Znajdź informacje

Gry komputerowe


2 osoby robią nowego gothica?
Na pewno informacją, która może pomóc pozyskać zainteresowanie waszych czytelników, jest fakt, że jesteśmy 2 osobowym studiem. Wpisuje się to również w trend, że nad Wisłą powstają najambitniejsze projekty gamingowe na świecie.
czytaj więcej
Wirtualne ciężarówki jadą z pomocą dzieciom chorym na raka. Każdy może dołączyć!
Dwa dni nieprzerwanego maratonu gry w Euro Truck Simulator 2. Transmisja na żywo na Youtube i największy w Polsce konwój ponad 300 wirtualnych ciężarówek. Społeczność internetowych graczy organizuje wyjątkowe, świąteczne wydarzenie charytatywne na rzecz pacjentów kliniki onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei z Wrocławia.
czytaj więcej
SiriusMag.pl – nowy portal dla graczy i fanów interaktywnej rozrywki
SiriusMag.pl to nowy portal skierowany dla graczy i fanów interaktywnej rozrywki. Zespół redakcyjny przygotowuje najnowsze materiały i informacje o grach przeglądarkowych, które zdobywają coraz więcej fanów, oferując przy tym często nowatorskie i interesujące rozwiązania. Za portal odpowiada firma SuperNova Interactive, niezwykle doświadczona na rynku gier wideo i mediów.
czytaj więcej
2020-12-02, 09:54
Kolporter
Napompuj portfel w Kolporterze
Do końca stycznia 2021 roku wszyscy klienci saloników Kolportera mogą wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać konsolę do gier.
czytaj więcej
Darmowe gry na PlayStation 4 warte polecenia!
Szukasz nowych gier na swoją konsolę ale nie chcesz wydawać pieniędzy na kolejną grę, która może okazać sie porażką? Mamy przygotowane dla Ciebie kilka rekomendacji darmowych gier na PlayStation4!
czytaj więcej
2020-11-12, 14:52
Męskie Dyskusje
Sony PlayStation 5 Digital Edition - wkracza zupełnie nowa generacja!
Jeżeli jesteś fanem konsol PlayStation, to koniecznie powinieneś poczytać o najnowszej Sony PlayStation 5 Digital Edition ! Nowa jakość, nowe funkcje, nowe technologie, jeszcze więcej wrażeń w wirtualnym świecie!
czytaj więcej
Resident Evil 3
Są tytuły gier, które podobnie jak w przypadku filmów uznaje się je za kultowe. Do takich też należy Resident Evil 3, czyli remake popularnej gry, która sprzedała dotychczas ponad 94 miliony egzemplarzy na całym świecie. Kolejna odsłona to dopełnienie historii miasta Raccoon.
czytaj więcej
Europejska podróż za jeden uśmiech. Charytatywny stream wirtualnych kierowców
Dwa dni doskonałej zabawy i 30 tysięcy wirtualnych km wiodących przez Bałkany, Anglię i Skandynawię do pokonania. To wyzwanie jakie rzucił sobie i innym graczom Paweł "Kronos" Maliszewski, youtuber ze Starachowic.
czytaj więcej
2020-06-16, 11:00
4CF
Gaming po roku 2020 – nowy raport specjalistów polskiego think tanku 4CF
Choć przyszłość gamingu nie jest przesądzona, jest on na świecie najszybciej rozwijającą się gałęzią przemysłu rozrywkowego, a COVID-19 wzmocnił ją rekordowymi wynikami sprzedaży gier online. Daje to ogromne szanse inwestorom również innych branż. Jak uzyskać przewagę strategiczną w branży gamingowej, jak zaskoczyć konkurencję i w jaki sposób nie zostać w tyle? Swoją analizę i prognozy na najbliższą dekadę opublikowała polska firma 4CF.
czytaj więcej
Skoki Narciarskie 2020 – nowa sportowa gra online dla Grupy Onet-RAS Polska
Skoki Narciarskie 2020 to gra sportowa online umożliwiająca graczom wcielenie się w skoczka narciarskiego i rywalizowania z innymi na całym świecie. Siłą produkcji jest intuicyjne sterowanie i dostępność zarówno z poziomu przeglądarki, jak i urządzeń mobilnych.
czytaj więcej
1234

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top