Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Najmocniejsza latarka LED istotna w wyprawach terenowych
Wybór odpowiedniej latarki na biwak czy też inną okazję zależy od pokładanych w niej oczekiwaniach. Wielu użytkowników uważa, że istotną cechą jest długość działania. Z kolei inna grupa przekonuje, że ważniejsze jest natężenie światła. Niemniej jednak najmocniejsza latarka LED z pewnością przyda się w trudnych warunkach. Dlatego też warto wiedzieć nieco więcej na temat tego rodzaju produktów.
czytaj więcej
OnePlus 8 telefonem na miarę Twoich potrzeb
Wybór smartfona obecnie to poważne wyzwanie. Producenci tych urządzeń elektronicznych dwoją się i troją, aby zaspokoić wszelkie wymagania przyszłych użytkowników. Podobnie jest z firmą OnePlus, która postanowiła zaskarbić serca konsumentów wydając smartfon OnePlus 8.
czytaj więcej
Guide ta435 nasadka uznawana za hit wśród produktów termowizyjnych
Zawód myśliwego wiąże się z posiadaniem niezbędnych zezwoleń oraz przynależności do koła łowieckiego. Niemniej jednak, to nie wszystkie warunki, które muszą zostać spełnione, aby wykonywać tę profesję na najwyższym poziomie. Niezbędne w tym wypadku jest posiadanie dobrej jakości sprzętu, który pozwoli na przeprowadzanie skutecznych polowań niezależnie od pory dnia. Guide ta435 to jeden z produktów, który pozwala na osiąganie imponujących rezultatów.
czytaj więcej
Guide TrackIR 19mm monokular termowizyjny wysokiej klasy
Polowanie na zwierzynę oprócz szeregu zezwoleń wymaga także od każdego myśliwego właściwego zaopatrzenia w sprzęt. Każda wyprawa terenowa wiąże się z podjęciem sporego ryzyka, dlatego też posiadacze broni myśliwskiej decydują się ulepszyć swój sprzęt. Jednym ze stosowanych rozwiązań jest zakup Guide TrackIR 19mm, czyli profesjonalnego sprzętu termowizyjnego.
czytaj więcej
Ochrona laptopa, co zrobić aby prawidłowo go zabezpieczyć
Posiadanie laptopa wiąże się często z jego mobilnym użytkowaniem. Urządzenie to może nam służyć jako narzędzie pracy poza domem. Praca w parku, korzystanie z laptopa na uczelni, czy też w galerii handlowej. To wszystko wymaga od nas zapewnienia niezbędnego zabezpieczenia, które nie dopuści do wszelkiego rodzaju zagrożeń. W tym artykule dowiesz się, jak powinna być zapewniana ochrona laptopa.
czytaj więcej
Motorola RAZR 5G kultowa seria powraca do gry
Kto z nas pamięta kultowe w przeszłości telefony od Motoroli, które obsługiwało się po otworzeniu klapki. Tamta era telefonów komórkowych do dziś budzi ogromny sentyment wśród wielu ludzi. Między innymi z tego powodu popularna firma postanowiła połączyć nowoczesność z sentymentalnym rozwiązaniem. Na podstawie takiej mieszanki opracowano smartfon Motorola RAZR 5G.
czytaj więcej
Xbox Series S marzeniem niejednego gracza
Rok 2020 to dla wielu miłośników konsol wyjątkowy czas. Swoje premiery ogłosiły czołowe firmy zajmujące się m.in. sferą gamingową. Wśród nich znajduje się także firma Microstoft, która postanowiła swoich fanów zaskoczyć premierą konsoli Xbox Series S. Oto co czeka wszystkich posiadaczy wspomnianego urządzenia.
czytaj więcej
PlayStation 5 Digital Edition - najbardziej oczekiwana premiera roku
Cały gamingowy świat wstrzymał oddech, gdy firma Sony ogłosiła premierę nowej konsoli PlayStation 5 Digital Edition. To urządzenie, które zdaniem wielu może zrewolucjonizować obecny rynek związany z branżą gier komputerowych. Co kryje w sobie nowe urządzenie od Sony? Czego możemy się spodziewać po piątej generacji konsoli tej firmy? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.
czytaj więcej
Tenda 4G09 - najnowszy dwupasmowy router WiFi 4G+ LTE AC1200
Tenda 4G09 udostępnia najnowszą zaawansowaną sieć 4G+ LTE. Wystarczy, że podłączysz kartę SIM i udostępnisz połączenie internetowe 4G LTE lub 3G za pośrednictwem bezpiecznej sieci bezprzewodowej lub dowolnego z dwóch portów Ethernet.
czytaj więcej
Samsung Galaxy Note 20 Ultra gigant wśród smartfonów
Od wielu lat można się spotkać z opinią, że smartfony, czy też wcześniej telefony komórkowe wychodzące spod skrzydeł firmy Samsung to urządzenia zaawansowane technologicznie. I teoria ta zgodna jest z prawdą, ponieważ przedsiębiorstwo wraz z każdą premierą nowego urządzenia zaskakuje. Samsung Galaxy Note 20 Ultra zdaje się potwierdzać tę regułę. Oto smartfon na miarę współczesnych oczekiwań.
czytaj więcej
123456789...434445

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top