Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


Rowerek biegowy i hulajnoga dla najmłodszych
Jeździk Scoop & Ride Highwaykick 2w1 to produkt wyjątkowy, polecany przez każdego rodzica i każdego małego użytkownika. To bezpieczny, innowacyjny hulajnogo-rowerek, który nadaje się dla dzieci w wieku od 1 roku do 5 lat - rośnie wraz z naszymi pociechami! Sprawdziliśmy go dokładnie.
czytaj więcej
2019-10-14, 08:38
Anita Zielke
Roczny dostęp do kursów
Trwa mega promocja na dostęp do wielu kursów, które tworzę.
czytaj więcej
Rozwiejemy wszystkie wątpliwości – sięgnij po nowe wydanie komentarza do Karty Nauczyciela
Kolejne wydanie książki związane jest z nowelizacją Karty Nauczyciela, która weszła w życie 1 września 2019 r. Nowelizacja ta okazała się pewnym zaskoczeniem. W zakresie awansu zawodowego i oceny pracy nastąpił zasadniczo powrót do rozwiązań sprzed 1 września 2018 r. Oznacza to m.in. koniec okresowej oceny pracy, przywrócenie oceny dorobku zawodowego, a także skrócenie ścieżki awansu zawodowego.
czytaj więcej
Szkolenia sprzedażowe
Szkolenia sprzedażowe podnoszą kompetencje managerów sprzedaży i handlowców funkcjonujących w segmentach B2B i B2C. Rozwój umiejętności związanych z technikami sprzedaży i zarządzaniem sprzedażą oraz zespołem handlowym powinien mieć charakter stałego i zaplanowanego procesu wykorzystującego różne narzędzia rozwojowe, w tym szkolenia sprzedażowe.
czytaj więcej
Kompendium prawa wewnątrzszkolnego – nowe wydanie!
To kolejne już wydanie bestsellerowej pozycji „Uchwały, regulaminy i procedury szkolne”. Wszystkie porady i dokumenty zaktualizowane zostały w oparciu o akty prawne obowiązujące od września 2019 r.
czytaj więcej
2019-09-27, 14:41
Projekt PR
Ciekawość świata, która napędza życie, czyli Spotkanie Ludzi Myślących vol.2
Ważne tematy, rzeczowe dyskusje, wymiana myśli, a także chęć zmieniania świata na lepsze, te hasła przyświecały niezwykłemu spotkaniu - Spotkaniu Ludzi Myślących.
czytaj więcej
Plecaki dla najmłodszych
Koniec wakacji to dla rodziców czas kompletowania wyprawki do szkoły oraz dla młodszych dzieci do przedszkola. Jednym z najważniejszych elementów szkolnej wyprawki jest plecak. Jak wybrać idealny plecak, który będzie ciekawy oraz zdrowy dla naszej pociechy.
czytaj więcej
2019-09-02, 18:39
flypr
Szkolny niezbędnik – o czym warto pamiętać?
Zabrzmiał pierwszy dzwonek, dzieci z plecakami wyposażonymi w podręczniki i przybory szkolne, ruszyły do szkół, by zdobywać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Wśród uczniowskich akcesoriów nie może zabraknąć również małej przekąski i napojów. Dobrze skompletowana wyprawka sprawi bowiem, że dziecko w pełni skoncentruje się na nauce, a podczas przerw będzie mogło uzupełnić energię na resztę dnia. Marka Mama i ja podpowiada, na co zwrócić uwagę pakując zawartość plecaka.
czytaj więcej
2019-08-29, 14:45
DrTusz
Weź udział w konkursie i wygraj drukarkę dla swojego dziecka!
Urządzenia wielofunkcyjne czy drukarki to sprzęt, który obok książek i zeszytów jest coraz częstszym elementem wyprawki dla ucznia. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, sklep DrTusz.pl ogłosił konkurs, w którym nagrodą jest urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 3775.
czytaj więcej
Młodzi biegacze na start. Na wszystkich czekają promocje w szkole językowej
Ruszyły zapisy na tegoroczny Homeschool Run. To dziecięcy bieg co roku rozgrywany na ulicach Białegostoku. Już 21 września będzie można zmierzyć się z jednym z trzech dystansów i zarazem otrzymać rabat na wybrany kurs językowy w Homeschool.
czytaj więcej
123456789...131415

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top