Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Zaskocz kontrahenta prezentem
Biznes i dyplomacja są nierozerwalnie związane z wręczaniem sobie prezentów. Nadchodząca Wielkanoc może być miłą okazją, aby sprawić niespodziankę kontrahentowi.
czytaj więcej
Walka z nieuczciwą konkurencją w internecie
Jak powinna wyglądać Walka z nieuczciwą konkurencją w internecie? Do kogo zwrócić się o pomoc? Dowiesz się z naszego artykułu.
czytaj więcej
2020-03-31, 12:30
RENEX
AW Europe - globalny lider branży motoryzacyjnej – zainwestował w rozwiązania druku pasty lutowniczej YAMAHA
AW Europe z siedzibą w Braine l'Alleud (Bruksela) jest częścią globalnej Aisin Group. Jest to podmiot badawczy i produkcyjny opracowujący najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe przeznaczone do samochodów oraz sterowane elektronicznie, automatyczne skrzynie biegów. Odbiorcami produktów firmy są najwięksi europejscy i azjatyccy producenci samochodów, stawiający najwyższe wymagania przed swoimi dostawcami.
czytaj więcej
APEL POLSKIEJ GRUPY SUPERMARKETÓW O SOLIDARNOŚĆ I WSPARCIE DLA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
Epidemia COVID-19, która rozprzestrzenia się po Polsce i świecie stała się niezapowiedzianym sprawdzianem dla polityków, przedsiębiorców oraz wszystkich obywateli. Polska gospodarka zaczyna coraz silniej odczuwać skutki kryzysu epidemiologicznego, choć – jak twierdzą eksperci - jego kulminacja jest jeszcze przed nami.

Polska Grupa Supermarketów zwraca się z apelem do wszystkich obywateli i rezydentów o wsparcie drobnych, lokalnych przedsiębiorców. Jednocześnie dziękuje współpracownikom, którzy każdego dnia obsługują tysiące Klientów.
czytaj więcej
2020-03-26, 12:56
DrTusz
#Zostańwdomu i zamów przez internet
Nie ma wątpliwości, że epidemia koronawirusa i w konsekwencji akcja #zostańwdomu zmieniła codzienność naszego społeczeństwa. Odwołane lekcje w szkołach, praktykowany w wielu firmach homeoffice, zamknięte kina, restauracje, teatry czy większość sklepów w galeriach handlowych to rzeczywistość, w której trzeba się odnaleźć. Obostrzenia i zalecenia stojące na straży bezpieczeństwa zna każdy z nas.
czytaj więcej
2020-03-25, 11:33
InsERT
Zostań w domu – praca zdalna z InsERT dużo taniej
Licencje na pracę zdalną/oddziałową do programów InsERT GT teraz o 1/3 tańsze. Krajowy lider oprogramowania dla MSP reaguje na trudną sytuację firm związaną z epidemią koronawirusa i umożliwia pracę z domu wraz z obniżeniem kosztów.
czytaj więcej
Lodziarnia to świetny pomysł na biznes rodzinny
Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Nie tylko. Okazuje się, że prowadzenie własnej lodziarni to jeden z tych biznesów, w których pomoc bliskich może okazać się bezcenna.
czytaj więcej
Burger i browar – para idealna
Burgery dawno przestały być kojarzone z „byle jakim” jedzeniem. Jakość składników, przede wszystkim mięsa, pieczywa i warzyw, wyniosła je do kategorii topowych dań. Sieć Krówka i Połówka, by podbić walory smakowe swoich burgerów poleca do nich odpowiednie alkohole. Co pasuje do cieplej bułki z pysznym wkładem?
czytaj więcej
RentEye – inteligentny czujnik nadzorujący mieszkania na wynajem wchodzi do sprzedaży
To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, które ma szansę zrewolucjonizować rynek najmu krótkoterminowego. RentEye to czujnik monitorujący hałas, dym, temperaturę oraz wilgotność w mieszkaniu. Urządzenie jest połączone z aplikacją mobilną, która przesyła właścicielowi odpowiednie powiadomienia w przypadku przekroczenia ustalonych parametrów.
czytaj więcej
Instalacje sanitarne – na co zwrócić uwagę podczas wyboru, aby służyły przez długie lata?
Budowa lub remont domu już nie jednej osobie spędziły sen z powiek. Bardzo często jest tak, że nie zwracamy uwagi na elementy, których nie widać, skupiając się na ogólnym wyglądzie i uważamy, że na instalacjach sanitarnych można zaoszczędzić. A to duży błąd.
czytaj więcej
123456789...747576

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top