Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


Poznaj serię Stratasys J8 – najbardziej zaawansowane technologicznie drukarki 3D na świecie
Technologia PolyJet jako jedyna metoda wytwarzania pozwala na wykonanie elementów z wielu materiałów i kolorów w jednym procesie. Drukarki 3D Stratasys J8 Series mogą drukować prototypy wyglądające dokładnie jak produkt końcowy. Dają niesamowite efekty wykończenia modelu, wyjątkową gładkość powierzchni i precyzję druku z warstwą o wysokości zaledwie 14 mikrometrów.
czytaj więcej
Thule oszczędza rocznie 45 000 dol. na prototypowaniu z drukarką 3D
Producent bagażników samochodowych wyposażył swoją fabrykę w drukarkę 3D Stratatasys Fortus 450mc. Elementy boxów i uchwytów na sprzęt sportowy są drukowane z tworzywa FDM Nylon 12 CF. Dowiedz się, jak Thule wykorzystuje FDM Nylon 12 CF do funkcjonalnego prototypowania.
czytaj więcej
Bezpłatne szkolenie online z obsługi drukarki 3D MakerBor Method X
Dowiedz się, jak wykorzystać najnowszą drukarkę 3D MakerBot METHOD X w zastosowaniach przemysłowych. Sprawdź, jakie technologie odpowiadają za dokładność i powtarzalność druku z inżynieryjnych materiałów. Bezpłatne webinarium odbędzie się 17 grudnia o godz. 11:00.
czytaj więcej
Korzystasz z technologii FDM? Otrzymaj rabat na nową drukarkę 3D SLA
Połączenie technologii FDM z technologią SLA daje wiele korzyści w funkcjonalnym prototypowaniu i w produkcji złożonych obiektów, które składają się z elementów o odmiennych właściwościach. Wszyscy użytkownicy technologii FDM mogą teraz wzbogacić swój park maszynowy o najnowszą drukarkę 3D Formlabs Form 3 drukującą z żywic fotopolimerowych. Specjalnie dla właścicieli drukarek 3D FDM, producent przygotował specjalną ofertę rabatową.
czytaj więcej
[Black Friday] Promocje na skanery 3D EinScan-Pro 2X od CadXpert.
Z okazji zbliżającego się czarnego piątku [Black Friday] CadXpert uruchomił specjalne promocje na zakup skanera 3D – EinScan Pro 2X lub 2X Plus, dzięki którym oszczędzisz co najmniej 3690zł.
czytaj więcej
Wydrukujesz jeszcze więcej. Nowe materiały do przemysłowych drukarek 3D
Obudowy urządzeń rozpraszające ładunki elektrostatyczne lub wytrzymałe narzędzia produkcyjne i montażowe. Nowe materiały takie jak Diran 410MF07 czy ABS-ESD7 sprawiają, że poszerza się zakres zastosowań drukarek 3D. Jakie są zalety przemysłowych systemów do druku 3D?
czytaj więcej
Skanowanie 3D krok po kroku. Bezpłatne webinarium
CadXpert zaprasza na darmowy webinar o skanowaniu 3D. Mateusz Gacek, specjalista ds. skanowania 3D w firmie VPI Polska, pokaże w nim proces skanowania obiektu razem z projektowaniem i inżynierią odwrotną. Zarezerwuj miejsce i zobacz, jak szybko przenieść fizyczny obiekt do modelu 3D CAD.
czytaj więcej
Dni Otwarte w Salonie Druku 3D CadXpert
Firma CadXpert – dystrybutor przemysłowych drukarek 3D zaprasza na Dni Otwarte w swoim Salonie Druku 3D w Krakowie, przy ul. Ciepłowniczej. Dni Otwarte potrwają w dniach 4-9 listopada od godz. 8 do godz. 19. Wstęp bezpłatny – obowiązuje rezerwacja terminu spotkania.
czytaj więcej
Bezpłatne szkolenie online: Poznaj przemysłowe drukarki 3D
Webinarium przybliża działanie profesjonalnych maszyn do druku 3D, a w szczególności najnowszego modelu - Stratasys F120. Na szkoleniu specjalista z firmy CadXpert zaprezentuje technologię napawania materiału termoplastycznego na przykładzie rozwiązań stosowanych w systemach Stratasys F123. Zostaną omówione przewagi przemysłowych rozwiązań druku 3D nad desktopowymi drukarkami. W programie szkolenia przewidziano również prezentację funkcji oprogramowania GrabCAD Print.
czytaj więcej
Bombardier inwestuje w drukarki 3D Stratasys
Wzrasta liczba firm z branży kolejowej inwestujących w technologie przyrostowe. Producenci i serwisy taborów kolejowych dostrzegają korzyści wdrożenia druku 3D oraz szacują oszczędności, jakie niesie produkcja z użyciem drukarki 3D.
czytaj więcej
123456789...262728

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top