Znajdź informacje

Motoryzacja


Jakie tarcze hamulcowe wybrać do naszego samochodu?
Jesteś w trakcie wymiany tarcz hamulcowych i nie wiesz na jakie się zdecydować? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na co warto zwracać uwagę podczas zakupów.
czytaj więcej
Mercedes CLA 2019, samochód będący dla wielu obiektem marzeń
Współczesna motoryzacja wraz z każdym rokiem dostarcza nam wiele rozwiązań, które uznajemy za przełomowe. Każde targi branżowe przynoszą nowe modele samochodów, które niekiedy rewolucjonizują rynek. Nie inaczej było podczas targów CES 2019, gdzie Mercedes-Benz zaprezentował model Mercedes CLA 2019.
czytaj więcej
Webinarium dla branży motoryzacyjnej. Oszczędzaj czas i koszty z NX i drukiem 3D
Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na branżę motoryzacyjną na całym świecie. Ucierpiały na tym także polskie firmy, które w większości dostarczają komponenty dla producentów znanych marek pojazdów. Jak optymalizować pracę, oszczędzając czas oraz koszty? Jak przygotować się na nowe wyzwania? Na te pytania postarają się odpowiedzieć specjaliści z firm CadXpert oraz GM System podczas webinarium 23 listopada 2020. Wstęp wolny.
czytaj więcej
2020-11-13, 10:01
Smartpole Charger
Stacje ładowania a panele fotowoltaiczne - co je łączy
Wydawać by się mogło, że stacje ładowania a panele fotowoltaiczne to dwa zupełnie odległe od siebie światy. Jednak ku zdziwieniu wielu osób oba systemy mają wiele ze sobą wspólnego. Szczególnie, gdy mamy na myśli czynnik motoryzacyjny. W poniższym artykule przybliżymy ich wzajemne korelacje.
czytaj więcej
2020-11-09, 12:44
Motoryzacja to pasja
Toyota Yaris - Lider wśród aut miejskich
Można powiedzieć, że Toyota Yaris to najbardziej rozpoznawalny model koncernu Toyota. Motel ten całkowicie zdominował rynek aut segmentu B. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.
czytaj więcej
Raty Credit Agricole w autoryzowanych serwisach Renault i Dacia
Bank Credit Agricole wraz z RCI Leasing Polska i Renault Polska udostępnił klientom autoryzowanych serwisów Renault i Dacia możliwość płacenia w ratach za usługi serwisowe, części zamienne, akcesoria i ubezpieczenie komunikacyjne. W ramach promocji, w okresie 10/2020 – 02/2021 komplet kół zimowych dostępny będzie w ofercie kredytowej do sześciu rat 0%.
czytaj więcej
2020-11-05, 12:53
Smartpole Charger
Punkty ładowania samochodów elektrycznych - jaki mają wpływ na współczesną motoryzację?
Samochody elektryczne zyskują popularność w światowych trendach motoryzacyjnych. Również w naszym kraju można zaobserwować coraz większy udział na drogach pojazdów zasilanych energią elektryczną. Niemniej jednak sporo jeszcze można w tej kwestii zmienić, aby popularyzować bardziej to rozwiązanie. Jednym z pomysłów są punkty ładowania samochodów elektrycznych, które powinny być jeszcze bardziej powszechne.
czytaj więcej
2020-10-30, 12:51
Ecohulajnogi.pl
Czy można jeździć hulajnogą elektryczną po chodniku lub po drodze?
Wypożyczyłeś hulajnowe a może kupiłeś własną i nie wiesz czy można jeździć hulajnogą elektryczną po chodniku? Odpowiedź na to pytanie czeka na Ciebie w naszym artykule. Sprawdź!
czytaj więcej
2020-10-29, 09:53
Ubea.pl
Wycofanie auta z ruchu i oszczędność na OC - teraz możliwe?
Niedawna nowelizacja przepisów wprowadza możliwość tymczasowego wycofania auta z ruchu i obniżenia składki OC o przynajmniej 95%. Kto i kiedy może skorzystać z tej opcji?
czytaj więcej
2020-10-22, 06:02
Vin-Info Sp. z o.o.
Rząd wycofuje się z podwyżek akcyzy bo jej wzrost uderzyłby w mniej niż 4% rynku.
Wzrost akcyzy na auta z silnikiem diesla o pojemności pow. 2l., nie przyniósłby efektu znacznego ograniczenia napływu aut z importu.
czytaj więcej
123456789...272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top