Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Branża e-commerce na znaczącej pozycji - wyniki kwartalne Oponeo S.A.
Panująca w Europie i na świecie pandemia wirusa Sars-Cov-2 mocno odcisnęła swoje piętno na różnych sektorach gospodarki w naszym kraju. Spokojna sytuacja w wielu branżach – w tym również oponiarskiej – została wyraźnie naruszona, co przełożyło się na mniejszą stabilność w pierwszym kwartale 2020 roku.
czytaj więcej
Sprzedaż rowerów wciąż rośnie. Wyniki spółki Dadelo S.A. za pierwszy kwartał 2020 roku
Opublikowane przez spółkę wyniki sprzedaży za pierwsze trzy miesiące obecnego roku jednoznacznie wskazują, że rozprzestrzenienie się wirusa COVID-19 w Polsce nie miało negatywnego wpływu na sprzedaż produktów oferowanych przez sklepy internetowe należące do Dadelo S.A. Co więcej, spółka wykazała spory wzrost zainteresowania oferowanymi artykułami.
czytaj więcej
Logistyczna tarcza antykryzysowa dla e-commerce
Sytuacja związana z epidemią sprawiła, że duża część sprzedaży przeniosła się do internetu. To z kolei postawiło wiele firm przed nowymi wyzwaniami. Jak zorganizować logistykę, jeśli wzmożone zapotrzebowanie na sprzedaż on-line może być tymczasowe?
czytaj więcej
Koronawirus: Top Market wzmacnia kanał E-Commerce
Koronawirus wymusza zmiany nie tylko w naszym życiu, ale w biznesie. Polska Grupa Supermarketów (PGS), znana głównie z marki Top Market, przekonała się o tym najlepiej. Po tym, jak znacząco zmieniła asortyment sklepów i uzyskała wzrost przychodów o 25 proc. teraz modernizuje filar sprzedaży e-Commerce. Sklep online ma zabezpieczyć sieć ponad 600 placówek przed kolejnymi falami epidemii.
czytaj więcej
Kryzys ekonomiczny - czy można na nim zyskać?
Kryzys ekonomiczny spowodowany epidemią koronawirusa dla wielu wydaje się czymś nadzwyczajnym, a dla sporej grupy również nie za bardzo zrozumiałym. Faktem jest, że w gospodarce obecnie wiele rzeczy trudno jest przewidzieć. Mimo to i w tym przypadku znajdziemy kilka uwarunkowań podobnych do tych, jakie towarzyszyły poprzednim kryzysom gospodarczym. Nie wszyscy bowiem w takich czasach muszą tracić.
czytaj więcej
Alkohol on-line – czy to możliwe?
Klienci przyzwyczaili się, że prawie wszystko mogą zamawiać przez Internet, więc zapewne chętnie kupowaliby w ten sposób również alkohol. Obecnie branża spirytusowa walczy o zmiany w przepisach, ale czy sklepy faktycznie są gotowe na sprzedaż on-line?
czytaj więcej
Wpływ technologii na handel online i offline
Zakupy online jak i offline są dziś nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego z nas. Warto poznać zatem wpływ technologii na handel oraz jej skutki. Na co zwrócić uwagę, aby być non stop na bieżąco?
czytaj więcej
2020-05-06, 10:00
RENEX
Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020
RENEX Group nawiązała współpracę partnerską z PTAK Warsaw Expo, w ramach której PIĄTA EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU - RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020.
czytaj więcej
Grupa iCEA wpłaca na bramę odkażającą dla Oddziału Zakaźnego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu
Pracownicy szpitali potrzebują dziś naszej pomocy, by móc nieść pomoc nam, kiedy będziemy jej najbardziej potrzebowali! Liczba zakażeń medyków rośnie, ponieważ podstawowe środki bezpieczeństwa i ochrony osobistej nie zawsze są wystarczające. Jako Grupa iCEA chcemy nagłośnić akcję #bramydlaszpitali. Naukowcy z Politechniki Śląskiej wraz z pracownikami firmy WAAM zajęli się budową bram odkażających, które pomogą personelowi medycznemu walczącemu z chorobą COVID-19 na pierwszej linii frontu.
czytaj więcej
iCEA pomaga w walce z koronawirusem
Nigdy wcześniej wysiłki na rzecz walki dla wspólnego dobra nie były tak zintensyfikowane, jak w obliczu dzisiejszej pandemii. Grupa iCEA postanowiła pomóc naukowcom przekazując moc obliczeniową swoich zasobów komputerowych, aby odkryć jak działają struktury koronawirusa. Wysiłki te pomogą znaleźć nowe możliwości terapii w leczeniu COVID-19.
czytaj więcej
123456789...777879

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top