Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Soszów Wisła: Dobre warunki na ostatni weekend ferii.
Przed nami ostatni weekend ferii. Stacja narciarska Soszów w Wiśle zapowiada bardzo dobre warunki do szusowania oraz specjalne promocje dla narciarzy i snowboardzistów.
czytaj więcej
Zanurzenie w języku i kulturze, czyli zagraniczne obozy dla dzieci i młodzieży
Zagraniczne obozy to bardzo efektywna forma nauki języka obcego. Kontakt z cudzoziemcami, poznawanie nowych miejsc i konieczność radzenia sobie w nieznanych sytuacjach sprawiają, że młodzi ludzie przełamują barierę komunikacyjną. W jej miejsce wykształca się natomiast większa pewność siebie oraz umiejętność mówienia bez obaw o błędy.
czytaj więcej
Art deco w chińskim wydaniu: nowy brand na hotelowej mapie Europy
Golden Tulip wprowadza do Europy nowy brand - Metropolo. Pierwszy hotel chińskiej marki został otwarty w Krakowie. Projekt wnętrz powierzono pracowni architektonicznej Tremend. Tym razem, architekci zdecydowali się na realizację inspirowaną chińskim stylem art deco.
czytaj więcej
Akcesoria na kemping - co może Ci się przydać?
Nawet zimą można wybrać się na kemping - szczególnie, gdy kochasz górskie widoki a już niedługo rozpocznie się sezon biwakowy i kempingowy dla fanów cieplejszych klimatów, w związku z tym przedstawiamy wam jakie akcesoria na kemping z pewnością się wam przydarzą.
czytaj więcej
Integracje firmowe z Hotelem Odys
Hotel ODYS to malowniczy Ośrodek Wypocznykowy położony u podnóża gór Beskidzkich, nieopodal Jeziora Żywieckiego. Lokalizacja to jeden z plusów Hotelu. Dzięki niej możemy zaproponować Państwu mnóstwo atracji podczas integracji firmowych w naszym Hotelu.
czytaj więcej
Premiera Vienna House w Azji: Pierwszy hotel powstaje w Wietnamie.
Vienna House poszerza obszar działania o Azję Południowo-Wschodnią. 5-gwiazdkowy hotel Vienna House Vung Tau w Wietnamie będzie oferował 775 stylowych pokoi, apartamentów, penthouse’ów i willi. Otwarcie planowane jest na 2021 r.
czytaj więcej
Hotel Kraków z salą konferencyjną- Best Western
Best Western to sieć hoteli w całej Polsce, która oferuje swoje usługi nie tylko osobą szukającym noclegu w danym mieście ale także firmom, które poszukują odpowiedniej sali konferencyjnej do zorganizowania szkolenia dla dużej grupy pracowników. Hotel Kraków z salą konferencyjną - to my.
czytaj więcej
Po raz pierwszy w Rybniku!
Zapraszamy na premierowe projekcje filmów "Runcamino" i "Chasing The Breath" w Domu Kultury Chwałowice w Rybniku.
czytaj więcej
Opowieści o Madagaskarze w Żółtym Młynku
Madagaskar - jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Afryce, wyspa Madagaskar. Kraina, gdzie rządzą przodkowie. W pełni podporządkowana tradycji i przesądom. Dziś gospodarczo, jeden z najbiedniejszych krajów Świata. Jednak przyrodniczo oraz etnicznie, zachwyca nieprawdopodobnym bogactwem. Podbita przez Beniowskiego, potem zbadana przez Fiedlera, bliska polskiej wyobraźni.
czytaj więcej
Indianie Kolumbii w Żółtym Młynku
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach 25 września zaprasza na "Podróże w nieznane" w Żółtym Młynku.
czytaj więcej
123456789...212223

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top