Znajdź informacje

TVN produkuje hiszpańską edycję teleturnieju Milionerzy.


« lista artykułów
2019-06-30

TVN i Jake Vison współpracują z Warner Bros International przy produkcji hiszpańskiej edycji Milionerów. Odcinki realizowane w Polsce powstały z okazji jubileuszu programu – w tym roku mija 20 lat odkąd format zagościł w ramówce telewizji Antena 3.

TVN po raz kolejny nawiązała międzynarodową współpracę – tym razem dla hiszpańskiej telewizji, w polskim studiu, zrealizowano 4 jubileuszowe odcinki „Quiere ser millonario”. Hiszpańska wersja Milionerów różni się nieco formułą od tej znanej polskim widzom.  Gracz ma do dyspozycji 3 koła ratunkowe – 50/50, pytanie do publiczności i pytanie do przyjaciela (który jest wśród publiczności). Pytań do miliona jest 15, istnieją dwa progi gwarantowane, o tym wyższym decyduje sam uczestnik. Prowadzący to Juanra Bonet, popularny aktor, prezenter i komik.

Wcześniej w studiu TVN realizowano Milionerów na zlecenie włoskiego nadawcy.

bak

Zobacz także

"Damy i wieśniaczki. Za granicą" - drugi sezon od 6 września na antenie TTV
Program, który pokochały miliony widzów na całym świecie powraca z nowymi odcinkami. Po raz kolejny dwie kobiety, z dwóch krańcowo ...
Serial „Pułapka” w serwisie player wcześniej niż w telewizji oraz z wyjątkową promocją
Uwielbiany przez widzów serial „Pułapka” powraca z drugim sezonem. Pierwszy odcinek nowej serii będzie można obejrzeć w player.pl już 27 ...
„Królowe życia” z nową bohaterką już od 6 września na antenie TTV
Dagmara, Rafał, Gabriel, Iza - każdy z nich ma własny sposób na królewskie życie i realizację swojego snu o sukcesie. ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top