toyota Material Handling Europe podawana jest ocenie przeprowadzanej przez EcoVadis. Ocenie podlegają następujące obszary: Środowisko naturalne, Prawa pracownicze i prawa człowieka, Zrównoważone zamówienia i Etyka. W ostatnich latach Toyota uzyskiwała kategorię Gold, ale w tym roku spółce przyznano kategorię Platinum. Jest to najwyższy możliwy wynik, dzięki któremu Toyota znalazła się w elitarnym gronie 1% najlepiej ocenionych firm z branży maszyn ogólnego przeznaczenia.
czytaj więcej
Informacja publiczna na temat zasad bezpieczeństwa stosowanych w Toyota Material Handling Polska w związku z epidemią SARS – COVID 19
Świadomi naszej odpowiedzialności wobec klientów i pracowników ,stojąc w obliczu zmian wywołanych globalną pandemią, dokładamy starań i podejmujemy wszelkie działania, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa oraz jednoczesnego zapewnienia ciągłości dostaw i obsługi naszych klientów.
czytaj więcej
Nowy wózek BT Levio LWI160 z unikatowym modułowym akumulatorem Li-Ion od Toyoty
Nowy elektryczny wózek paletowy BT Levio LWI160 od firmy Toyota Material Handling to pierwszy na świecie wózek obsługiwany przez pieszego, oparty na koncepcji modułowego akumulatora litowo-jonowego. Jest bardzo kompaktowy, lekki i wydajny energetycznie, czym wyznacza nowe standardy w branży.
czytaj więcej
Targi Hannover Messe - odwołane
W związku z rosnącym zagrożeniem epidemią koronawirusa zarząd Targów Hannover Messe zdecydował o odwołaniu imprezy targowej planowanej w dniach 20-24.04.2020r..
Targi odbędą się w terminie 13-17.07.2020r..
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe skupia się na logistyce i koncepcji ‘Lean 4.0’ podczas targów HANNOVER MESSE 2020
Uznając tempo zmian w branży logistycznej i ciągły rozwój nowych technologii, Toyota Material Handling Europe zmieniła swoje podejście do targów Hannover Messe. Spółka, która wcześniej miała swoje stoisko w prestiżowym pawilonie na targach CeMAT, postanowiła podczas kwietniowej imprezy przenieść się do Hali 4 i skupić się na cyfrowych rozwiązaniach logistycznych.
czytaj więcej
Złoty Medal EcoVadis dla Toyota Material Handling Polska
Międzynarodowa organizacja ratingowa Ecovadis oceniająca działania i praktyki firm w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu przyznała nam Złoty Medal!!!
Jest to drugi z rzędu złoty medal ,który uzyskaliśmy dzięki wejściu do 5% najlepiej ocenionych firm spośród 25 000 uczestników programu.
czytaj więcej
Ernesto Domínguez powołany na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego
Toyota Material Handling Europe ma przyjemność poinformować, że Ernesto Domínguez, obecny Dyrektor Zarządzający w Toyota Material Handling France, został nowym Prezesem i Dyrektorem Generalnym Toyota Material Handling Europe.
czytaj więcej
Prawo transportowe. Udane szkolenie
Prawo transportowe zwykliśmy traktować jako zbiór regulacji, przepisów i norm, którymi kierujemy się organizując, zwłaszcza w obszarze biznesowym, transport i spedycję. Prawo transportowe należy również traktować jako obszar kompetencji, które powinien posiadać manager i specjalista odpowiedzialny za logistykę w przedsiębiorstwie a już na pewno spedytor zarządzający transportem.
czytaj więcej
1234

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top