Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


KARAWANA 2020 - Rybnicki Festiwal Podróżników
Przekraczając granice, rowerem, tropiąc wieloryby, z królowymi, z biegiem lat, w wizjach, na syberyjskiej północy, przez dwa światy, z duchami, solo. Zapraszamy na Karawanę, która odbędzie się w Rybniku od 29 lutego do 1 marca 2020.
czytaj więcej
Atrakcje na ferie w Wiśle i Ustroniu
Stacje narciarskie zrzeszone pod szyldem Wiślański Skipass to 14. ośrodków z Ustronia i Wisły. Łączy je jeden skipass, który pozwala szusować na każdym z tych stoków. Różnorodność tras i ich stopnia trudności nie pozwala się nudzić. Każdy narciarz i snowboardzista, obojętnie czy początkujący, czy też jeżdżący już na wysokim poziomie, znajdzie coś dla siebie.
czytaj więcej
Wisła zainauguruje sezon narciarski w Beskidach
Już na początku 2020 roku po raz pierwszy w historii odbędzie się wojewódzka inauguracja sezonu narciarskiego na Śląsku. W Wiśle będzie można pojeździć za darmo, wziąć udział w imprezie apress-ski i posłuchać koncertu GrubSona. To wszystko już 4 stycznia na górnej stacji kolei linowej Skolnity w centrum Wisły w ramach wydarzenia BeSKIdy Winter Go.
czytaj więcej
Ruszyło głosowanie na najlepsze atrakcje dla dzieci 2020
Serwis dzieckowpodrozy.pl co roku publikuje zestawienie 60 najlepszych atrakcji dla dzieci. O tym, w jakiej kolejności znajdą się w rankingu decydują w głosowaniu ich fani. Tegoroczna edycja jest już dostępna w serwisie, a zbieranie głosów potrwa do 30 stycznia 2020.
czytaj więcej
Darmowa pomoc ratowników w górach - Polska to wyjątek?
Pomoc polskich ratowników górskich z GOPR-u oraz TOPR-u nadal pozostaje bezpłatna. Jak jednak wygląda sytuacja w innych krajach Europy?
czytaj więcej
Wycieczki szkolne kilkudniowe jesienią
Gdzie jesienią zorganizować wycieczki szkolne kilkudniowe? Podpowiadamy w naszym artykule, przeczytaj i dowiedz się więcej!
czytaj więcej
Kempingi Turcja na jesień
Kempingi Turcja - alternatywna dla hotelowych wczasów. Gdzie znaleźć kempingi? Piszemy o tym w naszym artykule, sprawdź koniecznie!
czytaj więcej
Nowa Zelandia z bliska
Nowa Zelandia nie jest kierunkiem najchętniej wybieranym przez Polaków. Po części przez odległość. Po części przez duże koszty. Wszak trzeba mieć odwagę, aby rzucić wszystko i przelecieć samolotem na drugi koniec świata! Jeśli jednak kochasz przygody, bujną roślinność aktywnie spędzony czas na łonie natury i wędrówki pustymi szlakami - oto kraj, który powinieneś zobaczyć na własne oczy przynajmniej raz!
czytaj więcej
Nowoczesny ośrodek sportowy z hotelem - Hotel ODYS
Centrum wypoczynkowe Hotel ODYS to ośrodek sportowy z hotelem, sprawdź co może Ci zaoferować czytając nasz artykuł.
czytaj więcej
Flight Shame – jak zmniejszyć swój ślad węglowy
Jeśli zainspirowała Cię nastoletnia działaczka na rzecz ochrony środowiska, Greta Thunberg, LuggageHero.com ma dla Ciebie kilka przydatnych porad. Szesnastoletnia aktywistka niedawno udała się Nowego Jorku na wrześniowy szczyt ONZ ds. Działań na Rzecz Klimatu. Co ciekawe, zrezygnowała z podróży samolotem i udała się w podróż drogą morską.
czytaj więcej
123456789...242526

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top