Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Znaleziono wejście do nieznanego pomieszczenia
Czy istnieje jeszcze szansa na odkrycie Bursztynowej Komnaty w Mamerkach? Sytuacja w ostatnich dniach zmieniła się diametralnie. Po wielokrotnych i bezowocnych poszukiwaniach, w końcu odnalezione zostało ukryte wejście, nieużywane od II wojny światowej. Co ukryto za włazem?
czytaj więcej
Na dachu świata
Jerzy Natkański urodził się 16 marca 1954 r. w Gdyni. Jest absolwentem turystyki na AWF w Krakowie. Góry poznał na każdym możliwym poziomie – od turysty, przez przewodnika bieszczadzkiego i biegi górskie, po liczne wyprawy w Himalaje. Należy do Klubu Wysokogórskiego w Warszawie. Wspinał się we wszystkich najwyższych pasmach świata. Był kierownikiem czterech wypraw unifikacyjnych „Polskiego Himalaizmu Zimowego” – na Manaslu, Dhaulagiri, Broad Peak i K2. Był wiceprezesem i sekretarzem generalnym PZA. Od 2004 roku jest dyrektorem Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki.
czytaj więcej
Kaszubska podróż, czyli z wiatrem Zatoki Puckiej
Kaszuby to nie tylko plaże. Ilu z Was słyszało o języku kaszubskim, ciekawej architekturze, specyficznej kulturze i skomplikowanej historii tych ziem? Zapraszamy na wycieczkę po malowniczych zakątkach Polski!
czytaj więcej
Namioty plażowe - postaw na wakacje wśród natury
Planujesz wakacje i chcesz je spędzić wśród natury, szumu morza? Namioty plażowe są idealnym rozwiązaniem byś mógł eksplorować naturę oraz spędzić niezapomniane chwile.
czytaj więcej
Czarter lotniczy Grecja
Pragniesz spędzić najlepsze wakacje w życiu? Zapraszamy do czarteru jachtów luksusowych.
czytaj więcej
Jachty grecja cennik
Wybierz termin, sprawdź cenę i spędź najlepsze wakacje w swoim życiu. Zapraszamy na jachty w Grecji .
czytaj więcej
Czarter Jachtu - Wyspy Jońskie
Spędź najlepsze wakacje w swoim życiu razem z BlueCharter. Stawiamy na niesamowite przeżycia oraz bezpieczeństwo.
czytaj więcej
Tarnów - miasto godne polecenia
Zbliża się czas wakacyjnych wyjazdów, a wraz z nim decyzje, gdzie można by spędzić ciepłe chwile, które miejmy nadzieję, przyniesie nam lato. Godnym polecenia miastem na weekendowy pobyt, jak również na dłużej, jest miasto Tarnów.
czytaj więcej
Wycieczka na Wawel
Niejednokrotnie zastanawiałeś się pewnie, gdzie mógłbyś zatrzymać się na noc w mieście Kraka. Odwiedzenie przynajmniej raz w życiu tego średniowiecznego grodu to obowiązek każdego Polaka. Ta wielość zbytków do obejrzenia, restauracji do odwiedzenia, bohema i aura artystyczna może pochłonąć Cię bez reszty.
czytaj więcej
Odys ośrodek wypoczynkowy w Beskidach dla Ciebie
Hotel ODYS to ośrodek wypoczynkowy w Beskidach, w którym Ty oraz Twoja rodzina i bliscy możecie spędzić weekend czy dłuższy wypoczynek z daleka od miejskiego zgiełku. Sprawdź dlaczego warto odwiedzić te tereny.
czytaj więcej
123456789...222324

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top