Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


Polskie trendy nauki online - wady i zalety tego rozwiązania
Wirtualna klasa to pokój webinarowy na ClickMeeting dla nauczycieli i uczniów do zdalnej nauki, która może odbyć się z dowolnego miejsca - wystarczy mieć komputer lub smartfon i dostęp do internetu. Zdalne zajęcia to także szereg zalet i wad. Są jednak funkcjonalności pozwalające na bezpieczne prowadzenie zajęć o których informowało Ministerstwo Cyfryzacji . Co ciekawe na polskiej platformie webinarowej zainteresowanie użytkowników funkcjami zwiększającymi interakcje z uczestnikami wzrosło o 600%.
czytaj więcej
2021-02-26, 10:20
4CF
1 marca - dzień przyszłości
Dzień przyszłości obchodzony jest już od 7 lat. W tym roku główne światowe think-tanki foresightowe przygotowały szereg atrakcji dla szerokiej publiczności.
czytaj więcej
86 proc. ankietowanych uważa, że szkoły nie są przygotowane na powrót nauki zdalnej
Jak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez ClickMeeting, polskiego narzędzia do webinarów, tylko 37 proc. badanych chce, żeby wrócił ten model zdobywania wiedzy. Aż 48 proc. twierdzi, że nie powinien on wrócić wcale lub częściowo. Z drugiej strony tylko 14 proc. twierdzi, że szkoły są przygotowane na powrót do nauki zdalnej. Wynik ten pokazuje, że nauczyciele, dzieci i rodzice nie byli gotowi na taki przewrót i niezbędne jest ich wsparcie. Uczelnie wyższe, czy firmy szkoleniowe, już kilka lat temu z sukcesem wdrożyły częściową edukację przez webinary. W czym tkwi sukces?
czytaj więcej
2021-01-29, 16:24
Wiedza i nauka
Dlaczego warto starać się o stypendium na studiach?
Rozpoczęłaś właśnie studia? Warto zaplanować sobie ten czas, aby wiedzieć co się chce przez okres studiowania uzyskać oraz jakie ma się możliwości. Okres studiowania może być bardzo dobrze wykorzystany i świetnie zaowocować w przyszłości. W tym artykule zajmiemy się tematyką aktywności oraz stypendium na studiach. Dlaczego warto się udzielać i zdobyć dodatkowe pieniądze!
czytaj więcej
2021-01-28, 08:47
Wiedza i nauka
Dobra szkoła języka niemieckiego Wrocław
Chces zadbać o swój rozwój lub przyszłość dzieci? Koniecznie wybierz miejsce, w którym będą mogły uczyć się jeżyków obcych. Dobra szkoła języka niemieckiego Wrocław to podstawa, aby zacząć naukę. W naszym artykule dowiesz się więcej na ten temat.
czytaj więcej
Ferie pod znakiem oszczędzania z Credit Agricole
Credit Agricole od kilku miesięcy popularyzuje oszczędzanie pieniędzy i bardziej świadome gospodarowanie domowym budżetem. Pod patronatem banku w mediach społecznościowych zawiązała się 2,4-tysięczna społeczność „Wyzwanie oszczędzanie”, której członkowie wymieniają się doświadczeniami i radami. Teraz, w czasie ferii, bank chce zachęcić dzieci do oszczędzania i nauczyć rodziców, jak je w tym wspierać.
czytaj więcej
2020-12-22, 18:35
Zmiany Mamy
Dlaczego nasze artykuły edukacyjne dla dzieci mogą Ci pomóc w edukacji domowej?
Chcesz wprowadzić u swoich dzieci edukację domową, ale nie za bardzo wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci w tym!
czytaj więcej
Skuteczny wakacyjny kurs niemieckiego Warszawa
Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci w skuteczny sposób nauczyć się języka niemieckiego? Wypróbuj wakacyjny kurs niemieckiego Warszawa. To doskonałe rozwiązanie dla uczniów oraz studentów.
czytaj więcej
2020-12-11, 09:50
Hobby i Pasje
Skuteczne spotkania online dla uczących się niemieckiego
Kochasz uczyć się nowych języków? Z pewnością pomogą Ci w tym spotkania online dla uczących się niemieckiego. Więcej na ich temat znajdziesz w naszym artykule.
czytaj więcej
2020-12-11, 08:48
Wiedza i nauka
Najlepsze kursy dla młodzieży Kraków
Zastanawiasz się gdzie znaleźć najlepsze kursy dla młodzieży Kraków? W naszym artykule podpowiadamy jakie miejsce dla dzieci i młodzieży wybrać, aby skutecznie nauczyły się języka niemieckiego.
czytaj więcej
123456789...171819

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top