Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Lotniskowy transfer
Co roku coraz większą liczba osób korzysta z połączeń lotniczych, które są realizowane z rożnych polskich portów lotniczych. Dla bardzo dużej części osób jest to debiut w korzystaniu z usług towarzystw lotniczych oraz różnorodnej związanej z tym infrastruktury.
czytaj więcej
Przeglądy rejestracyjne, coroczny obowiązek.
W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu jest niemal obowiązkiem. Samochód zdecydowanie ułatwia codzienne życie. Nic dziwnego, że kiedy kończy się 18 lat większość osób decyduje się na kurs prawa jazdy. Prawo jazdy, a dodatkowo posiadanie pojazdu pomaga w znalezieniu pracy, a ponadto w funkcjonowaniu w mieście. Mając samochód można spokojnie dłużej spać, gdyż nie trzeba martwić się czy zdążymy na autobus.
czytaj więcej
Zatrudnianie kierowców – co się zmienia w 2019 r.?
Rok 2019 przynosi kolejne zmiany w przepisach dotyczących zatrudniania i dokumentacji pracowniczej. Kierowcy to przy tym szczególna grupa pracownicza, a ich przyjęcie do pracy nakłada na pracodawcę określone wymogi. Wszystko na ten temat, a także wzory dokumentów dla firm transportowych na płycie CD, czytelnicy znajdą w nowości wydawniczej „Zatrudnianie kierowców 2019. Umowy, badania lekarskie i szkolenia, dokumentacja”.
czytaj więcej
2019-01-16, 10:38
Kolporter
32 miliony kilometrów z prasą
Ponad 32 miliony kilometrów przejechali w 2018 r. kierowcy Kolportera. Przewieźli w sumie blisko 110 tys. ton gazet i czasopism.
czytaj więcej
Hulajnoga elektryczna - ciekawe promocje
Jazda na rowerze nie do końca Ci pasuje? Szukasz alternatywy, która sprawi,że Twoja droga do pracy lub na uczelnie będzie jeszcze przyjemniejsza? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, a jest nim hulajnoga elektryczna, którą znajdziesz teraz na promocji.
czytaj więcej
Informacja zwrotna ze szkolenia gospodarka magazynowa, zarządzanie magazynem i logistyka magazynowa
W dniach 29 i 30 marca odbyło się w Warszawie kolejne szkolenie otwarte "Gospodarka magazynowa. Zarządzanie magazynem i logistyka magazynowa" prowadzone przez trenera - praktyka Pana dr Bogdana Krokera doświadczonego trenera praktyka i eksperta w zakresie procesów logistycznych. Byłego managera logistyki w międzynarodowych korporacjach (ITOCHU Corporation, Delphi Automotive Systems, TRW Steering Polska, Cussons Polska). Byłego senior Consultant-a w KPMG.
czytaj więcej
RAPORT. Polscy kierowcy o warunkach zatrudnienia w Polsce i w Niemczech.
Celem przeprowadzonego badania jest poznanie opinii kierowców na temat wykonywanego zawodu. Ustalenie jaki jest poziom satysfakcji zawodowej kierowców oraz analiza najistotniejszych zmian postępujących w branży i konfrontacja tych problemów z opiniami kierowców.
czytaj więcej
e-Manifest skróci kolejki na przejściu Litwa - Białoruś
1 listopada na Litwie wszedł w życie Elektroniczny Manifest, który znacząco zmieni sposób transportu towarów przez granicę litewsko - białoruską. Zmiana jest wyjątkowo korzystna dla firm transportowych, bowiem nowy system znacznie uprości procedury i skróci czas ich załatwiania nawet o kilka godzin. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy przewożą ładunki przez tę zewnętrzną granicę UE.
czytaj więcej
Stelaż do składowania szpul i bębnów kablowych
MGL Sp. z o.o. - producent techniki magazynowej - wprowadził na rynek nowy produkt: stelaż do składowania szpul i bębnów kablowych.
czytaj więcej
2017-04-10, 10:18
Kolporter
Dziewięć nowych Mercedesów Actrosów dla logistyki Kolportera
Oddział Logistyki Centralnej Kolportera wymienił na początku kwietnia br. dziewięć ciągników siodłowych na najnowszy model Mercedesa Actros.
czytaj więcej
12

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top