Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Gdzie kupić nowoczesne akcesoria marvel dla sportowców?
Zastanwiasz się, gdzie kupić sportowe akcesoria marvel? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w treści naszego blogposta. Zachęcamy do lektury!
czytaj więcej
Damian Dombrowski: "Jadę po złoto"
5 listopada 2020 w hiszpańskiej miejscowości Santa Susanna wystartowały Mistrzostwa Świata w kulturystyce i fitness. W kategorii „Fitness plażowe" Polskę reprezentować będzie Mistrz Europy 2020 MENS PHYSIQUE - Damian Dombrowski.
czytaj więcej
Producent okularów sportowych o okularach sportowych na zimę
Producent okularów sportowych opowiedział nam o okularach sportowych na zimę. Przeczytaj jakie kwestie są ważne podczas zakupu.
czytaj więcej
RakReaton – osiągnęliśmy milion kilometrów!
Prawie 7 200 osób z całej Polski zaangażowało się w wyzwanie sportowe i przez 40 dni pokonało MILION kilometrów dla dzieci chorych na raka. Oznacza to średnio 25 tysięcy kilometrów dziennie, prawie 139 kilometrów na jednego uczestnika, rekordzista pokonał na nogach 856 km, a na rowerze 6300 km. To właśnie dzięki nim 100 tysięcy złotych trafi na leczenie dzieci chorych na nowotwory
w klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu.
czytaj więcej
Gdzie kupić okulary sportowe damskie?
W naszym blogpoście znajdziesz odpowiedź nan pytanie gdzie kupić okulary sportowe damskie oraz dlaczego ich zakup jest tak ważny. Zachęcamy do wnikliwej lektury.
czytaj więcej
Drużyna z Gdańska w pierwsze piątce sztafety Poland Business Run!
Za nami 9. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run. Choć bieg odbył się w zmienionej formule, na mecie wirtualnej rywalizacji zameldowało się ponad 18 tysięcy biegaczy. Dzięki ich zaangażowaniu pomoc otrzyma co najmniej 55 osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Najlepszą drużyną z województwa pomorskiego okazała się być sztafeta Bibus Menos z Gdańska, która zajęła czwarte miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji!
czytaj więcej
Gdzie online kupić koszulkę termiczną rashguard pit bull?
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie gdzie online kupić koszulkę termiczną rashguard pit bull. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami online.
czytaj więcej
Poland Business Run 2020 już w niedzielę! Sprawdź, co musisz wiedzieć!
9. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run już w najbliższą niedzielę, 6 września. Tym razem event odbędzie się w nowej, bezpiecznej formule. Każdy z 19 tys. zapisanych biegaczy pokona dystans 4 km w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, sam lub z kolegami z firmy, a uzyskany wynik wgra do specjalnej aplikacji.
czytaj więcej
Poland Business Run po raz kolejny pomoże osobom z niepełnosprawnościami!
Charytatywny bieg to impreza organizowana w celu pomocy osobom z niepełnosprawnością ruchową. Jak co roku fundacja wspiera osoby potrzebujące z całej Polski, w tym również lokalnych beneficjentów. Jedną z nich jest Faustyna Kotłowska – 19 latka z Kościerzyny, która w tegorocznych Paraolimpijskich Mistrzostwach Polski zdobyła dwa brązowe medale: w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem! Za zebrane pieniądze zostanie sfinansowana dla niej specjalistyczna proteza, która ułatwi młodej dziewczynie codzienne funkcjonowanie i pozwoli zdobywać kolejne nagrody!
czytaj więcej
Najdłuższa rolkarska sztafeta na świecie. Po Rekord Guinnessa i pomoc dla dzieci
Aż 25 godzin bez przerwy po 400-metrowej pętli. Agata i Wojciech Miszewscy, rolkarskie małżeństwo z Oleśnicy, 15 i 16 sierpnia zamierza ustanowić oficjalny rekord świata. Wydarzenie SLV Group Guinness Rolki Reggae Rekord promować będzie również bezpieczną jazdą na rolkach w mieście, a przede wszystkim pomoże zebrać pieniądze na zorganizowanie wypoczynku dla małych podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Mesajah.
czytaj więcej
123456789...383940

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top