Znajdź informacje

Gry komputerowe


Charytatywny stream na Youtube. Gracze pomagają dzieciom chorym na raka
Szykuje się niezwykła uczta dla graczy-pomagaczy. Youtuber Paweł Maliszewski z kanału Kronos Gra organizuje 15 grudnia charytatywny stream-maraton na rzecz dzieci chorych na raka z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.
czytaj więcej
Wymiana znów popularna – wywiad z założycielami serwisu WymienGry.pl
Serwisy wymiany fizycznych produktów powracają w wielkim stylu. Wreszcie oferują prawdziwe ułatwienie procesu wymiany i dostęp do dużego, płynnego rynku realnych użytkowników, chcących dokonać wymiany nawet kilku produktów.
czytaj więcej
2019-05-28, 11:06
Kolporter
„Milenialsi” na zakupach w salonikach Kolportera
W salonikach Kolportera rośnie sprzedaż produktów gamingowych, a wraz z nią zmienia się także profil klienta – wynika z analiz prowadzonych przez spółkę.
czytaj więcej
2019-05-27, 12:12
Berry Project
Berry Quest debiutuje na rynku marketingu gamingowego.
Nowa marka, dedykowana rynkowi gier i e-sportu, została stworzona przez agencję interaktywną Berry Project, specjalizującą się w kampaniach social mediowych, wideo, buzz marketingu i działaniach PR-owych.
czytaj więcej
Wyciekły hasła Morele.net – jednego z największych sklepów internetowych w Polsce
Dzisiaj rano klienci sklepu internetowego z elektroniką Morele.net zastali na swoich skrzynkach bardzo nieprzyjemną informację. Okazuje się, że ich hasła (zaszyfrowane hashem), adresy e-mail, numeru telefonu, imienia i nazwiska (jeśli zostało podane) stały się obiektem ataku i przestępcy uzyskali do nich nieuprawniony dostęp (mogli więc je bezproblemowo wykraść). Oto treść komunikatu:
czytaj więcej
2018-05-25, 14:06
Szałowe Ceny
Gra Fifa 18
Chcesz przenieść się na największe stadiony świata? Z grą Fifa 18 to możliwe! Wciel się w jedną z drużyn narodowych, ligowych i...wygrywaj!
czytaj więcej
2018-05-14, 11:11
Kolporter
Gaming coraz popularniejszy
Rośnie popularność gier i produktów gamingowych w salonikach Kolportera. Z danych za pierwszy kwartał br. wynika, że spośród klientów odwiedzających saloniki w tym okresie blisko 200 tysięcy kupiło jakiś produkt z tej kategorii.
czytaj więcej
2018-03-31, 03:28
Szałowe Ceny
Pad Xbox ONE - najlepszy?
Jesteś gamerem? Kochasz konsole? Masz słabość do Xboxa ONE? Jeśli na powyższe pytanie - choćby jedno! - Twoja odpowiedź była twierdząca, no to mamy coś dla Ciebie w tym momencie. Szukasz najlepszych ofert na pad Xbox ONE. Poczytaj o nim więcej, a z pewnością będziesz chcieć mieć do czynienia z tym kontrolerem częściej...
czytaj więcej
Gra przeglądarkowa Ski Jumps poszerza produktowe portfolio firmy SuperNova Interactive
Ski Jumps to sportowa gra online, w której uczestnicy wcielają się w postać skoczka narciarskiego i kierują jego karierą. Nowy projekt stał się częścią grupy produktów gamingowych rozbudowując tym samym portfolio przedsiębiorstwa.
czytaj więcej
2018-02-05, 11:00
Kolporter
Rośnie sprzedaż gier w salonikach Kolportera
O ponad 60 proc. – w porównaniu do 2016 r. – wzrosła w salonikach Kolportera w 2017 r. sprzedaż produktów gamingowych. To m.in. doładowania do platform Steam i Origin, doładowania do konsol, karty Google Play oraz różnego rodzaju gry.
czytaj więcej
123

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top