Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


2020-07-06, 14:29
INFEO
Sytuacja w edukacji w czasie pandemii - wyniki ogólnopolskiego badania
W 2020 roku wydarzyło się bardzo wiele w edukacji w Polsce. Pandemia koronawirusa zmusiła nas do wprowadzenia nauki online, przeniesienia się do edukacji domowej, przełożenia egzaminów i zmiany harmonogramu rekrutacji do szkół i na studia. Jak zmiany w edukacji oceniają sami zainteresowani?
czytaj więcej
Nowe publiczne przedszkole we Wrocławiu - aż 125 miejsc.
Przedszkole „Kropelka” to kolejny projekt jednej z największych fundacji oświatowych w Polsce - Ogólnopolskiego Operatora Oświaty. Przedszkole jest zlokalizowane na osiedlu Rakowiec (ul. Na Grobli 14/16), tuż przy Hydropolis. Dzięki pozyskaniu finansowania ze środków unijnych całkowita miesięczna opłata dla rodziców za przedszkole wyniesie dokładnie 194 zł miesięcznie. W cenie zawarty jest pobyt, całkowite wyżywienie oraz liczne zajęcia dodatkowe.
czytaj więcej
Unikatowy projekt edukacyjny w Nakonowie.
W szkole podstawowej „Galileo” w Nakonowie (woj. kujawsko-pomorskie) rozpoczęła się realizacja projektu „Szkoła Ćwiczeń”. Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało na ten cel aż 1,3 mln złotych. W programie weźmie udział 56 nauczycieli z aż siedmiu lokalnych szkół podstawowych. Zajęcia już się rozpoczęły i odbywają się w systemie 1 na 1.
czytaj więcej
Publiczne przedszkole „Mała Biedronka” za 0 zł przez 7 miesięcy!
Do końca grudnia rodzice dzieci, które będą chodzić do położonego na poznańskich Zawadach przedszkola publicznego Mała Biedronka będą mogli skorzystać z całkowicie darmowej edukacji.
Decyzję o całkowitym zniesieniu opłaty za czesne oraz wyżywienie podjął organ prowadzący przedszkole – fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty. Oznacza to, że rodzice przedszkolaków z „Małej Biedronki” w tym roku zaoszczędzą średnio 2.500 zł.
czytaj więcej
2020-05-25, 12:55
Projekt PR
Weź udział w TRENINGU ZAANGAŻOWANIA GLOBALNEGO!
Jakie umiejętności pomogą nastolatkom w dorosłym życiu? Fundacja WorldLINK zapowiada pierwszą edycję warsztatów online, które odpowiedzą na to pytanie.
czytaj więcej
Platon o demokracji - zaskakujące poglądy klasyka filozofii
Platon o demokracji nie miał najlepszego zdania. Obserwując wybory swoich rodaków twierdził, że rządy większości to w istocie rządy głupców.
czytaj więcej
X Międzynarodowy Konkurs Graficzny rozstrzygnięty!
Główna nagroda za zobrazowanie tematu "Za dużo, za mało" trafia do Bratysławy. Tegoroczni laureaci zostali wyłonieni w nietypowy sposób. Po raz pierwszy w historii konkursu obrady Jury odbyły się w trybie on-line. Tę sytuację wymusił stan zagrożenia epidemiologicznego.
czytaj więcej
Jakie konsekwencje może ponieść nauczyciel i pracownik niepedagogiczny?
Każdy dyrektor powinien mieć świadomość, w jaki sposób pociągnąć pracownika oświaty do odpowiedzialności, w szczególności jaki rodzaj konsekwencji wyciągać wobec niego, aby samemu nie narazić się na zarzuty niedopełnienia swych obowiązków. Dyrektor musi mieć na względzie, że jako pracownik szkoły (placówki) sam też ponosi odpowiedzialność za uchybienia.
czytaj więcej
2020-03-12, 14:01
Unibase
Dom studencki w Krakowie warty Twojej uwagi?
Jaki dom studencki w Krakowie jest warty Twojej uwagi i szczególnego zainteresowania? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
czytaj więcej
2020-03-05, 11:59
Business News
Poznańska Politechnika dołączyła do 100 uczelni na świecie z programem Check Point SecureAcademy
Studenci Instytutu Sieci Teleinformatycznych na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej znajdą się w grupie specjalistów, którzy będą edukowani według standardów nowatorskiego programu Check Point. Poznańska uczelnia stanie się 100-tną placówka edukacyjną w 40 państwach na świecie, gdzie izraelska firma Check Point otwiera swoją Akademię. Celem jest rozwiązanie problemu światowego niedoboru specjalistów w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego.
czytaj więcej
123456789...151617

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top