Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


2020-05-25, 12:55
Projekt PR
Weź udział w TRENINGU ZAANGAŻOWANIA GLOBALNEGO!
Jakie umiejętności pomogą nastolatkom w dorosłym życiu? Fundacja WorldLINK zapowiada pierwszą edycję warsztatów online, które odpowiedzą na to pytanie.
czytaj więcej
Platon o demokracji - zaskakujące poglądy klasyka filozofii
Platon o demokracji nie miał najlepszego zdania. Obserwując wybory swoich rodaków twierdził, że rządy większości to w istocie rządy głupców.
czytaj więcej
X Międzynarodowy Konkurs Graficzny rozstrzygnięty!
Główna nagroda za zobrazowanie tematu "Za dużo, za mało" trafia do Bratysławy. Tegoroczni laureaci zostali wyłonieni w nietypowy sposób. Po raz pierwszy w historii konkursu obrady Jury odbyły się w trybie on-line. Tę sytuację wymusił stan zagrożenia epidemiologicznego.
czytaj więcej
Jakie konsekwencje może ponieść nauczyciel i pracownik niepedagogiczny?
Każdy dyrektor powinien mieć świadomość, w jaki sposób pociągnąć pracownika oświaty do odpowiedzialności, w szczególności jaki rodzaj konsekwencji wyciągać wobec niego, aby samemu nie narazić się na zarzuty niedopełnienia swych obowiązków. Dyrektor musi mieć na względzie, że jako pracownik szkoły (placówki) sam też ponosi odpowiedzialność za uchybienia.
czytaj więcej
2020-03-12, 14:01
Unibase
Dom studencki w Krakowie warty Twojej uwagi?
Jaki dom studencki w Krakowie jest warty Twojej uwagi i szczególnego zainteresowania? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
czytaj więcej
2020-03-05, 11:59
Business News
Poznańska Politechnika dołączyła do 100 uczelni na świecie z programem Check Point SecureAcademy
Studenci Instytutu Sieci Teleinformatycznych na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej znajdą się w grupie specjalistów, którzy będą edukowani według standardów nowatorskiego programu Check Point. Poznańska uczelnia stanie się 100-tną placówka edukacyjną w 40 państwach na świecie, gdzie izraelska firma Check Point otwiera swoją Akademię. Celem jest rozwiązanie problemu światowego niedoboru specjalistów w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego.
czytaj więcej
5 milionów złotych dla szkół.
Po 250 tysięcy złotych otrzymają szkoły, które zostaną beneficjentem projektu grantowego Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji (LOWE). Pod koniec stycznia fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty rozpoczęła nabór wniosków. Termin ich składania mija 5 marca. Warto się pospieszyć, bo jest o co walczyć. LOWE to szansa na rozwój szkoły i potężny impuls do budowy zaangażowanej społeczności lokalnej.
czytaj więcej
Generacja Z pokazuje, jak znaleźć złoty środek
Ruszyła 10-ta edycja Międzynarodowego Konkursu Graficznego, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. „Za dużo, za mało” to obszar, który przedstawiono do zobrazowania tym razem.
czytaj więcej
Szkolenia otwarte w B&O NAVIGATOR
Szkolenia otwarte są bardzo skuteczną i wygodną formą rozwoju kompetencji kadry managerskiej, specjalistów i pracowników liniowych. Udział w szkoleniu otwartym pozwala zdobyć nową wiedzę z interesującej nas tematyki i podnieść posiadane lub nabyć nowe umiejętności potrzebne do realizacji celów osobistych, zawodowych i biznesowych.
czytaj więcej
2020-01-14, 12:44
Unibase
Wolne miejsca w akademikach Kraków - gdzie je znaleźć?
Gdzie znaleźć wolne miejsca w akademikach Kraków oraz kiedy warto zainteresować się zakwaterowaniem? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.
czytaj więcej
123456789...151617

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top