Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


2020-11-26, 15:15
Wiedza i nauka
Rekrutacja na studia w Krakowie. Poznaj WSZiB!
Chcesz w przyszłości zdobyć wartościową pracę, która będzie odpowiadała Twoim zainteresowaniom? Sprawdź jak wygląda rekrutacja na studia w Krakowie. Poznaj WSZiB i sprawdź jakie kierunki na Ciebie czekają!
czytaj więcej
Nauka chemii od podstaw w trybie zdalnym
Wielu uczniów w szkołach średnich marzy o studiach medycznych na prestiżowych uczelniach. Aby spełnić to marzenie muszą doskonale zdać egzamin maturalny z chemii. Nauka chemii od podstaw będzie dobrym sposobem na usystematyzowanie swojej wiedzy.
czytaj więcej
2020-11-05, 17:26
Wiedza i nauka
Studia Finanse i Rachunkowość - czy warto wziąć udział w rekrutacji?
Dziś coraz więcej osób zastanawia się nad swoją ścieżką zawodową. Ta bardzo często wymaga świadectwa ukończenia studiów. Jeśli interesujesz się ekonomią lub naukami pokrewnymi to sprawdź jak aplikować na studia Finanse i Rachunkowość!
czytaj więcej
2020-11-03, 20:30
Suprime.pl
HD Consulting – zoptymalizuj działanie swojej firmy!
Funkcjonowanie przedsiębiorstw i organizacji nie może być sprawne, jeśli procesy zarządzania, analizy i raportowania danych nie są przeprowadzane w zoptymalizowany sposób.
czytaj więcej
2020-10-23, 08:30
Wiedza i nauka
Studia podyplomowe - dla kogo są przeznaczone?
Wiele osób po ukończeniu studiów pierwszego lub drugiego stopnia czuje lekki niedosyt lub chęć rozwinięcia się w nieco innym kierunku. Dlatego właśnie powstały studia podyplomowe, które dają szansę na sukces, a w dłuższej perspektywie na konkretny zawód! Sprawdź do kogo są dedykowane!
czytaj więcej
2020-09-21, 12:17
Wiedza i nauka
Wyjątkowe kredki świecowe
Jak powstają kredki świecowe i w jaki sposób wykorzystać pozostałości?
czytaj więcej
2020-09-17, 15:17
Kultura
Stypendia na studiach - rodzaje i warunki przyznawania
Każdy student z pewnością marzy marzy o zdobyciu stypendium. Jak można je zdobyć? Stypendia na studiach można otrzymać w zależności od dochodu i osiągnięć. Sprawdź o jakie rodzaje zapomogi finansowej można sie ubiegać!
czytaj więcej
Jak zarządzać zespołem?
Jak zarządzać zespołem? Pytanie z pozoru proste. Prawda? Jednak odpowiedź nie należy do łatwych i nieskomplikowanych. W dużym skrócie, możemy powiedzieć, że zarządzanie zespołem wymaga interdyscyplinarnych kompetencji managerskich związanych z rekrutacją pracowników (członków zespołu), planowaniem i wyznaczaniem celów dla zespołu, budowaniem i rozwijaniem zespołu, motywowaniem pracowników, kontrolowaniem realizacji celów i rozwiązywaniem konfliktów.
czytaj więcej
Dzięki uchwytowi z drukarki 3D Pola jeździ na rowerze jak jej pełnosprawni rówieśnicy
Pola bardzo chciała nauczyć się jeździć na rowerze, tak jak wszystkie dzieci w jej wieku. Niestety wada braku przedramienia i dłoni utrudnia dziewczynce nawet proste codzienne czynności. Specjalnie zaprojektowany i wykonany na drukarce 3D MakerBot adapter pomógł jej zrealizować marzenie o jeździe na dwóch kółkach.
czytaj więcej
2020-08-25, 10:06
Anita Zielke
Jak zbudować duże dochody?
Czy używasz mydła w płynie? Czy stosujesz witaminy i minerały? Czy lubisz zakupy z dostawą do domu/paczkomatu? Jeśli tak, ta opcja jest dla Ciebie.
czytaj więcej
123456789...161718

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top