Znajdź informacje

Z miłości do samochodów powstał dodatek motoryzacyjny „Logo & TVN Turbo”– na rynku ukaże się 30 września!


« lista artykułów
2019-09-27

Już po raz trzeci miesięcznik „Logo” i kanał TVN Turbo połączyły siły, aby stworzyć dla swoich czytelników i widzów inspirujący dodatek! Ponad 30 stron! Porady i komentarze najlepszych ekspertów! Najciekawsze informacje ze świata motoryzacji!

W październikowym dodatku „Logo & TVN Turbo” prezenterzy znani z anteny TVN Turbo oraz dziennikarze miesięcznika „Logo” poruszają wiele kwestii interesujących każdego fana motoryzacji. Grzegorza Duda, prowadzący programy „101 napraw” czy „Klimek kontra Duda” szczegółowo podpowiada jak samodzielnie uporać się z najczęściej występującymi usterkami samochodowymi. Adam Klimek - „Samochód marzeń: kup i zrób” /„Klimek kontra Duda” opowie o swoich ulubionych autach. Zarówno Grzegorz, jak i Adam pojawią się także na okładce dodatku, która stworzona jest w stylu „tetris challenge”, czyli rzeczywistości zamienionej w klocki.

To nie wszystko! Na łamach dodatku Patryk Mikiciuk z „Automaniaka” opowie o swoich doświadczeniach z najbardziej legendarnego toru USA – Laguna Seca. Wybrał się tam w tym roku w ramach produkcji specjalnych odcinków do kultowego konkursu MotorTrend „Best Driver’s Car”. Patryk jest jedynym Polakiem – i jedną z kilku osób spoza USA – która kiedykolwiek miała możliwość uczestniczenia w tym konkursie. Jego zmagania będzie można prześledzić w player.pl, który specjalnie na potrzeby dodatku przygotował wyjątkową ofertę – 30 dniowy dostęp do serwisu bez opłat! Dzięki temu czytelnicy będą mogli cieszyć się najlepszym kontentem motoryzacyjnym na życzenie, w tym kolekcją MotorTrend, która startuje już 2. października.

Ponadto wszyscy prowadzący „Automaniaka” - Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk oraz Łukasz Bąk stworzą ranking najlepszych samochodów z ostatnich 12 miesięcy. Które z nich znajdą się na podium? Z kolei Łukasz Popławski z „Klasycznego amerykańskiego snu” oraz Tomasz Burdziakowski z „Mechaników” podpowiedzą, jak zacząć swoją przygodę z klasycznym autem. Natomiast Marcin Orzepiński i Kacper Jeneralski - prezenterzy „Raportu Turbo” – oraz Łukasz Sychowicz z „Raportu Technologicznego” oceniają rynek samochodów elektrycznych. Zaś redaktorzy „Logo” relacjonują wyprawę trzema elektrycznymi samochodami nad polskie morze oraz przestawiają wyniki  ślepego testu kabin samochodowych.

Dodatek „Logo & TVN Turbo” ukaże się na rynku już w poniedziałek, 30 września. Tego samego dnia w "Raporcie Turbo" o 18:00 i 22:00 pojawi się materiał z kulis sesji zdjęciowej z udziałem naszych prezenterów. Relację z jej powstawania pokazał także magazyn „Co za tydzień"  w TVN w niedzielę, 29 września o 11:30.

bak

Foto: TVN

Zobacz także

Dużo spraw na głowie? Pomyśl nad tymi rozwiązaniami
Wszystkim nam doskwiera to samo – za dużo obowiązków, za mało czasu. Nie zawsze potrafimy sobie z tym poradzić. Jeszcze ...
Jak wykorzystać event do budowy relacji z klientami?
Historycznie rzecz biorąc — eventy to jedna z najstarszych form marketingu. Chociaż Internet i kanały social media mają moc, to ...
Plus rozpoczyna budowę komercyjnej sieci 5G
Polkomtel, operator sieci Plus z Grupy Cyfrowy Polsat rozpoczyna budowę pierwszej w Polsce komercyjnej sieci 5G na częstotliwości 2600 MHz ...
Komentarze
(brak komentarzy)
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top