Znajdź informacje

Serial „Pułapka” w serwisie player wcześniej niż w telewizji oraz z wyjątkową promocją


« lista artykułów
2019-08-28

Uwielbiany przez widzów serial „Pułapka” powraca z drugim sezonem. Pierwszy odcinek nowej serii będzie można obejrzeć w player.pl już 27 sierpnia, czyli siedem dni przed premierą telewizyjną. To nie wszystko! Specjalnie dla fanów produkcji TVN Discovery Polska przygotowała wyjątkową interaktywną grę fabularną. Użytkownicy będą mogli pokierować losami swoich ulubionych bohaterów i zanurzyć się w mroczną atmosferę serialu, wybierając wątki prowadzące do aż 8 różnych zakończeń. Materiał będzie dostępni już jutro na oficjalnym kanale stacji na YouTube.

Począwszy od startu jesiennej ramówki najlepsze pozycje serialowe TVN będą dostępne w player.pl nawet tydzień przed premierą w telewizji. Dla wszystkich fanów „Pułapki” powstała angażująca gra wideo „Pułapka – Bunt”, w której widzowie będą mogli wcielić się w jednego z głównych bohaterów serialu – niezłomnego komisarza „Czarnego” (granego przez Leszka Lichotę). Akcja dzieje się w więzieniu, w którym bohater został osadzony na koniec pierwszej serii.

Fabułę interaktywnej fabuły „Pułapka - Bunt” zrealizowało TVN Emotion Studio, czyli dział TVN Discovery Polska specjalizujący się w produkcji treści do internetu. „Pułapka – Bunt” będzie promowana w całym digitalowym środowisku TVN Discovery Polska: w player.pl, na Facebooku, Instagramie, stronie internetowej formatu, na kanałach YouTube. Autorami koncepcji i jej twórcami są TVN Emotion Studio oraz zespół produkcji TVN Kraków. Podobne projekty były już wcześniej realizowane – pierwszy tego typu materiał powstał w lutym tego roku do serialu „Szkoła”. W ciągu pierwszego tygodnia od publikacji wideo zyskało 2 mln wyświetleń i zaangażowanie fanów na bardzo wysokim poziomie – 24%.

Fabularna gra będzie dostępna na tvnpl, czyli na oficjalnym kanale YouTube TVN Discovery Polska. Profil może pochwalić się ponad 1,7 mln liczbą subskrypcji oraz średnią miesięczną liczbą wyświetleń na poziomie 200 mln. Kanału gromadzi wokół siebie bardzo lojalną społeczność, na co dowodem jest bardzo wysoki poziom zaangażowania fanów w publikowane treści.

Nie tylko hity serialowe TVN będą od jesieni tego roku dostępne w serwisie player.pl nawet 7 dni wcześniej niż w telewizji. Dotyczy to również wybranych programów rozrywkowych. Żeby skorzystać z możliwości oglądania najgorętszych pozycji stacji TVN i kanałów tematycznych TVN Discovery Polska wcześniej niż w telewizji wystarczy wykupić dostęp do podstawowego pakietu „START” w ofercie player.pl.

bak

Zobacz także

Dużo spraw na głowie? Pomyśl nad tymi rozwiązaniami
Wszystkim nam doskwiera to samo – za dużo obowiązków, za mało czasu. Nie zawsze potrafimy sobie z tym poradzić. Jeszcze ...
Jak wykorzystać event do budowy relacji z klientami?
Historycznie rzecz biorąc — eventy to jedna z najstarszych form marketingu. Chociaż Internet i kanały social media mają moc, to ...
Plus rozpoczyna budowę komercyjnej sieci 5G
Polkomtel, operator sieci Plus z Grupy Cyfrowy Polsat rozpoczyna budowę pierwszej w Polsce komercyjnej sieci 5G na częstotliwości 2600 MHz ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top