Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Eliza Wróblewska wraca do gry
Dzięki decyzji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego o przełożeniu Igrzysk Olimpijskich na 2021 rok, zawodniczka Akademii Judo Poznań Eliza Wróblewska ma szansę wrócić do gry o Igrzyska w Tokio.
czytaj więcej
Najdłuższa rolkarska sztafeta na świecie. Po Rekord Guinnessa i pomoc dla dzieci
Aż 25 godzin bez przerwy po 400-metrowej pętli. Agata i Wojciech Miszewscy, rolkarskie małżeństwo z Oleśnicy, w ostatni weekend marca zamierza ustanowić oficjalny rekord świata. Wydarzenie SLV Group Guinness Rolki Reggae Rekord promować będzie również bezpieczną jazdą na rolkach w mieście, a przede wszystkim pomoże zebrać pieniądze na zorganizowanie wakacji dla małych podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
czytaj więcej
Gra Ski Jumps z nowym serwerem - Szybki Turniej wystartował
Ski Jumps to produkcja systematycznie zwiększająca ilość aktywnych graczy. Z racji rosnącego zainteresowania i zwiększania populacji, twórcy gry, firma Supernova Interactive postanowiła poszerzyć ofertę, dodając do produkcji nowy serwer – Szybki Turniej. Urozmaici on rozgrywkę graczom Ski Jumps poprzez nowe spojrzenie na narciarską rywalizację i dotychczasowe schematy gry.
czytaj więcej
Daj sobie wycisk
O zaletach aktywności fizycznej można by pisać długo. Wpływa ona korzystnie na organizm, stymuluje pracę narządów i układów, podnosi odporność i znacząco poprawia samopoczucie. Co więcej, odpowiedni dobór stopnia trudności oraz intensywności, sprawia, że ćwiczyć może praktycznie każdy, niezależnie od wieku czy stanu zdrowia. Od ćwiczeń rehabilitacyjnych, aż po sport wyczynowy, każda aktywność będzie dobrą inwestycją na przyszłość.
czytaj więcej
Bezpieczne ferie – duża akcja na Soszowie w Wiśle
„Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” - pod takim hasłem, 11 stycznia odbędzie się impreza na Stacji Narciarskiej Wisła – Soszów, zorganizowana przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.
czytaj więcej
Stoki Wiślańskiego Skipassu ponownie otwarte - jazdy sylwestrowe!
Stacje Narciarskie Wiślańskiego Skipassu zapraszają na otwarcie i sylwestra.
czytaj więcej
Zdjęcia z konferencji prasowej Wiślańskiego Skipassu
20 grudnia w Urzędzie Miasta Wisła odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca sezon zimowy 2019 / 2020 Wiślańskiego Skipassu.
czytaj więcej
Sezon zimowy na 14. stokach Wiślańskiego Skipassu
Kolejny sezon zimowy czas zacząć. Południe Polski jest najlepszym miejscem na cieszenie się zimowym szaleństwem. Ośrodki przygotowują się na przyjazdy narciarzy i snowboardzistów, a także amatorów górskich spacerów zimą.
czytaj więcej
Konferencja prasowa inaugurująca sezon zimowy na stokach Wiślańskiego Skipassu
W najbliższy piątek, 20 grudnia 2019 o godzinie 11:00 w UM Wisła odbędzie się konferencja prasowa zapowiadająca nowości sezonu zimowego 2019 / 2020 na stokach Wiślańskiego Skipassu oraz zaplanowane wydarzenia dla narciarzy i snowboardzistów w Wiśle i Ustroniu.
czytaj więcej
Soszów zaprasza narciarzy
Na ten moment czekało wielu miłośników białego szaleństwa – w niedzielę ruszył sezon narciarski 2019/2020 w jednej z najpopularniejszych stacji Beskidów - Soszów w Wiśle. Skipass, nowe bistro z daniami według przepisów gwiazdy TVP, zabawa sylwestrowa – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości.
czytaj więcej
123456789...363738

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top