Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Tenda AC8 - nowy, gigabitowy bohater wśród routerów
Tenda AC8 to najnowszy router marki Tenda w standardzie AC1200, który posiada dwa pasma częstotliwości i gigabitowe porty o przepustowości 1000 Mb/s.
czytaj więcej
Green Cell PowerPlay10 - to co najlepsze w power banku
Green Cell na fali popularności swojego flagowego power banka PRIME stworzył jego nową, jeszcze lepszą wersję również zaprojektowaną w Polsce - GC PowerPlay10.
czytaj więcej
Hub do wentylatorów - gdzie kupić?
Gdzie warto kupić dobry hub do wentylatorów w korzystnej cenie? Sprawdź w naszym artykule!
czytaj więcej
Stalking w internecie - jak sobie z nim radzić?
W jaki sposób prawo chroni nas przed osobami ingerującymi w nasze dobre imię i prywatność? - Sprawdź sam!
czytaj więcej
Nowa jakość ładowania i transferu danych z GC Power Stream i GC Ray
Green Cell poszerza swoją ofertę o przewody mające za zadanie jeszcze bardziej uprościć codzienne korzystanie z urządzeń elektronicznych, którymi posługujemy się na co dzień.
czytaj więcej
Zarządzaj swoim domem z inteligetną wtyczką Tenda SP3
Tenda Beli SP3 to inteligetna wtyczka WiFi, która może włączać i wyłączać elektronikę z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Urządzenie współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google.
czytaj więcej
Usuwanie prywatnych danych z Internetu - jak zadbać o swój interes?
Jak chronić swoje dobre imię w sieci i pozbyć się niepochlebnych komentarzy, wpisów i czarnego PR? Sprawdź już dziś!
czytaj więcej
Naprawa iPhone 7 czyli jak dać sprzętowi drugie życie?
Postaw na kompleksową pomoc najlepszych specjalistów i ciesz się możliwościami telefonu jak po wyjęciu wprost z pudełka!
czytaj więcej
Green Cell Power Source - jedna ładowarka zamiast kilku do laptopa, smartfona i innych urządzeń
Z roku na rok zwiększa się liczba urządzeń mobilnych, które ułatwiają nam życie. Laptopy, smartfony, smartwatche, inteligentne opaski, przenośne konsole do gier - wszystkie te urządzenia wymagają energii. Dlatego Green Cell stworzył nową ładowarkę Power Source, która pomoże zasilić je z jednego gniazdka.
czytaj więcej
Scott Guthrie, Executive Vice-President firmy Microsoft, po raz pierwszy w Polsce
W dniach 23-25 października 2019 r. w Warszawie odbędzie się szósta edycja konferencji .NET DeveloperDays. W tym roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi Scott Guthrie, Executive Vice-President z firmy Microsoft. Prowadzącymi będą Richard Campbell i Carl Franklin, twórcy popularnego podcastu .NET Rocks!
czytaj więcej
123456789...404142

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top