Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Czy memy są legalne?
Jeśli lubisz memy z pewnością nie raz nie dwa zastanawiałeś się czy memy są legalne. W naszym artykule piszemy co nieco w owej kwestii, zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
mophie z nową linią powerstation z portami USB-C
mophie, wiodąca amerykańska marka akcesoriów uzupełnia ofertę o nową linię uniwersalnych baterii codziennego użytku. Produkt dostępny jest w czterech wariantach oznaczonymi nazwami powerstation, powerstation mini, powerstation XL i powerstation XXL. Wszystkie modele wyposażone są w porty umożliwiające jednoczesne ładowanie kilku urządzeń.
czytaj więcej
Zagraniczne gniazdka w podróży - jak sobie z nimi poradzić?
Pędząca do przodu technologia sprawia, że dziś ciężko wyobrazić sobie urlop bez ulubionych gadżetów - smartfona, aparatu fotograficznego, notebooka i wielu innych. Po dotarciu do hotelu zazwyczaj chcemy je natychmiast podłączyć do ładowania, aby mogły nam służyć podczas zwiedzania. W tym momencie jednak może pojawić się problem, gdy okazuje się, że w kraju, który obraliśmy za cel podróży, używa się innego rodzaju gniazdka niż w Polsce.
czytaj więcej
Tenda 4G680 V2.0 - najnowszy router 4G LTE i VoLTE N300
Tenda 4G680 V2.0 to bezprzewodowy router 4G LTE o przepustowości 300 Mb/s zapewniający usługi internetowe i głosowe.
czytaj więcej
East Games United 2019. Podlaska Krynka w gronie sponsorów
East Games United to święto dla wszystkich fanów gier wideo, e-sportu, fantastyki i szeroko pojętej popkultury. Impreza, organizowana cyklicznie w Białymstoku, zdążyła już zyskać status kultowej rozrywki. 25 i 26 maja Galerię Alfa w Białymstoku wypełnią miłośnicy gier i wirtualnej rzeczywistości.
czytaj więcej
Kable precz! Jak zapanować nad bałaganem na biurku?
Bałagan na biurku może być przyczyną niepowodzenia projektu biznesowego. W jego odmętach potrafią zaginąć wizytówki i ważne dokumenty, a w komfortowej pracy wcale nie pomaga plątanina kabli do ładowarek, klawiatury czy komputerowej myszki. Japonka Marie Kondo, ekspertka od utrzymania porządku, z pewnością rekomendowałaby nowoczesne rozwiązania takie jak ładowarka indukcyjna mophie charge stream pad+, podstawka ładująca charge stream desk stand a także składana na trzy razy klawiatura ZAGG.
czytaj więcej
Fabryki chaosu
Ukryty poza miastem biurowiec, a wewnątrz ludzie tworzący fake newsy. Wejść bez zaproszenia nie jest łatwo, wyjść – jeżeli już poznało się tajemnice – jeszcze trudniej. Tak według twórców amerykańskiego serialu Homeland miała wyglądać „fabryka trolli”. Nad wszystkim czuwał demoniczny Brett O'Keffe, sugestywnie grany przez brytyjskiego aktora Jake’a Webera. A jak wygląda rzeczywistość?
czytaj więcej
Check Point Engange dla zwiększenia wartości i przyspieszenia korzyści dla partnerów
Nowa zachęta daje VAR-om dodatkowe nagrody za zakup przez klientów CloudGuard IaaS za pośrednictwem AWS i Azure Marketplace; nowa aplikacja Engage umożliwia jeszcze bliższe relacje partnerskie w celu zwiększenia działań sprzedażowych
czytaj więcej
Przełączniki do układów elektronicznych
Przełączniki to jedne z wielu elementów konstrukcji i prototypów. Znajdują zastosowanie podczas wykonywania zarówno prostych jak i zaawansowanych czynności przy urządzeniach i maszynach.
czytaj więcej
Baw się z Tendą i wygraj system WiFi Tenda Nova MW3!
Tenda, wiodący dostawca rozwiązań sieciowych, organizuje konkurs, w którym można wygrać system WiFi Tenda Nova MW3.
czytaj więcej
123456789...383940

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top