Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Ile kosztuje wymiana baterii w iPadzie?
iPad to urządzenie od firmy Apple, które odgrywa istotną rolę w świecie współczesnych tabletów. Te rewolucyjne urządzenia są czymś na pograniczu laptopa i komputera osobistego. Nie mniej jednak podobnie jak w przypadku wielu innych sprzętów po pewnym czasie od eksploatacji część użytkowników zaczyna drapać się po głowie i zastanawiać ile kosztuje wymiana baterii w iPadzie?
czytaj więcej
Niezbędne informacje - jak udostępnić Internet z iPhone na laptopa?
Jak udostępnić Internet z iPhone na laptopa? Głowią się nad tą kwestią nowi posiadacze smartfonów od firmy Apple. Smartfony amerykańskiego producenta uchodzą za niezwykle intuicyjne, jednak przejście z systemu Android na iOS może być dla wielu osób wyzwaniem. Oto artykuł, który pokaże Ci, jakie kroki należy podjąć, aby cieszyć się Internetem za laptopie z własnego smartfona.
czytaj więcej
Icy Dock EZConvert Ex MB987M2P-B - adapter M.2 NVMe SSD do PCIe 3.0 x4
EZConvert Ex MB987M2P-B to nowe rozwiązanie od firmy Icy Dock pozwalające dodać zatokę M.2 PCIe NVMe do dowolnego komputera posiadającego slot PCIe 3.0 x4/x8/x16. Adapter umożliwia instalację dysku M.2 PCIe NVMe SSD w miejscu slotu PCIe. Jest to interesujący wybór wszędzie tam, gdzie liczy się rozbudowa pamięci masowej przy zachowaniu niskich gabarytów. Produkt znajdzie więc zastosowanie w minikomputerach, serwerach rack czy stacjach roboczych.
czytaj więcej
W jakie akcesoria GSM warto się zaopatrzyć?
Współczesne smartfony to zazwyczaj drogi sprzęt, o który powinniśmy odpowiednio zadbać. Warto wyposażyć się w akcesoria GSM, które zabezpieczą nasza telefon przed uszkodzeniem i zarysowaniem. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, i zapoznania się z przydatnymi dodatkami do telefonów komórkowych.
czytaj więcej
Nowość od Edimax - ekranowe, płaskie kable sieciowe
Znana i ceniona na rynku firma Edimax wprowadza do sprzedaży nowe płaskie kable sieciowe. Zaprojektowane według najwyższych standardów charakteryzują się doskonałą jakością i wydajnością.
czytaj więcej
Nowości 4G LTE od Tenda
Tenda wprowadza na rynek nowe routery obsługujące połączenie w technologii 4G i LTE. To nowoczesne rozwiązania doskonałe dla osób prywatnych i małych przedsiębiorców.
czytaj więcej
Icy Dock ToughArmor MB924IP-B - wydajna praca z 24 dyskami
ToughArmor MB924IP-B wspiera do 24 dysków 2,5" SAS/SATA o grubości do 7 mm, zajmując tylko trzy zatoki 5,25" w komputerze. Posiada sześć złączy SFF-8643 zapewniających obsługę do 24 dysków przy transferze do 12 Gbps każdy. Wentylator 80 mm z trzema trybami pracy dba o prawidłowe temperatury pracujących napędów. Dla zapewnienia maksymalnej żywotności i bezpieczeństwa twoich danych ToughArmor MB924IP-B posiada zatoki oraz tacki dyskowe wykonane z metalu - ich zastosowanie pozwala na błyskawiczną wymianę napędów bez konieczności otwierania obudowy komputera.
czytaj więcej
Jak wybrać lunetę termowizyjną? Poradnik dla myśliwych
Wielu profesjonalnych polujących zastanawia się jak wybrać kamerę termowizyjną, aby ta spełniała wszelkie określane przez nich potrzeby. Jak dobrze wiadomo termowizja od wielu lat zaznacza swój udział w wielu dziedzinach życia, czego dowodem jest chociażby wspomniane myślistwo. Lunety termowizyjne umożliwiają sprawne polowanie, pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane względem indywidualnych potrzeb.
czytaj więcej
Czy warto kupić Macbooka? Poradnik dla niezdecydowanych.
Firma Apple od wielu lat dostarcza użytkownikom na całym świecie sprzęt najwyższej jakości. Wraz z premierą każdego urządzenia miliony fanów bacznie obserwuje zastosowane technologie, których zadaniem jest ułatwienie codziennej obsługi. Szczególnie widoczne to jest w komputerach osobistych macbook. Czy warto kupić macbooka? Na to pytanie postaramy się udzielić precyzyjnej odpowiedzi.
czytaj więcej
Icy Dock DataCage Basic MB876SK-B - kieszeń do współpracy z dyskiem 3,5"
Icy Dock DataCage Basic MB876SK-B to pojedyncza kieszeń na dysk 3,5" SATA 6 Gb/s do zatoki 5.25". Jest przeznaczona do pracy w domowych i profesjonalnych środowiskach serwerowych, wymagających szybkiej wymiany dysków, bezpieczeństwa i niezawodnego, aktywnego chłodzenia.
czytaj więcej
123456789...454647

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top