Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Zaproszenie na briefing prasowy nt. bonu turystycznego
Zapraszamy na briefing prasowy wiceministra rozwoju Andrzeja Guta-Mostowego i prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Roberta Andrzejczyka.
czytaj więcej
Do jakiej sumy chroni OC za granicą?
Wielu Polaków, którzy zdecydują się w tym roku na wypoczynek za granicą, pojadą na wakacje samochodem. Zwiększa to niestety ryzyko wypadków drogowych. Przed wyjazdem warto więc sprawdzić, do jakiej sumy chroni Cię OC za granicą.
czytaj więcej
Rekordowe wakacje 2020
Tegoroczne wakacje większość z nas spędzi w Polsce. Chociaż coraz głośniej mówi się o otwarciu granic, brak jest konkretnych terminów. Turyści nie chcą więc ryzykować i stawiają na krajowy wypoczynek. Wszystko wskazuje więc na to, że lato 2020 pod wieloma względami będzie rekordowe.
czytaj więcej
Odpoczynek nad morzem? Czemu nie! Ale gdzie się zatrzymać?
Hotele i pensjonaty już dawno szykowały się do przyjęcia gości. Czy zdążyły wszystko przygotować i oferują taki sam zakres usług? Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna opublikowała właśnie internetową bazę obiektów noclegowych.
czytaj więcej
Z Krynicy do Krynicy - V Krynicki Rajd Rowerowy 2020
W czwartek 28 maja rusza 5. Edycja Krynickiego Rajdu Rowerowego. W myśl hasła "Krynica jest jedna, a miasta są dwa" trasa przebiegać będzie z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju.
czytaj więcej
Wracają Podróże w nieznane w Żółtym Młynku!
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach ponownie zaprasza wszystkich miłośników podróży i przygody na Podróże w nieznane w Żółtym Młynku.
Wstęp wolny, ale z uwagi na obostrzenia sanitarne jest limit miejsc! Rezerwacji na spotkanie prosimy dokonywać SMS-em pod nr tel. 512 237 008. Należy mieć również ze sobą tzw. maseczkę (lub inne alternatywne zakrycie ust i nosa) , mile widziane osoby spokrewnione, wtedy nie trzeba będzie zachowywać tzw. dystansu.
czytaj więcej
Może kawy? Pomorska branża gastronomiczna gotowa na zniesienie ograniczeń
W weekend poprzedzający 18 maja, w pomorskich miejscowościach dało się już zobaczyć w pełni wyposażone ogródki gastronomiczne i informacje o wznawianiu działalności przez lokalne kawiarnie i restauracje. Nie były to jednak spontaniczne i przeprowadzone w pośpiechu działania. Pomorska branża turystyczna, czyli obiekty gastronomiczne, noclegowe i rekreacyjne wykorzystała przymusowe wstrzymanie działalności, aby przygotować się do późniejszego rozpoczęcia sezonu.
czytaj więcej
Vienna House Andel’s Lodz najlepszym unikatowym obiektem eventowym
Łódzki Vienna House został wyróżniony w najbardziej prestiżowym konkursie branży eventowej w Polsce - MP Power Awards®. Doceniono jego szczególny potencjał do organizacji wydarzeń, innowacyjność w relacjach z branżą spotkań oraz unikatowość hotelowego centrum konferencyjnego.
czytaj więcej
Wzrosty w turystyce. Wyniki GEMIUS/ PBI kwiecień 2020
Podczas minionych tygodni cała branża turystyczna przeżywała trudne chwile. Wydaje się, że najgorsze już za nami – świadczą o tym między innymi najnowsze badania Megapanel PBI / Gemius dotyczące kwietnia 2020.
czytaj więcej
Powrót zimy w Beskidach
Stoki przeżywają trudny czas ze względu na kapryśną zimę. Dodatnie temperatury i brak intensywnych opadów nie pozwalały na pełną radość zimowym szaleństwem. Jednak patrząc na obiecujące prognozy trudno nie być optymistą i nie planować tego weekendu w górach. W Wiśle i Ustroniu pada śnieg.
czytaj więcej
123456789...252627

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top