Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Może kawy? Pomorska branża gastronomiczna gotowa na zniesienie ograniczeń
W weekend poprzedzający 18 maja, w pomorskich miejscowościach dało się już zobaczyć w pełni wyposażone ogródki gastronomiczne i informacje o wznawianiu działalności przez lokalne kawiarnie i restauracje. Nie były to jednak spontaniczne i przeprowadzone w pośpiechu działania. Pomorska branża turystyczna, czyli obiekty gastronomiczne, noclegowe i rekreacyjne wykorzystała przymusowe wstrzymanie działalności, aby przygotować się do późniejszego rozpoczęcia sezonu.
czytaj więcej
Vienna House Andel’s Lodz najlepszym unikatowym obiektem eventowym
Łódzki Vienna House został wyróżniony w najbardziej prestiżowym konkursie branży eventowej w Polsce - MP Power Awards®. Doceniono jego szczególny potencjał do organizacji wydarzeń, innowacyjność w relacjach z branżą spotkań oraz unikatowość hotelowego centrum konferencyjnego.
czytaj więcej
Wzrosty w turystyce. Wyniki GEMIUS/ PBI kwiecień 2020
Podczas minionych tygodni cała branża turystyczna przeżywała trudne chwile. Wydaje się, że najgorsze już za nami – świadczą o tym między innymi najnowsze badania Megapanel PBI / Gemius dotyczące kwietnia 2020.
czytaj więcej
Powrót zimy w Beskidach
Stoki przeżywają trudny czas ze względu na kapryśną zimę. Dodatnie temperatury i brak intensywnych opadów nie pozwalały na pełną radość zimowym szaleństwem. Jednak patrząc na obiecujące prognozy trudno nie być optymistą i nie planować tego weekendu w górach. W Wiśle i Ustroniu pada śnieg.
czytaj więcej
Pierwszy Vienna House R.evo zostanie otwarty w Katowicach w 2021 roku
Pierwszy Vienna House R.evo zostanie otwarty w marcu 2021 roku w Katowicach, regionalnym centrum biznesu, handlu i przemysłu. Umowa na wynajem obiektu z 203 pokojami i apartamentami została podpisana, a prace renowacyjne już się rozpoczęły.
czytaj więcej
Tutaj ton wyznacza muzyka: Vienna House MQ Kronberg im Taunus świętuje wielkie otwarcie.
W eleganckiej atmosferze oddany do dyspozycji gości został nowy Vienna House MQ Kronberg im Taunus. 96-pokojowy hotel jest częścią nowego projektu budowlanego Musikquartier Kronberg – stąd litery MQ w nazwie. Obiekt zachwyca wyrazistym i pełnym swobody designem, ekscytującymi wnętrzami oraz austriacką kuchnią.
czytaj więcej
Cały sezon pracują na te głosy. Znamy już najlepsze atrakcje dla dzieci 2020!
Serwis dzieckowpodrozy.pl, co roku publikuje ranking najlepszych atrakcji dla dzieci. O pozycjach zajmowanych przez atrakcje decydują jednak internauci! Znamy już wyniki tegorocznego głosowania. Oto 10 miejsc, które zdaniem głosujących najlepiej odwiedzić w czasie rodzinnego wypoczynku.
czytaj więcej
Odkryj smak przygody na TOUR SALON 2020
Kto szuka inspiracji na wyjazd wakacyjny lub weekendowy, nie może przegapić żadnej okazji do poznania ciekawych destynacji, a to oznacza, że nie może go zabraknąć na targach TOUR SALON w Poznaniu, które odbędą się w dniach 14-16 lutego 2020. Hasło tegorocznej edycji „Odkryj smak przygody” zachęca, by otworzyć się na nowe miejsca, ludzi, by porzucić bezpieczną przystań i poznać nowe!
czytaj więcej
Na narty do Wisły i Ustronia
Wiele udogodnień czeka na miłośników zimowego szaleństwa w Ustroniu i Wiśle. Wystarczy wybrać termin i ruszyć na południe Polski.
czytaj więcej
KARAWANA 2020 - Rybnicki Festiwal Podróżników
Przekraczając granice, rowerem, tropiąc wieloryby, z królowymi, z biegiem lat, w wizjach, na syberyjskiej północy, przez dwa światy, z duchami, solo. Zapraszamy na Karawanę, która odbędzie się w Rybniku od 29 lutego do 1 marca 2020.
czytaj więcej
123456789...252627

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top