Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


2019-08-06, 08:40
Specfile.pl
Cyberbezpieczeństwo w firmie. Jak zainteresować pracowników tym tematem?
Czy wiesz, że poczta e-mail wciąż jest głównym wektorem cyberataków? Klikanie w podejrzane linki i odwiedzanie zainfekowanych stron to pięta achillesowa większości z nas. Przez ostatnie trzy lata niewiele się w tej kwestii zmieniło, prawnie 60% osób daje się nabrać na triki cyberprzestępców. Jeśli chcesz chronić swój biznes, musisz edukować pracowników. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na to, jak szerzyć wiedzę o cyberbezpieczeństwie w firmie nie wydając ani złotówki.
czytaj więcej
Konkurs MAKSYMALNI - zwycięska karta Credit Agricole
Właśnie zakończył się konkurs dla szkół średnich, w ramach którego bank Credit Agricole zaprosił uczniów do zaprojektowania wizerunku karty płatniczej. Spośród prawie 700 zgłoszeń wyłoniono najciekawszy projekt.
czytaj więcej
Pomorze przednie potrzebuje mądrych głów z Polski
15 osób z Polski podpisało w Pasewalku umowy z niemieckimi firmami. We wrześniu rozpoczną naukę, by w przyszłości pracować jako pielęgniarki, logistycy i technicy usług gastronomicznych.
czytaj więcej
Zakłamane pradzieje
Zapewne każdy z nas słyszał o przypisywanej niemieckiemu filozofowi Georgowi Heglowi maksymie „Jeśli fakty nie zgadzają się z teorią, tym gorzej dla faktów”. W dobie popularności terminu fake news jesteśmy także świadomi, że wiele zjawisk i wydarzeń, o których prawdziwości się nas zapewnia, może być równie realnych, jak Johnny 11 Palców z reklamy telefonii komórkowej. Ta smutna prawidłowość dotyczy nawet tak fascynującej dziedziny życia jak archeologia.
czytaj więcej
Zaprojektuj kartę Credit Agricole i wygraj nagrody dla siebie i swojej szkoły
Bank Credit Agricole ogłasza konkurs dla szkół średnich, w ramach którego zaprasza uczniów do zaprojektowania wizerunku karty płatniczej. Zwycięska karta trafi do oficjalnego obiegu.
czytaj więcej
2019-05-09, 10:27
Projekt neOS
Młodzi wejdą na rynek pracy grając w gry?
Fabularna gra miejska Future City pozwoliła uczniom szkół zdobyć pierwsze praktyczne doświadczenia zawodowe. Udoskonalili oni swoje umiejętności i zmierzyli się z wyzwaniami przedstawianymi w formie fabularnej opowieści. Przechodząc do coraz wyższych poziomów zbliżali się do przywrócenia w mieście kreatywności oraz pomogli lokalnym organizacjom i firmom. Za wykonane zadania otrzymywali odznaki i ceretyfikaty potwierdzające rozwój oraz wirtualną walutę wymienialną na nagrody.
czytaj więcej
Winstedt - special needs school Singapore
The Winstedt School is one of the private schools in Singapore. In the article, we explain why special needs school Singapore is needed in the educational system in this country.
czytaj więcej
Nauka angielskiego dzieci z Helen Doron
Rodzice coraz chętniej inwestują w edukację swoich dzieci. W dobie wszechobecnych kursów, warsztatów i szkoleń, trudno im jednak zdecydować, na jakie zajęcia zapisać swoje pociechy. Z pewnością warto im polecić lekcje języków obcych, takie jak nauka angielskiego dzieci.
czytaj więcej
2019-04-04, 12:17
Odrabiamy.pl
Dwa roczniki w jednej klasie liceum. Jak przygotować się do rywalizacji o miejsce w nowej szkole?
W 2019 roku reforma oświaty przejdzie pierwszy poważny sprawdzian. O miejsca w szkołach średnich rywalizować będzie dwa razy więcej uczniów, niż dotychczas. Jak przygotować się do takiej rywalizacji i jak będzie ona wyglądała w praktyce?
czytaj więcej
2019-04-03, 10:45
Odrabiamy.pl
5 sposobów na poprawę ocen Twojego dziecka
Gdy zbliża się okres wystawiania ocen, uczniowie wpadają w popłoch. Nagle muszą
pokazać rodzicom dzienniczek, w którym niestety nie znajdują się same piątki. Oto
kilka sposobów, dzięki którym Twoje dziecko z dumą zaprezentuje swoje stopnie.
czytaj więcej
12345678910111213

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top