Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Jak usprawnić logistykę dzięki prostym rozwiązaniom?
Do tego, aby usprawnić logistykę i obniżyć jej koszty nie zawsze potrzebne są skomplikowane rozwiązania. Zdarza się, że firma przez lata niepotrzebnie przepłaca za transport czy magazynowanie, podczas gdy kilka prostych decyzji pozwoliłoby poczynić duże oszczędności.
czytaj więcej
Nagrodzony regulator kominowy z Tykocina
Józef Matejczuk swoim patentem – regulatorem Smartflow, chce rzucić wyzwanie całej branży ciepłowniczej. Zainstalowanie tego urządzenia na kominie nie tylko oszczędza paliwo, ale przede wszystkim ogranicza niską emisję – nawet o 70 proc. Regulator docenili ostatnio fachowcy, którzy przyznali mu III miejsce podczas Targów „Instal-System 2019” w Bielsku-Białej.
czytaj więcej
Dobra lodziarnia dla dzieci to… lodziarnia dla całej rodziny!
Lodziarnie ukierunkowane na dzieci wyróżniają się z tłumu innych lokali serwujących zimne desery. Wyjście naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych klientów wymaga nie tylko specjalnego menu, ale także zupełnie odrębnej strategii promocyjnej. Gdzie tkwi sekret ich sukcesu?
czytaj więcej
Aplikacja w telefonie zamiast kasy fiskalnej – branża jest sceptyczna
Branża skrytykowała projekt rozporządzenia Ministerstwa Finansów, który zakłada wprowadzenie kas fiskalnych w formie aplikacji mobilnych. Specjaliści mówią wprost: kasy software’owe mogą rozszczelnić polski system, który obecnie jest jednym z najbezpieczniejszych w Europie.
czytaj więcej
Jak przeprowadzić konkurs w zamówieniach publicznych?
Konkurs jest atrakcyjną drogą do uzyskania przez zamawiającego satysfakcjonującego rezultatu. Po pierwsze, umożliwia on konfrontację twórczych pomysłów dotyczących przedmiotu konkursu. Po drugie, umożliwia udzielenie zamówienia na uszczegółowienie najatrakcyjniejszego pomysłu. Przeczytaj, jak bezbłędnie przygotować konkurs i jak ocenić prace.
czytaj więcej
Co warto wiedzieć o oświadczeniach i dokumentach w postępowaniach elektronicznych?
Jeżeli postępowanie prowadzone jest w tzw. procedurze unijnej to objęte jest pełną elektronizacją. Oznacza to, że obowiązują w nim nowe reguły wypełnienia przez wykonawców obowiązków dokumentacyjnych. Czy należy obawiać się dokumentów i oświadczeń elektronicznych? Jak podejść do ich weryfikacji, aby nie narazić się na zarzuty? Poniżej przybliżamy, jak w nowej, elektronicznej rzeczywistości skutecznie potwierdzać wymogi zamawiającego opisane dokumentacją postępowania oraz na co zwrócić uwagę i o czym pamiętać, oceniając oferty.
czytaj więcej
2019-10-09, 16:30
RENEX
Polska edycja IPC Day – RENEX Electronics Education Center
3. października 2019 odbyła się pierwsza polska edycja IPC Day, wydarzenia organizowanego przez amerykańskie stowarzyszenie IPC w poszczególnych krajach europejskich, dedykowanego przedstawicielom najbardziej znaczących podmiotów z branży elektronicznej z danego regionu.
czytaj więcej
Kontenery z całego świata przyjadą do Łap
Po ponad roku kończy się budowa jedynego w tej części kraju Centrum Logistycznego wraz z Terminalem Kontenerowym. Od nowego roku do podbiałostockich Łap regularnie będą kursowały pociągi z kontenerami przypływającymi z całego świata do portów w Gdyni i Gdańsku. Inwestycję firmy Kontrast zrealizował Unibep SA.
czytaj więcej
2019-10-04, 11:00
RENEX
Pojedynek Człowiek vs Robot na Warsaw Industry Week – 13 i 14 listopada
Grupa RENEX zapowiedziała wydarzenia specjalne w ramach Targów Warsaw Industry Week – pojedynki w lutowaniu pomiędzy czołowymi polskimi specjalistami w lutowaniu, reprezentantami kadry Polski, a najwyższej klasy robotem lutowniczym REECO.
czytaj więcej
2019-10-04, 11:00
RENEX
Dzikie karty na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2020 do zdobycia na Warsaw Industry Week - 13 i 14 listopada 2019
Grupa RENEX ogłosiła, że pierwszego i drugiego dnia Targów Warsaw Industry Week zostaną zorganizowane konkursy, w których główną nagrodą będzie pewny udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RSC 2020.
czytaj więcej
123456789...666768

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top