Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Podejmij wyzwanie i weź udział w Suunto World Vertical Week.
W dniach 1-7 marca 2021 roku na całym świecie odbędzie się Suunto World Vertical Week. To wyjątkowe wydarzenie i wyzwanie dla wszystkich aktywnych, którzy kochają piąć się w górę.
czytaj więcej
Arctic Lines - przygoda zaczyna się teraz.
Antti Autti fiński snowboardzista, medalista mistrzostw świata i pasjonat ekstremalnych wypraw wraz z marką Suunto zapraszają na wyjątkowy cykl filmów, które zainspirują każdego miłośnika mocnych wrażeń i zimowych, skandynawskich krajobrazów.
czytaj więcej
Asics obuwie dla osób terenujących sztuki walki
Dalczego Asics obuwie jest odpowiednie dla sportowców, którzy uprawiają sztuki walki? Przeczytaj o tym w naszym artykule.
czytaj więcej
Fox chunk lightweight camo rs 10k jacket s - kurtka dla wędkarzy
Gdzie kupić kurtkę Fox chunk lightweight camo rs 10k jacket s? Dlaczego jest potrzebna? Odpowiedzi na owe pytania, udzielamy w naszym artykule. Przeczytaj!
czytaj więcej
Rękawice bokserskie skórzane masters rbt-vintage - gdzie je kupić?
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie gdzie kupić rękawice bokserskie skórzane masters rbt-vintage. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w tekście.
czytaj więcej
Stacja Narciarska Soszów otwarta od rana do nocy
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle ogłasza rozkład jazdy w okresie przedświątecznym oraz w czasie Świąt Bożego Narodzenia.
czytaj więcej
Stacja Narciarska Soszów rozpoczyna sezon zimowy
Na ten moment czekało wielu miłośników białego szaleństwa – w piątek 4 grudnia 2020 rusza sezon narciarski 2020/2021 w Wiśle, na Soszowie. To największa i najbardziej urozmaicona pod względem położenia tras Stacja Narciarska leżąca w perle Beskidów.
czytaj więcej
Gdzie kupić nowoczesne akcesoria marvel dla sportowców?
Zastanwiasz się, gdzie kupić sportowe akcesoria marvel? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w treści naszego blogposta. Zachęcamy do lektury!
czytaj więcej
Damian Dombrowski: "Jadę po złoto"
5 listopada 2020 w hiszpańskiej miejscowości Santa Susanna wystartowały Mistrzostwa Świata w kulturystyce i fitness. W kategorii „Fitness plażowe" Polskę reprezentować będzie Mistrz Europy 2020 MENS PHYSIQUE - Damian Dombrowski.
czytaj więcej
Producent okularów sportowych o okularach sportowych na zimę
Producent okularów sportowych opowiedział nam o okularach sportowych na zimę. Przeczytaj jakie kwestie są ważne podczas zakupu.
czytaj więcej
123456789...394041

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top