Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


2020-11-27, 13:32
Gpi Poland
Zbiorniki nierdzewne na olej rybny
Gpi ma duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji zbiorników na olej rybny. W wielu sytuacjach, w których potrzebne są zbiorniki do magazynowania oleju rybnego, warto zastosować zbiorniki procesowe, które będą wykorzystane do dalszego przetwarzania produktu.
czytaj więcej
Wynajem powierzchni magazynowych Dąbrowa Górnicza
Wiele firm zajmujących się produkcją lub przemysłem w okresie zimowym szuka rozwiązania, które zapewni odpowiednią ochronę dla wytworzonych przez nich produktów, a także maszyn. Dlatego też korzystają z różnego rodzaju rozwiązań, które mają na celu przetrwanie tego wymagającego czasu. Jednym z nich jest wynajem powierzchni magazynowych, na które stawia Dąbrowa Górnicza.
czytaj więcej
2020-11-09, 11:03
Kolporter
Saloniki w czasie pandemii
Asortymentem, który w sieci saloników Kolportera okazał się w czasie pandemii najbardziej stabilnym jest prasa – wynika z analiz spółki.
czytaj więcej
2020-11-03, 20:25
Suprime.pl
GAA-Lobex – profesjonalne pompy i mieszadła do różnych zastosowań!
Firma GAA-Lobex jest dystrybutorem i sprzedawcą wysokiej klasy pomp i mieszadeł stosowanych w różnego rodzaju branżach przemysłowych. Firma oferuje sprzęt markowych i cenionych producentów, a także doradztwo, wsparcie techniczne i serwisowe.
czytaj więcej
Credit Agricole sponsorem głównym Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu
Nowa rzeczywistość najprawdopodobniej zostanie z nami na dłużej. Jakie trendy umocni, a jakie zepchnie w niepamięć? Jakiego przemodelowania potrzeb i zachowań konsumenckich dokona? – to główne pytania, na które odpowiedzą eksperci, praktycy i analitycy podczas Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Głównym sponsorem wydarzenia, po raz pierwszy, jest bank Credit Agricole.
czytaj więcej
Hale namiotowe Katowice i ich sposób na organizację przestrzeni mobilnej
Hale namiotowe Katowice wykorzystują w wielu sytuacjach życia codziennego. Jednak zazwyczaj wydarzenia te ograniczone są pod względem czasowym i osoby decydujące się na nie chcą ograniczyć się jedynie do czasowego wynajęcia powierzchni. Oto sposób, jak temu zaradzić, aby każdy był w pełni usatysfakcjonowany.
czytaj więcej
2020-10-29, 15:38
Salwis
Moduły systemu MES - kontrola nad procesami zarządzania
Każda firma realizująca proces produkcji powinna zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie zarządzanie podejmowanymi działaniami. W większości przypadków możliwości człowieka nie są wystarczające, dlatego też przedsiębiorstwa decydują się na takie rozwiązania jak moduły systemy MES, których zadaniem jest zyskanie niezbędnej funkcjonalności.
czytaj więcej
2020-10-26, 08:51
Gpi Poland
Nasze zbiorniki to "Mercedes" na rynku...
Na pytania dotyczące doświadczenia w produkcji zbiorników dla przemysłu chemicznego oraz kierunku rozwoju całej grupy Gpi opowiadamy w wywiadzie dla magazynu Chemia i Biznes.
czytaj więcej
Jak druk 3D pomaga rozwiązać problem przestojów w fabrykach?
Nieplanowane przerwanie produkcji wiąże się z opóźnieniami w dostawie towaru, a co za tym idzie – dużymi stratami finansowymi. Coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z usług skanowania i druku 3D, które są najszybszym i najtańszym sposobem na wznowienie produkcji.
czytaj więcej
Hale namiotowe magazynowe Dolnośląskie - postaw na ochronę Twojej produkcji
Współczesny przemysł nie ogranicza się jedynie do odpowiedniego zarządzania produkcją. O jego prawidłowym funkcjonowaniu niekiedy świadczą zastosowane procesy logistyczne, które sprawiają, że wykonywana praca jest na odpowiednim poziomie. Jednak w każdym przemyśle ważne są powierzchnie magazynowe. Hale namiotowe magazynowe Dolnośląskie pozyskuje za pośrednictwem strony z używanymi halami namiotowymi.
czytaj więcej
123456789...293031

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top