Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Stoki narciarskie mówią dość - brief prasowy poniedziałek 9:30 Wisła
W imieniu organizatora, Wiślańskiego Skipassu, w najbliższy poniedziałek, 11 stycznia 2021 roku o godz. 9:30, zapraszam na brief prasowy dotyczący obecnej sytuacji ośrodków narciarskich, branży hotelowej, przedsiębiorców oraz turystyki w Beskidach.
czytaj więcej
Jak wybrać odpowiednie buty trekkingowe męskie
Sezon górski i wspinaczkowy właśnie się rozpoczął, w związku z tym musimy pomyśleć o odpowiednim obuwiu na te eskapady. Obecnie na rynku jest spory wybór butów trekkingowych męskich, przez co możemy być dość zdezorientowani podczas zakupów. W tym artykule chociaż trochę przybliżymy Ci na co warto zwracać uwagę.
czytaj więcej
Nowoczesny a zarazem przytulny pokój Standard Double w hotelu Grand Ascot
Stawiasz na wygodę oraz profesjonalizm, w każdym aspekcie? Postaw także podczas podróży! Elegancki pokój Standard Double w Krakowskim hotelu Grand Ascot będzie idealnym miejscem na pobyt w tym pięknym mieście.
czytaj więcej
Plecaki turystyczne damskie i męskie - gdzie warto je kupić?
W naszym artykule odpowiadamy na pytanie, gdzie warto kupić plecaki turystyczne damskie a także te w wersji męskiej. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Dlaczego warto się wybrać na weekendowe warsztaty taneczne beskidy?
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego warto wybrać się na weekendowe warsztaty taneczne beskidy. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Jaki apartament w górach z basenem warto wybrać?
Apartament w górach z basenem to znakomite miejsce do wypoczynku dla rodzin! Każdy powinien pozwolić sobie na relaks w ulubionym miejscu, przynajmniej raz w roku! Sprawdź co ma do zaoferowania swoim gościom Górska Legenda w Szczyrku!
czytaj więcej
Czy warto kupować ubezpieczenie bagażu?
Co jest bardziej prawdopodobne: to że w trakcie urlopu trafisz do szpitala czy to, że Twój bagaż zagubi się albo zostanie skradziony? Mimo że statystyki jasno pokazują, że problemy z bagażem są o wiele częstsze, nadal wiele osób nie kupuje polisy chroniącej rzeczy zabierane w podróż. Dlaczego tak się dzieje? Czy warto kupować ubezpieczenie bagażu?
czytaj więcej
Zaproszenie na briefing prasowy nt. bonu turystycznego
Zapraszamy na briefing prasowy wiceministra rozwoju Andrzeja Guta-Mostowego i prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Roberta Andrzejczyka.
czytaj więcej
Do jakiej sumy chroni OC za granicą?
Wielu Polaków, którzy zdecydują się w tym roku na wypoczynek za granicą, pojadą na wakacje samochodem. Zwiększa to niestety ryzyko wypadków drogowych. Przed wyjazdem warto więc sprawdzić, do jakiej sumy chroni Cię OC za granicą.
czytaj więcej
Rekordowe wakacje 2020
Tegoroczne wakacje większość z nas spędzi w Polsce. Chociaż coraz głośniej mówi się o otwarciu granic, brak jest konkretnych terminów. Turyści nie chcą więc ryzykować i stawiają na krajowy wypoczynek. Wszystko wskazuje więc na to, że lato 2020 pod wieloma względami będzie rekordowe.
czytaj więcej
123456789...262728

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top