Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Wycieczki szkolne kilkudniowe jesienią
Gdzie jesienią zorganizować wycieczki szkolne kilkudniowe? Podpowiadamy w naszym artykule, przeczytaj i dowiedz się więcej!
czytaj więcej
Kempingi Turcja na jesień
Kempingi Turcja - alternatywna dla hotelowych wczasów. Gdzie znaleźć kempingi? Piszemy o tym w naszym artykule, sprawdź koniecznie!
czytaj więcej
Nowa Zelandia z bliska
Nowa Zelandia nie jest kierunkiem najchętniej wybieranym przez Polaków. Po części przez odległość. Po części przez duże koszty. Wszak trzeba mieć odwagę, aby rzucić wszystko i przelecieć samolotem na drugi koniec świata! Jeśli jednak kochasz przygody, bujną roślinność aktywnie spędzony czas na łonie natury i wędrówki pustymi szlakami - oto kraj, który powinieneś zobaczyć na własne oczy przynajmniej raz!
czytaj więcej
Nowoczesny ośrodek sportowy z hotelem - Hotel ODYS
Centrum wypoczynkowe Hotel ODYS to ośrodek sportowy z hotelem, sprawdź co może Ci zaoferować czytając nasz artykuł.
czytaj więcej
Flight Shame – jak zmniejszyć swój ślad węglowy
Jeśli zainspirowała Cię nastoletnia działaczka na rzecz ochrony środowiska, Greta Thunberg, LuggageHero.com ma dla Ciebie kilka przydatnych porad. Szesnastoletnia aktywistka niedawno udała się Nowego Jorku na wrześniowy szczyt ONZ ds. Działań na Rzecz Klimatu. Co ciekawe, zrezygnowała z podróży samolotem i udała się w podróż drogą morską.
czytaj więcej
Podróż do Indonezji w Żółtym Młynku
Tym razem będzie to dwu-spotkaniowa podróż do Indonezji. 3 września 2019 r. Justyna i Jacek Mikołajczykowie opowiedzą o plemieniu Mentawajów z wyspy Siberut i będzie to niejako preludium przed spotkaniem z Taduszem Biedzkim, autorem książki „Wyspy niepoliczone”, który 17 września pokaże nam prawdziwe oblicze Indonezji. Na oba spotkania zapraszamy tradycyjnie we wtorki o godz. 19-tej. Wstęp wolny.
czytaj więcej
Rodzinny wypoczynek w górach - gdzie się wybrać?
Planujesz rodzinny wypoczynek w górach ale nie wiesz gdzie wybrać się by Twój czas wolny był w pełni wykorzystany? Sprawdź naszą propozycję w artykule!
czytaj więcej
Bory Tucholskie czyli urlop nad leśnym jeziorem
Wielu nie wyobraża sobie wakacji bez szumu fal. Inni nie mogą żyć bez górskich wędrówek, a jeszcze inni bez żagli na dużych mazurskich jeziorach. Jednak to nie jedyne formy spędzania urlopu, które proponuje Polska turystyka. Bo równie dobrze można wybrać się na pieszą wycieczkę, odpoczywać na leśnych plażach przy brzegu jeziora, a następnie płynąć łódką na drugą stronę akwenu. Tak jest w Borach Tucholskich.
czytaj więcej
Soszów w Wiśle atrakcyjny również latem
Czy stacja narciarska może przyciągać turystów również w sezonie letnim? Przykład Soszowa pokazuje, że jak najbardziej. To prawdziwy raj dla miłośników rowerowych i pieszych wycieczek oraz wypoczynku na łonie natury!
czytaj więcej
Wakacyjny niezbędnik podróży z dzieckiem
Wakacyjne miesiące to idealny czas na podróże z dzieckiem i odkrywanie z nim zarówno bliskiej okolicy, jak i wielkiego świata. Zanim jednak wyruszymy na długo wyczekiwany urlop, trzeba spakować torbę malucha. Co powinno się w niej znaleźć? O czym trzeba pamiętać, aby podróż była udana i bezpieczna? Lista rzeczy do zabrania może oczywiście wydłużać się w nieskończoność, Mama i ja podpowiada, jak ograniczyć się do niezbędnego minimum.
czytaj więcej
123456789...232425

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top