Znajdź informacje

Zoologia, rolnictwo i leśnictwo


Czym charakteryzuje się polowanie na lisy?
Myślistwo to profesja, którą wyróżnia szereg zasad, z którymi należy się zaznajomić i bezwzględnie przestrzegać. Szczególnie, gdy mamy na myśli to czym charakteryzuje się polowanie na lisy i wszelkiego rodzaju dzikie zwierzęta. W takich sytuacjach niezbędne jest dostosowanie się do panujących przepisów i co ważniejsze dysponowanie niezbędnymi zezwoleniami na wykonywanie obowiązków łowieckich.
czytaj więcej
Tyczki spiralne do pomidorów 110 cm a uprawa warzyw
Dlaczego warto zwrócić uwagę na tyczki spiralne do pomidorów 110 cm? Zachęcamy do przeczytania o tym w naszym artykule.
czytaj więcej
Polowanie na dziki - co należy wiedzieć?
Od pewnego czasu można zaobserwować systematyczny wzrost populacji dzików. To pożyteczne zwierzęta, które można często spotkać w lesie, gdzie jest ich naturalne środowisko. Jednak bywają takie sytuacje, że dziki wyruszają na eskapady do miasta w poszukiwaniu pożywienia. To jeden z wielu powodów, dla których zleca się co roku polowanie na dziki.
czytaj więcej
Agrobiznes też przenosi się do internetu
Unikalna internetowa platforma Agralan do handlu produktami rolnymi

Handel online na rynku rolnym? To możliwe i coraz bardziej skuteczne. Dzięki nowej internetowej platformie Agralan dostawcy i kupujący produkty rolne otrzymują niedostępne dotąd narzędzia do handlu na rynku rolnym w wersji online, także w bezpłatnym pakiecie. Twórcą platformy jest InsERT – lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm.  
czytaj więcej
Olej konopny dla zwierząt
Zastanawiasz się czy olej konopny posiada dobroczynne działanie dla zwierząt? Odpowiemy na to pytanie!
czytaj więcej
Pies na kwarantannie - serwis wzajemnego wsparcia w zakresie opieki nad zwierzętami
Serwis “Pies na kwarantannie” powstał w celu skontaktowania osób, które poszukują wsparcia w opiece nad swoim psem podczas kwarantanny lub pobytu w szpitalu, z osobami, które tego wsparcia mogą udzielić.
czytaj więcej
Promocje i nowości w ofercie dealerskiej sklepu rolniczego TwojaZagroda.pl
Sklep rolniczy TwojaZagroda.pl nieustannie poszerza swoją ofertę dealerską. Klienci znajdą w ofercie sklepu ciągniki i maszyny rolnicze wielu topowych producentów. Wśród nich są takie marki jak: Metal-Fach czy Farmtrac.
czytaj więcej
Artemida kończy 10 lat. Będzie wielki piknik
Tysiące ciąż zakończonych urodzeniem pięknych zdrowych dzieci, duża część z nich to dzieci poczęte metodą in vitro, przeogromna radość i wdzięczność rodziców, ale też ich ból, cierpienie i łzy – tak od dziesięciu lat wygląda codzienność w Centrum Medycznym Artemida.
czytaj więcej
Oberżyna - odmiany, uprawa
Oberżyna jest rośliną z rodziny psiankowatych, jej innymi nazwami są; bakłażan, bakman, jajko krzewiaste, gruszka miłosna, psianka podłużna. Oberżyna pochodzi z rejonów Afryki, Arabii, Indii i Egiptu. Uprawa oberżyny w Polsce musi odbywać się w sprzyjających warunkach, związanych z mikroklimatem.
Ta roślina posiada wiele odmian. Początkowo znane było jedynie jako białe warzywo z owalnymi kształtami.
czytaj więcej
Wybielanie zębów -sposób na śnieżnobiały uśmiech.
Każdy z nas chciałby cieszyć się przez całe swoje życie pięknym, śnieżnobiałym uśmiechem. Niestety nie jest to takie proste. Złe nawyki żywieniowe, przyjmowanie niektórych leków, spożywanie pokarmów powodujących powstawanie przebarwień, a także palenie tytoniu powodują, że zęby nie wyglądają estetycznie. Jednak pojawiające się zażółcenia i brzydkie plamy można skutecznie usunąć.
czytaj więcej
1234

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top