Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Talenty chowamy do szuflady a internet do szafy.
Co łączy szafę z szufladą i dlaczego nie jest to garderoba dowiesz się z poniższego artykułu. Opisuje on możliwości schowania internetu do szafy rackowej.
czytaj więcej
Usuwanie danych osobowych w Internecie z Czyścimy Internet
W związku z przepisamy zawartymi w Rodo masz prawo do usuwania danych osobowych w Internecie. Jak robi to firma Czyścimy Internet? Sprawdź w artykule!
czytaj więcej
Usuwanie dodanych komentarzy - trzy porady
Jak przebiega Usuwanie dodanych komentarzy? Czy możesz zrobić to samodzielnie? Jak w ogóle unikać sytuacji, w których musisz usuwać jakiekolwiek swoje komnetarze? Sprawdź!
czytaj więcej
Dzwonki bezprzewodowe
Dzwonki bezprzewodowe to jedno z podstawowych elementów wyposażenia każdego domu. Nowe modele dzwonków nie wymagają stałego zasilania ani baterii.
czytaj więcej
InvisibleShield zabezpieczy ekrany nowych flagowców Samsunga S10e, S10 oraz S10+
InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący światowy innowator w dziedzinie ochrony ekranów urządzeń mobilnych ogłosiła wprowadzenie do oferty zupełnie nowego szkła InvisibleShield Ultra Clear dla smartfonów Samsung S10e, S10 i S10+ oraz dodatkowo szkła Glass+ VisionGuard i Glass+ dla urządzeń Samsung S10e. Rozwiązanie zabezpiecza wyświetlacz przed uderzeniami i porysowaniem oraz oferuje lepszą przejrzystość obrazu. Szkło Glass+ VisionGuard wyróżnia technologia EyeSafe, która chroni oczy użytkownika smartfonu przed szkodliwym światłem niebieskim (HEV).
czytaj więcej
Myszka Razer
Przed sprzętem dla graczy stawiane są coraz większe wymagania. Dotyczy to również peryferiów. Klawiatura powinna być odporna na ekstremalne obciążenia, reagować szybko i umożliwiać wciskanie więcej niż 3 klawiszy na raz. Mysz natomiast obok wytrzymałości musi oferować bardzo wysoką szybkość działania oraz możliwość programowania funkcji. Czy myszka Razer spełni potrzeby gamerów?
czytaj więcej
Wizjonerski projekt neOS - Zagraj w Polskę
Polski szejk przychodzi z awangardowym projektem politycznym.
Proponuje stworzenie dla Polski od zera równoległego e-państwa:
Czy można rozwijać miasto i kraj jak w SimCity 3000?
czytaj więcej
Płyty główne do gier
Rynek sprzętu komputerowego jest bardzo różnorodny. Wyraźnie widoczny jest podział na urządzenia przygotowane z myślą o graczach i produkty skierowane do standardowego użytkownika, który przegląda mutlimedia i Internet. W tej pierwszej grupie coraz częściej pojawiają się płyty główne do gier - czym się charakteryzują?
czytaj więcej
Na rynku są już nowe bezprzewodowe słuchawki Little Rockerz Costume z ogranicznikiem głośności
Należąca do firmy ZAGG marka IFROGZ wprowadziła na rynek dwa nowe modele bezprzewodowych słuchawek z serii Little Rockerz Costume skierowanej do dzieci. Słuchawki wyróżnia ogranicznik głośności pozwalającym chronić słuch najmłodszych oraz łączność Bluetooth. Nowe modele posiadają nazwy T-Rex oraz Glitter Princess i powinny spodobać się dziewczynkom i chłopcom. W projektowaniu tego sprzętu uczestniczyli rodzice i same dzieci.
czytaj więcej
mophie wprowadza uniwersalne powerstation PD oraz PD XL, które zapewniają najszybsze ładowanie smartfonów
mophie, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący producent akcesoriów do urządzeń mobilnych ogłosiła tuż przed targami Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, że wprowadza do oferty dwa nowe uniwersalne rozwiązania – powerstation PD oraz powerstation PD XL, które pozwalają ładować baterie smartfonów w rekordowo szybkim czasie. Powerstation PD zawiera baterię o pojemności 6,700 mAh, a stacja ładująca PD XL wyposażona jest w ogniwo 10,050 mAh. Obie stacje są w stanie naładować smartfony iPhone nawet do 2,5 razy szybciej niż standardowe ładowarki o mocy 5W. Wystarczy 30 minut, aby baterię smartfonu uzupełnić do połowy.
czytaj więcej
123456789...373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top