Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


Jak kalkulować opłacalność druku 3D w technologii SLA?
Zapraszamy na szkolenie online z obsługi oprogramowania PreForm, które służy do przygotowywania wydruków 3D w technologii SLA/LFS. Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się, jak krok po kroku wygląda optymalizacja modelu 3D oraz jak wyceniać koszt drukowania z żywic fotopolimerowych.
czytaj więcej
Od koncepcji do rzeczywistości w 72 godziny. Rosti Poland z drukarką 3D Stratasys
Firma Rosti Poland otworzyła w Białymstoku Centrum Innowacji. W Laboratorium będzie można otrzymać własny produkt od projektu do wyrobu w zaledwie 3 dni. Sercem innowacyjnej pracowni jest drukarka 3D Stratasys Objet 350 Connex3 wykorzystująca multimateriałową technologię PolyJet.
czytaj więcej
2020-07-01, 13:27
Gpi Poland
Zbiorniki fermentacyjne dla browaru Pinta
My znamy się na zbiornikach, oni wiedzą jak uwarzyć w nich najlepsze piwo.4 zbiorniki fermentacyjne zostały dostarczone do naszych przyjaciół z browaru Pinta.
czytaj więcej
Rynek pracy podczas epidemii koronawirusa - Czy czeka nas emigracyjne boom?
Od północy 13 czerwca granice Polski z innymi krajami zostały otwarte. Zniesiony zostanie też obowiązek kwarantanny dla osób podróżujących między krajami. Jak spodziewają się firmy, zacznie się boom na pracę za granicą.
czytaj więcej
2020-06-15, 07:18
Gpi Poland
Pierwsi w Polsce! Gpi produkuje nierdzewne zbiorniki na elektrolit.
Gpi Tanks to pierwsza firma w Polsce, która stała się producentem zbiorników ze stali nierdzewnej do magazynowania elektrolitu. Zbiorniki przemysłowe, a w szczególności do substancji chemicznych, muszą spełniać wysokie wymagania dot. jakości i bezpieczeństwa. O wyjątkowym projekcie w historii spółki opowiadają eksperci Gpi.
czytaj więcej
Gwałtownie wyprzedają surowce pod osłoną pandemii - 4,45 MLN PLN dla każdego Polaka z udziałów w polskich zasobach naturalnych!
W naszych polskich ziemiach kryją się i czekają na wydobycie potężne złoża kruszców, takich jak węgiel, miedź, tytan czy srebro. Zamiast korzystać z własnych zasobów naturalnych, kupujemy setki ton węgla od innych państw, zamykając jednocześnie własne kopalnie.
czytaj więcej
2020-06-03, 07:09
Gpi Poland
Piętrowe zbiorniki magazynowe na olej
Dostarczyliśmy piętrowe zbiorniki magazynowe dla jednej z największych firm wytwarzających produkty na bazie olei roślinnych. Tym razem wyzwaniem była utrudniona dostawa zbiorników, aniżeli sam ich projekt i budowa.
czytaj więcej
2020-05-29, 09:37
Gpi Poland
Zbiorniki to tylko początek dobrej współpracy
Kolejny raz mogliśmy wyprodukować zbiorniki chemiczne dla wieloletniego klienta ze Skandynawii. Tym razem Gpi dostarczyło 4 zbiorniki do magazynowania glikolu o pojemności 120m3.
czytaj więcej
Bezpłatne szkolenie online: Projektowanie w NX do druku 3D z żywic fotopolimerowych
CadXpert oraz GM System zapraszają na ostatnie szkolenie online z cyklu "Projektowanie w NX do druku 3D". Webinarium odbędzie się 27 maja o godz. 11 i będzie poświęcone zagadnieniom modelowania do druku z żywic fotopolimerowych.
czytaj więcej
2020-05-20, 12:19
Gpi Poland
Pierwsza taka inwestycja w Polsce. Zbiorniki dla Orlen Południe
Druga w Europie i pierwsza w Polsce instalacja do ekologicznego glikolu zacznie produkcję już w przyszłym roku. Gliceryna oraz zielony glikol będą magazynowane w zbiornikach od Gpi Tanks.
czytaj więcej
123456789...272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top